Аутор Тема: Рвачка репрезентација  (Прочитано 2723 пута)

• Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1021
Одг: Рвачка репрезентација
« Одговор #20 послато: 27 Октобар 2018, 09:16:08 »
Štefanek u finalu SP u Rvanju u Budimpešti .Finale dans od 18.ooh ,nisam dobro razumeo na jutarnjem izgelda da će biti direktan prenos na rts.
Kristijan Fris se bori za bronzanu medalju.
« Последња измена: 28 Октобар 2018, 20:03:56 miodrag »

На мрежи no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • ****
  • Поруке: 4.044
  • Репутација: +1993/-1194
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #21 послато: 27 Октобар 2018, 12:20:08 »
Miodraze usao sam da pitam za Stefaneka jer sam citao jutros u zurnalu da se bori za zlato.
Cek, zanima me zar se on nije povukao posle osvojenog zlata na OI a jutros citam najavljuje i Tokio. Sta se tu promenilo?

• ****
« Одговор #22 послато: 27 Октобар 2018, 12:23:17 »
Mislim da je prošle godine propustio neko prvenstvo koje je  bilo na jesen(sad sam proverio u avgustu svetsko prvenstvo) ,pravio kao neku pauzu ( pre toga srebro u N.Sadu u maju na ep izgubio od Rusa sto mu je večeras protivnik  ) ušao je malo u politiku ali nastavio je redovno sa trenizima .
Najavljivao je kao povlačanje ali definitivno ništaod toga .

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • ****
  • Поруке: 4.691
  • Репутација: +953/-504
« Одговор #23 послато: 27 Октобар 2018, 19:27:24 »
Цитат
Srpski rvač Davor Štefanek osvojio je srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu u Budimpešti.

Štefanek je u finalu kategorije do 67 kilograma poražen ubedljivo od Rusa Artema Surkova sa 7:0.

Drugi naš predstavnik Kristijan Fris ostao je bez medalje. On je u kategoriji do 60 kg poražen od Kineza Sailikea Valihana 9:0 u borbi za treće mesto.

U nedelju će se za bronzanu medalju u kategoriji do 97 kilograma grčko-rimskim stilom boriti Mihail Kalaja. On je u polufinalu poražen od Bugarina Kirila Milenova sa 3:0.

• ****
« Одговор #24 послато: 28 Октобар 2018, 20:04:53 »
Na Sp u Budimpešti poslednjeg dana naši rvači osvojili dve bronzane medalje , Kadzaja i Viktor Nemeš .