Анкета

Ко се најмање обрукао у Новом Пазару:

Рајковић
111 (35.4%)
Цветковић
32 (10.2%)
Павићевић
6 (1.9%)
Лазић
9 (2.9%)
Анђелковић
3 (1%)
Ковачевић
17 (5.4%)
Лазовић
5 (1.6%)
Стојановић
39 (12.4%)
Паркер
17 (5.4%)
Катаи
6 (1.9%)
Јовић
19 (6.1%)
Орландић
7 (2.2%)
Босанчић
3 (1%)
Аврамовски
40 (12.7%)

Укупно гласова: 314

Аутор Тема: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда  (Прочитано 24667 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 8.717
  • Репутација: +3025/-2783
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
Одг: 21. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда
« Одговор #300 послато: 05 Април 2015, 20:14:56 »
Није се опаметио него је имао тимчину за наше услове и допунио тим на полусезони. Лалатовић нема крштеног шпица, Славиша је имао двојицу + за наше услове можда никад искуснији тим.

Ми немамо тим који може да добије све утакмице и не капирам шта ту људима није јасно. Једноставно не постоји толика разлика у квалитету, уз то играчи не могу да се фокусирају само на терен. Разумем хистерију након Ниша рецимо, где не можеш да створиш шансу и покажеш немоћ. Катаклизма је била и она прва полусезона. Ово сад је само реално стање ствари, пропорционално квалитету који поседујемо и околностима у којима играчи и тренер раде. Титула није изгубљена, има још много да се игра.

Исто као што су људи мазали говнима тог Пижона и спрдали се на његов рачун и рачун његове интелигенције, па кад је Достанић изгубио титулу (крађом на ЈНА), онда се сви сетили како смо можда ипак требали да задржимо Пижона.

Veliki + od mene za ovaj post.

Imamo dobar tim, mozda i najbolji u ligi, ali jednostavno nije ni blizu onom iz prosle godine niti ima kapacitet da ostvari sve pobede u ligi. Do titule mozemo, pre svega zato sto je Partizan gori od nas, ali videcemo. Sigurno ce biti kikseva i sa nase i sa njhove strane do kraja.

Ван мреже Vucko1985

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.203
  • Репутација: +603/-1482
« Одговор #301 послато: 05 Април 2015, 22:01:37 »
Promasene sanse Jovica i Kataia odlucile. Nije jos nista gotovo, jos dosta ima da se igra, sreca pa ni ovi grobari nista nisu bolji, bice borbe do kraja, ali realno sa ovakvim timom i trenerom bio bi podvig uzeti titulu.

Ван мреже Ужичанин

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.009
  • Репутација: +949/-925
  • Звезда Олимпијакос
« Одговор #302 послато: 05 Април 2015, 23:00:30 »
Promasene sanse Jovica i Kataia odlucile. Nije jos nista gotovo, jos dosta ima da se igra, sreca pa ni ovi grobari nista nisu bolji, bice borbe do kraja, ali realno sa ovakvim timom i trenerom bio bi podvig uzeti titulu.
Наш Фалкао нас много кошта ове сезоне. Одлучује утакмице.
А и Лалате брате, дај му једну позицију да игра.

Ван мреже Stari cigan RS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 141
  • Репутација: +125/-88
« Одговор #303 послато: 05 Април 2015, 23:04:26 »
Teža od poraza mi je bila nezainteresovanost Kataia poslije promašene šanse,izraz lica kao da je na treningu,dok nas par miliona razbija televizore.

Ван мреже nosferatu

• Члан ФК
  • Поруке: 188
  • Репутација: +80/-267
« Одговор #304 послато: 05 Април 2015, 23:17:54 »
Teža od poraza mi je bila nezainteresovanost Kataia poslije promašene šanse,izraz lica kao da je na treningu,dok nas par miliona razbija televizore.
vise je postala dosadna prica o tome kako nas ima milion, par miliona...ima nas onoliko koliko ima clanova kluba...par miliona puta 10/20 eura, daje 20/40 miliona eura godisnje...brzo bi ovaj dug bio eliminisan.
uzeti titulu sa lalatovicem...NEMOGUCA MISIJA..

