• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

19. коло ЈСЛ: Спартак Суботица - Црвена звездa 1:3

Започео Љуба, Мар 12, 2015, 03:04 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Куре

marcos

la vita e bella

Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s' njim al' sever i dalje odjekuje tom navijackom pesmom najboljom RACUNAJTE NA NAS

Пантела 09

Цитат: Куре  Мар 14, 2015, 02:15 поподне
Evo ne igra Gavric..Sad cete valjda konacno da zajebete da smarate sa njim..

Чита Лале форум.  :mrgreen:

Ајмо Звездо на 3 бода!
И јесте, небо се отворило, и јесте, стадион је експлодирао, то се десило бре!

Цитат: Vasili Zaitsev  Мај 18, 2018, 06:17 поподне
Република Српска је Србија.

PIKASo

Цитат: PIKASo  Мар 14, 2015, 02:13 поподне
sa twitera zvanicni sastav...
Sastav Crvene zvezde:
Rajković, Cvetković, Pavićević, Lazić, Anđelković, Ristić, Stojanović, Katai, Parker, Jović, Orlandić.  #spaczv #fkcz

izmene: Kahriman, Bosancic, Avramovski, Kovacevic, Vukasin, Gavric, Savicevic

ФКЦЗ

Дајемо три гола по мечу. Која смо Барселона...  :srbinosm:

Srdjan88

Rutinska pobjeda, steta sto Orlandic nije dao gol da ih napunimo do vrha. Bravo za Jovica vidi se da je splasnuo pritisak sa njega i da pocinje da igra kako moze! Idemo po titulu!

Сицк

Добра утакмица, свака част момци. Катаи наставља да игра добро, а Лука поново стрелац, тако јеее!  :srbinosm:

albatros

Nameless

Само да наставимо даље да побеђујемо и да поправимо очајну гол статистику из првог дела сезоне. Браво клинци! :hopla:

MarcosK

Ljudi ne zavaravajte se, ovo nije ni f od fudbala...3 gola smo dali iz nicega. Nikakve igre, nikakve organizacije...svaka cast Katai, Jovic, i Ristic. Bekovi kriminal. Lalatovic amater.

Vise me brine gol koji smo primili nego sto me raduju 3 koja smo dali.

ZvezdaBeogradSrbija

Цитат: MarcosK  Мар 14, 2015, 04:28 поподне
Ljudi ne zavaravajte se, ovo nije ni f od fudbala...3 gola smo dali iz nicega. Nikakve igre, nikakve organizacije...svaka cast Katai, Jovic, i Ristic. Bekovi kriminal. Lalatovic amater.

:поп:

Брате опусти се, уживај мало у победи.

la vita e bella

Цитат: MarcosK  Мар 14, 2015, 04:28 поподне

Samo nek nastavimo sa ovim glupim f od fudbala sa 3 gola po utakmici...verujem ne bi se niko bunio ?
Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s' njim al' sever i dalje odjekuje tom navijackom pesmom najboljom RACUNAJTE NA NAS

DubRe

Trojka Katai-Avram-Ristić, odlično izgleda zajedno na terenu.... Znanje vrhunsko, osjećaj, tehnika, lopta u prostor... Neprocjenjivo
Oni bi mi obavezno igrali zajedno od starta