Анкета

Најбољи играч против Напретка био је:

Рајковић
361 (84.1%)
Цветковић
1 (0.2%)
Павићевић
0 (0%)
Лазић
10 (2.3%)
Анђелковић
2 (0.5%)
Ристић
18 (4.2%)
Стојановић
2 (0.5%)
Лазовић
8 (1.9%)
Јовић
10 (2.3%)
Паркер
10 (2.3%)
Катаи
2 (0.5%)
Ковачевић
1 (0.2%)
Босанчић
0 (0%)
Орландић
4 (0.9%)

Укупно гласова: 429

Аутор Тема: 20 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак  (Прочитано 23709 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.259
  • Репутација: +3001/-983
  • We are the fanatics from Red Star
Одг: 20 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак
« Одговор #40 послато: 20 Март 2015, 08:47:57 »
Bitno je da i stariji daju podršku sve vreme, da klinci vide. Da veruju da će se pojaviti novi Milijaš, Vidić itd. medju ovim mladima.
P.S. Neki su omalovažavali i posle Kelna, i posle Grashopersa itd.
« Последња измена: 20 Март 2015, 09:48:47 Red »

Ван мреже DubRe

• Веран као пас
  • Поруке: 883
  • Репутација: +326/-242
  • СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ
« Одговор #41 послато: 20 Март 2015, 09:22:38 »
На Катаија је мислио.

Auuuuu.... Kako sam uful'o.... Izvinjenje  :hail: Katai obavezno u ekipu

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.439
  • Репутација: +5690/-10008
  • Contende ad caelum
« Одговор #42 послато: 20 Март 2015, 10:01:43 »
Nista nam ne vredi ni 5 golova da im damo, ako tribine budu prazne, onda to nema nikakvog znacaja.

А још мање нам вреди 0:0 пред 40 000 људи.

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.347
  • Репутација: +532/-1167
  • Понос града ти си нашега
« Одговор #43 послато: 20 Март 2015, 10:36:25 »
А још мање нам вреди 0:0 пред 40 000 људи.
Па не вреди ни једно ни друго искрено. Али ја бирам 40 000 људи јер би то значило да Звезду не може нико да уништи и свако би се запитао против чега иде. А то што ћемо узети 3 бода пред празним стадионом не вреди баш ништа.
Сви на Маракану да се приближимо још на бод, два заостатка!!!

Ван мреже Зли

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.581
  • Репутација: +3022/-1444
  • трибинаш
« Одговор #44 послато: 20 Март 2015, 10:54:42 »
Па не вреди ни једно ни друго искрено. Али ја бирам 40 000 људи јер би то значило да Звезду не може нико да уништи и свако би се запитао против чега иде. А то што ћемо узети 3 бода пред празним стадионом не вреди баш ништа.
Сви на Маракану да се приближимо још на бод, два заостатка!!!

Био бих ти врло захвалан кад би, мени сиротом, обајснио логику иза ове реченице :001_huh: Ни реченица после болдоване ми није баш најјаснија, али верујем да је у некаквој вези са првом...

Да не буде тотални оф, оно што бих ја волео да видим су растрчана деца, пуна мрежа гостију и пумпање самопуздања наше деце  :vitez: Па да инерција понесе како играче, тако и трибине овог пролећа... Још кад би и управу...  :travka:

Off Topic
Је л' може неко да ми каже ко диктира термин одигравања фудбалских утакмица у ЈСЛ? Верујем да постоје правила и хијерархија, али нисам упознат са истим. Хвала.

Ван мреже RS navija za Zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.200
  • Репутација: +823/-2158
« Одговор #45 послато: 20 Март 2015, 11:01:44 »
Pretezno televizije koje prenose meceve, u nasem slucaju Prva, uvek smo igrali u 18h kad su oni prenosili.

