Анкета

Ko ima najvise sansi za osvajanje titule?

Sebastian Vettel
Kimi Räikkönen
Valtteri Bottas
Felipe Massa
Nico Rosberg
Lewis Hamilton
Daniel Ricciardo
Neko drugi

Аутор Тема: Формула 1, Moto GP, WRC  (Прочитано 71297 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.241
  • Репутација: +1798/-2082
Одг: Формула 1, Moto GP, WRC
« Одговор #20 послато: 27 Децембар 2011, 16:34:42 »
колико сам ја испратио, још нико није најављивао пренос

Ван мреже marcos

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.954
  • Репутација: +464/-368
« Одговор #21 послато: 27 Децембар 2011, 17:01:50 »
Valjda ce  biti.Prosla sezona nije bila zanimljiva pa se bas poklopilo da ne prenose.Ova bi trebalo da donese puno veca uzbudjenja,Ferari je najavio konkurentan brz bolid     :konjanik:         sto me raduje jer sam njihov fan . Ferari do titule  :icon_svi:

Ван мреже Саша РС

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.346
  • Репутација: +3247/-901
« Одговор #22 послато: 27 Децембар 2011, 17:13:27 »
Ко се сјећа коментаторског динамичног дуа са Трећег канала, Чеда Бркић и онај што је нешто радио у тадашњем Лижијеу. Како су људи успављивали причом, пола трке прође док саставе по пар реченица.
Не вјерујем да Ферари може нешто учинити са Доменикалијем на челу.

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
« Одговор #23 послато: 27 Децембар 2011, 17:45:46 »
како се звао чувени коментатор Ф1? често су му знали накачити чеду бркића ака идиот

мислим да се презивао петровић...чуо сам ја био тешко болестан, јел зна неко, јел жив?

Ван мреже iggi

• Члан ФК
  • Поруке: 765
  • Репутација: +490/-453
  • МНОГИ СУ ХТЕЛИ ДА СРУШЕ НАМ СВЕ...
« Одговор #24 послато: 27 Децембар 2011, 20:52:49 »
Prosla sezona je bila na skprime ko ima kablovsku verovatno ima i taj kanal.Verovatno ce i sledece sezone uzeti prenos

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.439
  • Репутација: +5690/-10008
  • Contende ad caelum
« Одговор #25 послато: 27 Децембар 2011, 20:58:15 »
ХРТ је увек имао најбоље преносе Ф1.

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 691
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #26 послато: 27 Децембар 2011, 21:05:07 »
Vraca se Kimi u F1!? :prvak:
Ponovo izgleda krecem da pratim formulu  :travka: Obozavao sam ga.

Ван мреже Mazzan91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 133
  • Репутација: +33/-55
« Одговор #27 послато: 28 Децембар 2011, 10:21:03 »
како се звао чувени коментатор Ф1? често су му знали накачити чеду бркића ака идиот

мислим да се презивао петровић...чуо сам ја био тешко болестан, јел зна неко, јел жив?
Ne mogu da se setim imena, ali mislim da znam na koga mislis, mislim da je radio sa Igorom Mikljom u paru te prenose... Ah dobri stari 3K...

Ван мреже Саша РС

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #28 послато: 28 Децембар 2011, 10:41:52 »
Је ли му име Вељко? Као што сам написао у неком ранијем посту човјек је радио у Ф1 и знао је много ствари. Кад је Бркић возио брдске специјале онда је Милинковић радио пренос. Телевизија у сусједа је то радила заиста про као уосталом и све спортске догађаје док су имали куна. Иначе сам ову сезону пратио преко нета и то најчешће енглеске преносе са Култардом, Џорданом и мислим да је трећи Брандл али можда гријешим. Ко се сјећа сезоне кад је пинк преносио? Е то је био промашај.

Ван мреже Mazzan91

• Звездаш
  • **
« Одговор #29 послато: 28 Децембар 2011, 15:06:05 »
Mislim da je u pitanju Veljko Petrovic, na nekoj stranici na facebook-u su reklamirali da ce on biti u tandemu sa jos nekim ove sezone na sport klubu, ko je pratio, mozda zna da li je to taj lik.
Sto se tice F1, secam se jedne trke kad je Hakinenu crkao bolid krug pre kraja, a on bio prvi i mislim da je neko iz Ferarija pobedio na trci jer sam bio nenormalno srecan. Nazalost vratilo mi se sedmostruko one godine kad je Gloku otkazao bolid krivinu pre kraja i Hamilton ga pretekne i osvoji titulu umesto Mase, posle toga potop Ferarija!  :suze:

Ван мреже миша09

• Члан ФК
  • Поруке: 1.093
  • Репутација: +2100/-383
  • Сви смо ми Благоје Јововић!
« Одговор #30 послато: 28 Децембар 2011, 16:05:17 »

Јебени ледени краљ!  :vitez:

Апсолутно иста прича као код већине, формулу сам престао да пратим кад се Кими повукао. Пре тога, тренинге нисам пропуштао, о тркама да и не причам. Сад кад је "ледени" опет ту, активираћу се и ја.  :001_cool:

Не могу да верујем колико има Кимијевих фанова овде, ја сам мислио да сам ја један од ретких  :lud:

Ван мреже Rizleyy

• Независни критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.492
  • Репутација: +1024/-573
  • Zvezda ooooooooooooo!!
« Одговор #31 послато: 28 Децембар 2011, 22:56:21 »
Tako je miso, inace, nas clan, raikkonen je ogroman fan Djankarla Fizikele :)

Ван мреже Mazzan91

• Звездаш
  • **
« Одговор #32 послато: 28 Децембар 2011, 23:08:00 »
Secam se bre tandema iz prethodnih sezona koliko sam to redovno pratio: Sumi i Barikelo, Hakinen i Kultard, Montoja i Sumi mladji, Truli i Alonso, to su bile 4 vodece ekipe, Ferari, Meklaren, BMW Vilijams i Reno, mislim da su te sezone bile najbolje, nekako sam sto kazete prestao da gledam kad Kimi otisao, a pojavio se Baton i Bron GP, posle njih Red Bul, nekako se tu draz izgubila, imam osecaj da kako se rasporede na treningu, tako i zavrse trku, da ne pominjem da Red Bul ima za 3 klase jaci bolid od ostalih. Nadam se da ce Ferari ove sezone da odrzi rec za taj novi bolid.

