• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

23. коло ЈСЛ: Вождовац - Црвена звезда

Started by Ogisha, Apr 16, 2015, 11:37 pm

Previous topic - Next topic

Фурија

Uz svo duzno postovanje ti si prvo pisao kako ce Avramovski biti igrac za Real Madrid ako se ne varam, a u tvom sastavu ga nema u 11  :))

CarSale2016

Quote from: kusha on Apr 17, 2015, 11:22 am
Rajkovic , Cvetkovic ili  Petkovic ( ako je spreman ) , Pavicevic , Jovanovic , Andjelkovic ( sa zabranom  da prelazi centar vise od 2-3  puta za poluvreme ) , Kovacevic , Lazovic , Stojanovic , Jovic , Ristic , Katai .... U nastavku ulaze  Avramovski , Grujic i  Gavriic ( desno ) .

Ovo je dobitna ....

da se vratimo na temu, evo zasto ovo nije dobar sastav.
Cvetkovic i Andjelkovic su rupe dovedene na insistrianj velikog maga na nasoj klupi. Ti ljudi ne znaju da driblaju. redovno na izlasku prave rupe iza sebe i ne znaju igrati u liniji cetvorke. O smislenom cetarsutu da ne pricamo.
Caki i Katai ne mogu igrati zajedno jer ni jedan ne igra odbranu.Oterali smo MIjailovica koji je bar pravio fudbalske poteze, davao golove, bio opasnost, ali eto jos jednom Terzic kaze niko nije iznad kluba, sem njega naravno  :a078:

Analiziraj malo nase utakmice. Parker koji je uglavnom nizi od svih stopera lige igra sam napred, pa se vraca u sredinu da odigra pas?
sta centralni napadac radi na sredini? Jel je to radio Pancev? Kovacevic? Drulic? Zigic? pa gledaj tog malog Jovica decko ima sve, kako je Maslaca izbacio fintom, kad je to uradio Parker? Despot? Rakic? Gledaj postavku zadnjeg derbija, klinac od 16 godina rve se sa stoperima Partizana? pa kakav to strucnjak trebas biti da postavis takvu igru?

Caki povuce napred pa gurne Lazovicu, odbrana im uzme loptu Caki gleda ako moze nekog da srusi jer fizicki ne moze da istrci nazad, a Lazovic po defaultu ostaje na svom boku, znaci 2 igraca ne igraju odbranu. U situaciji kad protivnici protiv nas igraju sa 5-6 igraca na sredini terena uopste nije problem napraviti kontru jer je tu samo Ristic i/ili Tenk.

Ima ovaj tim kvalitet, ali on sedi na klupi.
Prvo i osnovno trebaju nam bekovi. treba nam kondicioni.
Desetku MORA da igra Ristic a umesto Kataia koji odlazi na leto mora Avramovski vec sada da igra, ili bar da dele minutazu jer je glupo odreci se igraca u formi. Napad MORA da igra Jovic i jos jedan od ove dvojice, znaci ni levo ni desno nego devetka obojice!
AKo je taj mali Grujic klasa i stvarno neko nudi 1,5 milion za njega pa guraj ga odmah, gde ce pokazati kvalitet nego u poluamaterskoj ligi?
najvise sto se moze izvuci iz ovoga sto imamo:
Rajko
Petkovic na LEVOG beka,Lazic,Jovanovic, Pavicevic na DESNOG
Lazovic,Ristic,Grujic,Avramovski(Katai)
Jovic, Orlandic
Nek se vrate slavni dani...

Цигани господа

Браћо последња утакмица пред дерби, ајде Београђани ово пре свега ми морамо да изнесемо игра се на Врачару немој да нам буде тешко да прошетамо сутра поподне. Ни карта није скупа 300 динара можемо издвојити. Ово мора да се добије, ако хоћемо да се надамо нечем. После овога уколико добијемо дерби онда креће лудница сваку до краја. Имајмо вере! Напред Звезда!

stefcerak

Nek nam je Bog u pomoci sa Orlandicem u spicu....pa da me demantuje deckonja...

Recept za Vracar je uvek isti....sto vise suteva i prekidi....za onaj mali i uzasan teren najbolja kombinacija za postizanje gola....

Brine me Odita...ne leze nasim stoperima takvi korpulentni spicevi.....i pozadi stoperi moraju da na ovakom malom terenu da igraju strogo jednostavno i ako treba na palac, na palac bato...bez nekih mrsenja muda kao u Pazaru npr...

Ovo je od onih meceva gde nije bitna igra vec iskljucivo rezultat...da ostanemo iznad vode...
Svuda grmi okolo!

STEX

ako se mi bojimo ovog gostovanja, nemamo sta da pricamo vise

daj bre pokidajte ih da ne znaju gde su i derbi nek odluci titulu ove godine

siguran sam nesto da je uzimamo!
NEMANJA VIDIC

kusha

Quote from: Фурија on Apr 17, 2015, 01:39 pm
Uz svo duzno postovanje ti si prvo pisao kako ce Avramovski biti igrac za Real Madrid ako se ne varam, a u tvom sastavu ga nema u 11  :))

Nema , jer je i ovo za Lalatovica verovatno previse radikalno ( da napomenem i pre ovog slucaja sa Parkerom sam pisao da treba da ide na klupu i da ulazi u drugom poluvremenu ) ... Avramovski  stagnira - ali videcemo jos kad dobije pravu priliku ... Protiv Borca je usao i doneo stabilnost - nismo se prosuli i nije se raspala igra -  kao sto nam se obicno desavalo  posle izmena koje je pre utakmice sa Borcem forsirao Lalatovic ! .... Tek protiv Borca je ubo zamene  !!!