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
« Одговор #46 послато: 20 Март 2015, 11:18:13 »
То значи да када би на свакој утакмици било 40 000 људи неби се бојао за судбину нашег клуба. Али уколико нас буде хиљаду, две на северу плус менаџери и родбина на западу, е онда ћу стрепети итекако. Да нас није било у одређеним моментима толико и да се нисмо дигли против уништења Звезде у више наврата неби славили титулу прошле године, а питање је и да ли би постојали.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.816
  • Репутација: +4849/-4029
« Одговор #47 послато: 20 Март 2015, 11:25:27 »
Био бих ти врло захвалан кад би, мени сиротом, обајснио логику иза ове реченице :001_huh: Ни реченица после болдоване ми није баш најјаснија, али верујем да је у некаквој вези са првом...

Evo ja cu rado da ti pojasnim tu teoriju. Mnogo mi je draze da imamo 40000 ljudi na stadionu, tacnije, mnogo je to veca tezina, nego da sa nekim nemamo dan i igramo 0-0. 40000 ljudi na fudbalu kakav je nas su ravni uzetoj tituli. Ono pravo sto ne moze da se namesti, sto ne moze da bude lazno, jeste tribina naseg stadiona. Tu se ogleda istinska ljubav prema klubu. Dinamo Drezden u trecoj ligi ima prosek od 30000 ljudi na stadionu. Siguran sam da cekaju 1. bundes ligu kao ozeblo sunce,ali ne odustaju i dalje i postaju fenomen svetskih razmera. To treba da budu i navijaci Zvezde, i jesu bili jedno vreme, ali ih je onda Evropa i predugo cekanje vratilo na obicnu, prosecnu publiku koja postoji maltene svuda. Dakle, skupiti ogroman broj ljudi na stadionu je svakako daleko veci poduhvat i mnogo vecu tezinu ima, nego pobeda u nasoj ligi protiv nekog prosecnog kluba. Mnogo puta je i pokazano i dokazano da trenutno ta masa na tribinama u stvari cuva klub, a ne trenitni reultati do kojih se dolazi na ovaj ili onaj nacin. I zato je mnogo bitno da pokazemo da je nas klub ziv, da ne odustajemo od njega, da imamo velike planove u nasim glavama i da guramo ka njima bez obzira na sve. I nemoj da se prave ljudi blesavi vise, kao nije im jasno zasto je ovo bitno. Bitno je itekako.  A  da ne spominjem tek koliko su komsije srecne sto pred praznim stadionom uzimaju 5 titula za redom, tolika sreca na jednom mestu o davno nije vidjena. ***** se u takve titule. Drazi mi je Donji Srem i neresen rezultat na 50 godina Marakane.
« Последња измена: 20 Март 2015, 11:30:43 zvezdani grad »

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
« Одговор #48 послато: 20 Март 2015, 11:33:40 »
  A  da ne spominjem tek koliko su komsije srecne sto pre praznim stadionom uzimaju 5 titula za redom, tolika sreca na jednom mestu o davno nije vidjena.
То говори управо о тој њиховој вештачкој доминацији тих година.Јер не можеш да се радујеш, ако и сам знаш на који начин си дошао до тога. Сада њихов муљ излази на видело и атмосвера која влада на њиховим утакмицама. Таква анархија није забележена нигде у свету. Зато ми треба да будемо поносни на оно што јесмо и да будемо још јачи и бољи.

Ван мреже Зли

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.581
  • Репутација: +3022/-1444
  • трибинаш
« Одговор #49 послато: 20 Март 2015, 11:38:51 »
Off Topic
Само бих замолио браћу да не дају одговоре који неодољиво подсећају на политичке, верујем да им то није циљ :) Уосталом, ову дискусију можемо да наставимо на некој другој теми.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #50 послато: 20 Март 2015, 11:48:26 »
Nema ovde politike, ovde se pise ono sto osecaju ljudi. Jednostavno neko ide recimo 20 godina i vise na utakmice, ali redovno, i kod kuce i na strani, po Evropi, i moze da sagleda situaciju lepo, i ume da vrednuje stvari. I onda je prava steta kada naidjes na gomilu onih sto su malo tu, pa nisu, da ti oni otvaraju oci kako u stvari treba. Onaj ko je tu konstantno, nema problem sa ovom teorijom, vec je vrlo dobro razume. Jer zna jednostavno da je tako. Osetio je sve, i moze da proceni sta je bitnije ili sta ima vecu tezinu. Osetio je i titule, ali i poraze.

