• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

20 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Started by Игор, Mar 19, 2015, 07:22 am

Previous topic - Next topic

Roki

Quote from: Севернармија on Mar 22, 2015, 11:23 am
A sto na koji potez? Je l mora da postigne pogodak i da ima dve asistencije kako bi se pohvalio najmladji igrac u nasoj ekipi, koji izdrzava duele sa onim sivonjima i odlicno odlaze loptu igracima koji ga za 90 minuta nisu NIJEDNOM proigrali i dali mu iole upotrebljiviju loptu, jedina lopta koja je bila donekle upotrebljiva je ona kada je Andjelkovic centrirao a on iz okreta sutirao, gde je lopta otisla tik preko precke. I treba da se pohvali.

Luka samo nastavi ovako  :aplauz:

Dobar je bio mali, dobar. Da dobija malo vise lopti da nanisani sprave za derbi bilo bi bolje ovako vise je u defanzivi al proigrace valjda i vezni red.

Тони

Јбт ај' реално, издржао је сваки дуел са старијим играчима и шпартао дуж аут линије цео меч. Има 17 година и игра далеко од своје позиције, и сад треба да се критикује? Зашто?

Севернармија

Jovic i Parker treba da zemene pozicije i bice sve kako treba. Prosto mi je neshvatljivo da Lalatovic to ne vidi. On mora igrati blizu gola, on je klasican spic, nije krilni spic.
Nisanske sprave ce namestiti kad bude dobijao tacne i precizne lopte.
Quote from: ЛунатикТБ on Jan 06, 2016, 06:42 pm
Бишке, немој за двије године на рсб вајбер чету да најављујеш да ћеш доћи, тад не требаш.

Quote from: Ivan Vasev on Oct 29, 2014, 10:57 pm
Nekad smo sa nestrpljenjem iscekivali evropsko prolece, sad se radujemo i miholjskom letu!

dejan80

Roki

Taurus je u ovom specificnom trenutku zvezdine igre napao Luku  :aplauz:

Voleo bih da znam koliko puta smo loptu ispucali a koliko puta smo pokusali pasom kroz sredinu da im dodjemo do gola.

Mikula/CZ

3 boda se pišu,broje,računaju,sve ostalo tuga,za zaborav !!! igre (nema je uopšte,od dolaska Lalatovića,silovanje lopte,terena,trave) cela utakmicu,ne možemo da sastavimo dva krštena pasa ... ovo nevalja ništa pitanje je samo vremena gde ćemo da puknemo sa ovakvom igrom,sledeće gostovanje možda i nateže u njiva ligi,ne budemo li odigrali najbolji meč u sezoni mi u Novom Pazaru nema šta da tražimo,sa ovakvom (ne) igrom ....  daj bože da nas 'trener' i igrači demantuju u sledećem kolu.
Jednog dana kada prođe sve,kad me budu stigle godine,znaj da nikada neće doći dan,dan kad neću biti s'tobom ja ...

Велики Делија

Quote from: Тони on Mar 22, 2015, 12:37 pm
Јбт ај' реално, издржао је сваки дуел са старијим играчима и шпартао дуж аут линије цео меч. Има 17 година и игра далеко од своје позиције, и сад треба да се критикује? Зашто?

Управо тако.

Мени стварно није јасно, зашто се Паркер толико гура на уштрб њега.

Quote from: Bruninjo on Jun 30, 2015, 08:50 pmPre svega ne kaze se EL znas nego JERI znas, ali da ne idem u off. E nezzz ti ja sta su te menice, uglavnom znam da su ih razni "pustali" kad su nam trebale licence za Evropu. Srdacan pozz

Ustanik

Quote from: Taurus on Mar 22, 2015, 10:36 am
Parkerov problem je sebicnost. Lalatovic bi trebao da poradi malo na tome.

I to veliki problem. U ovih nekoliko utakmica se bas videlo da ne zeli da proigra saigrace iako su bili u odlicnoj situaciji.
Juce je Luku mogao 2 puta da proigra. Bukvalno je bio sam na penalu i nije ga proigrao..

Jos jedan veliki problem kod njega je sto covek spava u ofsajdu.. U ovih nekoliko utakmica ako se nije barem 10 puta nasao u ofsajdu secite mi ruku.. Ocigledno da je njegova fudbalska inteligencija minorna.. Dokaz za to je ona situacija kada je postigao onaj gol iz ofsajda i da nije bilo greske sudije ne bi bio ni priznat iako je Katai sve sam uradio..Juce takodje kasni sa pasom i ne proigrava odmah Andjelkovica na boku vec onda kada je ovaj bio dobra 3 metra u ofsajdu. Ima tako jos nekih situacija od kojih se podize kosa na glavi ali sve se to moze ispraviti..

Njegov problem nije kvalitet vec ponasanje i odnos prema saigracima.. Vidi se da je veoma opasan po gol protivnika. Brz,prodoran, probija po boku. Napada direktno gol ali je i veoma sebican. Lalat da je pravi trener kaznio bi ga sa kojom utakmicom na klupi jer je svakako zasluzio..

