• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

28 коло ЈСЛ: Црвена звезда-Раднички 1923 1:2

Започео Љуба, 11 Мај 2015, 22:36:11

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ко се најмање обрукао против Радничког:

Рајковић
87 (30.1%)
Петковић
4 (1.4%)
Мбођ
45 (15.6%)
Јовановић
2 (0.7%)
Ђорђевић
4 (1.4%)
Грујић
15 (5.2%)
Лазовић
7 (2.4%)
Ристић
72 (24.9%)
Орландић
7 (2.4%)
Катаи
13 (4.5%)
Аврамовски
2 (0.7%)
Стојановић
1 (0.3%)
Кахриман
15 (5.2%)
Гаврић
15 (5.2%)

Укупно гласова: 289

Љуба

Микса

Тешко је, лоше је, не иде нам. Ајмо на Мару да их наша песма одведе до победе!

Не будимо као спонзоруше које се каче само за оне који су тренутно на врху, а заборављају оне који су у проблемима. Будимо прави сада када је Звезди то потребно. Зајебите Терзу, Кокезу, и осталу булументу коју нам спасиоц накачи на грбачу, дођите на стадион због ње. Дођите јер ће бити лош фудбал, дођите јер ће на бековима бити Анђелковић и Цветковић, дођите јер ће са крила нападати Гаврић, дођите јер ће у шпицу бити Орландо Мађија, дођите јер волите Звезду упркос свима побројанима.

ЦЗВ

Лазар26

Sve preko 6-7 hiljada bice dobro. I radni dan i titula izgubljena i "skuplja" karta. Cimajte sve drugare da idu na tekmu, ja sam vec iscimao dvojicu koji odu na jednu utakmicu godisnje, ne znam na koju foru :))
Ako nista drugo, da pruzimo podrsku Jovicu, Rajkovicu, Jovanovicu, Risticu, Grujicu...

Jel mi krecemo od prvog kola LE? Ako je odgovor da,bar se fudbala necemo uzeleti

HNCZ1

Za sutra postavu:
Kahriman-Djordjevic,Jovanovic,MBodj,Petkovic-Grujic,Savicevic,Avramovski,Ristic,Bosancic-Orlandic.Titula je izgubljena,bar nek zaigraju neki  momci koji nisu imali prilika.

Киле

Црвена звезда - Раднички 1923 (18,00 - ТВ Прва)

Стадион ,,Рајко Митић". Капацитет: 54.000. Судија: Милан Илић. Помоћници: Оливер Петровић, Бојан Јовановић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Рајковић, Цветковић, Јовановић, Мбођ, Анђелковић, Грујић, Лазовић, Ристић, Аврамовски, Катаи, Орландић.

РАДНИЧКИ 1923: Трифуновић, Милетић, Јовић, Росић, Б. Миљуш, Н. Ковачевић, Тиодоровић, Кељевић, Лукић, Д. Миљуш, Миловановић.

Hellboy95

Шапчанин

Цитат1: Hellboy95  13 Мај 2015, 11:53:11
Hoce li me pustiti da udjem sa skolskom torbom na tekmu?
Hoce sigurno.Ja sam cesto ulazio sa rancem na stadion.Naravno ne mogu da ti garantujem.To je neko moje iskustvo,mozda nekoga i nisu pustili.Ako ti se desi da nece na tom sektoru da te puste idi na sledeci,mada ne verujem da ce ti iko praviti bilo kakav problem.

psn

Naravno da ce te pustiti. Samo ce traziti da je skines prilikom ulaska da bi je pregledali.

Cazzo_FCRS_Forever

Posto su  neki prozivali  Delije u vezi stvari u klubu evo sta je vidjeniji brat kazao u vezi toga:

