• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Италијанска лига - Serie A - Calcio

Started by VladoPD, Aug 05, 2016, 11:53 am

Previous topic - Next topic

VladoPD

Ovde idemo sa ljubiteljima najbolje lige u fudbalu  :mrgreen: Liga svakako koja je obeležila jedan dobar period života dosta nas forumaša koji je pamte iz zlatnog doba.
Poseban šmek, ili voliš ili ne, a znam da ima ljubitelja ovde.

Transferi u dosadašnjem prelaznom roku:

http://www.soccernews.com/soccer-transfers/italian-serie-a-transfers/

dejan80

Бошко 996

Треба оваква тема на форуму, јер је ово била најбоња лига од 90-их па све до калчополија. Та лига је имала такав шмек који није имала нити ће имати било која лига на свету. Полако се враћају једино што се Јувентус одвојио доста од осталих. Али

Ustanik

Bravo Dovla  :aplauz:
Bilo je i vreme.
Mislio sam ja mnogo ranije ovo da otvorim, kad vec dzindzeri mogu da imaju svoju posebnu temu sto ne bi mogli i Zabari.

Ispravi samo ovaj naslov i napisi na cirilici.

I naravno Lacijali dobijaju glas iako znam da Skudeto nece uzeti u narednih 100 godina. :)

Matuzalem88

DraganPP

Bolje da  anketa glasi:.Koji tim simpatisete a ne ko osvaja, kad ste vec sve klubove stavili u anketu. Svako ce dati glas onome koga simpatise.

VladoPD

Tako je braćo žabari, da se okupimo na jednom mestu svi  :vasil:

VladoPD

Quote from: DraganPP on Aug 05, 2016, 12:14 pm
Bolje da  anketa glasi:.Koji tim simpatisete a ne ko osvaja, kad ste vec sve klubove stavili u anketu. Svako ce dati glas onome koga simpatise.

Prihvatam, možda je bolje to što kažeš pa ću da promenim :)

Bulsoni

Mi sa tobom,ti u nama!

Ustanik

Quote from: VladoPD on Aug 05, 2016, 12:28 pm
Prihvatam, možda je bolje to što kažeš pa ću da promenim :)

Stavi vise anketa.
Prva za koga navijate.
Druga ko osvaja.
Treca ko ce da bude najbolji strelac pa postavis Iguaina,Dibalu,Ikardija..

točilo

Forza Inter 😂

Ova tema je bila bas potrebna, Kalco je bio jak kao zemlja, nadam se da se polako vracaju. Juventus ne mogu ocima cidit,al su napravili top tim mamu im lopovsku jbm 😀
"Zvezda je bila alternativa svemu onome što su oni podsvjesno osjećali. Zvezda je bila znak identifikacije, šljiva ispod koje se okupljaju preživjeli. Zvezda je bila krsna slava svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini. "

milan79

sei la cosa più bella che c'è
perché il Milan è forte alè..
perché il Milan è forte alè...

:box:
Koliko je stvarni dug Celzija kad imas 20 komanija, preko kojih krijes podatke. A sta mislis, ako tenkovi udju u Harkov, nece mu nista naci u vezi finansija!

Ustanik

VladoPD

Pazi nikad mi nije bilo jasno kako neko može da navija za Partizan pored Zvezde, isto mi tako nikad nije bilo jasno kako neko može da gleda Španski, Nemački fudbal pored Italijana :mrgreen:
Šalu na stranu, jeste italijanski fudbal imao težak udarac, i pali su strašno jedan period, ali mislimd a će da se vrate na stare staze slave...

LucasCP3

,,Ако будем имао среће да остварим барем неке од својих идеја, то ће бити доброчинство за цело човечанство. Ако се те моје наде испуне, најслађа мисао биће ми та да je то дело једног Србина." - Никола Тесла у време посете Београду 1892. године