• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

29 коло ЈСЛ: ОФК Београд - Црвена звезда 2:4

Started by Ma da bre, May 14, 2015, 07:10 pm

Previous topic - Next topic

Пантела 09

Одлична утакмица Лазовића, био је расположен и постигао 2 гола, од њега доста.
Нереална су 2 гола која смо примили, мало неочекивано и на препад. Са друге стране могли смо ми да дамо још пар голова сигурно, али све у свему 3 бода се пишу и 2:4.
Ето прошла пријетња, остајемо други, сад још да се у следећем колу играчи испрате са бар полупуног стадиона (иако можда нису заслужили), али нова сезона почиње већ за мјесец  ипо дана.
И јесте, небо се отворило, и јесте, стадион је експлодирао, то се десило бре!<br /><br />
Quote from: Vasili Zaitsev on May 18, 2018, 06:17 pm<br />Република Српска је Србија.<br />

Urosh 995

Quote from: White Yersey on May 16, 2015, 05:48 pm
Da li je moguće da u utakmici gde je svejedno ko će pobediti igra Lazović koji odlazi kao slobodan igrač, šta nabijamo mu cenu u nebitnoj utakmici. To je još jedan u nizu primera zašto je Zvezda gotov klub i još jedan u nizu primera kakvu trenersku neznalicu da ne upotrebim grublju reč mi trpimo godinu dana. :duplizid:

Nek da i sto golova OFK-i on bi mi sedeo na klupi ovaj meč.

Ako ti se ne svidja Lazovic i ako je Zvezda gotov klub koj ces moj na forumu onda? Idi navijaj za nekog drugog

Светозар

Лазовић је феноменално одиграо ову утакмицу, два гола и две асистенције стварно мајсторски.Игра Црвене Звезде у нападу солидна али у одбрани веома несигурно.Обезбедили смо друго место на табели и остаје нам само још опроштајна утакмица Дарка Лазовића против Младости из Лучана.

Zvezdaš stariji

Lepa utakmica, kamo sreće da je ovakva svaka, ali to je iz mnogo razloga nemoguće.

Nema potrebe za velikim analizama i krupnim rečima, samo par detalja:
Laza počeo oproštaj u velikom stilu.
Štoperima se najmanje igralo.
Da li je to ovih dana donet neki zakon kojim se zabranjuje dosuđivanje penala za Zvezdu? Možda nebitno (za danas) ali ukupno gledano i za dalje nije.

Utisci dana vezani za dvojicu možda najomraženijih - žal što Gavra ne dade gol (uz nadu da povreda nije teža) i Lalatovi podočnjaci.
"Нисмо ми били европски шампиони, него смо ми европски шампиони-заувек! Ми, Реал, Бајерн, Милан. То је наше друштво!"

Микса

Теби је живот дао све, а мени Ричмонд Боаће

MrRedStar

Quote from: White Yersey on May 16, 2015, 05:48 pm
Da li je moguće da u utakmici gde je svejedno ko će pobediti igra Lazović koji odlazi kao slobodan igrač, šta nabijamo mu cenu u nebitnoj utakmici. To je još jedan u nizu primera zašto je Zvezda gotov klub i još jedan u nizu primera kakvu trenersku neznalicu da ne upotrebim grublju reč mi trpimo godinu dana. :duplizid:

Nek da i sto golova OFK-i on bi mi sedeo na klupi ovaj meč.

Ovakvom igrom Laza dize cenu svih saigraca, a sledi rasprodaja. Da je bilo srece da smo uboli sa 3-4 igraca koji bi igrali na ovom nivou, imali kontinuitet pa ceo tim bi vredeo duplo vise. Lazi hvala na svemu, ostaje gorak ukus zbog naseg odnosa prema njemu i zbog odlaska bez obestecenja, medjutim imali smo prilike da obestecenje i uzmemo i to vise puta. Zasto nismo? Jbm li ga, to nije Lazin problem.

Mikula/CZ

Lazović je klasa,da mu se zahvalim na svemu što je pružio u Crveno Belom dresu,i da mu poželim sve najbolje u Seriji A,one njegove suze protiv Bordoa se ne zaboravljaju,što se tiče utakmice ništa,utakmica bez ikakavog rezultatskog značaja,bez pritiska,tako da neki komenatar i nemam.
Jednog dana kada prođe sve,kad me budu stigle godine,znaj da nikada neće doći dan,dan kad neću biti s'tobom ja ...