Сретнеш људе после Брда, кажу...па што нисмо имали неки став на крају утакмице, требало је нешто да се уради. А питам ја човека...а шта да урадимо. Да терамо управу за коју се зна да је таква да би сутра дошли исти такви јер сви долазе са једног места, да пљујемо децу која су играла равноправно прво полувреме са добрим тимом, да терамо тренера који је ипак гурнуо клинце у тим....каже човек, не знам ал требало је нешто. Подељена су мишљења и људи сами не знају шта да мисле....и кад је ситуација таква....једно је сигурно....МИ ВОЛИМО ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ, и никада нећемо погрешити ако исказујемо љубав. Погрешићемо ако брзоплето слушамо глас разноразних букача, и под тим притиском да урадимо нешто непромишљено а после не знамо шта даље...погрешићемо ако не сагледамо целу ситуацију лепо и најтрезвеније не донесемо одлуке како да се поставимо у овом тренутку. Ствари нису ни црне ни беле, нису чак ни сиве...много је сложеније и треба да се схвати која је улога наше трибине у овом тренутку. Неће никакав притисак да нас натера да урадимо нешто да би они који мисле да ће Вучић да нам узме наредних 5 титула..буду задовољни. Али, никако нећемо погрешити ако певамо клубу, ако га држимо великим...а ову заврзламу у клубу и око њега...решаваћемо када будемо имали право решење, зрело, делотворно....што не значи да то неће бити већ сутра....или неку следећу утакмицу. Али, да се зна да Делије размишљају, али да ситуација није лака и једноставна, и то људи треба да схвате. Пре или касније схватиће ово што се пише....али ће бити греота да неко остане кући сутра и остави своје другаре на трибини због тога што север не ради ништа исхитрено и да би покупили поене на једном месту, али можда оштетили клуб на другом месту.
ЗАТО...ПЕВАЈМО КЛУБУ, НИКАДА НЕЋЕМО ПОГРЕШИТИ. Све остало иде у ходу....СВИ НА

JMBG

Цитат1: Cazzo_FCRS_Forever  13 Мај 2015, 12:17:04
Posto su  neki prozivali  Delije u vezi stvari u klubu evo sta je vidjeniji brat kazao u vezi toga:

Сретнеш људе после Брда, кажу...па што нисмо имали неки став на крају утакмице, требало је нешто да се уради. А питам ја човека...а шта да урадимо. Да терамо управу за коју се зна да је таква да би сутра дошли исти такви јер сви долазе са једног места, да пљујемо децу која су играла равноправно прво полувреме са добрим тимом, да терамо тренера који је ипак гурнуо клинце у тим....каже човек, не знам ал требало је нешто. Подељена су мишљења и људи сами не знају шта да мисле....и кад је ситуација таква....једно је сигурно....МИ ВОЛИМО ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ, и никада нећемо погрешити ако исказујемо љубав. Погрешићемо ако брзоплето слушамо глас разноразних букача, и под тим притиском да урадимо нешто непромишљено а после не знамо шта даље...погрешићемо ако не сагледамо целу ситуацију лепо и најтрезвеније не донесемо одлуке како да се поставимо у овом тренутку. Ствари нису ни црне ни беле, нису чак ни сиве...много је сложеније и треба да се схвати која је улога наше трибине у овом тренутку. Неће никакав притисак да нас натера да урадимо нешто да би они који мисле да ће Вучић да нам узме наредних 5 титула..буду задовољни. Али, никако нећемо погрешити ако певамо клубу, ако га држимо великим...а ову заврзламу у клубу и око њега...решаваћемо када будемо имали право решење, зрело, делотворно....што не значи да то неће бити већ сутра....или неку следећу утакмицу. Али, да се зна да Делије размишљају, али да ситуација није лака и једноставна, и то људи треба да схвате. Пре или касније схватиће ово што се пише....али ће бити греота да неко остане кући сутра и остави своје другаре на трибини због тога што север не ради ништа исхитрено и да би покупили поене на једном месту, али можда оштетили клуб на другом месту.

Bolje da nisi prenosio posto ovo je malo reci smesno i nadam se izmisljeno posto bas pokazuje da se ide pod ruku sa upravom. Inace ako je tako nesto neko od vidjenijih izjavio onda nam se super pise posto nam je ovako u klubu vec 10 godina a oni i dalje razmisljaju i vagaju sta je najbolje. Jel to znaci da ove prethodne koje su "terali" ovi sto su dolazili su bila njihova resenja??  Nadam se da nije istina ovo sto je pisano posto je malo smesno da se odjednom smirili i od prozora i sampona postali mirniji nego ikad i zadovoljniji nego ikad .

kusha

Veoma delikatni ti likovi sto se sad pitaju na severu ....

Ko peva , zlo ne misli ...

Cutanje je zlato !

Umiljato jagnje, dve ovce sisa !

Ил Мелограно

Мајстори оставите се празних прича више. Те Делије ово,те овај ово...  Да ли можемо сви заједно да урадимо једну просту ствар? Да се престане са кукњавом и оде на стадион!

