Анкета

Најбољи играч на гостовању у Суботици био је:

Рајковић
6 (1.3%)
Цветковић
2 (0.4%)
Павићевић
1 (0.2%)
Лазић
7 (1.6%)
Анђелковић
3 (0.7%)
Ристић
82 (18.2%)
Паркер
3 (0.7%)
Јовић
215 (47.7%)
Орландић
4 (0.9%)
Стојановић
19 (4.2%)
Катаи
105 (23.3%)
Ковачевић
0 (0%)
Аврамовски
2 (0.4%)
Гаврић
2 (0.4%)

Укупно гласова: 451

Аутор Тема: 19. коло ЈСЛ: Спартак Суботица - Црвена звездa 1:3  (Прочитано 23164 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи la vita e bella

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.481
  • Репутација: +497/-1195
  • KOPRE NEDRI
Taman sam zaboravio na Gavrinja,ali eto njega opet...jaci nego ikad.... :fingers:

gleaj sad kad zabije 2-3 gola
 :akosmem:

Ван мреже Peksa

• Веран као пас
  • Поруке: 551
  • Репутација: +313/-70
Цитат
Леву страну ионако немамо, а сад остадосмо и без десне, биће врашки тешко ишчупати победу данас. рОвде би ваљало шутирати и са дистанце кад год се укаже прилика, а иначе то ретко радимо иако имамо неколико играча с одличним ударцем. Ај' помози Боже, па да наставимо серију...

Razlog vise da pocne Kovacevic  :srbinosm:

Ван мреже RS navija za Zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.200
  • Репутација: +823/-2158

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.697
  • Репутација: +5853/-7448
Nadam se da teren neće biti baš tako loš.Mislim da kiša gore nije padala a i bila je jedna slika juče iz Subotice gde je teren izgledao podnošljivo e sad šta će biti do utakmice ne znam.
Ne mora sad svaki post da bude o Gavriću ako bude igrao.Da je Lazović zdrav sigurno ne bi igrao

Napred Zvezdo!

Ван мреже ДелијаМомак

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.566
  • Репутација: +1499/-2150
  • Mile Kontras, Fenser
Ajmo Gavricu za sve kriticare,za sve nicknamemejkere,za Srbiju za pobedu!
Za Lalata!

Ван мреже Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.338
  • Репутација: +965/-1377
Idemo u nase cuveno proljece ,ovo ce biti vec treca vezana pobjeda. komaijama se opasno pune gace. Luka Jovic resava. Ajmoooooooooooo

Ван мреже Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.014
  • Репутација: +1853/-569
  • Свести свемир на једну Звезду, то је љубав.
Како би било добро за Луку да и данас погоди, а Паркер да настави серију.

Ван мреже samo ti 91

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 737
  • Репутација: +367/-180
  • Овамо Цигани Заузмите Место!
Sta ste svi zapeli samo za Gavru? Pa ne igra on sam. Sta mislite da je pogodio one makazice? Gavrinjo ce poludeti po desnoj strani danas.  :vasil:
Ajmo momci pobedite danas kako znate i umete.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.293
  • Репутација: +2631/-2976
Црвена звезда, заправо ниједан озбиљан тим који кани да има резултате, не може себи да приушти луксуз да игра са играчем мање на терену.

Ја бих играо са 2 шпица, Паркер и Орландињо, по боковима Катаи десно, Ристић лево, у вези Ковачевић и Грујић.

И углавном се фокусирао на центаршутеве, што би Риле и Катаи по боковима требало да коректно ураде, притом ту су и прекиди.

Грујић је веома висок, тако да може помоћи и у том сегменту, и има добар шут из даљине, што би такође могло бити битно данас.

Терен у Суботици је традиционално међу најгорима у лиги, после оваквог времена задњих дана, можемо наслутити на шта ће да личи.
У складу са тиме, врло је тешко очекивати неку флуидну игру, стога би требало да се фокусирамо да извучемо бодове на силу, јер ћемо их пре тако узети.