White Yersey

Quote from: MrRedStar on May 16, 2015, 07:32 pm
Ovakvom igrom Laza dize cenu svih saigraca, a sledi rasprodaja. Da je bilo srece da smo uboli sa 3-4 igraca koji bi igrali na ovom nivou, imali kontinuitet pa ceo tim bi vredeo duplo vise. Lazi hvala na svemu, ostaje gorak ukus zbog naseg odnosa prema njemu i zbog odlaska bez obestecenja, medjutim imali smo prilike da obestecenje i uzmemo i to vise puta. Zasto nismo? Jbm li ga, to nije Lazin problem.

Prvo, njegovi saigrači ne vrede ništa jer ne znaju osnovne fudbalske elemente, to je gomila amatera, jer je naš klub u minusu od 50 000 000 evra, ako ne lažu, možda je i veći. Drugo, niko normalan ne može da rezonuje da se u ligi protiv OFKE, Čuke, Rada, Sremskog luka, Zlatibor vode, bilo kome diže cena. Treće i najvažnije, to što u nebitnoj utakmici (jer je drugo mesto isto što i treće, bitan je trofej koga ove sezone neće biti, a u Evropi je treće isto što i drugo, nema nikakvih projekcija u žrebu ako smo drugi) igra kako ti kažeš Laza to govori kakvog trenera mi imamo, i kakvu upravu mi imamo.

RS navija za Zvezdu

Zadnje kolo koreografija da bude setalica ruke a oko ruke kapitenska traka sa brojem 8, kad mu oni ne daju traku da mu je daju navijaci.

MrRedStar

Quote from: White Yersey on May 16, 2015, 07:46 pm

Prvo, njegovi saigrači ne vrede ništa jer ne znaju osnovne fudbalske elemente, to je gomila amatera, jer je naš klub u minusu od 50 000 000 evra, ako ne lažu, možda je i veći. Drugo, niko normalan ne može da rezonuje da se u ligi protiv OFKE, Čuke, Rada, Sremskog luka, Zlatibor vode, bilo kome diže cena. Treće i najvažnije, to što u nebitnoj utakmici (jer je drugo mesto isto što i treće, bitan je trofej koga ove sezone neće biti, a u Evropi je treće isto što i drugo, nema nikakvih projekcija u žrebu ako smo drugi) igra kako ti kažeš Laza to govori kakvog trenera mi imamo, i kakvu upravu mi imamo.

Jbg, ja politiku skidanja gaca i guzenja na sopstvenu inicijativu ne prihvatam. Imamo buducnost, bacili smo sezonu u  prazno, ali imamo talentovanih igraca i ne vidim zasto bi to sporili. O bivsem treneru necu, o upravi sam rekao sto sam imao. Nadam se da ce u ovom prelaznom roku biti pametniji.

@RS... +1389 nadam ne bih nista dodao.

99_kaludjerovic

Ovo je bila jedna poprilično otvorena utakmica i mnogo je podsjetila na prošlogodišnji okršaj sa OFK-om kada smo slavili titulu. Možda smo mogli da damo još neki gol, ali sad to nije ni bitno. Bitno je to da smo obezbjedili drugu poziciju.
Lazović je danas bio najbolji pojedinac na terenu, i najbolji je ukupno gledano bio u cijeloj ovoj sezoni. Želim mu sve najbolje u nastavku karijere.

Što se Lalatovića tiče i njemu sve najbolje u daljoj karijeri. Na simpatičan način je vodio Voždovac i Napredak. Njegovi timovi su bili više orjentisani na kontre i takav stil je prolazio, ali svi mi znamo da je Zvezda tim koji u ovoj JSL treba da kontroliše veći dio meča, da gradi napad i da na taj način pobjeđuje. Možda ovo nije bio pravi trenutak da bude trener Zvezde.

