• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

30 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани 3:1

Започео Љуба, Мај 18, 2015, 02:31 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Љуба

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Младост Лучани

Стадион Рајко Митић
Недеља, 24. мај, 17 часова
Улаз бесплатан

БИЛА ПРВА ИЛИ НЕ, ЈА ВОЛИМ ЈЕ
ЈЕР ЈА САМ ЗВЕЗДАШ!

"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

Zvezdaš stariji

Idi bre Ljubo, steže mi se srce i napravi knedla od najave, posebno od slika...

Svaka čast Ma da bre, svaka čast Lazare...
"Нисмо ми били европски шампиони, него смо ми европски шампиони-заувек! Ми, Реал, Бајерн, Милан. То је наше друштво!"

Љуба

Звездаш старији - није моја заслуга. Ma da bre је све направио а ја сам само пренео. Тако да све заслуге иду њему.

Него да се вратимо теми.

Ако не буду дали Лази траку за ову утакмицу могу сви да се иселе из просторија после утакмице. Од мене толико.
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

зли

Moлим само да се тема не претвори у Хамлетовску дилему да ли отићи на стадион или пак искулирати.

Мрачење и/или конструктивну расправу да оставимо за друге теме, има их довољно, ова да остане чиста, ако ни због чега/кога другог, онда због ДАРКА ЛАЗОВИЋА!  :hail:

:stari grb:

Лазар

Lazi mora traka! Dolazim u njegovom dresu da ga ispratim kako dolikuju. Hah, hvala Ljubo što si iskoristio moju sliku za ovu sjajnu najavu. :)
Ulaz besplatan, najavili lepo vreme... Red je da se oprostimo kako dolikuje i završimo ovu sezonu pobedom. U nedelju nije bitan ni Lalatović ni Terzić... Niko! Samo naša Crvena zvezda. Koga ona ima sem nas?
Zvezda to je tim što se voli srcem svim!

Djura Bg

Nema sta da se prica i dolasku, SVI KOJIMA JE ZVEZDA U SRCU I KOJU VOLE KAO STO PRICAJU DOCI CE NA STADION !
Using Tapatalk

Filip FKCZ

Lazo majstore, nisi dobio ni upola od onoga sto si zasluzio igrajuci za nasu Zvezdu, zato se nadam da ce te u tvom novom klubu mnogo vise postovati nego mi (ovde naravno mislim na upravu i sve ono kroz sta je Laza prolazio).

Nadam se da cemo pobediti ovu zadnju utakmicu, znaci ce mnogo Lazi a pre svega onim igracima koji ostaju u Zvezdi.
Ceo Univerzum svesti na jednu Zvezdu, to je ljubav!

kusha

Сремчица ЦЗ

Млађи цигани

Цигани, дај да скупимо што више људи, да покажемо колика је Звезда и колико је она изнад свега. Да објаснимо ко је већ годимама држи живом и да оно 'остаће тек комшија мали' не буде залудан стих. Ако ни због чега, бар из љубави пређа Звезди, из оног нашег позиривног ината, пркоса, ради наставка борбе против ветрењача у савезу и на првом месту у нашем дворишту. ЗВЕЗДС НИЈЕ ДУГ ОД 50 МИЛИОНА, НИ ЕВРО, НИ РАЧУНИЦА, НИТИ БРОЈ ТРОФЕЈА ИЗ МУЗЕЈА...ЗВЕЗДА ТО ЈЕ ТИМ ШТО СЕ ВОЛИ СРЦЕМ СВИМ!

ZastoIme

Svi sad na Marakanu jer smo mi uz i za Zvezdu a ne igrace,funkcionere,sponzore, politicare.. Mora da se pokaze da smo uz njih uvek i da koliko toliko zavrsimo ovu sezonu pobedom i lepom atmosferom. Lako je puniti stadion kad se slavi...

Urosh 995

Da nas bude u sto vecem broju

Da se da kapitenska traka Lazovicu

Da se napravi koreografija na severu u njegovu cast

Da se skandira njegovo ime

Ja prosto ne mogu nekako da zamislim da Lazovic ide, skroz sam navikao na njega i bice mi veoma cudno naredne sezone bez njega u ekipi

Sve najbolje majstore u daljoj karijeri, pa da se vratis jednog dana, hvala na svemu  :hail:  :ue:

Неко из масе

Тема је након Љубиног уписа можда могла и да се закључа. Размишљајте кога ћете све да исцимате за утакмицу! Мора већ данас да се створи енергија и еуфорија, да сви једва дочекају недељу! Ајмо, Делије, како само ми знамо!
СВИ НА СТАДИОН! Да покажемо колико волимо Звезду! СРЦЕМ СВИМ!

Ратко Ђенерал

Сад сви покажите љубав према клубу,сад кад је можда и најтеже,сад оставите себе на Северу!

bane65

Изгубили смо титулу, у кризи смо, можда смо на Маракани ове сезоне гледали и најлошији фудбал од када се на њој пика бубамара, али све је то пролазно. Сада треба показати да смо најјачи када је најтеже. Ако ти је крв црвено-бела, ако навече легнеш и јутром се будиш са Звездом, ако ти у ушима одзвања хук Маракане, ако се најежиш кад се сјетиш момената из Звездине славне прошлости, дођи на стадион и подржи ове клинце. Звезда је живот, све друго су ситнице !
:stari grb: