• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

УФЦ и остали борилачки спортови

Started by samson, Aug 16, 2016, 09:50 pm

Previous topic - Next topic

ЦЗВ

Pih.. Dobila Andrade.. Steta, nezasluzeno, po mom misljenju. Namajunas, do ovoga, joj davala casove i zavrsi se ovim bacanjem na glavu.. Jbg. Valjda ce dobiti revans.

Κορνίλοφ

Па како незаслуженом, успавала је јбт.  :)) Јеби га, Роуз је много боља технички, али кад из 50 удараца у главу не можеш ни да успориш противника, имаш велики проблем.

bad mojo

Доста занимљив и Белатор синоћ, не знам каква им је ово политика да поклапају борбе са УФЦ-ом, увек ће више људи пратити УФЦ. Баш лоше вече за Алда...Андерсон дефинитивно мора у пензију, штета је гледати такву легенду да ово доживљава. С друге стране, потврђује се оно да ако почнеш да размишљаш о повлачењу боље ни да не улазиш у ринг. Наводно је Намајунас имала жељу да након овентуалне победе објави повлачење.

ЦЗВ

Quote from: Κορνίλοφ on May 12, 2019, 12:34 pm
Па како незаслуженом, успавала је јбт.  :)) Јеби га, Роуз је много боља технички, али кад из 50 удараца у главу не можеш ни да успориш противника, имаш велики проблем.

Subjektivno, vise volim dobru tehniku. Steta sto ce Rose verovatno u penziju, ali je ostvarila je sta je htela. Koliko se secam, hoce samo da skupi pare i kupi negde imanje i kulira.

LAFLARRE

За брата ЦЗВ, знам да он, поред УФЦ-а, прати конспираси теорије са Роганом, Шаубом и једним јединим Едијем Бравом!  :hail:  :biggrin:

ЦЗВ

:D

Kakva je to glava. Uvek sou kad je on na podcastu. :mrgreen:

ЦЗВ

ЦЗВ

ortak

Max meni licno jedan od najboljih boraca, gotivim njegov stil borbe, videcemo dal ce moci opet da se vrati. Zanima me dal pratite domacu/regionalnu mma scenu?

ЦЗВ

ЦЗВ

ЦЗВ

ЦЗВ

ЦЗВ