Анкета

Најбољи играч против Чукаричког био је:

Рајковић
42 (17%)
Цветковић
2 (0.8%)
Павићевић
1 (0.4%)
Јовановић
6 (2.4%)
Анђелковић
3 (1.2%)
Грујић
58 (23.5%)
Лазовић
5 (2%)
Ристић
51 (20.6%)
Орландић
7 (2.8%)
Јовић
14 (5.7%)
Катаи
40 (16.2%)
Аврамовски
9 (3.6%)
Гаврић
9 (3.6%)

Укупно гласова: 247

Аутор Тема: 27. коло ЈСЛ: Чукарички - Црвена звезда 2:0  (Прочитано 16527 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже zvezdas_slo

• Члан ФК
  • Поруке: 272
  • Репутација: +105/-50
Одг: 27. коло ЈСЛ: Чукарички - Црвена звезда
« Одговор #140 послато: 11 Мај 2015, 12:36:06 »
Чист показатељ колико имамо нереална очекивања. Још на почетку сезоне је требао да се скине притисак са екипе и исфорсирају клинци. Уместо што смо се надали да ипак можемо до титуле, а онда кад видиш овакву слику, скапираш колико то није реално. Прошле године си се намучио да узмеш титулу са много искуснијом и квалитетнијом екипом, онда је промениш комплет, промениш и тренер и опет очекујеш титулу, неће да може.
Није проблем што ми нисмо узели титулу, није проблем ни Чука да те бије. Проблем је што нисмо имали никакав план и што је нека Чука боље организован клуб од тебе.

Zaboravio si jedan check na mestu trenera

Ван мреже Delija_Vlasenica

• Веран као пас
  • Поруке: 621
  • Репутација: +173/-195
« Одговор #141 послато: 11 Мај 2015, 13:01:29 »
Meni je utisak veceri Luka Jovic. Kod prvog gola, momak istrci odbranu, a Andjelkovica i stopera nigdje. I posle kaze jos kaze komentator da je pogrijesio Luka Jovic jer nije "dobro ispratio igraca". Sta treba, krilni napadac da brani kontre? Gdje su bekovi, stoperi, def vezni? I tako cio mec, vraca se x puta u odbranu, prati igrace, presing na golmana, i opet stigne da napravi nekoliko prodora i jednom fantasticno asistira Kataji-u. Postaje mi omiljeni igrac. Zao mi je samo sto u ovakvoj Zvezdi njegova igra ne dolazi do izrazaja.

Grujic je bio OK, imao par dobrih dodavanja, samo treba jos mnogo vise da trci i da bolje sijece kontre. Ristic imao dobrih prevodjenja lopte ali moglo je i bolje. Kataji par dobrih poteza i definitivno nas najpismeniji igrac, ali veceras sebican i nesrecan. Odbrana ziva rupa, Filip nam pravio malu djecu. Andjelkovic kriminalan, Cvetkovic nijednu korisnu loptu Lazovicu pa je Ristic cesto morao da se izvlaci na desno.

Lalatovic, ihhh. Ne zna da postavi sredinu terena, da odredi uloge igracima, ocajno branjenje kontri, Orlandic odsjecen, Jovic skoro neupotrebljiv. A po Lalatovicu, mi u svakoj utakmici imamo min 5 "stopostotnih sansi". Jedina pozitivna stvar su klinci, pred njima je buducnost. Nadam se, ukoliko ostanu, mozemo sledece godine rasti kao PSV.

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 8.999
  • Репутација: +3268/-3918
« Одговор #142 послато: 11 Мај 2015, 13:25:06 »
Meni je utisak veceri Luka Jovic. Kod prvog gola, momak istrci odbranu, a Andjelkovica i stopera nigdje. I posle kaze jos kaze komentator da je pogrijesio Luka Jovic jer nije "dobro ispratio igraca". Sta treba, krilni napadac da brani kontre? Gdje su bekovi, stoperi, def vezni?

Kad sam ovo čuo umalo nisam pao sa stolice.

Ne to što komentator nema pojma o fudbalu, ali još veći apsurd jeste, da je po ovome Luka "trebao" da bude levi bek a Noj levo krilo. Još jedan od apsurda da trener ne zna de bije pa je dozvolio da mu oteraju Antića i dovedu prevaru od igrača Andjelkovića.

Taj čovek ne postoji ni u odbrani ni u napadu, već samo stoji na sredini terena a ponekad istrči neki napad i onda umesto da centrira, durne balon protivničkom štoperu/golmanu. Od kad se vratio, na svakoj utakmici brojim te njegove "centaršuteve" i nijedan, ponavljam 0 centaršuteva je bilo tačnih. Čak i Vinjau sa desnog boka je tokom boravka u klubu imao ukupno makar 2,3 upotrebljive duge lopte i ponekad je nešto uradio u defanzivi, ali ova prevara jok.

Ja ne mogu da verujem na koju foru je tolke godine proveo u inostranstvu.

Ван мреже Vucko024

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.517
  • Репутација: +362/-461
« Одговор #143 послато: 11 Мај 2015, 13:28:18 »
Upravo.
Prvo, Jovic je centarfor, on je igrac koji treba da se hrani loptama, on treba da nam donese dobru zaradu. Ali ne, nas trener ga gura na krilo i pritom Jovic ispada kriv jer nije ispratio igraca u odbrani. Kod tog drugog gola, kada sam video Jovica da ide na igraca koji je centrirao, odmah sam znao da ce se desiti ista stvar koja se desila i kod prvog gola. Ovo nije prvi put da se desava, pada mi sada na pamet i situacija protiv Spartaka ovog proleca, kad smo primili jedini gol na toj utakmici, opet je Jovic bio taj koji nije ispratio skroz igraca.
On dosta puta zaostaje u napadu zbog tog vracanja u odbranu...
Bekovi su jedna ogromna NULA!
Rile, kakav ce to biti igrac, ona jedna lopta u prvom poluvremenu ka Andjelkovicu, sa toliko osecaja i spina, fenomenalno.
Steta za slobodnjak, golman nista nije mogao da je malo bolje sutnuo.

Ван мреже Toljbi

• Веран као пас
  • Поруке: 983
  • Репутација: +292/-339
« Одговор #144 послато: 11 Мај 2015, 14:02:41 »
Ajde malo realnosti. Luka je juče igrao krilo i njegov zadatak je da isprati beka. Ko god je igrao ozbiljan fudbal to ce vam potvrditi.
E sad sto se ja slažem sa vama da Luka treba da igra klasicnu devetku, to je vec nesto drugo.

На мрежи vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.646
  • Репутација: +4602/-4088
« Одговор #145 послато: 11 Мај 2015, 14:10:19 »
Forsiramo nasu decu, prica Lalatoviceva, pa mu onda Luka igra krilo, i ispada kod gola, a Rile igra zadnjeg veznog..

I da ostane i dalje?

Neka..

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #146 послато: 11 Мај 2015, 14:55:10 »
Luka nema šta da traži na krilu jer nije krilo, već čistokrvna devetka. Samo to izgleda gosn. Lalatoviću nije jasno.

Sve neki truli kompromisi umesto toga, da deca igraju na svojim prirodnim pozicijama.

Ван мреже Roki

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.089
  • Репутација: +1323/-1103
« Одговор #147 послато: 11 Мај 2015, 15:03:33 »
Mora crnogorska kombinacija da igra spica.

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #148 послато: 11 Мај 2015, 15:11:40 »
Isto kao što je i Parker morao pre njega.

Sve nešto mora a najbolje startere najboljih 11 na svojim pozicijama ko jebe.

Pravi smo cirkus, sa klovnom Lalatovićem u glavnoj ulozi.

На мрежи Djons91

• Члан ФК
  • Поруке: 3.427
  • Репутација: +2068/-1196
  • Нису нас сломиле, ове тешке године!
« Одговор #149 послато: 11 Мај 2015, 15:13:39 »
Mora crnogorska kombinacija da igra spica.
Orlandic se gura maksimalno. Dao dva gola i odmah intervjui po novinama, gde on prica kako je zapravo odlican igrac i kako ce on pokazati kriticarima. Realnost je da je on napadac u rangu Trifunovica, Mudrinskog, Kaludjerovica i Rakica. Moze da da gol u ovoj nasoj raspaloj ligi, ali da sam resi neku jacu utakmicu nema sanse. Zbog njega trpi Jovic, guraju decka na krilo, prave prosek od njega. A od tog Orlandica necemo imati nista. Osim visine i snage nema nista. Ljudi misle da ako su ovi uboli sa Skuleticem, da mozemo i mi sa Orlandicem. Ali zaboravlja se jedna stvar, taj Skuletic je prosao njihovu skolu i osim snage i visine poseduje jos neke fudbalske elemente koji su ga napravili dominantnim spicom u nasoj ligi.

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.269
  • Репутација: +3002/-984
  • We are the fanatics from Red Star
« Одговор #150 послато: 11 Мај 2015, 15:22:39 »
Upravo to, kompromisi i to na račun naše omladinske škole. Nismo smeli da dozvolimo da izbace nijednog igrača iz naše omladinske škole.
Juče sam samo Grujića video da izbacuje loptu iz naše trećine, i Ristića. Vrlo lep osećaj Grujić za prostor. Takodje nisam video da iko sem Ristića kombinuje na sredini. U napadu jedino mi je Lazović bio manje loš. Baš nam nije išlo u napadu. Luka je svoj zadatak pristojno odradio, je oni su malo više pažnje obratili u defanzivi na njega kao i Ristića, čini mi se.
U odbrani ne bi nikog krivio (možda bi mi Lazić igrao).
« Последња измена: 11 Мај 2015, 15:32:55 Red »

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.262
  • Репутација: +5906/-5882

Ван мреже Киле

• Веран као пас
  • Поруке: 789
  • Репутација: +375/-385
« Одговор #152 послато: 11 Мај 2015, 21:50:46 »
http://www.mozzartsport.com/vesti/nema-vise-bravo-devojke-zasto-nije-cudno-kada-zvezda-dobije-lekciju-od-ozbiljnog-kluba-i-tima/105245

Цитат
Za godinu i po dana je velikan sa Marakane promenio ceo tim i trenera. Samo jedan igrač koji je u oktobru 2013. godine igrao protiv Čukaričkog je i dalje u klubu. Reč je o Aleksandru Kovačevću koji sinoć nije igrao. Dakle, Zvezda je promenila startnih 11 plus tri izmene koje su ušle.
Mi svake godine izlazimo sa potpuno novim timom. Mi smo i 2013 izgubili identicnim rezultatom, gde smo imali daleko jaci tim......koliko mi tonemo..... :facepalm:

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.269
  • Репутација: +3002/-984
  • We are the fanatics from Red Star
« Одговор #153 послато: 11 Мај 2015, 22:13:46 »
Nijedan isti igrač. Strašno. Još ovo sa Jovićem. I Kovačević poslat na klupu. Mislim da ne bi napravili onoliko akcija da je bilo Kovačevića.
« Последња измена: 11 Мај 2015, 22:18:00 Red »