У сваком случају, победа и ништа друго, само нам она игра, тако да свим силама напред, без компромиса.

Ван мреже Красная

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.172
  • Репутација: +2563/-2315
Pretpostavljam da će Lalat primeniti koncept iz Jagodine, s tim što će Savo zameniti Vuleta, a Gavrić Lazu. Dakle, pored teškog terena krenućemo i sa igračem manje. Nakon nekog vremena, tamo oko 60 min, brojčano ćemo se verovatno izjednačiti, ali tada će teren biti pretvoren u bojno polje... Nadam se da će ga neko ipak umuvati, nekako...
Nadam se da će Lalat ipak biti kreativniji i pokušati nešto drugačije. Težak teren, i verovatno pojačana odbrana, morali bi se rešavati prodorima po krilima i centaršutevima, kao i udarcima sa distance. Bez Lazovića potpuno gubimo širinu, s obzirom da Parker retko probija po boku. Katai bi morao biti jedno krilo u ovakvoj situaciji, Ristić da zauzme njegovo mesto u sredini, a Tenk pozadi. On i Rile bi mogli šutirati iz daljine. Pitanje je i kako će se Stojanović snalaziti po blatu.

Ван мреже Istoricar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.297
  • Репутација: +878/-1239
Сморили сте више са Гаврићем. Не може човек да уђе на форум, а да не наиђе на 20 страна о Гаврићу. Да је Лазовић здрав играо би он, овако игра Гаврић. Друго десно крило немамо и то је то. По мени много већи проблем од Гаврића је упаривање Паркера и Јовића на оваквом терену. Оно је терен који је идеалан за Орландића. Јовић и Паркер су играчи који воле простор и да користе своју брзину, односно добру кретњу(Јовић), а ово није терен за то. Један играч таквих карактеристика уз Орладнића је добра ствар, да Орландић навлачи играче на себе и бије се, а овај улеће иза леђа одбране и користи простор који Орландић може да направи. Тако да се бојим да ће данас много већи проблем да нам буде напад, од Гаврића на кога сте сви напали.
У овом мечу ће бити јако битно да постигнемо рано гол, како не би ушли у кризу, јер будемо ли вијали гол пред крај меча, бојим се да ништа од тога. Мада верујем у ове момке и да освајамо 3 бода овде.

Ван мреже CarSale2016

• Веран као пас
  • Поруке: 529
  • Репутација: +159/-373
Надам се да журнал греши.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Рајковић, Цветковић, Павићевић, Лазић, Анђелковић, Ристић, Гаврић, Стојановић, Катаи, Паркер, Јовић.

ne treba ti Žurnal da to kaže, evo ja sam vidovit  :travka: pa znam da će izmene biti Jović-Orlandić, Gavrić-Kovačević i Ristić-Grujić ili Vukan

Ван мреже Красная

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.172
  • Репутација: +2563/-2315
Сморили сте више са Гаврићем. Не може човек да уђе на форум, а да не наиђе на 20 страна о Гаврићу. Да је Лазовић здрав играо би он, овако игра Гаврић.
Kad si već ti, da i mi otvorimo karte - i ti se penješ na određenu stvar sa tobože "zdravorazumskim" upisima.
I Gavrić je bio jedino rešenje na levom krilu dok ga nekako ne izbacismo. Niko ne mrzi momka, ali jednostavno nije igrač koji može da igra u napadu Zvezde. Pričinjava direktnu štetu koja direktno utiče na sudbinu kluba. Bolje bi bilo da polemišeš sa trenerom, nego sa forumašima. I ja tvoje upise smatram debilnim, pa ih nikada nisam komentarisao. Ne bih ni sad, ali si prvi počeo da deliš kvalifikacije...

Ван мреже PIKASo

• Веран као пас
  • Поруке: 905
  • Репутација: +140/-186
sa twitera zvanicni sastav...
Sastav Crvene zvezde:
Rajković, Cvetković, Pavićević, Lazić, Anđelković, