Анкета

Најбољи играч против Доњег Срема био је:

Рајковић
3 (1.2%)
Цветковић
2 (0.8%)
Павићевић
1 (0.4%)
Јовановић
0 (0%)
Анђелковић
0 (0%)
Грујић
5 (1.9%)
Лазовић
188 (72.3%)
Паркер
1 (0.4%)
Јовић
36 (13.8%)
Стојановић
1 (0.4%)
Ристић
9 (3.5%)
Орландић
6 (2.3%)
Аврамовски
4 (1.5%)
Петковић
4 (1.5%)

Укупно гласова: 260

Аутор Тема: 25 коло ЈСЛ: Доњи Срем-Црвена звезда 1:3  (Прочитано 14478 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже PIKASo

• Веран као пас
  • Поруке: 905
  • Репутација: +140/-186
Одг: 25 коло ЈСЛ: Доњи Срем-Црвена звезда 1:3
« Одговор #140 послато: 30 Април 2015, 18:19:02 »
da se vratimo na temu utakmice protiv donjeg srema... trudicu se da ne kritikujem nikoga svi je to vec mnogo puta napisano... i za bekove i trenerai sl...
Jovanovic je odigrao pristojno... onoo sto obozavam kod njega je iznosenje lopte... sto posle Tosica (koji je igrao na masto stopera) nije niko radio...
Grujicu je ovo prvo poluvreme koje je odigrao posle puno vremena i vise nego pristojno...
Luka...  glupo je da bilo sta kazem...  :hail: :hail:
Dve jedine zamerke je to sto umesto stariji igraci Caki, Andjelkovic da budu nosioci, a klinci da pomazu, na klincima se stvara pritisak... jer ako ga Luka ne namesti ili ne da gol, gola nece ni biti... ili Ristic...
Druga zamerka je branjenje od prekida... Lalate...  :duplizid:

U svakom slucaju da se utakmica i nije zavrsila nasom pobedom bio bi zadovoljan igranjem mladih igraca...

Ван мреже Красная

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.172
  • Репутација: +2563/-2315
« Одговор #141 послато: 30 Април 2015, 18:27:37 »
Poenta cele priče je sledeća: velika šteta je što su se Terza i Lalat odlučili da jure titulu i prednost daju "iskusnijim" igračima, na uštrb pune afirmacije Zvezdine omladine. Da su prelomili drugačije, i u vatru gurnuli ovu decu, verujem da bi sada imali ne samo 5-6 potpuno afirmisanih mladih igrača, već bi se spremali i za proslavu titule.

Ван мреже Pinki

• Члан ФК
  • Поруке: 391
  • Репутација: +166/-44
  • Са нама се може све што се пожели!
« Одговор #142 послато: 30 Април 2015, 19:28:43 »
Da napsem i ja koju o utakmici.
Prvo, drago mi je pre svega zbog Lazovica, odigrao je maestralno i u potpunosti zasluzio skandiranje i nakon lepotice iz slobodnjaka i nakon drugog pogotka, posle sjajnog prodora.Zatim, moram da naglasim, da je jednako samoubistvu to sto Luka Jovic ne igra na svojoj prirodnoj poziciji i poziciji na kojoj se definitivno najboje snalazi.Odradio je i juce dobar posao, sjajno prosao pre asistencije, imao jos par prilika...
Takodje, raduje sto su u ekipi bili i svi ostali proizvodi nase skole, sad skoro vec standardni Jovanovic, koji sem one jedne greske odigrao dobru utakmicu, Grujic, s' obzirom da je imao dugu pauzu u igranju na JSL sceni, odigrao zadovoljavajuce, ali od njega ocekujem i on mora vise.Za Rileta, vidi se da je imao pauzu, ali jednostavno, Rile jednim potezom pokaze da zasluzuje zacementirano startno mesto na terenu.Avramovski takodje pokazao da je ili ce biti sjajan veznjak, veoma lucidan igrac, ali je i njemu potrebno da provodi vise minuta.
Ono sto smo svi mogli da zaklucimo jeste da imamo lose bekove, pre svega tu mislim na Andjelkovica, koji igra zaista, u najmanju ruku,  ispod proseka.Sledece sto me iritira jeste igra koju pruza Stojanovic.Da sam ovo pisao nakon sto sam dosao sa utakmice sigurno da bih bio mnogo naostreniji ka njegovom kritikovanju.Ne pokazuje na terenu da zasluzuje minute koji mu se pruzaju, a mislim da je jedan on nasih igraca sa najvecom minutazom.Doveden je kao instant pojacanje koje ce svoj kvalitet odmah da iskaze i da napadace spaja sa golom, medjutim, iako je imao par asistencija u ovom, prolecnom delu, jednostavno nije ispunio ocekivanja i mislim da je njegovo dovodjenje bilo krajnje diskutabilno.Takodje, pored Cakija, jos jedan igrac koji je dosao u istom prelaznom roku, Parker, nije ni juce, a ni na nekim prethodnim utakmicama pokazao zavidan kvalitet i misim da ce morati mnogo vise da prikazuje ukoliko hoce da i dalje nosi isti dres.
Lepo je juce bilo gledati Zvezdinu decu na terenu, ali se nadam da ce takva praksa biti i onda kada bude vise sansi da titula zavrsi u nasim vitrinama...