Sto se tice Andjelkovica - vec sam analizirao njegovu igru ( zato sam i napisao, malo i  ironicno ,  da mu ne treba dozvoliti da vise od 3-4 puta predje centar tokom  poluvremena  , dakle da ne igra visoko i da ne  ostavlja Jovanovica na cedilu u kontrama  ) , Cvetkovic ce igrati ako se  Petko ne oporavi - tu je  Lalatovic bez dilema , treba ga ispostovati  ... Jovanovic je dobio prednost nad Lazicem - neka tako i ostane - i tu  je Lalatovic uslisio glas navijaca  ...

Desno ce Lazovic ( koga si inace veoma dobro opisao ) moci u visokom ritmu odigrati maksimum 60- 70  min  - a kao i protiv Borca treba da ga zameni Gavric ... To se pokazalo kao dobro resenje , jer je to Gavricu prirodna pozicija , a dobro se snasao kad je protivnbik pokusao da nas stisne i ostavio nam veliki prostor za kontre ..

Rile je moderan , skolovan  i talentovan igrac - ima pas , prodor , grom u levici - treba da igra napred na 10 , a ne zadnjeg veznog ! Pogotovo sto nasem timu  sut sa distance nije jaka strana ( pogadjao je jednom Katai , Stojanovic nista  ) -  a u  fudbalu  je to  jedno od efikasnih  resenja da se otkljuca ,,bunker ,, protivnika ...... Stojanovic ce  da igra , tu ni Lalatovic ocito nema nikakvih dilema  - a i  sad  je prekasno za eksperimente - i u FKP igra Ilic koji je i sporiji i duplo stariji i ima manji radijus pretanja  od Cakija .. a i u duel igri Ilic nije nista bolji ...

Sve u svemu , dosta smo mi saglasni u ocenama i  ja pre svega zelim da se najboljih 11 ( 16 ) nadje u timu koji ce igrati derbi - i da to bude tim koji ce pobediti Partizan ...

Dakle dobitni :

Rajko , Cvetko , Pavicevic , Jovanovic , Andjelkovic , Kovacevic , Lazovic , Stojanovic , Jovic , Ristic , Katai ... Ulaze Avramovski , Gavric , Grujic .... ... I nema zime ....

Љуба

Quote from: chavo on Apr 17, 2015, 09:13 am
Siguran sam da Zile nece praviti probleme svom klubu.

Мислиш као Косановић, Његуш и остали наши  :biggrin:
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

dzoni21

Огласио се и Живковић.
Играју без 4 повређена и 2 суспендована играча,играју без Караклајића вероватно.

ciganini

Quote from: dzoni21 on Apr 17, 2015, 05:23 pm
Огласио се и Живковић.
Играју без 4 повређена и 2 суспендована играча,играју без Караклајића вероватно.

prava prilika za naseg trenera da svoje zamisli i taktiku sprovede u delo

marcos

Quote from: Велики Делија on Apr 17, 2015, 01:16 pm
Sa Gavrom i Orlandom će i pobeda od 1:0 biti puna kapa.

Moramo da budemo skromni, jebiga.
Lagano 0-3

Љуба

Ево идеалне прилике да се мало експериментише. Иако се Паркер вратио ја бих га мало стави на хлађење и убацио у другом уз Петка и Орландо Блума.

Рајковић

Цветковић(Петковић последњих 30 минута)   Павићевић         Јовановић      Анђелковић

Грујић

Стојановић                           Ристић                         Аврамовски

Лазовић                           Катаи
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

Фурија

Ja stvarno ne vidim poentu vas par sto trpate Lazovica ili Katai-ja napred ili slicno, ili je to neka verzija pojacane sredine, na terenu gde se nece moci igrati po zemlji vec ce se verovatno dosta forsirati i dugacke lopte  :biggrin:
Ova Ljubina postava niti imas sirini niti dubinu, bar meni tako nesto deluje  :biggrin:

kusha

Ljubo , potpisujem !!

Jedino u derbiju Kovacevica umesto Gruje , Jovic na svoju poziciju , Avram klupa ...

Zato Kovacevic pre Grujica ?  Pa zbog toga da bolje zatvorimo ,  Gruja jos nije zreo za derbi ( ni na mini derbiju protiv omladinaca FKP  nije dominirao , akamoli u pravom ) ...

vulevojaividak

BOJKOT SMECU ZVANOM "BLIC", MONDO I MOZZARTSPORT !!

"Sa pacovima ionako ne sme drugačije jer se brzo kote i stiču imunitet. Svaki pacovluk notirati dok ne počne mimikrija.
Sad smo definitivno odbranili Staljingrad i ako ne zabodemo uskoro barjak na Rajhstag, eto njih opet nazad za godinu dve". Celtic brat

Љуба

Quote from: Фурија on Apr 17, 2015, 06:45 pm
Ja stvarno ne vidim poentu vas par sto trpate Lazovica ili Katai-ja napred ili slicno, ili je to neka verzija pojacane sredine, na terenu gde se nece moci igrati po zemlji vec ce se verovatno dosta forsirati i dugacke lopte  :biggrin:
Ova Ljubina postava niti imas sirini niti dubinu, bar meni tako nesto deluje  :biggrin:

Ја сам баш зато и ставио њих двојицу у шпиц јер су једина два играча који могу да прођу играча један на један и постигну гол или упосле некога. Шта сам требао да ставим Орландића и Паркера па да играмо бунарење на њих двојицу? Или да ставимо Гавру и очекујемо да он некога предрибла  :think:

Ако Лука буде спреман мора да игра, а ако не мислим да је ово најбоље решење. Нарвно да све зависи од Неше и његових замисли.