Анкета

Најбољи играч против ЈСД-а био је:

Рајковић
247 (52.3%)
Цветковић
23 (4.9%)
Павићевић
61 (12.9%)
Јовановић
12 (2.5%)
Анђелковић
3 (0.6%)
Ковачевић
1 (0.2%)
Лазовић
11 (2.3%)
Стојановић
3 (0.6%)
Јовић
37 (7.8%)
Катаи
30 (6.4%)
Паркер
25 (5.3%)
Ристић
9 (1.9%)
Босанчић
1 (0.2%)
Орландић
9 (1.9%)

Укупно гласова: 472

Аутор Тема: Вечити дерби, 148. пут, Црвена звезда - Партизан 0:0  (Прочитано 52200 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Srdjan88

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.103
  • Репутација: +809/-1522
Mislim da imamo vise talenta u ekipi vise cigana u timu koji ce sigurno vise da grizu od Ilica, Drincica, Babovica i ostalih vedeta franjevaca. Mogao bi Jovic da im vrati za prosli derbi i vrati nas u igru za titulu. Moja prognoza je 1-0 za Zvezdu, strelac Jovic.

Ван мреже kusha

• Minimum još x igrača
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.365
  • Репутација: +446/-1095
Цитат
Бојим се рупе у одбрани тако да би уместо Цветковића ставио Лазића, а на штопере Саву и Вукашина или Мбођа. Ристић и Грујић морају да играју по сваку цену. Горе Паркер и Јовић с два нападача.

Ne ide ...

Kad Milinkovic shvati da je nasa sredina - koju sam gore napisao - pojela njegove sporace i fudbalske mediokritete  Drincica, Brasanca, Babovica i starca Sasu  od stotinu ljeta bice mu kasno ... U panici ubacuje Ninkovica, Grbica i Kojica - mi reagujemo izmenama Avramovski , Parker , Gavric ( desno ) - i karamo ih na kontru !! ... Laza i Cvetko ce da se istrose - glodari ce napadati sa bokova , jer cemo dominirati sredinom - Bundalovski i Zivkovic su dobar par , teski za zatvaranje ... Druga strana Volkov i Ilic ce biti laksa za zatvaranje - samo da Andjelkovic ne odlazi previsoko i ne ostavlja samog Jovanovica ... Ionako  nam ,,doprinos ,, Andjelkovica u napadu na strani na kojoj  ce dominirati Rile i Katai nije neophodna ... Nas romb ima da im sakrije loptu i da ih izbezumi ....

Jovic i Laza napred ( da menjaju strane , i da Laza igra sto vise poludesno ) -sasvim dovoljno za gol - dva  prednosti ....

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.347
  • Репутација: +532/-1167
  • Понос града ти си нашега
Idem na derbi sa jos nekim prijateljima koji navijaju za partizan.. zna neko kako do karata za jug? i koliko su?
А шта ти идеш на југ? :001_cool:
Вероватно неће бити ништа преко нета тако да прошетајте до Маракане ко је близу бар није проблем.

Ван мреже Igor 028

• Веран као пас
  • Поруке: 662
  • Репутација: +84/-385
А шта ти идеш на југ? :001_cool:
Вероватно неће бити ништа преко нета тако да прошетајте до Маракане ко је близу бар није проблем.
Naravno da ne :-) ide nas petorica .. 3 navijamo za zvezdu i 2 za partizan :-) treba drug iz bg-a da nam uzme karte pa zato pitam da zna gde da uzme ...

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.347
  • Репутација: +532/-1167
  • Понос града ти си нашега
Браћо, надам се да смо се охладили од баскета и да смо свесни колико је битна ова утакмица.
Овај дерби одлучује да ли ћемо остати у трци за титулу.
Овај дерби ако победимо може да нам донесе прво место врло брзо у наредним мечевима.
Овај дерби може да нам донесе квалификације за Лигу Шампиона.
Овај дерби је најважнија утакмица у целој сезони. Нема приче остави глас на северу.
СВИ НА МАРАКАНУ ! :vasil:
« Последња измена: 21 Април 2015, 14:56:40 Љуба »

Ван мреже Niko kao Zvezda

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.247
  • Репутација: +803/-1780
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
Pojacan vezni red, Jovic sam u napadu, a na sredini Kovacevic, Ristic, Stojanovic, Lazovic i Katai
Njima su Drincic i Ilic mozak tima, ako njih zaustavimo, pola posla je gotovo. Presing ala Lazic od prvog minuta i muska igra...

Ocekujem ruznu utakmicu i nasu pobedu

Ван мреже Фити

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.364
  • Репутација: +2692/-267
  • Црвено - бели са бројем 6
Pojacan vezni red, Jovic sam u napadu, a na sredini Kovacevic, Ristic, Stojanovic, Lazovic i Katai
Njima su Drincic i Ilic mozak tima, ako njih zaustavimo, pola posla je gotovo. Presing ala Lazic od prvog minuta i muska igra...

