• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

20 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Започео Игор, 19 Март 2015, 07:22:04

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Најбољи играч против Напретка био је:

Рајковић
361 (84.1%)
Цветковић
1 (0.2%)
Павићевић
0 (0%)
Лазић
10 (2.3%)
Анђелковић
2 (0.5%)
Ристић
18 (4.2%)
Стојановић
2 (0.5%)
Лазовић
8 (1.9%)
Јовић
10 (2.3%)
Паркер
10 (2.3%)
Катаи
2 (0.5%)
Ковачевић
1 (0.2%)
Босанчић
0 (0%)
Орландић
4 (0.9%)

Укупно гласова: 429

Игор

Црвена звезда - Напредак

Другу утакмицу на свом стадиону текуђег "пролећа", Црвена звезда ће одиграти против Напретка.

У суботу, 21. марта у 18 часова, фудбалери Црвене звезде ће покушати да "вежу" и четврту узастопну победу, против екипе коју је прошле сезоне тренирао Ненад Лалатовић.

Продаја карата за овај меч почеће у петак, 20. марта у 11 сати, и трајаће све до 16 часова, а карте ће се продавати и на дан меча, у суботу, од 11 часова па све до почетка утакмице. Цене карата су непромењене у односу на пролећну премијеру:

Север - 100 динара;
Исток - 200 динара;
Запад - 300 динара;
Вип1 и Вип2 - 1000 динара;
Вип Галерија - 1500 динара;

У прошлом колу, у утакмици против Спартака, Звездина деца су одвела свој клуб у победу. Да ли ће се то десити и против Напретка, биће јасно у суботу, а биће им неупоредиво лакше уколико трибине стадиона "Рајко Митић" буду добро попуњене.

Јер Звезда то је тим...

Snoopy

Очекујем убедљиву победу, лепо време и макар 10.000 верних Делија. Ово је прилика да неком ове сезоне дамо 4 комада. Очекујем офанзивну и добру игру. Волео би да Лука и у овој утакмици постигне гол и тако покаже свима да полако улази у форму. Лалат би требало да познаје све њихове мане и врлине, тако да очекујем једну лагану победу уз голеаду...
                                                                                                     :vitez:

Uvekuzzvezdu

Mozda bi trebalo razmisliti obtome da svi koji imaju ulaznicu od kosarke sa Barcom mogu uci besplatno na ovu tekmu na Mari. Treba uhvatiti jos veci niz pobjeda tj pobijediti sve do derbija pa cemo onda vidjeti od cega smo. Jovic nastavlja seriju Rile dominira na sredini ocekujem minute za Avrama i Grujica i pobjedu naravno

Ljuba 73

Uvekuzzvezdu

Pa batice kad god je besplatno na stadionu je 40000 ljudi. Istina?

зли

И ових 100 динара је скоро па минус... Мислим, лепа је слика са 40 000 душа на Мари, али се од тога не живи...  :sleep:

Uvekuzzvezdu

Znam. Ali bar bi utakmica bila bolja a i nasim mladim igracima bi puno znacilo. A i daj mi malo iluzije i spektakla,odavno nije bilo :icon_svi: :prvak:

МилошТЦЗ

Ти све време покушаваш да кажеш да је 100 динара пуно?

RS navija za Zvezdu

Pa nekima jeste, kad je besplatno okupi se 30.000 ljudi, kad je 100 dinara okupi se 15.000, logicno ?

Goxy

То више нема везе са новцем и немаштином, него са нашим менталитетом.

Vasili Zaitsev

Гавра

Нама који смо са стране 100дин. не значи ништа, јер на превоз оде много више.

DubRe

100 dindži jeste jednako oko 90centi, tj. duplo manje od paklice cigara... Pa majku mu, zar je previše  :поп: Samo nek je džaba, dajte ljudi da ućarim za pljesku.... Pa kupi kartu i preskoči pljesku, jedi kući... Sramota braćo

Kumanovac

Ja se nadam da su ljudi uvideli da igramo koliko-toliko atraktivan fudbal i da su nam konacno nasa deca u timu, tako da se nadam dobroj poseti, ono, pozitivno iznenadjenje.

U pobedu ne sumnjam jer smo dovoljno jaki da svakog dobijemo na Marakani bez problema. 

Uvekuzzvezdu

Ma samo sam htio reci da je ljepse kad je puno ljudi. Ja zvijezdu gledam 1 godisnje jer tako sam u mogucnosti. Nisam neko ko bi da sudi.Da mi dobijemo juznjake pa cemo lako ali sad kad igra ova nasa balavurdija sve je nekako ljepse.  :ziveli2:

DubRe

Rile se povredio na zadnjem treningu, danas će se znati koliko ozbiljno (vele prepone  :facepalm:)

Uvekuzzvezdu

Auuuu steta. Odma grujica u vatru. Grujic ima kapacitet da ogigra na nivou koji nece spuatiti kvalitet ekipe. Uvjeren sam u to 100 posto

amph

Iskreno, sumnjam da će Gruja zauzeti to mesto. Pre bih rekao da će Tenk početi, a Gruja eventualno uđe kao izmena pred kraj.

Шапчанин

Цитат1: Гавра  19 Март 2015, 11:20:59
Нама који смо са стране 100дин. не значи ништа, јер на превоз оде много више.

+1
Ne bi nama sa strane bilo ni malo zao da dajemo i 500 za kartu da nije prevoza i ostalog sto sve ide uz to.Po meni su ovo i vise nego korektne cene i ne vidim problem da neko da 100 dinara da gleda svoj klub.Po meni cist bezobrazluk.Ko nece ne mora.
Ja jedva cekam da gledam nase mlade snage koje guraju klub napred.
Idemo do nove pobede i mozda i do smanjenja razlike nakon ovoga kola!

Ja sam Godine

Pa realno ne moze jeftinije od 100 dinara. Ja razumem nas koji dolazimo sa strane I treba nam plus za prevoz Itd, ali ako mi neko kaze da je bolje besplatno nego 100 dinara, mislim da ne treba da nam dolazi, totalno nepostovanje prema klubu.

Sto se tice tekme, u koliko Rile ne bude igrao ovo bi bila prava prilika da pocne Grujic, radi bolje organizacije radi njegovog iskustva. Mislim da ce poceti Tenk, I da ce dosta usporiti brzinu na sredini terena. Nadam se da se Laza oporavio od gripe da necemo gledati neke fantazije po krilima