ЦЗВ

Znate koliko me danas zabole za upravu i trenera? Igra Zvezda, svi na stadion.

czbr99

Цитат1: Љуба  12 Мај 2015, 00:03:48
Мислим да је време да стручњак мало промени позиције. Лево крило а у исто време леви бек је повређен од стране изврсног Гаврића. Успео је да обезбеди себи место у тиму а обзиром да је Неша стручњак тврди да је имењакова позиција десно крило ред је да ту и игра. Значи Лазовић би морао на место левог бека.

Павићевић слабо изводи аут, не може да добаци до супротне стране и ред је да заигра Кокезин пулен Мартиновић. На другом беку Ђорђевић. Заслужио је шансу, не додаје џабе воду на свакој утакмици.

У нападу ће стручњак дати шансу полетном Цакију Стојановићу. Млад је и перспективан и ако не да гол тиму који испада неће никоме. Уз њега би вероватно могли Столе економ на левом крилу и физиотерапеут Иван на левој полутки. У средини обавезно Макса тренер голмана. Ако неко пође у напад одмах да га набоде. Што је сигурно сигурно је. Ако случајно Максу прођу Тенк Ковачевић да их покрља. Можда им је Толе лопов случајно дао плату па реше да играју уместо да седе по терену.

Hahahaahha, presmijem se svaki put ovim ironicnim upisima.Druze, dosadio si i bogu i narodu vise sa ironicnim glupostima. Kazi nesto pametno jedanput, skapirali smo da treba ciscenje da se radi. Ako ti toliko smeta sve, pokreni peticiju, ja cu stati iza tebe, samo se mani ironicnih budalastina iz dana u dan koji nista pametno  ne donose niti na forumu niti bilo gde, a svi smo upoznati

Микса

Цитат1: JMBG  13 Мај 2015, 14:06:53
Bolje da nisi prenosio posto ovo je malo reci smesno i nadam se izmisljeno posto bas pokazuje da se ide pod ruku sa upravom. Inace ako je tako nesto neko od vidjenijih izjavio onda nam se super pise posto nam je ovako u klubu vec 10 godina a oni i dalje razmisljaju i vagaju sta je najbolje. Jel to znaci da ove prethodne koje su "terali" ovi sto su dolazili su bila njihova resenja??  Nadam se da nije istina ovo sto je pisano posto je malo smesno da se odjednom smirili i od prozora i sampona postali mirniji nego ikad i zadovoljniji nego ikad .

Napisi konkretno sta treba da se dogodi da bi klub krenuo u smeru ozdravljenja, kao i ko su ljudi koji bi uspeli da iznesu taj program. Znaci, nista uopsteno, konkretno, treba nam taj i taj da bi uradio to i to. Naravno, u ceo kontekst stavi da nas drzava sutra moze gurnuti u stecaj i beton ligu, te da zbog toga i nemamo prostora za talasanje.

Ako uspes da das neki revolucionarni predlog kojeg se niko nije setio, verujem da ce se ovde pronaci neko ko ce to javiti potpisniku citata koji je ostavio Cazzo, ukoliko vec on sam ne cita ovaj forum.

Snoopy

Цитат1: Cazzo_FCRS_Forever  13 Мај 2015, 12:17:04

Не знам ко је писао, али то није ни битно. Сви знамо да је ситуација тешка и комплексна и нико реалан и не тражи титуле, авионе и камионе. Тражи се стабилизација клуба, транспарентност пословања, циљеви и планови за оздрављење клуба. Битно је да Делије, још увек једини здрав део овог колектива и када су имале разлоге и могле да нешто ураде, то нису урадиле. Да Џајића знају отерати, то знам, али да ће ове терати, у то сам сигуран да неће. А зар нам тај Џајић не би камен спотицања и то два пута?! Трибина је комплекса ствар и ту не одлучује маса (обичан народ), већ појединци, којима опет управља неко. По мени је логично да се клуб не може подржавати по сваку цену и не могу да се сложим с тим. Ако гледаш како ти клуб пропада, на томе не радиш ништа, а позиваш се на љубав, онда је то лицемерство. А ћутање је одувек били одобравање. Није поента да ми тражимо алтернативу, јер ми то и не треба да радимо, поента је да покажемо сваком следећем да тако неће моћи да раде. Ако ништа, спречили смо да се мењају као на траци и повећале би се шансе да неко покуша да дође са здравим намерама. Ако ти као организација "немаш ораха у џепу", зашто се онда не супротставити ако видиш да клуб и даље тоне?! Кад кажем супротставити мислим на сваки вид демократије, а никакве упаде у просторије клуба или наношење штете клубу на било који начин. Љубав се не показује речима, већ делима...И људи се силом не могу терати на стадион, ако желе да дођу доћи ће, ако не желе неће доћи и то треба разумети...