Ocekujem ruznu utakmicu i nasu pobedu

Kako igra Aca... Stra' me da bude u 11... :001_huh:

Kod nas se samo zentam odbrane. Da ne napravimo neki kiks kakav umemo, faul na 20m od gola gde onaj samo protiv nas zna da šutne... Pa da se posle pogubimo i ne znamo gde je levo ko u Pazaru.

Od njih očekujem sredinu Brašanac, Drinčić, Babović, Ilić, Živković. Sem poslednjeg, ova četvorica su spora do zla Boga. I mi to moramo da iskoristimo. Njih je Čukarički pojeo trkački, prolazili su pored njih ko da ih nema. Mi možda nemamo Srniće ali nam je sredina dosta pokretljivija od njihove i to moramo iskoristiti. Kad se doda da su im i štoperi spori, istina dobro se znaju postaviti pa svoje mane na taj način prikrivaju, lako se dolazi do toga kako trebamo igrati i loptom tražiti dubinu. Mnogo bi bilo lakše da oni jure pošto će onaj da igra sigurno zatvorenije zbog +5. Ali iz ove kože se ne može.
Stavio bi ja Parkera i Jovića gore. Parker jeste "lud" ali ima snage da ih pritiska, trči ko navijen i to je ono što nam treba. Laza desno, Katai levo, Rile i problem je još jedan u sredini. Stojanović - Bosančić - Grujić - Aca... Za koga god da se odluči, nije idealno rešenje. :mrgreen:

Lalatović je prošli Derbi i prvih 45. min odlično postavio. Stvarno smo dobro  odigrali i trebalo je da bue 2:0 za nas... Nadam se da će se Luki vratiti ti promašaji. Bude li imao slične situacije i u subotu, rešava ih sad bez problema.
Nadam se da je to iskustvo već vođenja Derbija i koliko ih je samo odigrao, prednost u odnosu na Milinkovića koji prvi put ima ulogu aktera u ovakvom meču.

Mi na krilima ove pozitive, ispuniti "Rajka" do krova, napraviti pritisak i voditi igrače ka pobedi.

Zbog tebe budim se, jer ljudi govore, da je to mnogo važna stvar;
U ranu zoru kad kita je najtvrđa, je**ćemo partizan! :njegajbmo:

Ван мреже Miki PN

• Члан ФК
  • Поруке: 5.611
  • Репутација: +2219/-1484
  • Ostro i na prvu!
Eto polako se priblizi i derbi..

Nekima prvi, drugi ili peti meni od prilike 50-i od toga sam uzivo gledao barem 40.
Sto to kazem, jer obično u derbiju ne pobedi favorit ili prvi na tabeli.

Zeleo bi da mladja generacija zna da da smo mi njih sapunjali na Mari i kad su bili pet puta jači od nas. Za njih je Mara ili Rajko Mitic stadion bila i ostala nepremostiva prepreka.
Znaju on to vrlo dobro. Usere se oni svaki put kad istrče. Znam verujte mi.

Od subotnjeg derbija ne očekujem ništa spektakularno sto se tice igre, pre svega jer je kvalitet fudbala drasticno opao, ali utakmicu sa puno naboja  i pritiska.

Mi ulazimo u ovu utakmicu sa zaostatkom i to moze da bude nas plus ili minus. Minus jer obično kad se juri nesto pogotovu u sportu ne uvek dođje bas kako treba ( to znaju kladionicari pre svega) i plus jer u ovakvim utakmicama moze da se postane zvezda, miljenik publike pa i vecni Bog-otac.
Mi treba da budemo samo fokusirani na pobedu, sta ona donosi i to ce da nam da krila.

Sto se tice taktike i tu ne ocekuje mnogo izmena. Od Lalata vise ne znam ni sam sta da očekujem i ne bi me nimalo iznenadio kad bi Acu tenka stavio u 11 a Mihajla na klupu.
Nadam se samo da neće da eksperimentiše i da one koje su najspremniji i najbolji stavi u 11.
Najtanji smo po mom misljenju po strani. Bekovi su nam najslabiji deo tima, ali zato sredina nam je bolja od njihove.
Konačno očekujem da Laza proradi, jer bi bio red.
Da im Luka zabije komad do dva.
I da Mihajlo pokida na sredini.

Živela Zvezda!!!
Hrabro junaci do pobede!!!

Ван мреже Ogisha

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.677
  • Репутација: +2807/-1663

Ван мреже moki1989

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 130
  • Репутација: +40/-41
Mislim da će sledeće sezone novi sistem Super lige pomalo ubiti draž derbija, jer biće ih 4 za jednu sezonu. Sećam se 2007, kada je takođe igran play off i play out, da je poseta bila jako slaba.

Ван мреже Dr.Zola

• Члан ФК
  • Поруке: 328
  • Репутација: +88/-53
Mislim da će sledeće sezone novi sistem Super lige pomalo ubiti draž derbija, jer biće ih 4 za jednu sezonu. Sećam se 2007, kada je takođe igran play off i play out, da je poseta bila jako slaba.
Mislim da ce biti 3 derbija,da se posle podele bodova igra samo jedan krug utakmica..

На мрежи Vucko1985

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.203
  • Репутација: +603/-1482
Jel vaze sezonske?

Ван мреже Фурија

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.548
  • Репутација: +1297/-2567
Naravno da vaze

Ван мреже Bik Koji Sedi

• Ултимативни поглавица!
  • Члан ФК
  • Поруке: 7.383
  • Репутација: +4099/-5069
  • ZLIKOVAC I PROVOKATOR!
Ne plasi me pred ovaj derbi ni forma ni protivnicki igraci nego rat koji treba da dobiju klupe.
Tu smo u poslednje vreme jako tanki, a poprilicno prethodnih derbiji na taj nacin je izgubljeno.

Ван мреже makeuzice

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 450
  • Репутација: +366/-125
@Vucko 1985
Ako si mislio sezonske za basket, e one ne vazi, nije svaki dan Borac iz Cacka, mora nekad nesto i da zaradi ovaj klub :biggrin:
A ako si mislio na sezonske za fudbal, iskreno se nadam da si neki osnovac, ma i to je mnogo, pacic, jer inace bih se zabrinuo.
Al ajde ziv ti meni bio!

Ван мреже strajabre

• Члан ФК
  • Поруке: 141
  • Репутација: +79/-86
  • Добро знај да увек ту сам ја!!!
Добијамо ово лагано, видећете. Мене више брине како стићи до Пионира после..  :vitez: :duplizid:

Ван мреже CarSale2016

• Веран као пас
  • Поруке: 529
  • Репутација: +159/-373
Ja sam valjda ovde jedini lud koji ne shata kako Caki i Katai mogu igrati zajedno, pa još ako Jovića stavi na lev ustranu jadna nam majka.
Daj bože da Petko zatvori tu desnu stranu jer od Cveleta mi se diže kosa na glavi, a Anđelko samo nek sene zaleđe napred jer je  ono drvo brže, treba ga puštat da centrira ionako neće ništa ubost

Samo na ludilo da im umuvamo brzi gol a onda će doći i taj drugi
za razliku od prethodnih godina ovaj derbi mora da dobije Lalat, a toga se plašim

Ван мреже milanexclusive

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.577
  • Репутација: +751/-509
  • купили ми моји прави дрес Црвено-бели са бројем 6
CareSale, a cega se ne plasis? :D Ne razumem zasto Caki i Katai ne mogu zajedno. Nemaju ama bas nikakvu slicnost, ni sto se osobina tice, nit godina. Sto nam kukala majka ako stavi Luku levo? Pa zar nije svaku utakmicu na kojoj je dao gol igrao bas tamo?

Ван мреже CarSale2016

• Веран као пас
  • Поруке: 529
  • Репутација: +159/-373
CareSale, a cega se ne plasis? :D Ne razumem zasto Caki i Katai ne mogu zajedno. Nemaju ama bas nikakvu slicnost, ni sto se osobina tice, nit godina. Sto nam kukala majka ako stavi Luku levo? Pa zar nije svaku utakmicu na kojoj je dao gol igrao bas tamo?

zato što ni jedan ne igra odbranu, pravile su nam prilike puno slabije ekipe jer nismo imali vezni red, a oni će tu da grupišu igrače jer miševi ne smeju napasti.
Luka je protiv ovakvog protivnika neupotrebljiv na boku isto kao i Lazović
mi moramo izaći 4-4-2 visoki presing što više ili nemamo šanse, to samo slepac ne vidi

Ван мреже Miki PN

• Члан ФК
  • Поруке: 5.611
  • Репутација: +2219/-1484
  • Ostro i na prvu!
Jes da igramo 4-4-2, ajde molim te. 
To je zastarelo i demode.

To niko ne igra, sta ce to nama.
Evo pitaj forumašu sami ce ti reci.  :a078:

Ovo za Cakija i odbranu se jako slažem. On ima radijus kretanja 20-25 m2 i to je to.
Ako pogledamo zadnjih par utakmica gde je Rile igrao zadnjeg veznog, stoni je njegova primena pozicija, možemo da vidimo da je pokrivao polovinu terena.
Naravno Caki ima da igra u prvih 11 100%.

Sto se tice Luke i njegove leve strane,meni uvek upadne u oko kako je on  pokrivao celu levu stranu. I trcao gore dole ko da je bek.