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 3.116
  • Репутација: +1409/-354
« Одговор #51 послато: 20 Март 2015, 11:52:14 »
Ne znam zasto se provlaci neka negativna energija kroz zadnje postove.

Bice pobeda, lepa igra, solidna poseta koja ce rasti iz kola u kolo jer cemo biti blizi kraju prvenstva I jer ce uspavani zvezdasi shvatiti da vredi doci na stadion, sto zbog lepe igre, sto zbog dece na terenu.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #52 послато: 20 Март 2015, 12:01:14 »
Ne znam zasto se provlaci neka negativna energija kroz zadnje postove.

Bice pobeda, lepa igra, solidna poseta koja ce rasti iz kola u kolo jer cemo biti blizi kraju prvenstva I jer ce uspavani zvezdasi shvatiti da vredi doci na stadion, sto zbog lepe igre, sto zbog dece na terenu.
Kad ce brate da shvate. Na proslavi titule uopste ne moraju da shvate, niti par kola pre toga. To je najveci poraz Zvezdastva, kada se pojave oni niotkuda, da proslave uspeh koji smo mi pratili cele sezone. Sad je bitno da dodju ljudi, sad to ima tezinu i znacaj. Cedevita da osvaja smrdljivu Aba ligu, bice puna hala Drazen Petrovic u Zagrebu.
I nema nista negativno ovde, nego jednostavno treba ljudima izbiti sve ove lazne argumente, kako bi shvatili da treba da dodju na stadion i podrze svoj klub.

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
« Одговор #53 послато: 20 Март 2015, 12:20:17 »
Дакле после овог кола иде пауза, гробари имају велике шансе да киксну против Чуке. Тако да нама остаје само да из све снаге пружимо подршку нашем тиму и смањимо бодовну разлику. Прошле године смо имали доста озбиљнији и искуснији тим па да није било оног позитивног лудила питање је да ли би се титула вратила на своје место. Зато је толико битно да се овог пролећа покрене да звездашка маса јер само тако можемо да се надамо титули. Ајде да славље што смо пропустили прошле године због оних несрећа које су нам се догодиле надокнадимо овог пролећа. И притом нисмо играли европу, зашто то све неби надокнадили ове године, ајде да заборавимо дугове и остала срања. Са нама се може све што се пожели!

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.196
  • Репутација: +3119/-1805
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #54 послато: 20 Март 2015, 13:02:54 »
Evo ja cu rado da ti pojasnim tu teoriju. Mnogo mi je draze da imamo 40000 ljudi na stadionu, tacnije, mnogo je to veca tezina, nego da sa nekim nemamo dan i igramo 0-0. 40000 ljudi na fudbalu kakav je nas su ravni uzetoj tituli. Ono pravo sto ne moze da se namesti, sto ne moze da bude lazno, jeste tribina naseg stadiona. Tu se ogleda istinska ljubav prema klubu. Dinamo Drezden u trecoj ligi ima prosek od 30000 ljudi na stadionu. Siguran sam da cekaju 1. bundes ligu kao ozeblo sunce,ali ne odustaju i dalje i postaju fenomen svetskih razmera. To treba da budu i navijaci Zvezde, i jesu bili jedno vreme, ali ih je onda Evropa i predugo cekanje vratilo na obicnu, prosecnu publiku koja postoji maltene svuda. Dakle, skupiti ogroman broj ljudi na stadionu je svakako daleko veci poduhvat i mnogo vecu tezinu ima, nego pobeda u nasoj ligi protiv nekog prosecnog kluba. Mnogo puta je i pokazano i dokazano da trenutno ta masa na tribinama u stvari cuva klub, a ne trenitni reultati do kojih se dolazi na ovaj ili onaj nacin. I zato je mnogo bitno da pokazemo da je nas klub ziv, da ne odustajemo od njega, da imamo velike planove u nasim glavama i da guramo ka njima bez obzira na sve. I nemoj da se prave ljudi blesavi vise, kao nije im jasno zasto je ovo bitno. Bitno je itekako.  A  da ne spominjem tek koliko su komsije srecne sto pred praznim stadionom uzimaju 5 titula za redom, tolika sreca na jednom mestu o davno nije vidjena. ***** se u takve titule. Drazi mi je Donji Srem i neresen rezultat na 50 godina Marakane.
A sta ti znaci 40.000 i besplatan ulaz? Meni je draze kad nas bude 10.000 i karta bude 200 din, nego 40.000 koji dodju samo zato sto je dzabe i posle meca " pi bem im majku, nemaju pojma, necu vise dolaziti", a takvih ima koliko oces.
Evo sad protiv Napretka nece biti vise od 15.000, a da je besplatno bilo bi 35 sigurno. Mnogo je 100 dinara stvarno... :a078:
Tu ljubav prema klubu kojom se svi Zvezdasi busaju, ustvari ima par hiljada ljudi koji su tu oduvek bili, i koji su stvarno tu po zimi,kisi...Nesto kao u kosarci, ali da ne idem u off.

