• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Футсал репрезентација

Started by ludi_zvezdas, Feb 07, 2012, 07:11 pm

Previous topic - Next topic

shumar4life

Apr 20, 2012, 11:26 am #15 Last Edit: Apr 20, 2012, 11:29 am by shumar4life
koliko mene secanje sluzi on bi trebao da igra za reprezentaciju Rusije...
Edit: moja greska izgleda da je bio samo povredjen za EP u Hrvatskoj...bez sumnje veoma dobar igrac
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi

optimista

Quote from: shumar4life on Apr 20, 2012, 11:26 am
koliko mene secanje sluzi on bi trebao da igra za reprezentaciju Rusije...
Edit: moja greska izgleda da je bio samo povredjen za EP u Hrvatskoj...bez sumnje veoma dobar igrac

Nisu tu cista posla. Zvanicno je bio povredjen, nezvanicno nije hteo da ide na cele pripreme, ceka Rusko drzavljanstvo pa ne sme da igra za nas, svadja sa trenerom... I jos 1000 prica.

Cinjenica je da je on nas ubedljivo najbolji igrac.

Texi

Spisak za SP

Miodrag Aksentijević ( Ekonomac ), Stefan Rakić ( Ekonomac ), Aleksandar Živanović ( Marbo ), Vladimir Milosavac ( Marbo ), Bojan Pavićević ( Marbo ), Boris Čizmar ( Marbo ), Slobodan Janjić ( Ekonomac ), Marko Pršić ( Marbo ), Vladimir Lazić ( Bečej ), Mladen Kocić ( Ekonomac ), Dragan Đorđević ( Smederevo ), Aleksa Antonić ( Marbo ), Vidan Bojović ( Ekonomac ), Slobodan Rajčević ( Ekonomac ).

Večeras od 19:00 i sutra od 20:00 prijateljski mečevi sa Slovenijom u Hali Sportova, ulaz je besplatan.

optimista

Zar se Pavicevic nije povukao?! Igrace on dok on oce, do 45te godine ako mu bude bilo zanimljivo.

Steta za termine utakmica, ispred nosa mi je a ne mogu da odem ni na jednu...

gromiko

"SP na Tajlandu kruna karijere"
IZVOR. B92, BETA | NS
Selektor reprezentacije Srbi
je u futsalu Aca Kovačević rekao je da će učešće na predstojećem Svetskom prvenstvu na Tajlandu biti kruna karijere za sve u timu.

"Svi mi smo zaljubljenici u ovaj sport i živimo za njega, a ne od njega. To je suština. Ovo Svetsko prvenstvo nam je svima kruna karijere", jasan je Kovačević.

Srbija će se na SP takmičiti u Grupi E sa Egiptom, Kuvajtom i Češkom, a takmičenje će početi 1. novembra, dok je finale 17 dana kasnije.

Kovačević je ocenio da sastav grupe Srbiji daje nadu da veruje u plasman u drugi krug.

"Optimista sam i verujem da ako budemo igrali kao što umemo, možemo da napravimo iznenadjenje na turniru", dodao je selektor.

On je istakao da reprezentacija Srbije od protivnika najbolje poznaje Češku, ali da je prvi meč, u kojem će 3. novembra rival biti Egipat, uvek najvažniji.

"Na Gran priju u Brazilu 2008. godine ubedljivo smo pobedili Egipat. Prva utakmica je uvek najvažnija i nadam se da ćemo je odigrati kako smo planirali", smatra Kovačević.

Kapiten ekipe Bojan Pavićević je ocenio da bi eliminacija u grupnoj fazi bio veliki neuspeh.

"Ako budemo prvi u grupi verovatno idemo na Argentinu, pa na Brazil. To je neki naš san, da igramo četvrtfinale protiv Brazila", istakao je Pavićević.

U drugi krug takmičenja plasiraće se po dve prvoplasirane reprezentacije iz šest grupa, kao i četiri najbolje trećeplasirane selekcije.

"Ne možemo da kalkulišemo sa mestom u grupi. Mislim da nam je Egipat glavna prepreka i strah me je samo te prve utakmice zbog promene vremenske zone", dodao je Pavićević.

Reprezentativci Srbije na Tajland će stići među poslednjim učesnicima turnira, 30. oktobra.

