• Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #61 послато: 18 Април 2015, 14:41:20 »
Љубо брате у далекој си земљи па оданде не можеш да видиш колико је мали и нераван онај стадион на Врачару... Какав црн дриблинг и 1 на 1, овде ако га угурамо из неког прекида или шута око 16, изван тог креча немамо више никог ко уме да да гол...

Мали оф, али јбм му матер, је л' сем Шонета неко дао гол ван 16 у последње време? Или сам ја тотално изалпео и не сећам се голова.

Знам добро тај стадион, и играо сам ту давних дана пре него што је кримос окупирао клуб. А ово за шут се апсолутно слажем. Нико, али нико не шутира. Катаи понекад проба и Риле када је у игри. Тенк је пар пута покушао и углавном погађао рефлектор или некога на трибини. Ја бих им почупао уши ако не видим бар 5 шутева ван 16 по утакмици. Не само што то повећава шансу за гол, аутогол, шансу из одбијене лопте него и извлачи одбрану мало из бункера и омогућава лакше гурање лопте на страну или у срце шеснаестерца.

Ван мреже dzoni21

• Члан ФК
  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 898
  • Репутација: +1144/-84
« Одговор #62 послато: 18 Април 2015, 15:47:36 »
Састав - Рајковић,Цветковић,Павићевић,Јовановић,Анђелковић,Ковачевић,Катаи,Стојановић,Лазовић,Јовић,Орландић.

• Земунац
  • *****
« Одговор #63 послато: 18 Април 2015, 15:52:08 »
Мала цурица - велики навијач на Врачару

« Последња измена: 18 Април 2015, 17:18:13 Љуба »

• Ту сам Звездо све док ти постојиш!!
« Одговор #64 послато: 18 Април 2015, 17:53:40 »
Samo me zanima kad cemo gledati spremne igrace da odigraju svih 90. minuta.

Ovo je lose. Jovic najmladji nosi celu ekipu na ledjima a sto je dobro, uspeva mu I svaka mu cast.

Derbi,pomozi Boze.

Ван мреже СтелаРоса

• Члан клуба
  • ****
  • Поруке: 7.165
  • Репутација: +3669/-3665
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #65 послато: 18 Април 2015, 17:56:13 »
Добро је, рачуна се на крају само резултат. Није била игра лоша, али далеко од доброг. Катаи најбољи, леп погодак Луке Јовића. Радује повратак Ристића на терен, надам се да ће играти као стартер у дербију.

Лалатовићу баш много значи када победи, радује се као мало дете. Ништа, идемо даље, следећи су гробари.

На мрежи Nešvil

• Веран као пас
  • ***
  • Поруке: 670
  • Репутација: +358/-225
« Одговор #66 послато: 18 Април 2015, 17:56:39 »
Pobjedi se u zube ne gleda

Luka  :hail:

Ван мреже Велики Делија

• ****
  • Поруке: 8.999
  • Репутација: +3268/-3918
« Одговор #67 послато: 18 Април 2015, 17:57:42 »
Лука Јовић! :hail:

Ван мреже bolle

• Звезда му је све
  • ****
  • Поруке: 2.715
  • Репутација: +1135/-2255
« Одговор #68 послато: 18 Април 2015, 17:59:03 »
Ubedljivo najbolji danas je bio Katai. Jedini vredan pomena uz Luku naravno. Ostali na celu sa Lazovicem tuga i zalost.

Ван мреже Crvena Armija

• ****
  • Поруке: 1.623
  • Репутација: +686/-1753
« Одговор #69 послато: 18 Април 2015, 18:01:42 »
Jedino vredno pomena fantastican osecaj i gol Luke Jovica,majstora koji sa 17 godina nosi na ledjima sve utakmice.  :hail:
Trenerova izjava na kraju  :facepalm:
Ko je on da komentarise taktiku protivnika??Spominjanje autobusa pred golom je nesto sto prilici kafani,a ne fudbalskom terenu.
Iskreno jedva cekam da ode..

Sto se tice nase igre,los teren,losa igra.
Cini mi se u drugom poluvremenu samo 2 sanse..Treba pohvaliti Jovanovica (uz Jovica najbolji pojedinac),Pavicevica (i pored jednog kiksa u prvom poluvremenu),Cvetkovica (za borbenost),Andjelkovica(za borbenost),Kataija od koga ocekujem da nas vodi do pobede protiv mustafa..Ostali slabi,Orlando pokusavao,borio se ali nema on neki preterani kvalitet..
Sad psihicki spremiti ekipu da ujedaju kao osice sledece nedelje..Verujem da mozemo do -2 .

Kakvo blago mi imamo...  :aplauz:

« Последња измена: 18 Април 2015, 18:18:41 Crvena Armija »

• Члан ФК
  • Члан КК
  • ****
« Одговор #70 послато: 18 Април 2015, 18:03:53 »
Браво за Катаиа,добро је одиграо плус онај шут у првом делу.
Живковић једноставно покушао на контре да одигра,али никако нису могли да дођу до те контре.
Вратио се Ристић,а и Грујић добио шансу,додуше он заслужује већу минутажу.

Ван мреже delije niksic

• ***
  • Поруке: 711
  • Репутација: +277/-261
« Одговор #71 послато: 18 Април 2015, 18:04:39 »
dobro je da nekako iscupasmo 3 boda,ali brate daleko je ovo od dobre igre.derbi ce dobiti onaj ko bude manje los,nadam se da cemo to biti mi.

