Анкета

Најбољи играч против Напретка био је:

Рајковић
361 (84.1%)
Цветковић
1 (0.2%)
Павићевић
0 (0%)
Лазић
10 (2.3%)
Анђелковић
2 (0.5%)
Ристић
18 (4.2%)
Стојановић
2 (0.5%)
Лазовић
8 (1.9%)
Јовић
10 (2.3%)
Паркер
10 (2.3%)
Катаи
2 (0.5%)
Ковачевић
1 (0.2%)
Босанчић
0 (0%)
Орландић
4 (0.9%)

Укупно гласова: 429

Аутор Тема: 20 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак  (Прочитано 23712 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 8.999
  • Репутација: +3268/-3918
Одг: 20 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак
« Одговор #220 послато: 22 Март 2015, 14:09:40 »
Mislim da su nam nesto dugovali. Ne znam tacno koja je cifra u pitanju ali ovako su "prebili" dug i vala bas su nam uvalili  :biggrin:

Ono sto je cinjenica je da se vidi da covek nije amater! Ima nekoliko odlicnih fudbalskih karakteristika i moze znacajno da doprinese nasoj igri. Za nase vrhunsko pojacanje od 250 k iz Krusevca je izmislio fudbal ali i to sto kazes..

U ovih nekoliko utakmica vise izgleda kao da igra za sebe a ne za tim.. Ajde i da razumem da igra u nekom vecem i jacem klubu, u jacoj ligi pa hoce da skrene paznju na sebe ali ovde u nasoj ligi ovakvim ponasanjem moze samo da skrene bes i gnev navijaca na sebe.. Kako je krenuo nije daleko od toga..

Није аматер, слажем се, али просто недовољно фудбалски интелигентан и тактички потпуно необучен играч.

О себичлуку да не причам.

Ван мреже Чаво

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 4.398
  • Репутација: +2448/-1676
« Одговор #221 послато: 22 Март 2015, 14:18:00 »
Parker je daleko od partija koje je pružio u Domžalama. Dosta je njegove krivice, ali kad ga vidim kako stoji sam u napadu protiv 4 protivničkih igrača...
Ali ok, ako su mogli upropastiti skoro pa svakog igrača, valjda će i njega.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +7993/-3281
« Одговор #222 послато: 22 Март 2015, 14:20:39 »
Parker je pod brojem jedan najsebičniji igrač koji je igrao u Zvezdi, i to nas je već moglo koštati bodova. Da nije takav možda bi bio do sad korisniji i možda bi ostavio bolji utisak. Ovako mi se baš ništa ne sviđa.

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.269
  • Репутација: +3002/-984
  • We are the fanatics from Red Star
« Одговор #223 послато: 22 Март 2015, 14:23:31 »
Nije bio Luka sam, teško za dodavanje,  barem meni. Takodje ni Laza čini mi se. Jedino da je krenuo još napred ali šut mi je bio solidno rezonovanje. Dobro je Parker igrao juče, mada nisam odgledao snimak.
« Последња измена: 22 Март 2015, 15:20:05 Red »

Ван мреже bl_regency

• Члан ФК
  • Поруке: 75
  • Репутација: +68/-147
« Одговор #224 послато: 22 Март 2015, 14:45:46 »
Јбт ај' реално, издржао је сваки дуел са старијим играчима и шпартао дуж аут линије цео меч. Има 17 година и игра далеко од своје позиције, и сад треба да се критикује? Зашто?

Ја га нисам критиковао због игре,млад је,наравно да не може играти врхунски у континуитету против физички јачих играча,ја сам рекао да није претрчао ни упола колико би требао. Дај боже да је проблем позиција,али је био и у Суботици на крилу па је био много бољи. И немој да се зезамо,момак који је био на истоку могао је видјети да је изгубио 90% дуела са беком Напредка у првом полувремену. Ајд сад реално,шта мислиш да је Гаврић имао онолико продора на утакмици као Лука синоћ и да се онако вукао,колико би га људи овдје хтјело протјерати из Србије? Генерално,сем Паркера,нико не врши пресинг и то је проблем. Пуно боље је то изгледало у Суботици када домаћин није могао прећи центар пола сата. Није ми јасно да Напредак на нашем стадиону 90 мин притишће оба наша штопера,а нама Паркер јури обојицу,а крила од бекова стоје 5 метара. Константно су имали вишак због тога. Слабо трчање је главни узрок лошије игре јуче већине играча

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.347
  • Репутација: +532/-1167
  • Понос града ти си нашега
« Одговор #225 послато: 22 Март 2015, 15:47:42 »
Parker je pod brojem jedan najsebičniji igrač koji je igrao u Zvezdi, i to nas je već moglo koštati bodova. Da nije takav možda bi bio do sad korisniji i možda bi ostavio bolji utisak. Ovako mi se baš ništa ne sviđa.
Ја сам још прошло коло реагово да неко мора сњим да поразговара озбиљно да схваати да треба да буде задовољан што игра у клубу каква је Звезда и да га нико неће трпети.

