Анкета

Најбољи играч против ОФК-а био је:

Кахриман
3 (1.3%)
Петковић
2 (0.9%)
Павићевић
0 (0%)
Лазић
1 (0.4%)
Анђелковић
0 (0%)
Грујић
6 (2.6%)
Лазовић
198 (86.1%)
Стојановић
0 (0%)
Орландић
2 (0.9%)
Ристић
5 (2.2%)
Гаврић
3 (1.3%)
Савићевић
5 (2.2%)
Аврамовски
2 (0.9%)
Цветковић
3 (1.3%)

Укупно гласова: 230

Аутор Тема: 29 коло ЈСЛ: ОФК Београд - Црвена звезда 2:4  (Прочитано 13324 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.014
  • Репутација: +1853/-569
  • Свести свемир на једну Звезду, то је љубав.
Одг: 29 коло ЈСЛ: ОФК Београд - Црвена звезда 2:4
« Одговор #60 послато: 16 Мај 2015, 19:08:44 »
Одлична утакмица Лазовића, био је расположен и постигао 2 гола, од њега доста.
Нереална су 2 гола која смо примили, мало неочекивано и на препад. Са друге стране могли смо ми да дамо још пар голова сигурно, али све у свему 3 бода се пишу и 2:4.
Ето прошла пријетња, остајемо други, сад још да се у следећем колу играчи испрате са бар полупуног стадиона (иако можда нису заслужили), али нова сезона почиње већ за мјесец  ипо дана.

Ван мреже Urosh 995

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.177
  • Репутација: +257/-488
Одг: 29 коло ЈСЛ: ОФК Београд - Црвена звезда, субота 17ч
« Одговор #61 послато: 16 Мај 2015, 19:09:46 »
Da li je moguće da u utakmici gde je svejedno ko će pobediti igra Lazović koji odlazi kao slobodan igrač, šta nabijamo mu cenu u nebitnoj utakmici. To je još jedan u nizu primera zašto je Zvezda gotov klub i još jedan u nizu primera kakvu trenersku neznalicu da ne upotrebim grublju reč mi trpimo godinu dana. :duplizid:

Nek da i sto golova OFK-i on bi mi sedeo na klupi ovaj meč.

Ako ti se ne svidja Lazovic i ako je Zvezda gotov klub koj ces moj na forumu onda? Idi navijaj za nekog drugog

Ван мреже Светозар

• Члан ФК
  • Поруке: 24
  • Репутација: +11/-8
  • Звезда је живот
« Одговор #62 послато: 16 Мај 2015, 19:26:49 »
Лазовић је феноменално одиграо ову утакмицу, два гола и две асистенције стварно мајсторски.Игра Црвене Звезде у нападу солидна али у одбрани веома несигурно.Обезбедили смо друго место на табели и остаје нам само још опроштајна утакмица Дарка Лазовића против Младости из Лучана.

Ван мреже Zvezdaš stariji

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.412
  • Репутација: +1694/-959
  • "Šta su godine i decenije ljubavi za večnu stvar?"
« Одговор #63 послато: 16 Мај 2015, 19:29:34 »
Lepa utakmica, kamo sreće da je ovakva svaka, ali to je iz mnogo razloga nemoguće.

Nema potrebe za velikim analizama i krupnim rečima, samo par detalja:
Laza počeo oproštaj u velikom stilu.
Štoperima se najmanje igralo.
Da li je to ovih dana donet neki zakon kojim se zabranjuje dosuđivanje penala za Zvezdu? Možda nebitno (za danas) ali ukupno gledano i za dalje nije.

Utisci dana vezani za dvojicu možda najomraženijih - žal što Gavra ne dade gol (uz nadu da povreda nije teža) i Lalatovi podočnjaci.

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 2.099
  • Репутација: +1704/-671
« Одговор #64 послато: 16 Мај 2015, 19:31:53 »
Утисак утакмице

Ван мреже MrRedStar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.006
  • Репутација: +1041/-343
  • Свуда грми около....
« Одговор #65 послато: 16 Мај 2015, 19:32:26 »
Da li je moguće da u utakmici gde je svejedno ko će pobediti igra Lazović koji odlazi kao slobodan igrač, šta nabijamo mu cenu u nebitnoj utakmici. To je još jedan u nizu primera zašto je Zvezda gotov klub i još jedan u nizu primera kakvu trenersku neznalicu da ne upotrebim grublju reč mi trpimo godinu dana. :duplizid:

Nek da i sto golova OFK-i on bi mi sedeo na klupi ovaj meč.