Za narednu sezonu Uprava treba da realno sagleda koliko možemo i da prema tome počnemo sa novim formiranjem prvog tima počev od trenera pa do novih igrača. I mislim da bi trebalo prekinuti tradiciju
dovođenja mladih, odnosno neiskusnih, trenera i da damo konačno
šansu ljudima koji imaju autoritet i koji su malo duže u svome poslu (Okuka, Rajevac, Božović).
Нисмо ми били европски шампиони, него смо ми европски шампиони - заувек! Ми, Реал, Бајерн, Милан... То је наше друштво, а ово што играмо овде, то нам је за припреме. Љ.Т.

White Yersey

Quote from: MrRedStar on May 16, 2015, 08:02 pm
Jbg, ja politiku skidanja gaca i guzenja na sopstvenu inicijativu ne prihvatam. Imamo buducnost, bacili smo sezonu u  prazno, ali imamo talentovanih igraca i ne vidim zasto bi to sporili. O bivsem treneru necu, o upravi sam rekao sto sam imao. Nadam se da ce u ovom prelaznom roku biti pametniji.

@RS... +1389 nadam ne bih nista dodao.

Naravno da ne treba da prihvatamo, ali moramo biti iskreni u potpunosti i reći ono što svako ko razmišlja svojom glavom vidi. Mi nemamo 3 igrača koje bi mogli nazvati čak i prosečnima, u derbiju protiv kluba koji će ispasti u drugom kolu kvalifikacija za LŠ od konobara iz Jermenije, Irske, nebitno, mi se nismo videli na terenu, to je jasan pokazatelj koliko smo očajni, nemojmo se zavaravati. Neću kao mnogi da govorim kako Ristić, Jovanović...... znaju nešto, jer ne znaju apsolutno ništa, to su škart fudbaleri, sa kojima ne može ni u našoj ligi niko da se nadigra, i u to smo se uverili. Ja samo kažem da imamo sposobnu upravu, mogli bi da dovedemo 5 igrača i trenera za male pare, koji znaju bar nešto, i onda bi se mogli nadati tituli, jer je to jedino što može da se uradi u ovom trenutku i ne treba očekivati više.

O Evropi ćemo pričati kada se napravi regionalna liga (ili neko drugo jako domaće takmičenje), jer je srpski fudbal kao i država Srbija u bankrotu.

MrRedStar

Ok, složićemo se da se ne slažemo  oko individualnih kvaliteta, ako ne drugih, onda bar omladinaca. Lično mislim da je Ristić najzrelijih od svih iz naše škole, a u Luku se zaista uzdam.

Nisam zagovornik parole "titula po svaku cenu", ali je mene lično (što ne  znači da je tako) sramota što nismo bili konkurentni najgorem igračkom kadru koje je JSDP imalo od kada pamtim. Zašto je to tako kapiram da će neka analiza, neki Bard ili "pomoćnik Bob" već reći.  Ja sam sećan jer imamo talentovane igrače, tužan što smo doveli debele fudbalere koji su tek sada skinuli kilograme i možda bi sada mogli da počnu sa pripremama, sramota me njihovog odnosa prema grbu i toga što klinci nisu mogli da napreduju pored njih.

U svakom slučaju, da ne idem u off, ponosan sam na partije Lazovića i činjenicu da je duži niz godina u klubu, klubu koji ga nije uvek cenio, a kome je on uvek vraćao maksimalnim zalaganjem, korektnim odnosom prema dresu, navijačima, instituciji. Ova utakmica i treba da ostane u njegovom znaku.

Вајти

Добар овај мали Дуроњић, могли бисмо да га купимо.
Onaj Djordje Bajec ima buldoga kera. Pre neki dan se isra u sred parka, ja mu pridjem i pitam, jel treba kesa...a on meni, ne treba ima diareju, pa ne mogu da kupim.<br /><br />pre neki dan me sretnu kod skupstine, novinarka i kamerman, i pitaju sta misim o zicari za Beograd. treba da se nadje 1.6 mil evra....Ja pukao kao zvecka od besa.<br /><br />Bilo je godina kada sam nasedao na tvoje opaske, ali vise ne.<br /><br />

Zvezdaš stariji

Kao i tušta i tma onih koji protiv nas odigraju dobro, pa neka je i naš. Neke smo i kupovali...
"Нисмо ми били европски шампиони, него смо ми европски шампиони-заувек! Ми, Реал, Бајерн, Милан. То је наше друштво!"