Ван мреже Жика Живац

• Дежурни кривац
  • Веран као пас
  • Поруке: 812
  • Репутација: +768/-304
  • обележени негативац
« Одговор #55 послато: 20 Март 2015, 14:21:54 »
Koме је много да плати 100 динара карту, нек иде да гледа Сараорце.
« Последња измена: 20 Март 2015, 18:28:19 Жика Живац »

Ван мреже Дебели

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.056
  • Репутација: +486/-878
  • РУСКА САЛАТА АЛЕ !
« Одговор #56 послато: 20 Март 2015, 14:27:34 »
Ti "zvezdasi" koji dodju kad je ulaz dz, to je onaj tip "zvezdasa" koji koji ubacuje upaljace na parket kad se igra EL, kada se igra npr. protiv Milana, ili Bajerna, prvi su u redu za karte, a onda se hvale , postavljaju slike na fejbuku i ostalim internet sranjima, kako oni imaju karte, kako su oni veliki navijaci. To je onaj tip ljudi koji sal stavlja ispod jakne, da slucajno ne bi popio koju samarcinu, pa ga izvade kada dodju pred stadion i kako idu, mislio bi oslobodili su Beograd. To su oni ljudi kojima je najdalje gostovanje armijski pasnjak, i to ako ne pada kisa, ako je 15+ stepeni, i ako je umereno oblacno, a najbolje je ako je skroz suncno.
E pa takvih "zvezdasa" mi je pun #@$#%. Ne trebaju nam, nek ostanu kuci. Bolje slaviti titulu sa 15 ooo pravih zvezdasa, nego sa 40 000 ovih, ni sam ne znam kako bi ih nazvao.
Svi na Rajka Mitica, sa nama se moze sve sto se pozeli  :stari grb: :psihodelija:

Ван мреже Дебели

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.056
  • Репутација: +486/-878
  • РУСКА САЛАТА АЛЕ !
« Одговор #57 послато: 20 Март 2015, 14:34:49 »
Ocekujem nasu dobru igru, koliko to moze  :mrgreen:, i bar tri komada u mrezi carapana. Prognoziram da Jovic daje 2 i vise golova, mali ce nam doneti titulu, videcete.

Ван мреже kusha

• Minimum još x igrača
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.365
  • Репутација: +446/-1095
« Одговор #58 послато: 20 Март 2015, 14:54:31 »
Imamo bolji i kvalitetniji tim , igramo na svom terenu - nista osim pobede i  efikasne i ofanzivne  igre ne dolazi u obzir ! Na dobrom smo putu da vezemo jos jednu pobedu - nadam se da ce stadion biti slolidno popunjen - ima sve to svoje zasto !

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.293
  • Репутација: +2631/-2976
« Одговор #59 послато: 20 Март 2015, 15:39:07 »
Да много тога не ваља, не ваља.

Али што би рекао Жонпи, ја идем да гледам свој клуб.

Наша деца на терену, ми на трибинама, и да узмемо ову титулу, најбољи смо у лиги.