Ван мреже Zvezdaš stariji

• ****
  • Поруке: 3.412
  • Репутација: +1694/-959
  • "Šta su godine i decenije ljubavi za večnu stvar?"
« Одговор #72 послато: 18 Април 2015, 18:06:17 »
Postaje neprijatno čitati i čitanjem piti svu tu količinu žuči prosutu po skoro svemu i svakome iz FK u doba ove košarkaške euforije.
Jedno je kritika na mestima koja stoje ali kritike na sve i svašta, pri čemu se barata poluinformacijama, kritikovanje zarad kritikovanja da bi se valjda održao i potvrdio trend je nešto sasvim drugo i izlazi iz okvira mog shvatanja.

Često i mnogo osnovanije kritike nailaze na zid odbijanja i apriori negiranja, te je valjda fudbalski meč najpogodnije mesto da se štošta izruči, pri čemu se olako zaboravi koje dete funkcioniše u kakvim porodičnim uslovima.
Vidim da se nesvirani penal i ne pominje. Nepravda je nepravda, uvek i svuda valjda?

I svaka čast i poštovanje svakom ko je bio na tribinama.

Ван мреже Jackal

• Члан ФК
  • ****
  • Поруке: 5.200
  • Репутација: +2325/-1774
  • A son never forgets.
« Одговор #73 послато: 18 Април 2015, 18:06:37 »
Jedino smisleno smo izgledali prvih 15 minuta drugog poluvremena, ostalih 75 jako loše. Bez trčanja, bez želje, bez ikakve ideje i koncepta. 15 kornera i nijedna šansa iz istih, stalno idemo na krila a u šesnestrecu maksimalno jedan naš igrač. Većina igrača nema snage za 90 minuta, oni koji imaju bivaju zamjenjeni. Kad smo kod izmjena, one poslovično kasne sigurno nekih 15-ak minuta. Takodje, smeta mi i što uvijek branimo prednost koju imamo umjesto da idemo na to da postignemo još jedan gol.

Ništa, pišu se tri boda, ali igra je i dalje dosta loša.

Ван мреже LeoLerinc

• *
  • Поруке: 75
  • Репутација: +49/-34
  • Само север остаје, Звезду чува никад нема издаје!
« Одговор #74 послато: 18 Април 2015, 18:07:11 »
I pored ovakve igre previse zatvorenog Vozdovca imali smo 5,6 dobrih situacija da postignemo gol. Luka na pocetku posle kornera sa 3 metra masi ceo gol, ..... precka, Orlandic sansa glavom, Luka gol, Luka sut pored desne stative pred kraj. Sve u svemu 3 boda se pisu.  Bolje ovo nego da smo ih razmontirali igrom a na kraju 0:0.

PS. Hvata se Andjelkovic za loptu kod onog slobodnjaka a ja razmisljam, pa jbt prosli put kad je bio u Zvezdi kad je slobodan udarac nije m padalo na pamet ne da sutne nego da pogleda loptu kakvi su majstori bili.. A gle sad..  :duplizid:
« Последња измена: 18 Април 2015, 18:24:12 Bela »

• Земунац
  • *****
« Одговор #75 послато: 18 Април 2015, 18:08:10 »
Катаи је добар фудбалер. Један од 4-5 које имамо у тиму. Кад би успели да преполовимо обештећење браћи требало би га откупити. Лука је одличан иако још увек не игра на правој позицији али је ушао у континуитет и редовно тресе мреже.

Ван мреже Zarate

• ****
  • Поруке: 1.528
  • Репутација: +862/-389
« Одговор #76 послато: 18 Април 2015, 18:08:43 »
Мене је задивио Јовановић, доста сигурна партија, одлучност, снага, фали му још мало искуства да се понекад не залеће као сивоња. Јовић показује класу још да је спаковао и онај у првом полувремену то би било то, Анђелковић можда и најбоља партија од када је опет у Звезди. Није лоше али зна се да мора боље за следеће недељу, идемо даље.

Ван мреже Vaske

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 156
  • Репутација: +838/-220
« Одговор #77 послато: 18 Април 2015, 18:12:53 »
Jedna loša utakmica, tipična za našu ligu i razlog zašto ljudi ne dolaze na stadion.

Najvažnije je da smo pobedili i moramo probati da dobijemo sve do kraja.

Oduševila me je činjenica da je mladi Jović i na ovoj utakmici postigao gol (Nadam se njegovom golu i u derbiju). Konačno smo dobili pravog golgetera i to iz sopstvene škole.

Mislim da naša omladinska škola ima mnogo talenata možda bi tu i mogli da nadjemo neke nove Milijaše i Ninkoviće, samo treba neko da pruži tim klincima šansu i da ih istrpi.

На мрежи Djura Bg

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 495
  • Репутација: +446/-855
« Одговор #78 послато: 18 Април 2015, 18:15:36 »
Nismo vise mali, u doba tehnologoje i povecane svesti na ovakve pobede ja bih rekao samo... : HOCEMO ZDRAVU ZVEZDU, NEKA ZDRAV KLUB I GUBI PONEKAD ALI KAD JE NEGDE ZDRAVA ATMOSFERA I DOBRO SE RADI TO LJUDI ODMAH OSETE....