Ван мреже Novi_Sad

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 141
  • Репутација: +168/-56
« Одговор #143 послато: 30 Април 2015, 23:04:23 »
Zbog cega ovoliko negativnih komentara za Orlandica? Momak je, za 40 minuta koliko je igrao, pokazao vise nego Parker za celu polusezonu. Cetiri sanse od cega 2 gola (jedan je ponisten ali odradio je sve napadacki) imao je i onu sansu 1 na 1 sa golmanom, gde je golman odlicno istrcao i intervenisao i poslednja onaj sut iskosa gde mu je lopta malo pobegla.

Lazovicu hvala za sve  :hail:.

Poseta slaba. Tomislav Nikolic pusi k**** nas   :biggrin:
« Последња измена: 30 Април 2015, 23:08:16 Novi_Sad »

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 8.999
  • Репутација: +3268/-3918
« Одговор #144 послато: 30 Април 2015, 23:33:09 »
Poenta cele priče je sledeća: velika šteta je što su se Terza i Lalat odlučili da jure titulu i prednost daju "iskusnijim" igračima, na uštrb pune afirmacije Zvezdine omladine. Da su prelomili drugačije, i u vatru gurnuli ovu decu, verujem da bi sada imali ne samo 5-6 potpuno afirmisanih mladih igrača, već bi se spremali i za proslavu titule.

То би било то, што се резимеа ове сезоне тиче.

По томе се најбоље види колике су Терзић и Лалатовић незналице, свако од њих у свом делу посла, којим се баве.

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 686
  • Репутација: +525/-353
« Одговор #145 послато: 01 Мај 2015, 00:52:19 »
Nakon bitke lako je biti general.Mada stojim iza vasih tvrdnji da se jedan i drugi slabo razumeju u svoju struku. Ali to nam je sto nam je mi drugog trenera nemamo. Nazalost direktora (gen sec) i upravu kluba bismo morali da imamo komplet drugaciju od ove koja je sada na delu. Mi makar imamo legendi za tri kluba ne za jedan. Upravo ovo sto navodim i jeste glavni problem Zvezde. Uprava koja nije zvezdaska nema sluha ni osecaja za desavanja u klubu. Tako ni za nasu decu niti bilo koji drugi klubski interes. Bice dobro ukoliko od ove dece polovina ostane na kraju sezone,sve ce to ici na dobos. Ovi imaju samo svoj licni interes za klub mnogo ne mare. Nemaju ni razloga jer nisu zvezdasi i ne pripadaju tom nivou gde su sada.

Sezonu bi trebalo zrtvovati zarad nase dece.To je trebalo uraditi od pocetka. Ali je jos vaznije tu decu dogodine zadrzati jer ako se tako ne uradi sve je uzalud i prica ce ponovo krenuti od nekog novog trulog pocetka. 

Ван мреже kusha

• Minimum još x igrača
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.365
  • Репутација: +446/-1095
« Одговор #146 послато: 01 Мај 2015, 11:17:43 »
Igra je u drugom poluvremenu licila na normalnu igru , normalnog tima . Prvo poluvreme nisam gledao - kad je spiker procitao sastav sa sve Parkerom prispavalo mi se odjednom ( valjda uslovni reflels - ebem li ga ) ... Dakle, mogu komentarisati samo drugo poluvreme - a u nemu se sve vazno i izdesavalo ... Prikazana igra je bila taman za 3 : 1 , rezultat kojim  bi Zvezda da je srece , pravilno izabrane startne jedanaestorice i taktike redovno pobedjivala ostale JSL - racunaju tu i FKP .... Ali Lalat je tu , da zabode trn u zdravu nogu .... Solidna igra sredine - Grujic ( Avramovski ) , Stojanovic, Ristic ostavila je prostor da napokon i napadaci daju 3 gola ( dobar deo sezone - pogorovo jesenas - su  golove cesce davali igaci odbrane ili cak bekovi  ) .... Stvari u ekipi su polako sa glave postavljene na noge ....  :travka: ... Nije to joj ono sto nama treba i koliko mozemo - ali s obzirom ko nam je trtener i ovo je solidan  Napredak ...

Eto , nasa insistriranja na promeni nekih igrac a  koji startuju , kao  i onih koji ulaze kao zamene su delimicno uslisna - i kao rezultat stigla je lagana i rutinska pobeda ... Cak je i Orlandic dao gol ...

Lalatovicu odlazi !!