Ovakvom igrom Laza dize cenu svih saigraca, a sledi rasprodaja. Da je bilo srece da smo uboli sa 3-4 igraca koji bi igrali na ovom nivou, imali kontinuitet pa ceo tim bi vredeo duplo vise. Lazi hvala na svemu, ostaje gorak ukus zbog naseg odnosa prema njemu i zbog odlaska bez obestecenja, medjutim imali smo prilike da obestecenje i uzmemo i to vise puta. Zasto nismo? Jbm li ga, to nije Lazin problem.

Ван мреже Mikula/CZ

• Где је пешкир? / Ја сам бољи тренер од Радоњића/Још само 2-3 играча
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.870
  • Репутација: +489/-1031
  • Све почело је јако давно први пут на Северу ...
« Одговор #66 послато: 16 Мај 2015, 19:39:48 »
Lazović je klasa,da mu se zahvalim na svemu što je pružio u Crveno Belom dresu,i da mu poželim sve najbolje u Seriji A,one njegove suze protiv Bordoa se ne zaboravljaju,što se tiče utakmice ništa,utakmica bez ikakavog rezultatskog značaja,bez pritiska,tako da neki komenatar i nemam.

Ван мреже White Yersey

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 347
  • Репутација: +95/-344
« Одговор #67 послато: 16 Мај 2015, 19:46:38 »
Ovakvom igrom Laza dize cenu svih saigraca, a sledi rasprodaja. Da je bilo srece da smo uboli sa 3-4 igraca koji bi igrali na ovom nivou, imali kontinuitet pa ceo tim bi vredeo duplo vise. Lazi hvala na svemu, ostaje gorak ukus zbog naseg odnosa prema njemu i zbog odlaska bez obestecenja, medjutim imali smo prilike da obestecenje i uzmemo i to vise puta. Zasto nismo? Jbm li ga, to nije Lazin problem.

Prvo, njegovi saigrači ne vrede ništa jer ne znaju osnovne fudbalske elemente, to je gomila amatera, jer je naš klub u minusu od 50 000 000 evra, ako ne lažu, možda je i veći. Drugo, niko normalan ne može da rezonuje da se u ligi protiv OFKE, Čuke, Rada, Sremskog luka, Zlatibor vode, bilo kome diže cena. Treće i najvažnije, to što u nebitnoj utakmici (jer je drugo mesto isto što i treće, bitan je trofej koga ove sezone neće biti, a u Evropi je treće isto što i drugo, nema nikakvih projekcija u žrebu ako smo drugi) igra kako ti kažeš Laza to govori kakvog trenera mi imamo, i kakvu upravu mi imamo.

Ван мреже RS navija za Zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.200
  • Репутација: +823/-2158
« Одговор #68 послато: 16 Мај 2015, 19:49:14 »
Zadnje kolo koreografija da bude setalica ruke a oko ruke kapitenska traka sa brojem 8, kad mu oni ne daju traku da mu je daju navijaci.

Ван мреже MrRedStar

• Звезда му је све
  • Свуда грми около....
« Одговор #69 послато: 16 Мај 2015, 20:02:42 »

Prvo, njegovi saigrači ne vrede ništa jer ne znaju osnovne fudbalske elemente, to je gomila amatera, jer je naš klub u minusu od 50 000 000 evra, ako ne lažu, možda je i veći. Drugo, niko normalan ne može da rezonuje da se u ligi protiv OFKE, Čuke, Rada, Sremskog luka, Zlatibor vode, bilo kome diže cena. Treće i najvažnije, to što u nebitnoj utakmici (jer je drugo mesto isto što i treće, bitan je trofej koga ove sezone neće biti, a u Evropi je treće isto što i drugo, nema nikakvih projekcija u žrebu ako smo drugi) igra kako ti kažeš Laza to govori kakvog trenera mi imamo, i kakvu upravu mi imamo.

Jbg, ja politiku skidanja gaca i guzenja na sopstvenu inicijativu ne prihvatam. Imamo buducnost, bacili smo sezonu u  prazno, ali imamo talentovanih igraca i ne vidim zasto bi to sporili. O bivsem treneru necu, o upravi sam rekao sto sam imao. Nadam se da ce u ovom prelaznom roku biti pametniji.

