Анкета

Ко се најмање обрукао против Радничког:

Рајковић
87 (30.1%)
Петковић
4 (1.4%)
Мбођ
45 (15.6%)
Јовановић
2 (0.7%)
Ђорђевић
4 (1.4%)
Грујић
15 (5.2%)
Лазовић
7 (2.4%)
Ристић
72 (24.9%)
Орландић
7 (2.4%)
Катаи
13 (4.5%)
Аврамовски
2 (0.7%)
Стојановић
1 (0.3%)
Кахриман
15 (5.2%)
Гаврић
15 (5.2%)

Укупно гласова: 289

Аутор Тема: 28 коло ЈСЛ: Црвена звезда-Раднички 1923 1:2  (Прочитано 18666 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
28 коло ЈСЛ: Црвена звезда-Раднички 1923 1:2
« послато: 11 Мај 2015, 22:36:11 »

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИЧКИ 1923

Среда 13. мај - 18:00ч
Стадион Рајко Митић

Карте за ову утакмицу биће пуштене у продају у уторак, 12. маја, а благајне стадиона радиће од 11 до 16 часова. Продаја ће се одвијати и у среду, на дан утакмице, од 10 часова па све до почетка меча.

Цене карата су следеће:
Север: 200 рсд
Исток: 300 рсд
Запад: 400 рсд
Вип1 и Вип 2: 1000 рсд
Вип галерија: 1500 рсд

Ово ће бити претпоследња утакмица црвено-белих на свом стадиону у текућој сезони. Након Радничког, Црвена звезда ће гостовати екипи ОФК Београда, док у последњем колу дочекује Младост из Лучана.

Звездина деца никад нису сама!
« Последња измена: 13 Мај 2015, 19:58:40 Љуба »

Ван мреже Veternik

• Члан ФК
  • Поруке: 1.460
  • Репутација: +671/-201
  • Ивковић Марко-ЖИВИШ Горан Гогић-Заувек са нама
Bez Jovica igramo ovo, eto Gavre u 11  :facepalm:

На мрежи Niko kao Zvezda

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.244
  • Репутација: +802/-1779
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
Apelujem da se da sansa drugopozivcima, da oni dokazu da im je crveno-beli dres drazi od raskida ugovora i tuzbe FSS/UEFA!

Dakle, Kahriman, Cvetkovic, Djordjevic, Mbodj, Lazic, Kovacevic, Savicevic, Bosancic, Gavric, Stojanovic i Orlandic! Kapiten, naravno, najstandardniji ove godine, Cvetkovic!

I tako nas ceka bunkerica, mucenje, maltretiranje protiv ubedljivo najgore ekipe. Doduse i ranije su se desavali kiksevi, pa smo prvu sledecu na Miticu dobijali sa 3-4 razlike! Sve je moguce, sve je otvoreno, zato i apelujem da drugopozivci dobiju sansu! Red bi bio!

Tim je bio ironija, a sad malo zbilje. Rajkovic, Petkovic, Mbodj, Jovanovic, bilo ko osim Andjelkovica na levom beku, Grujic, Ristic, Savicevic, Katai, Lazovic i Orlandic.

Zasto Savicevic? Decko je posten, igra koliko zna, treba mu dati sansu da pokaze da je ipak i za ovakvu Zvezdu. Produzio je ugovor, cuti, ne buni se, ne kritikuje po novinama, ne pljuje upravu, trenera i sl.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.197
  • Репутација: +5888/-5876
Valjda ce doci gladni kao onomad na JNA kada su posedali svi, da im umuvamo na mufte neki gol ...  :fingers:

Ван мреже inscriptible

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 44
  • Репутација: +8/-79
  • po zimi,kisi,suncu,snegu ili kosavi...
Valjda ce doci gladni kao onomad na JNA kada su posedali svi, da im umuvamo na mufte neki gol ...  :fingers:
baš si me nasmejao  :biggrin:

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.197
  • Репутација: +5888/-5876
Pa ako se uzdamo u Lalatovo prevrtanje prsluka naopacke necemo ga dati tri dana da igramo :mrgreen:

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
Мислим да је време да стручњак мало промени позиције. Лево крило а у исто време леви бек је повређен од стране изврсног Гаврића. Успео је да обезбеди себи место у тиму а обзиром да је Неша стручњак тврди да је имењакова позиција десно крило ред је да ту и игра. Значи Лазовић би морао на место левог бека.