Ван мреже Stari cigan RS

• Звездаш
  • **
« Одговор #305 послато: 05 Април 2015, 23:22:32 »
Ljudi ne bi uplatili ni eura dok su u klubu tipovi kao Terzić..da mi klepi i mojih 20 eura pored svojih par miliona..Kad se vrate bivši igrači koji i dalje vole klub tada će i ovakva akcija biti moguća.

Ван мреже nosferatu

• Члан ФК
« Одговор #306 послато: 05 Април 2015, 23:25:57 »
Ljudi ne bi uplatili ni eura dok su u klubu tipovi kao Terzić..da mi klepi i mojih 20 eura pored svojih par miliona..Kad se vrate bivši igrači koji i dalje vole klub tada će i ovakva akcija biti moguća.
sigurno je terzic pokrenuo tu pricu...lukic veze nema sa tim...

Ван мреже Stari cigan RS

• Звездаш
  • **
« Одговор #307 послато: 05 Април 2015, 23:27:28 »
Likovi kao Terzić,lijepo sam napisao..a znaš bolje od mene da ih ima i da ih je bilo daleko više.

Ван мреже nosferatu

• Члан ФК
« Одговор #308 послато: 05 Април 2015, 23:33:26 »
Likovi kao Terzić,lijepo sam napisao..a znaš bolje od mene da ih ima i da ih je bilo daleko više.
da ne sirimo ovu pricu dalje, logika da treba platiti clanarinu svom klubu samo ako ti se svidja predsjednik kluba, ili sekretar...ili nzm ko, ja navijam i volim FKCZ, a ko ga vodi, to je vec druga prica...

Ван мреже Lippi

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 15
  • Репутација: +12/-30
« Одговор #309 послато: 06 Април 2015, 15:38:35 »
C.Z. treba da vrati DJaju i  Pizona za trenera,TERZICA oterati pod hitno zasto toliko laze bivse igrace i trenere za pare moze ljudski ili da se javi ili da im odgovori.Oni kojima C.Z  DUGUJE PARE SIGURNO BI I DALJE CEKALI A OVAKO JE UZAS,POD HITNO DA ODE .lalatovica  oterati posle zavrsenog sampionata bez obzira sta god da uradi sa ovim timom.

Ван мреже Делије Теслић

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 459
  • Репутација: +152/-320
« Одговор #310 послато: 06 Април 2015, 18:30:29 »
Nema trenera koji bi nama sada mogao pomoci, prosto i jednostavno.
Nije do trenera sto napadaci ne znaju dati gol.
Samo eto sto bi drugi trener verovatno bio pametniji u izjavama.

Ван мреже Вајти

• Суперадмин
  • Aдминистратор
  • Поруке: 18.854
  • Репутација: +13434/-11156
  • Ипак се окреће...
« Одговор #311 послато: 06 Април 2015, 18:33:58 »
Постигли смо ми сасвим довољно голова у протеклих месец дана, проблем је што идемо из крајности у крајности, па или играмо много повучено или много отворено. Та неизбалансираност ипак јесте до тренера. Понашање и изјаве (а нису проблем изјаве, него што он тако размишља) му дођу само бонус, и Мурињо лупетара и лицемерише на квадрат, па му то ништа не смета да буде врхунски тренер.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #312 послато: 06 Април 2015, 19:05:39 »
Nema trenera koji bi nama sada mogao pomoci, prosto i jednostavno.
Nije do trenera sto napadaci ne znaju dati gol.
Samo eto sto bi drugi trener verovatno bio pametniji u izjavama.

Достанић и Јанковић су били елковентни и давали паметне изјаве па су опет лоши тренери. Нису изјаве битне него партије на терену. Идеја, како и шта да се ради са лоптом и да се види неки помак од прве утакмице па редом. Ми уместо да играмо боље играмо све горе. Немогуће је да сви играчи одједном забораве да играју фудбал.