@RS... +1389 nadam ne bih nista dodao.

Ван мреже 99_kaludjerovic

• Веран као пас
  • Поруке: 537
  • Репутација: +78/-368
  • Север цели сада се весели
« Одговор #70 послато: 16 Мај 2015, 20:04:12 »
Ovo je bila jedna poprilično otvorena utakmica i mnogo je podsjetila na prošlogodišnji okršaj sa OFK-om kada smo slavili titulu. Možda smo mogli da damo još neki gol, ali sad to nije ni bitno. Bitno je to da smo obezbjedili drugu poziciju.
Lazović je danas bio najbolji pojedinac na terenu, i najbolji je ukupno gledano bio u cijeloj ovoj sezoni. Želim mu sve najbolje u nastavku karijere.

Što se Lalatovića tiče i njemu sve najbolje u daljoj karijeri. Na simpatičan način je vodio Voždovac i Napredak. Njegovi timovi su bili više orjentisani na kontre i takav stil je prolazio, ali svi mi znamo da je Zvezda tim koji u ovoj JSL treba da kontroliše veći dio meča, da gradi napad i da na taj način pobjeđuje. Možda ovo nije bio pravi trenutak da bude trener Zvezde.

Za narednu sezonu Uprava treba da realno sagleda koliko možemo i da prema tome počnemo sa novim formiranjem prvog tima počev od trenera pa do novih igrača. I mislim da bi trebalo prekinuti tradiciju
dovođenja mladih, odnosno neiskusnih, trenera i da damo konačno
šansu ljudima koji imaju autoritet i koji su malo duže u svome poslu (Okuka, Rajevac, Božović).

Ван мреже White Yersey

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 347
  • Репутација: +95/-344
« Одговор #71 послато: 16 Мај 2015, 20:16:57 »
Jbg, ja politiku skidanja gaca i guzenja na sopstvenu inicijativu ne prihvatam. Imamo buducnost, bacili smo sezonu u  prazno, ali imamo talentovanih igraca i ne vidim zasto bi to sporili. O bivsem treneru necu, o upravi sam rekao sto sam imao. Nadam se da ce u ovom prelaznom roku biti pametniji.

@RS... +1389 nadam ne bih nista dodao.

Naravno da ne treba da prihvatamo, ali moramo biti iskreni u potpunosti i reći ono što svako ko razmišlja svojom glavom vidi. Mi nemamo 3 igrača koje bi mogli nazvati čak i prosečnima, u derbiju protiv kluba koji će ispasti u drugom kolu kvalifikacija za LŠ od konobara iz Jermenije, Irske, nebitno, mi se nismo videli na terenu, to je jasan pokazatelj koliko smo očajni, nemojmo se zavaravati. Neću kao mnogi da govorim kako Ristić, Jovanović...... znaju nešto, jer ne znaju apsolutno ništa, to su škart fudbaleri, sa kojima ne može ni u našoj ligi niko da se nadigra, i u to smo se uverili. Ja samo kažem da imamo sposobnu upravu, mogli bi da dovedemo 5 igrača i trenera za male pare, koji znaju bar nešto, i onda bi se mogli nadati tituli, jer je to jedino što može da se uradi u ovom trenutku i ne treba očekivati više.

O Evropi ćemo pričati kada se napravi regionalna liga (ili neko drugo jako domaće takmičenje), jer je srpski fudbal kao i država Srbija u bankrotu.

Ван мреже MrRedStar

• Звезда му је све
  • Свуда грми около....
« Одговор #72 послато: 16 Мај 2015, 20:34:23 »
Ok, složićemo se da se ne slažemo  oko individualnih kvaliteta, ako ne drugih, onda bar omladinaca. Lično mislim da je Ristić najzrelijih od svih iz naše škole, a u Luku se zaista uzdam.

Nisam zagovornik parole "titula po svaku cenu", ali je mene lično (što ne  znači da je tako) sramota što nismo bili konkurentni najgorem igračkom kadru koje je JSDP imalo od kada pamtim. Zašto je to tako kapiram da će neka analiza, neki Bard ili "pomoćnik Bob" već reći.  Ja sam sećan jer imamo talentovane igrače, tužan što smo doveli debele fudbalere koji su tek sada skinuli kilograme i možda bi sada mogli da počnu sa pripremama, sramota me njihovog odnosa prema grbu i toga što klinci nisu mogli da napreduju pored njih.