Павићевић слабо изводи аут, не може да добаци до супротне стране и ред је да заигра Кокезин пулен Мартиновић. На другом беку Ђорђевић. Заслужио је шансу, не додаје џабе воду на свакој утакмици.

У нападу ће стручњак дати шансу полетном Цакију Стојановићу. Млад је и перспективан и ако не да гол тиму који испада неће никоме. Уз њега би вероватно могли Столе економ на левом крилу и физиотерапеут Иван на левој полутки. У средини обавезно Макса тренер голмана. Ако неко пође у напад одмах да га набоде. Што је сигурно сигурно је. Ако случајно Максу прођу Тенк Ковачевић да их покрља. Можда им је Толе лопов случајно дао плату па реше да играју уместо да седе по терену.

Ван мреже Ил Мелограно

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 51
  • Репутација: +27/-118
  • Фудбалски Паганини
Волео бих кад ми се престало са кукњавом,са пљувањем свега и сваког. Дај мало да се посветимо бодрењу Звезде,да будемо уз клуб. Знам не ваља терза,не ваља мутави кокеза,не свиђају вам се лалатови потези,јебига тако је како је. Најлакше је рећи немају појма,заболе ме више за фудбал. Дај да мичемо гузицу на стадион. Волим тај клуб више од свега ,и нећу да трошим нерве ни на управу ни на тренера ни на кога. Хоћу да је бодрим па нек је и најгора на свету. Дала ми је све у животу. СВИ НА СТАДИОН!

Ван мреже Jacki87

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 93
  • Репутација: +73/-154
Moj video o Luki Jovicu.

Ван мреже Светозар

• Члан ФК
  • Поруке: 24
  • Репутација: +11/-8
  • Звезда је живот
Играмо против најслабије екипе у лиги, ред је да им дамо 3 до 4 комада.Велика је штета што се повредио Лука Јовић могао је до краја постићи још који гол, нарочито на овој утакмици.Састав за среду, Рајковић-Петковић,Јовановић,Павићевић,Анђелковић-Грујић,Ристић,Аврамовски-Лазовић,Катаи-Орландић.Напред Звездо Само Напред!

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.510
  • Репутација: +1346/-2935
Apelujem da se da sansa drugopozivcima, da oni dokazu da im je crveno-beli dres drazi od raskida ugovora i tuzbe FSS/UEFA!
Potpisujem! Samo moja zelja je Zvramovski umesto Kataia.
Dakle, Kahriman, Cvetkovic, Djordjevic, Mbodj, Lazic, Kovacevic, Savicevic, Bosancic, Gavric, Stojanovic i Orlandic! Kapiten, naravno, najstandardniji ove godine, Cvetkovic!

I tako nas ceka bunkerica, mucenje, maltretiranje protiv ubedljivo najgore ekipe. Doduse i ranije su se desavali kiksevi, pa smo prvu sledecu na Miticu dobijali sa 3-4 razlike! Sve je moguce, sve je otvoreno, zato i apelujem da drugopozivci dobiju sansu! Red bi bio!

Tim je bio ironija, a sad malo zbilje. Rajkovic, Petkovic, Mbodj, Jovanovic, bilo ko osim Andjelkovica na levom beku, Grujic, Ristic, Savicevic, Katai, Lazovic i Orlandic.

Zasto Savicevic? Decko je posten, igra koliko zna, treba mu dati sansu da pokaze da je ipak i za ovakvu Zvezdu. Produzio je ugovor, cuti, ne buni se, ne kritikuje po novinama, ne pljuje upravu, trenera i sl.
Potpisujem! Samo moja zelja je Avramovski umesto Kataia! I naravno konacno vise i Savicevic i MBodj!