Велики Делија

Човек игра за себе а не за екипу и то је то.

Скоро увек кад има лопту, ја сам на ивици нервног слома, јер знам да ће или бити комплет у офсајду /када се нуди/ или у офсајду се налази саиграч услед његовог лошег додавања /види под додавањем Анђелковићу јуче/ или шут на источну, или шут на западну трибину.

Знали су добро Словенци зашто су се одрекли његових услуга.

Quote from: Bruninjo on Jun 30, 2015, 08:50 pmPre svega ne kaze se EL znas nego JERI znas, ali da ne idem u off. E nezzz ti ja sta su te menice, uglavnom znam da su ih razni "pustali" kad su nam trebale licence za Evropu. Srdacan pozz

Ustanik

Quote from: Велики Делија on Mar 22, 2015, 01:55 pm
Човек игра за себе а не за екипу и то је то.

Скоро увек кад има лопту, ја сам на ивици нервног слома, јер знам да ће или бити комплет у офсајду /када се нуди/ или у офсајду се налази саиграч услед његовог лошег додавања /види под додавањем Анђелковићу јуче/ или шут на источну, или шут на западну трибину.

Знали су добро Словенци зашто су се одрекли његових услуга.

Mislim da su nam nesto dugovali. Ne znam tacno koja je cifra u pitanju ali ovako su "prebili" dug i vala bas su nam uvalili  :biggrin:

Ono sto je cinjenica je da se vidi da covek nije amater! Ima nekoliko odlicnih fudbalskih karakteristika i moze znacajno da doprinese nasoj igri. Za nase vrhunsko pojacanje od 250 k iz Krusevca je izmislio fudbal ali i to sto kazes..

U ovih nekoliko utakmica vise izgleda kao da igra za sebe a ne za tim.. Ajde i da razumem da igra u nekom vecem i jacem klubu, u jacoj ligi pa hoce da skrene paznju na sebe ali ovde u nasoj ligi ovakvim ponasanjem moze samo da skrene bes i gnev navijaca na sebe.. Kako je krenuo nije daleko od toga..

Велики Делија

Quote from: Ustanik 1804 on Mar 22, 2015, 02:05 pm
Mislim da su nam nesto dugovali. Ne znam tacno koja je cifra u pitanju ali ovako su "prebili" dug i vala bas su nam uvalili  :biggrin:

Ono sto je cinjenica je da se vidi da covek nije amater! Ima nekoliko odlicnih fudbalskih karakteristika i moze znacajno da doprinese nasoj igri. Za nase vrhunsko pojacanje od 250 k iz Krusevca je izmislio fudbal ali i to sto kazes..

U ovih nekoliko utakmica vise izgleda kao da igra za sebe a ne za tim.. Ajde i da razumem da igra u nekom vecem i jacem klubu, u jacoj ligi pa hoce da skrene paznju na sebe ali ovde u nasoj ligi ovakvim ponasanjem moze samo da skrene bes i gnev navijaca na sebe.. Kako je krenuo nije daleko od toga..

Није аматер, слажем се, али просто недовољно фудбалски интелигентан и тактички потпуно необучен играч.

О себичлуку да не причам.

Чаво

Parker je daleko od partija koje je pružio u Domžalama. Dosta je njegove krivice, ali kad ga vidim kako stoji sam u napadu protiv 4 protivničkih igrača...
Ali ok, ako su mogli upropastiti skoro pa svakog igrača, valjda će i njega.

Red hart

Parker je pod brojem jedan najsebičniji igrač koji je igrao u Zvezdi, i to nas je već moglo koštati bodova. Da nije takav možda bi bio do sad korisniji i možda bi ostavio bolji utisak. Ovako mi se baš ništa ne sviđa.

Red

Nije bio Luka sam, teško za dodavanje,  barem meni. Takodje ni Laza čini mi se. Jedino da je krenuo još napred ali šut mi je bio solidno rezonovanje. Dobro je Parker igrao juče, mada nisam odgledao snimak.

bl_regency

Quote from: Тони on Mar 22, 2015, 12:37 pm

Ја га нисам критиковао због игре,млад је,наравно да не може играти врхунски у континуитету против физички јачих играча,ја сам рекао да није претрчао ни упола колико би требао. Дај боже да је проблем позиција,али је био и у Суботици на крилу па је био много бољи. И немој да се зезамо,момак који је био на истоку могао је видјети да је изгубио 90% дуела са беком Напредка у првом полувремену. Ајд сад реално,шта мислиш да је Гаврић имао онолико продора на утакмици као Лука синоћ и да се онако вукао,колико би га људи овдје хтјело протјерати из Србије? Генерално,сем Паркера,нико не врши пресинг и то је проблем. Пуно боље је то изгледало у Суботици када домаћин није могао прећи центар пола сата. Није ми јасно да Напредак на нашем стадиону 90 мин притишће оба наша штопера,а нама Паркер јури обојицу,а крила од бекова стоје 5 метара. Константно су имали вишак због тога. Слабо трчање је главни узрок лошије игре јуче већине играча