U svakom slučaju, da ne idem u off, ponosan sam na partije Lazovića i činjenicu da je duži niz godina u klubu, klubu koji ga nije uvek cenio, a kome je on uvek vraćao maksimalnim zalaganjem, korektnim odnosom prema dresu, navijačima, instituciji. Ova utakmica i treba da ostane u njegovom znaku.
« Последња измена: 16 Мај 2015, 20:44:05 MrRedStar »

Ван мреже Вајти

• Суперадмин
  • Aдминистратор
  • Поруке: 18.852
  • Репутација: +13432/-11155
  • Ипак се окреће...
« Одговор #73 послато: 16 Мај 2015, 20:38:04 »
Добар овај мали Дуроњић, могли бисмо да га купимо.

Ван мреже Zvezdaš stariji

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.412
  • Репутација: +1694/-959
  • "Šta su godine i decenije ljubavi za večnu stvar?"
« Одговор #74 послато: 16 Мај 2015, 20:41:28 »
Kao i tušta i tma onih koji protiv nas odigraju dobro, pa neka je i naš. Neke smo i kupovali...

Ван мреже LaHaine

• Члан ФК
  • Поруке: 788
  • Репутација: +276/-344
  • И да ми понуде...
« Одговор #75 послато: 16 Мај 2015, 20:46:20 »
Орландић је измамио доста осмеха данас. Не волим да товарим чланове нашег СД-а, али дечко је анти-таленат, ту сумње нема.

Углавном, фино је било данас, кад се све узме у обзир...

На мрежи Красная

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.172
  • Репутација: +2563/-2315
« Одговор #76 послато: 16 Мај 2015, 20:46:48 »
Nije mi jasno što u ovoj utakmici nije pustio Vukana od početka, a mogao je Tenk da zameni Grujića, možda bi konačno potrefio gol sa 25 metara pa da ga udomimo negde. Ili je Tenk samo za važne utakmice?
Mnogo će nam nedostajati Lazović. Bez obzira što je često bio van forme, uvek smo gajili nadu da će nešto napraviti, a protivnik je na njemu pojačavao odbranu.

Ван мреже bane65

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 217
  • Репутација: +310/-23
« Одговор #77 послато: 16 Мај 2015, 20:55:10 »
Добро је да смо побиједили без обзира што ми је ово данас личило на тренинг утакмицу.  Ову сезону смо већина нас прецртали и сви некако у својим главама правимо тим за наредну. Једина добра ствар је та што ће Ристић и Јовић бити искуснији за годину дана. Грујић, Јовановић , Аврамовски треба још да се доказују јер ипак ове сезоне нису имали баш неку прилику. Ту ће бити Луковић и Петковић. Лаза и Рајковић одлазе, а остали који су носили Звездин дрес ове сезоне ни у лудилу не треба да буду ни у једној комбинацији. Занима ме шта ће након сезоне рећи Терза? Знамо да смо у дугу, да нема новаца, али зар није слична ситуација и у осталим клубовима. Дајте људи план, дајте неки концепт, али нећу да нам испирате мозак.....и нећу антиталенте на терену.

Ван мреже Вајти

• Суперадмин
  • Aдминистратор
  • Поруке: 18.852
  • Репутација: +13432/-11155
  • Ипак се окреће...
« Одговор #78 послато: 16 Мај 2015, 20:58:07 »
Kao i tušta i tma onih koji protiv nas odigraju dobro, pa neka je i naš. Neke smo i kupovali...

Oвај мало чудњикав зато што је '97, а на две утакмице против нас да гол и намести два, али добро. Статистика је као бикини. Директор можда и оде, ал боле га кита, узе 50% Луке и 100% Дуроњића. Да би се Рангелов боље развијао, е сад где је Рангелов... ко ће га знати, а као и да је важно

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.259
  • Репутација: +3001/-983
  • We are the fanatics from Red Star
« Одговор #79 послато: 16 Мај 2015, 21:26:24 »
Čekam snimak da vidim. Tek za njihove ne znam mada su bili dosta usamljeni ali svakako završnica je postojala.
Lazović izvukao pobedu. Grujić je naša nada. Da nije Lazovića bio bi najbolji. Ristić dobar. I Caki takodje.
« Последња измена: 16 Мај 2015, 21:30:52 Red »