Ван мреже СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.149
  • Репутација: +3667/-3665
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
Очекујем добру игру и победу. Прво полувреме против Чукаричког је било веома добро (што се тиче офанзиве).

Рајковић - Петковић, Јовановић, Мбођ, Анђелковић - Грујић, Ристић, Аврамовски - Лазовић, Катаи, Орландић

Можда време да Петко заигра од почетка? Саву треба охладити, у задње време се понаша као неки шабан на терену са оним напуцавањем лопте и оштрим месарским стартовима над противничким играчима. Да видимо коначно и тог Мбођа, играмо против најлошије екипе у лиги, кад ће ако не сада почети меч. Јовић нажалост не игра, Катаија ставити на његову позицију, Аврамовског у везни ред.

Вероватно ће бити слаба посета, али ко год може нека дође, никада не треба одустајати од Звезде, јер њу не чине ни Терзић, ни Лалатовић, ни Гаврић, њу чине њени навијачи.

Ван мреже Peksa

• Веран као пас
  • Поруке: 551
  • Репутација: +313/-70
I termin je glup ali ajde, kakva je takva je-NASA je...

Ван мреже Милош Цзв

• Члан ФК
  • Поруке: 446
  • Репутација: +462/-36
Нешто ми сад паде на памет и погледам ову, прошлу, претпрошлу сезону и видим да ми у првенству нисмо изгубили на Маракани још од последњег кола претпрошлог првенства против Слободе 1:2... Датум 22.5.2013. Значи скоро две године, било би лепо да наставимо ову традицију.

Ван мреже White Yersey

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 345
  • Репутација: +95/-337
Realno, bez 5 6 prosečnih igrača ne možemo se nadati ničemu dobrom ni u sledećem prvenstvu i evro kvalifikacijama ako ih uopšte i bude za nas. Realno regionalna liga je jedino rešenje, nikad Zvezda neće biti velika igrajući cele sezone protiv Lučana, Čuke, Rada i ostalih. Plašim se da tim sledeće sezone ne bude još gori. :facepalm:

Ван мреже Dangabumbum

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 136
  • Репутација: +38/-26
  • Aл' живот пред нама још битака скрива...
Људи, шта је - ту је! Треба бити реалан након свега и ипак подржати сутра ове младе момке! Ја и даље вјерујем да им наша подршка много значи и да ће он уз пун север увек дати све од себе, а то је ваљда управо оно што првенствено сви тражимо од њих?! Након пораза, та подршка им је још важнија!

Пустимо Лалата и његове идеје, што не игра овај или онај...О томе има ко ће да одлучује кад дође час... До тада, на нама је да онима који су на терену будемо вјетар у леђа кад год можемо!

Што се тиче ове предстојеће утакмице, ја би лично волео најмлађи могући састав, да видимо и неке од играча који нису добијали толико шансу у претходном периоду, па шта буде...али опет кажем, нека тренера и стручног штаба да раде своје а ми знамо шта нам је чинити! РАЈКО ЗОВЕ!

Ван мреже Djura Bg

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 490
  • Репутација: +443/-853
Svi na stadion !
Bice Zvezda opet velika !
Lako je pricati posle titula i pobeda gde ce se ici na ino gostovanje, koliko miliona vredi neki igrac...
Svaki PRAVI Zvezdas, Delija na osnovu imena naseg kluba i ranijih rezultata ima pravo da se nada velikm uspesima, cak i osvajanju LS ali nemojte da budemo licemerni pa kad stvarno postanemo najblji gledamo jedni druge na punoj Marakani i pravimo se ludi i licenerni da dolazimo samo u vreme uspeha !
Uvek Zvezdo, uvek bicu tu...

Ван мреже Владе

• Члан ФК
  • Поруке: 2.823
  • Репутација: +707/-285
Jel u 20 ili u 18?

Ван мреже Vucko024

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.517
  • Репутација: +362/-461
Na sajtu Prve stoji 18, trebalo bi da je to termin

Ван мреже Ma da bre

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.714
  • Репутација: +1668/-1579
    • ToleOdlazi
Стоји и овде у првом упису, али у називу је лапсус.