На мрежи Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 2.110
  • Репутација: +1705/-671
« Одговор #226 послато: 22 Март 2015, 16:50:15 »
За Паркеров себичлук се треба захвалити ономе који је у његов уговор турио члан по којем добија бонусе за постигнути гол.

Ван мреже rcz

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.541
  • Репутација: +2042/-1805
« Одговор #227 послато: 22 Март 2015, 16:56:27 »
A ti si gledao u njegov ugovor?

Ван мреже 19Simke93

• РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 1.822
  • Репутација: +1948/-426
« Одговор #228 послато: 22 Март 2015, 17:03:28 »
Та прича око бонуса није потврђена. Чак је изашла вест да је Паркер рекао да тако нешто не постоји у његовом уговору. Ситуација око његовог себичлука је та да он нас види само као одскочну даску за стварање какве такве каријере. То је и сам причао када је дошао, да му не представља проблем то што плате касне и што их нема, већ да је ту зато што је свестан да му овај боравак у Звезди може обезбедити будућност. Ко га прати на инстаграму може наћи неку ранију слику где са пријатељима коментарише баш нешто о томе, како је задовољан што је дошао код нас и како се нада и једва чека следећи бољи клуб. Тако да и да постоји тај бонус за голове није то главни разлог већ његова жеља за набијањем своје статистике како би му Звезда направила/побољшала каријеру. Неко са њим стварно мора попричати, јер он има неки квалитет, само му се треба објаснити да тај квалитет није ни приблизу толики да толико занемарује саиграче и све покушава сам решити.

На мрежи uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.765
  • Репутација: +2477/-2849
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
« Одговор #229 послато: 22 Март 2015, 19:07:24 »
Браво Звездо!Лоша игра да али не и толико колико неко жели да то прикаже!Напредак је изашао и добро одиграо са нама и свака им част на томе!Интересантно да ни једна новина не помену онај офсајд који није постојао а Паркер је ишао на 1-1 са голманом с'тим што је на другој страни имао и Јовића што би 100% био гол!?Ал нема везе...Лазовић и Катаи су одиграли лошу утакмицу,Паркер доста себичан...остали сви солидни!На крају можда малих 1-0 јуче...сада су већ великих 1-0!Минус два...пролеће долази и мирише на Црвену Звезду!Идемо по титулу!СВИ НА СТАДИОН!!!

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.269
  • Репутација: +3002/-984
  • We are the fanatics from Red Star
« Одговор #230 послато: 22 Март 2015, 22:06:09 »
Ipak bih da pohvalim malo fudbalere posle odgledanog snimka, posebno mlađe. Dobro su istrčali sinoć na Marakani. Svi ovi mlađi. Zbog čega nismo ranije završili meč trebaju da se pitaju stariji sem Laze oni nisu uspeli da se istaknu. Dobro ima tu još navikavanja ali kad može Ristić, Rajko neka se priviknu i oni. I zbog čega Vukan nema priliku da igra? Još jednom, mlađi igrači sjajno za godine, za iskustvo, školovano nema tu šta da se doda.
Razumem Lalatovića ali donekle. Pomešao sam malopre šansu Parkera iz prvog sa ovom iz drugog ali ipak je imao dobru partiju. Samo neka analiziraju malo sami utakmicu. Bio je tu još jedan ofsajd sviran Anđelkoviću koji mislim da nije bio (kod gola Jovića).
Ipak smo mogli i da izgubimo bodove.
« Последња измена: 22 Март 2015, 23:19:20 Red »

