• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

20 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Започео Игор, Мар 19, 2015, 07:22 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

albatros

40 000 hiljada onomad na startu proljeća je uglavnom više došlo zbog ciganske euforije tog vremena  i zbog dolaska Robija na čelo struke, pa tek onda zbog besplatnog ulaza.
Sada i sa besplatnim ulazom ne bi navukli više ljudi nego što će doći inače. Besplatan ulaz bi doveo max  1000 ljudi više a efekat nikakav.
Mišljenja sam da je 100 dinara premalo. Pa jbt toliko koštaju kokice.

Sramotno je uopšte raspravljati o visini cijene ulaznice kada su najjeftinije možda i na svijetu!
To valjda govori i o nama.

Nego da mi savladamo čarapane i da upišemo bodove. Ovo kolo bi moglo donijeti određene promjene na tabeli...

Pobjednički tim ne mijenjati. U odnosu na Spartak samo dodati Lazu a Orlanda na klupu. Gavrića na tribine moliću lijepo.

Сремчица ЦЗ

Beton liga naplacuje 100 dinara ulaz
E sad ko hoce da gleda svetskog sampiona u 1. ligi za MANjE je stvarno nerealan

Ma da bre

Ја мислим да је Риле ок здравствено.

Sektor

Цитат: Сремчица ЦЗ  Мар 19, 2015, 11:30 поподне
Beton liga naplacuje 100 dinara ulaz
E sad ko hoce da gleda svetskog sampiona u 1. ligi za MANjE je stvarno nerealan

Ovo jeste istina, bio sam dosta puta pa znam  :biggrin:

Po zvanicnom kursu 100 dinara - 0.83281 EUR da gledas utakmicu sampiona drzave, mislim da je to najjeftinija cena ulaznice u celoj Evropi .

Сремчица ЦЗ

Мар 19, 2015, 11:43 поподне #34 Last Edit: Мар 20, 2015, 12:04 пре подне by Сремчица ЦЗ
Цитат: Sektor  Мар 19, 2015, 11:40 поподне

Po zvanicnom kursu 100 dinara - 0.83281 EUR da gledas utakmicu sampiona drzave, mislim da je to najjeftinija cena ulaznice u celoj Evropi .

[spoiler]Prekosutra Sremcica-Surcin ,,derbi kola'' 100 dinara  :biggrin:[/spoiler]

Red

Stadion Rajko Mitić idealna prilika za još mlađu ekipu. Na sredinu su bili brži od nas i slabo smo osvajali prostor u Subotici. Da nije bilo Anđelkovića i Jovića koji su inteligentni igrači Ristić bi morao sam. Nadam se da će Lalatović ubaciti Vukana i Grujića i da neće dozvoliti da protivnik bude brži, trkački jači, na stadionu Rajko Mitić. I da budemo opasniji po gol protivnika.
Bez Ristića, mislim da nam treba u vezi i Avramovski. Da malo i očvrsne u duelima, i proširi repertoar delovanja.
Neće biti čudo ni da Napredak postavi autobus. Tada bi možda trebalo krenuti sa Parkerom i/ili Orlandićem.

Лазар26

Цитат: Sektor  Мар 19, 2015, 11:40 поподне

[spoiler]A npr. navijaci Arsenala plate za jednu utakmicu koliko mi za 10 godina, a nemaju usati pehar :fingers:[/spoiler]
Salu na stranu, nase je da ih podrzimo, ni 300 dinara za kartu nije mnogo, a mesecno imamo 2 utakmice, dzabe realno.
Nadam se da ce Cuka ovima da otkine bar 2 boda, pa do kraja sve da bude na nama, ocekujem laganu pobedu, nesto kao protiv Vose.
P.S. Post iznad, promasio si pdf :biggrin:
Ја увек бићу уз тебе

Sektor

[spoiler]
Цитат: Лазар26  Мар 20, 2015, 12:37 пре подне
P.S. Post iznad, promasio si pdf :biggrin:

Mozda ga je poslao iz neke pararelne stvarnosti, gde se u ovo vreme, u zavrsnoj fazi fudbalske lige sampiona koljemo sa Barsom za plasman dalje ...  :mrgreen:[/spoiler]

milanexclusive

Ocekujem laganu pobedu, lepu igru i 3-4 gola u mrezi Napretka.
Sjajno bi bilo da Luka nastavi golgetersku seriju, i tako jos vise dobije na samopouzdanju.
Ne plasim se ni ako, kojim slucajem, Rile nece biti spreman. Bar tu na sredini imamo igrace za izvoz :)
Moze bilo ko da zakrpi, Avram, Gruja, Boske...

zvezdani grad

Nista nam ne vredi ni 5 golova da im damo, ako tribine budu prazne, onda to nema nikakvog znacaja.

Red

Bitno je da i stariji daju podršku sve vreme, da klinci vide. Da veruju da će se pojaviti novi Milijaš, Vidić itd. medju ovim mladima.
P.S. Neki su omalovažavali i posle Kelna, i posle Grashopersa itd.

DubRe

Цитат: Тони  Мар 19, 2015, 04:01 поподне
На Катаија је мислио.

Auuuuu.... Kako sam uful'o.... Izvinjenje  :hail: Katai obavezno u ekipu

Тони

Цитат: zvezdani grad  Мар 20, 2015, 06:57 пре подне
Nista nam ne vredi ni 5 golova da im damo, ako tribine budu prazne, onda to nema nikakvog znacaja.

А још мање нам вреди 0:0 пред 40 000 људи.

Цигани господа

Цитат: Тони  Мар 20, 2015, 10:01 пре подне
А још мање нам вреди 0:0 пред 40 000 људи.

Па не вреди ни једно ни друго искрено. Али ја бирам 40 000 људи јер би то значило да Звезду не може нико да уништи и свако би се запитао против чега иде. А то што ћемо узети 3 бода пред празним стадионом не вреди баш ништа.
Сви на Маракану да се приближимо још на бод, два заостатка!!!

зли

Цитат: Цигани господа  Мар 20, 2015, 10:36 пре подне
Па не вреди ни једно ни друго искрено. Али ја бирам 40 000 људи јер би то значило да Звезду не може нико да уништи и свако би се запитао против чега иде. А то што ћемо узети 3 бода пред празним стадионом не вреди баш ништа.
Сви на Маракану да се приближимо још на бод, два заостатка!!!

Био бих ти врло захвалан кад би, мени сиротом, обајснио логику иза ове реченице :001_huh: Ни реченица после болдоване ми није баш најјаснија, али верујем да је у некаквој вези са првом...

Да не буде тотални оф, оно што бих ја волео да видим су растрчана деца, пуна мрежа гостију и пумпање самопуздања наше деце  :vitez: Па да инерција понесе како играче, тако и трибине овог пролећа... Још кад би и управу...  :travka:

[spoiler]Је л' може неко да ми каже ко диктира термин одигравања фудбалских утакмица у ЈСЛ? Верујем да постоје правила и хијерархија, али нисам упознат са истим. Хвала.[/spoiler]