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
« Одговор #33 послато: 29 Децембар 2011, 01:38:39 »
јесте, вељко петровић је у питању!  :prvak:

или Жолт Баумгартнера  :D

Ван мреже Mazzan91

• Звездаш
  • **
« Одговор #34 послато: 29 Децембар 2011, 10:12:14 »
Sta je sa malim Senom, jel vozi jos u F1? Pratio sam samo one prve sezone kad je debitovao...

Ван мреже миша09

• Члан ФК
  • Поруке: 1.093
  • Репутација: +2100/-383
  • Сви смо ми Благоје Јововић!
« Одговор #35 послато: 29 Децембар 2011, 13:23:08 »

Написао сам "један од ретких"  :001_rolleyes:  :travka:

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
« Одговор #36 послато: 29 Децембар 2011, 23:20:11 »
Sta je sa malim Senom, jel vozi jos u F1? Pratio sam samo one prve sezone kad je debitovao...

прочитао сам негде, онако површно о њему и мислим да су написали да се на њега озбиљно не рачуна

Ван мреже novosadzanin

• РСБ екипа - кошарка
  • Поруке: 5.596
  • Репутација: +1640/-1354
« Одговор #37 послато: 30 Децембар 2011, 00:03:01 »
Posto vidim da ovde ima nekih pitanja, pratim jako aktivno F1 vec dosta godina pa da vam na neka odgovorim, a ako imate jos nesto mozete slobodno pitati.
Prvo, prenosi ce i sledece godine biti na SK Prime, isto ce ici sve, svi treninzi, sve ono sto se desava na stazi tokom F1 vikenda. HRT je najbolje pratio F1 zato sto je imao jednog od najznacajnijih novinara uopste u F1 svetu Mladena Jergovica, coveka koji sto kazu Ameri on first name basis sa prakticno svima koji nesto znace u karavanu, ikljucujuci tu i velikog Bernija. Uvek je imao ekskluzivne informacije, info sa lica mesta, a i brate zna F1 uzduz i popreko.
Novinar o kojem pricate Veljko Petrovic uopste nije neki poznavalac Formule, ali u to vreme nije bilo nikog boljeg, za F1 se ovde nije mnogo znalo ni pricalo ni pratilo tokom komunistickih vremena, pa nije ni bilo nikoga ko moze da bude bas kvalitetan. Problem je sto je on uz sve bio i smrtno dosadan, jos u kombiaciji sa Cedom Brkicem (koji je poskakivao od srece kada je poispadalo 3/4 grida u Spa tamo negde 2000  :pljas:) plac majke bozije. Na B92 je prenose radio Aca Stojanovic koji je bio zanimljiv za slusanje i jos je znao nesto, bio je mnogo slusljiviji nego kad radi fudbal ili ne daj boze tenis.
Sena Mladji je vrlo blizu da dodje u Vilijams , da, onaj isti koji mu je ubio ujaka, da bude ironija jos veca planiraju da imaju istu semu boja kao te kobne `94. On je veliki talenat ali mu majka (Airtonova sestra) nije dala da vozi prakticno dok nije napunio 20 godina, i zato je propustio jedan deo karijere i prirodnog razvoja. Talenta ima nehumano, sto se videlo ove godine u Spa i Monci, uz sve to vuce ogroman  sponzorski paket sa sobom (meri se desetinama miliona eura). Slazem se sa jednim od prethodnih komentara da film o Airtonu morate pogledati, predobar je.
Prethodna sezona je za moj ukus bila jedna od najzanimljivijih od kada znam za sebe na nivou pojedinacnih trka, jedino sto je lose je sto je Red Bul bio toliko dominantan (pre svega sto Ejdrian Njui bolje izbegava pravila igre nego Donald Tramp licno) a Fetel veoma miran i konstantan sto je neocekivano za njegove godine. Ipak, razna pravila i strategije koriscenja guma (koje je Pireli namerno napravio da budu nesto losije zbog zanimljivosti, pomicnim zadnjim krilima, mnogo napretka raznih timova tokom same sezone, nove staze i mnogo dobrih vozaca, bilo je svacega. Sad sa Kimijem znam da ce se dosta ljudi vratiti. Ne treba ocekivati cuda, taj Lotus nije blizu pobeda, ali da ce biti zanimljiv za gledanje, sigurno hoce.

Ван мреже Саша РС

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #38 послато: 03 Фебруар 2012, 13:37:59 »
Да мало оживимо ову тему.
Ферари представио ауто за 2012. Мало чудно изгледа али ваљда ће брзо ићи.

http://singleseater2012.ferrari.com/english/web/#/home
http://www.mozzartsport.com/vesti/12027/formula-1--ferari-predstavio-novi-bolid-(foto)/

Ван мреже Risto

• Веран као пас
  • Поруке: 871
  • Репутација: +179/-87
« Одговор #39 послато: 03 Фебруар 2012, 13:46:07 »
meni je McLaren ljepsi :)

usput navijam za Mercedes, tj. Rosberga...

jedva cekam prvu trku...