Ван мреже albatros

• Члан ФК
  • Поруке: 892
  • Репутација: +433/-179
« Одговор #231 послато: 23 Март 2015, 11:24:25 »
Možda nisam sve prethodne komentare dobro pročitao ali čini mi se da u kritici igre i taktike niko nije spomenuo naše bekove. U današnjem savremenom fudbalu bekovi su skoro pa najvažniji organizatori igre, koji učestvuju više ofanzivno nego defanzivno. Kada imaš dva paklena beka tu je pola priče završeno. A naši bekovi, pomozi Bože, inferiorni u napadu, bez prodora, bez kvalitetnog centaršuta. Ako pređe centar, to su već problemi u odbrani. Uglavnom, našu lošu igru djelimično pripisujem njima dvijici. Jedva čekam Petka da se vrne. Za razliku od prethodnih utakmica gdje sam učinkom i zalaganjem Parkera bio zadovoljan, sada moram reći da u subotu nije pokazao ništa. Žao mi je zbog malog Jovića koji def zna igrati fudbal ali pozicija, formacija.. ne znam, ali mora se to riješiti na bolji način. Generalno, veza nam nije idealna. Katai kada je raspoložen bolji smo za 30%. Da smo onako igrali protiv nešto kvalitetnijeg rivala teško da bismo upisali 3 boda. Rajko spasio utakmicu i pogled u bolje sutra.
Do derbija moramo podići formu i igru na viši nivo, inače mrka kapa.
Na severu dobro navijanje. Ima tu uvijek i blejača, ali generalno dobro je to. U nekim momentima idilično, skoro pa kao porodična atmosfera.
Primijetio sam na kraju utakmice i zvižduke sa zapada. I pored svih kritika ipak nije u redu. Zviždati Rajku, Riletu, Luki, Laziću... nije u redu. Ako imaš nešto protiv uprave, udri brate na ložu, pusti djecu neka se igraju.

Ван мреже salvatore

• Члан ФК
  • Поруке: 525
  • Репутација: +261/-77
« Одговор #232 послато: 23 Март 2015, 14:09:06 »
Primijetio sam na kraju utakmice i zvižduke sa zapada. I pored svih kritika ipak nije u redu. Zviždati Rajku, Riletu, Luki, Laziću... nije u redu. Ako imaš nešto protiv uprave, udri brate na ložu, pusti djecu neka se igraju.
Bio sam na zapadu, blizu košarkaša. Nisam mogao da verujem kada sam čuo zvižduke. Izgleda da je njima jedino zadovoljstvo da vide 3 gola u mreži protivnika i lepršavu igru gde će Jović dati gol makazicama, Lazović gurnuti protivniku 5-6x loptu kroz noge, a Rile zavući 2 gola pod prečku iz slobodnjaka...
Nije ni to sve. Momak par redova ispred mene je zviždao Kataiu kada je izlazio iz igre. Jedini na celom stadionu pretpostavljam. Kako neko može da nema sivih ćelija toliko da ne primeti da je jedini koji izigrava majmuna? Nije Katai odigrao kao prethodne utakmice, ali je bio jedan od najboljih (ako ne i najbolji) u prva 4 kola ove jeseni. Ako si se pronašao, momče, treba da te je sramota! Sledeću gledaj preko TV-a, pa zviždi sa drugarima iz humske 1.
Inače, meni je delovalo kao da nas je bilo preko 15k, a ne 12-13, kako zvanični podaci govore.

Ван мреже Vaske

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 156
  • Репутација: +838/-220
« Одговор #233 послато: 23 Март 2015, 14:39:39 »
Jedna tipična utakmica za našu ligu, i nije ni čudo što veći broj ljubitelja  fudbala i ne dolazi na stadion.

Lazović nas je uz Rajkovića po ko zna koji put spasao i nemogu ni da zamislim šta će biti naredne sezone kad ga ne bude.

Parkeri i Jović su praktično bili bez šansi. Parker je očajan, ja ne znam ko je njega doveo u Zvezdu, po ko zna koji put kažem, za njega je Dauda izmislio fudbal. Možda bi trebalo probati sa Orlandićem nekoliko utakmica u strartnoj postavi.

Sve u svemu, važno je da redjamo kakve takve pobede uz nadu da će nam se i igra popraviti. Partizan ima problema u odbrani, i hendikepiran je odlaskom Škuletića, Lazovića i Fofane, mi to moramo da iskoristimo.

Ван мреже baraniczbr

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 260
  • Репутација: +115/-126
« Одговор #234 послато: 23 Март 2015, 15:11:24 »
uzeli smo bodove i sve , igra u prvom dobro nista posebno a u drugom smo imali rajkovica.. prosli put katai uvjek se istakne neko.. sad moramo kao tim da se spremimo jer imamo pretesko gostovanje u pazaru,koje nam je od bas velikog znacaja.. jer tu ako dobijemo kuci cekamo borac goste vozdovcu i derbi sve u beograd onda.. samo moramo pazar da savladamo kako znamo i umijemo dobijemo derbi i jos cuku imamo od teskih .. moramo pazar da srusimo.. i samo da se vrate ristic i jovic na prirodne pozicije jer ce se unistit igraci..

Ван мреже ДС89

• Веран као пас
  • Поруке: 511
  • Репутација: +153/-38
« Одговор #235 послато: 23 Март 2015, 21:56:26 »
Има неко карту за запад или исток, да ми се јави на пп

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.262
  • Репутација: +5906/-5882