• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

23. коло ЈСЛ: Вождовац - Црвена звезда

Started by Ogisha, Apr 16, 2015, 11:37 pm

Previous topic - Next topic

napster

Igra ocekivano zalosna. Slazem se sa misljenjima nekih da mozda jednostavno previse trazimo od ovog tima. Ovo je realno los tim, sa dosta igraca koji su promasili profesiju, kao i ovih drugih koji su tu nesto oko proseka, i trenera koji je isto tu negde oko proseka. Mislim da su sanse za titulu stvarno male, jer sve i da dobijemo derbi, moramo dobiti sve do kraja, sto apsolutno necemo, plus groblje ce verovatno morati da kiksne jos jednom.

Luka Jovic je najbolji napadac i jedan od najboljih igraca ovog tima, i nadam se da ce Parker i Orlandic umeti da nauce nesto od njega.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

stefan_bg

Мртва трка између Лазовића, Ковачевића и Стојановића за најгорег играча на терену. Без Рилета ми немамо шта да тражимо у дербију.

Катаи и Анђелковић највише радили на терену, Јовић очекивано.
Чак и овај Орландић може да се искористи у неким околностима.
Quote from: Komri on Jun 08, 2014, 10:24 am
gledao sam organizovanije tuče majmune u zoo vrtu nego što naša uprava funkcioniše

Snoopy

Мислим да се превише очекује од овог тима. Ми једноставно морамо да сватимо да је ово просечна и лимитирана екипа. Имамо пар играча који имају потенцијал, остало је сув просек или чак испод тога. Недостатак квалитета делимично се може надокнадити кроз трчање и физичку спрему, али ми ни то не можемо последњих сезона. И то је оно што мени у суштини највише смета, а да нешто спектакуларно очекујем од нас било би нереално и субјективно. Могу замислити на шта би личио овај тим да су ти просеци узели места Јовићу, Ристићу, Вукашину и Рајку. То је опет показатељ да се искључиво морамо држати наше школе, а доводити само оне који праве разлику одмах. Ако будемо служили као одскочна даска и последња алтернатива нашим бившим играчима тешко ћемо гледати озбиљан фудбал.
Делије Требиње

Чаво

Spinovanje i alibiji trenera i uprave polako daju rezultate.
Ispade da nemamo ekipu koja bi bila sposobna zabiti 2 komada najgorem timu u ligi. Ustvari imamo daleko najbolji tim u ligi koji bi morao gaziti sve redom, a ne da se mučimo i čuvamo rezultat svaku utakmicu.

marcos

Bravo Zvezdo.Jos jedan majstorski gol Jovica  :aplauz: Ocekujem nasu najbolju partiju ovog proleca u derbiju,momci su do sada  bili pod velikim pritiskom da se odrzi razlika i nisam ni ocekivao neku spektakularnu igru u ovom periodu do sad.Kao sto rekoh Zvezda ce u derbiju explodirati i prikazati najbolju igru ovog proleca i ispratiti grobare porazene kuci.

Snoopy

Уопште се не водим томе нити слушам њихове изјаве, а још мање ме занима шта ће они да изјаве. Чињеница је да овај тим јесте међу најбољима у лиги, а колико вредимо видећемо у Европи, уколико је будемо играли. То само говори каква је лига, а не да смо ми јаки. Екипа има нешто потенцијала и то је то. Катаи је дошао са вишком килограма, тотално неспреман. Паркер од када је дошао упропастио је пар прилика, показао само себичност и трчање без неког смисла. Босанчић није одиграо крштену уткамицу од када је дошао, а дошао је зато ште нема где. Стојановић види се да има преглед игре, солидан пас, али много спор. Анђелковић солидан, Цветковић просек, Орландић просек. Гаврића нећу ни да коментаришем. Не би сад свакога посебно да описујем, али и нема шта ту посебно да се опише. Сигурно је да може боље чак и са овим тимом, али мораш имати кондиционог тренера, а и бољег тренера. Мораш имати услове, редовне плате, а не сваког ко не опрости дуг називати издајником. А ако ћемо се ми мерити према осталој лиги, боље онда да се не такмичимо.
Делије Требиње

makeuzice

Ako cemo realno, samo nas je pobeda interesovala, a jos sto ga je i mali Jovic zavukao majstorski je odlican bonus.