Κορνίλοφ

Цитат1: Микса  13 Мај 2015, 14:44:00
Napisi konkretno sta treba da se dogodi da bi klub krenuo u smeru ozdravljenja, kao i ko su ljudi koji bi uspeli da iznesu taj program. Znaci, nista uopsteno, konkretno, treba nam taj i taj da bi uradio to i to. Naravno, u ceo kontekst stavi da nas drzava sutra moze gurnuti u stecaj i beton ligu, te da zbog toga i nemamo prostora za talasanje.

Ako uspes da das neki revolucionarni predlog kojeg se niko nije setio, verujem da ce se ovde pronaci neko ko ce to javiti potpisniku citata koji je ostavio Cazzo, ukoliko vec on sam ne cita ovaj forum.

Причаш у празно, човеку се гомила уписа базира на критиковању Делија, готово да се појављује само да би опљунуо по навијачима.

Ни ја нисам задовољан управом и ''струком'' али је суштина баш та. Шта урадити? Тренера ћемо још и лако да отерамо, али не знам ни колико има смисла и поенте терати Терзића и управу у овом тренутку. Ја сам, наравно, за ту опцију да заправо имамо одговарајућу солуцију. Овако, само ће да нам пошаљу неке друге Лимаре или пак керамичаре.

Цигани господа

Покушавам да схватим ове што пљују и буне се да кажу ко им не одговара. Шта треба да терамо управу? Да пљујемо по играчима? Бојим се да немамо одговор на ово, већ је некима лакше да се крију иза тастатуре него да се покрену и дођу на стадион. Има пренос на тв прва шта ја причам какав стадион..

зли

Цитат1: Snoopy  13 Мај 2015, 14:48:36
  Не знам ко је писао, али то није ни битно. Сви знамо да је ситуација тешка и комплексна и нико реалан и не тражи титуле, авионе и камионе. Тражи се стабилизација клуба, транспарентност пословања, циљеви и планови за оздрављење клуба. Битно је да Делије, још увек једини здрав део овог колектива и када су имале разлоге и могле да нешто ураде, то нису урадиле. Да Џајића знају отерати, то знам, али да ће ове терати, у то сам сигуран да неће. А зар нам тај Џајић не би камен спотицања и то два пута?! Трибина је комплекса ствар и ту не одлучује маса (обичан народ), већ појединци, којима опет управља неко. По мени је логично да се клуб не може подржавати по сваку цену и не могу да се сложим с тим. Ако гледаш како ти клуб пропада, на томе не радиш ништа, а позиваш се на љубав, онда је то лицемерство. А ћутање је одувек били одобравање. Није поента да ми тражимо алтернативу, јер ми то и не треба да радимо, поента је да покажемо сваком следећем да тако неће моћи да раде. Ако ништа, спречили смо да се мењају као на траци и повећале би се шансе да неко покуша да дође са здравим намерама. Ако ти као организација "немаш ораха у џепу", зашто се онда не супротставити ако видиш да клуб и даље тоне?! Кад кажем супротставити мислим на сваки вид демократије, а никакве упаде у просторије клуба или наношење штете клубу на било који начин. Љубав се не показује речима, већ делима...И људи се силом не могу терати на стадион, ако желе да дођу доћи ће, ако не желе неће доћи и то треба разумети...

"Зашто кажеш љубав, а мислиш на секс?" :

Иначе, браво Кацо, браво Микса, то је и поента. Ја идем данас да подржим ону децу доле да победе, јер ми свака победа измами осмех. Дерем се 90 минута ко дебил, да би се на крају макар и онако бар мало насмејао због победе. Мала је, али је победа. Не значи ништа можда, али је победа. Мени за осмех довољно...

То је мени клуб док траје утакмица.

После утакмице је друга прича, али о томе после утакмице, СВИ НА СТАДИОН!

:stari grb: