• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Коментарисање тока утакмица Црвене звезде

Започео Vasili Zaitsev, Авг 13, 2019, 10:18 поподне

« претходна тема - следећа тема »

M.V.P

vulevojaividak

Nije fudbal samo odbrana...

Sramota je da Crvena Zvezda u dva derbija nema sut u gol...

Ako moramo tako protiv Liverpula..Bajerna..PSZ-a..nema sanse da iko moze da me ubedi da tako moramo i protiv partizana...

Sta znam..

Mnogo bolan poraz..

Mnogo boli..
BOJKOT SMECU ZVANOM "BLIC", MONDO I MOZZARTSPORT !!

"Sa pacovima ionako ne sme drugačije jer se brzo kote i stiču imunitet. Svaki pacovluk notirati dok ne počne mimikrija.
Sad smo definitivno odbranili Staljingrad i ako ne zabodemo uskoro barjak na Rajhstag, eto njih opet nazad za godinu dve". Celtic brat

19Krle89

јуче у 08:18 поподне #1622 Last Edit: јуче у 08:20 поподне by 19Krle89 Reason: Greska u kucanju
Kao da sredine jbno nema, ja ne znam jel su oni toliko agresivniji od nas u veznom redu ili smo mi invalidi sa loptom pa ne znamo da je prosledimo ka onoj trojici gore ili je sve to posledica euro tekmi?! Pa ispada da ko god nas stisne malo, samo zonski presing da igra mi smo u k...u sa kreacijom! Prosle god protiv Liverpoola moze da se igra a sada ne moze.. Takodje kretanje u vezi je...pa bez veze. + formacija zali Boze, ne igraju Garcia, Vukan, Marin & Boa gore (sa Janderom, kad vec mora, levo i  4-2-3-1), ne mi igramo 3-5-2-1 u derbiju sa igracima koji 1. put to igraju, pa naravno da cemo se pogubiti i ... Da ne kenyam mnogo, dobicemo ih u narednom derbiju i sve do kraja, mozda dodje neki X, oni ce da kixnu 100% jos koji put i eto opet nama LŠ, samo vrti..
Pozzzzz

gojko30

E DA JE UŠAO RANIJE SIMIĆ I VRAĆAJTE ČAUŠIĆA, VIDIĆA, VASILJEVIĆA onda onog kako se zove što je došo ovaj prelazni rok oz Borca
Ponovo radi Bioskop!

dejank72

Malo je bzvz pljuvati posle prvog poraza a malo i nije. Nije zbog toga što je ovaj fudbal koji mi igramo mučan za gledanje. Mi više od dva pasa ne možemo da odigramo, potpuno smo bezidejni, bezopasni i toliko ogrezli u odbrambenom stilu fudbala da jednostavno ne znamo da napadamo smisleno. Mi se branimo čim naletimo na tim koji na pruži bilo kakav otpor. Ni jednu akciju nismo imali, deluje da bilo kakav sistem ne postoji. Mislim da se ni Miloje ne snalazi u situacijama kada mu osovinu igrača čine stranci koji pritom ne mogu u punom broju da igraju u domaćem takmičenju. Mnogo balansira, kombinuje, izmišlja formacije i deluje da se pomalo pogubio. Klub mora da krene u kampanju da se poveća kvota za strance u LLSL. Tužno delujemo na terenu čak i fizički inferiorni. I Miloje i mi već duže vreme vidimo gomilu problema u našoj igri ali se ništa ne menja. Gledajući tekmu večeras čovek prosto poželi da umesto Marina gleda Kangu jer se tim suviše oslanja na kvalitet i inspiraciju Marina koji ne može sve sam a i ne treba. Kako izaći iz ove potpune anksioznosti tima pojma nemam. Depresivno, malodušno i bez energije. minut do 12 je, moramo da se trgnemo.
Nema dana a da ne mislim na tebe...

emontije

Cist poraz Milojevica. Svi, ali bas svi i ovde smo znali da ce Milunovic da kiksira, da Jovancic ne treba da igra itd. Eto to za pocetak. Van Para pre Garsije!? Vracacemo mi njega-Van Paru kao Causica...oprostite nam drugu ratu i evo vam ga nazad. Idemo dalje...sta je sa formacijom, uvezbavamo se na derbiju? O prelaznim roku nema svrhe ni pricati...udjes u ligu sampiona i nemas drugog stopera, desnog beka, krstenog veznog i dovedes krilo kojih ima u linglongu 20ak i jos stranac. Pakao.

Siki

Cestitke gosp.Milojevicu.
Dosegao si svoj vrhunac ovde odavno.
Dovidjenja i prijatno.

...Добро знај да увек ту сам ја...

gojko30

Цитат: aleksandarasr  јуче у 07:52 поподнеVreme je da se zahvalimo coveku na svemu... Inace nema titule ove godine.. Potpisujem!
Kasni se više od pola godine a to košta!!!
Ponovo radi Bioskop!