Inace utakmica za brzo biranje sledece utakmice, dosta kornera , odbrana ovih sa 10oricom , igra jebem li ga, cekaj jel ja rekoh igra...hmmm
Bitno je da smo pobedili, dobili smo Jovica na duze staze, mnogo mi je drago kad mali pokaze u par poteza sta je i ko je, a jos draze mi je sto mu cena skoci posle svakog gola, al to je ajde sada manje bitno. Mada ako ga zabije na derbiju, ajde da nagadjamo kolika ce mu cena biti.

Lalat sa izjavama dominira kao i u proslosti, mada mi je samo podigao adrenalin za basket.
Nekako volim kad ih ne zovemo imenom, jer mi se od njih kenja u svim sportovima.
Ajde , pa da iznenadimo sve na derbiju.
И ајмо сада ЦРВЕНО БЕЛИ ори се цео стадион!!!

LizarazuCZV

Nebo

Za ovakav tim su glavni krivci uprava i trener, koji su terali igrace a dovodili poluigrace. Ispostavilo se da smo najbolje vec imali u timu, a "pojacanja" samo guse mladje i bolje od sebe. Zato price o limitiranom timu ne mogu sluziti kao alibi, vec kao ogroman minus treneru i upravi.

Regar

Tim je takav kakav jeste, trener je takav kakav jeste, nema nam ni tamo ni vamo. I dalje je ovo Crvena zvezda, i svaka pobeda raduje. Nemam pojma sta da ocekujem u derbiju, o istom iskreno trenutno ni ne razmisljam dok ne prodje ovo sa basketom, ali mislim da na Marakani nismo bez sansi, stavise, mislim da smo cak i u prednosti. Ali o tome kad za to dodje vreme.
O Zvezdo zvezdanaaaaaa, moja jedina, o Zvezdo Zvezdo, o zvezdana, ti si meni najdrazaaaaa...

Red

Quote from: baraniczbr on Apr 18, 2015, 06:43 pm
https://www.youtube.com/watch?v=luTY1K5EFdA

Cool!

Luka će biti sve stariji i stariji, još je klinac. Kada bi i drugi igrali kao što ne igraju. I ranije je bilo gusto na ovom stadionu (kad su Žigiću poništili čist gol pri 1-0 za nas, a borba za titulu u toku). Bilo je i blata ali su dobro rešavali i Boško i Mrđa te utakmice. Danas Jović.

Ingvarr

Катаи је стварно одличан фудбалер са добрим прегледом игре и један од ретких у ТСЛ који поседује фудбалско умеће. Нисам био неки његов фан до сада, али када је терен овако близу трибина, игра појединаца може доста боље да се сагледа, и ту се види ко зна а ко не. Такође радују Лукини голови, дечко се сјајно сналази у 16 метара и тачно се види како може да игра када пробије неке менталне баријере.

Panchev9

Pobeda se piše.

Sad kad Boske odluči derbi u 91. minutu.  :travka:
Daarkooo Paaančeeev. A ko bi drugiii.

миша09

Лука Јовић је мајстор фудбала. Дечко је сваки гол за сениорски тим Црвене Звезде дао слабијом, левом ногом. Утакмица никаква, као што сам и очекивао. Не знам резултат дербија, али знам да Јовић даје гол.
"Не бојим се од вражијег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега"

Пикси

"Желим да останемо на окупу и наставимо да харамо,јер смо толико моћни и јаки да је то невероватно" - НИКОЛА РАЂЕН 01.06.2013 када је ЗВЕЗДА поново ПОКОРИЛА ЕВРОПУ !

- Ако не узмем титулу стоји да сам слободан, с тим да ћу ја да вратим то што ми је Звезда дала за ову годину.То ћу да чисто не буду неке приче: ево дошао је због тога... С моје стране, ја сам дошао бесплатно за ову годину уколико не узмемо титулу.  - МИЛОШ НИНКОВИЋ 33 !