Selektor Kovačević i kapiten Pavićević ocenili su da će i na Sedmom futsal svetskom prvenstvu favoriti za titulu biti Brazil i Španija, koji su do sada jedini osvajači trofeja.

Jedva čekam ovo. Grupa nam je lagana, možemo biti prvi, ali kasnije nam je loš kostur, jer ako budemo prvi idemo na Argentinu, a ako budemo drugi na Ruse. Dakel ipak bolje da budemo prvi :) . Samo ne znam da li će biti prenosa ili ću morati sve po netu da tražim...

Texi

Quote from: gromiko on Oct 25, 2012, 01:54 pm

Jedva čekam ovo. Grupa nam je lagana, možemo biti prvi, ali kasnije nam je loš kostur, jer ako budemo prvi idemo na Argentinu, a ako budemo drugi na Ruse. Dakel ipak bolje da budemo prvi :) . Samo ne znam da li će biti prenosa ili ću morati sve po netu da tražim...

Većinu mečeva će prenositi Eurosport. Da li će i naše, nisam siguran.

Сретен Жујкић

Само бих додао да су на задњем европском првенству Чеси испали у групи, а ми у 1/4 финала, а такође наш шампион Економац је побједио њиховог шапиона Хрудима 4-1 који има 4-5 репрезентативаца, тако да очекујем да будемо бољи од њих и да узмемо прво мјесто у групи.
http://tv.sb.eurosport.com/tvschedule.shtml
У суботу од 20:30 пуштају снимак нас против Египта.

Texi

RTS će prenositi mečeve Srbije. U subotu protiv Egipta ( RTS 2, 15:00 )

Texi

Quote from: Сретен Жујкић on Oct 30, 2012, 03:30 pm
Само бих додао да су на задњем европском првенству Чеси испали у групи, а ми у 1/4 финала, а такође наш шампион Економац је побједио њиховог шапиона Хрудима 4-1 који има 4-5 репрезентативаца, тако да очекујем да будемо бољи од њих и да узмемо прво мјесто у групи.
http://tv.sb.eurosport.com/tvschedule.shtml
У суботу од 20:30 пуштају снимак нас против Египта.

Česi su čudna reprezentacija najblaže rečeno, sa njima se nikada ne zna. Mogu ispasti posle grupne faze a mogu i osvojiti medalju.
2007 nisu prošli grupu ( 3 poraza ), 2010 su osvojili bronzu, da bi opet 2012 ispali posle grupne faze. Učestvovali su i 2004 i 2008 na SP, dok je nama najveći uspeh 1/4 EP. Česi su favorit grupe.   

Маркони

Nov 03, 2012, 04:11 pm #25 Last Edit: Nov 03, 2012, 04:40 pm by Маркони
Репрезентација води против Египта 1:0, 10 минута пре краја утакмице. Солидна игра, и фудбал много занимљивији него цела наша лига (осим Звезде наравно  :travka: :travka: )

2:0, гол из пенала, 3 минута пре краја.

По свему судећи биће прва и историјска победа на СП!

Крај 3-1, примили смо гол из готово мртвог угла ал нема везе, добар старт наших на СП.

Ушозанење

6. новембра против Кувајта за пролаз даље.

Контам да је највеће изненађење до сада био реми Шпаније и Ирана, 2-2, с тим да су Иранци имали двије 100 % шансе за побједу. Али није им се дало.
Посљедњи напад на утакмици је имала Шпанија, али је сјајни голман одбранио ударац главом играча шпаније, у паду.. До јаја утакмица била.

пс.имају и они свог Борху :)

shumar4life

Futsal repka je dokaz da mi imamo talentovane fudbalere,ali jbg ovde para tako da nema ni menadzera...

Inace na redu Kuvajt,pa Cesi...realno mozemo do prvog mesta...posle sta uradimo,uradimo...
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi

MaEcTpo

Nov 06, 2012, 01:28 pm #28 Last Edit: Nov 06, 2012, 01:38 pm by MaEcTpo
Након првог полувремена водимо против Кувајта 3-0  :vitez:
"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple." Bill Shankly

ridji

Добар резултат и мирно одрађивање посла, мада можемо и морали би боље да играмо.
Ципи мајстор  :hail: