• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

25 коло ЈСЛ: Доњи Срем-Црвена звезда 1:3

Started by Љуба, Apr 27, 2015, 02:43 am

Previous topic - Next topic

nedst

Igrati i zeleti pobedu bez obzira na rezultat u drerbiju. Nema predaje dokle god ima i teoretskih sansi. Treba se boriti.

ЦЗВ

Quote from: k750i on Apr 27, 2015, 01:26 pm
Oће централа да погреши једном, не сто пута. Ако киксну десиће се једном, нама треба њихова три икса, или пораз и икс да би их претекли. Ако ми нисмо успели да их добијемо (или Чука), како то очекивати од осталих?

Dva poraza, ne poraz i iks.

Inace, nadam se da ce igraci shvatiti ozbiljno ovaj mec i dati svoj maksimum. Takodje verujem da ce klinci dobiti vecu minutazu.

Ocekujem pobedu.

Пикси

Рајковић,Јовановић,Лазић (због евентуалне продаје),Грујић,Ристић (ако је фит) Аврамовски,Вукан,Јовић до краја сезоне пуна афирмација.
"Желим да останемо на окупу и наставимо да харамо,јер смо толико моћни и јаки да је то невероватно" - НИКОЛА РАЂЕН 01.06.2013 када је ЗВЕЗДА поново ПОКОРИЛА ЕВРОПУ !

- Ако не узмем титулу стоји да сам слободан, с тим да ћу ја да вратим то што ми је Звезда дала за ову годину.То ћу да чисто не буду неке приче: ево дошао је због тога... С моје стране, ја сам дошао бесплатно за ову годину уколико не узмемо титулу.  - МИЛОШ НИНКОВИЋ 33 !

ЦЗВ

Љуба

Имамо 6 утакмица до краја. Грујић и Аврамовски би морали да одиграју свих 6, заједно са Ристићем и Јовићем. Мићков брат на беку бар 2-3, Мбођ такође и ако има још неко од млађих да видимо шта и колико могу.

Никакве, али баш никакве потребе нема да више гледамо Ковачевића, Стојановића и Лазића јер смо видели који је њихов плафон. За Анђелковића нажалост немамо замену али би могли да пребацимо некога из омладинаца.
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

RS navija za Zvezdu

Nema sanse, juri Lalat titulu, zar nisi citao, kaze nije sve izgubljeno..

Љуба

Није нама интерес Лалатовића најважнији него интерес Црвене звезде. Ми морамо да имамо бар неку идеју на кога можемо да рачунамо у будућности.

Ове године нисмо имали тренера да их учи, усавршава, поставља тактику, тражи најбољу позицију и све остало што професионални тренер треба да ради.
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

ББЛ

Ево и ја нешто да напишем по први пут на форуму  :001_rolleyes:

Није ми јасно зашто су неки појединци одустали од титуле одмах након дербија,до краја има још 6 утакмица да се одигра и док постоје теорецке шансе треба се надати да можемо до титуле.Ово је ипак Српска лига и овде је све могуће ја лично мислим да партизан може да кикса 2 пута до краја,а некако највише вјерујем у то да може воша да их узме

dejan80

Teoretske... A mi sa ovakvom igrom lagano dobijamo svih 6, naravno.

Jackal

Quote from: ББЛ on Apr 27, 2015, 04:55 pm
Ево и ја нешто да напишем по први пут на форуму  :001_rolleyes:

Није ми јасно зашто су неки појединци одустали од титуле одмах након дербија,до краја има још 6 утакмица да се одигра и док постоје теорецке шансе треба се надати да можемо до титуле.Ово је ипак Српска лига и овде је све могуће ја лично мислим да партизан може да кикса 2 пута до краја,а некако највише вјерујем у то да може воша да их узме

Zato što je nemoguće da mi dobijemo sve do kraja.

Miki PN

Sve ludaci... aaaaa   ZVEZDA!!!

Kumanovac

Ако онај набеђени Босанчић почне уместо Грујића, онда не знам.
Да се не лажемо, титули можемо рећи ћао и коначно се окренути промоцији деце. Јовановић, Грујић, Ристић, Аврамовски, Јовић свих 90 минута. Ал како се онда оправдати Цакију?  :facepalmanimation:
СВИ НА СТАДИОН!

milanexclusive

Ni ja se ne bih nadao da ce na teren istrcati ti klinci koje prizivate, iako to iskreno zelim.
Znajuci Nesu, tumaceci njegove cudne izjave, mislim da ce ici na siguran rezultat uz svoje iskusne uzdanice. Cudan je bre to karakter, upoznali smo ga valjda za ovo kratko vreme.

ЧикаНикола

Zvezdaš stariji

"Нисмо ми били европски шампиони, него смо ми европски шампиони-заувек! Ми, Реал, Бајерн, Милан. То је наше друштво!"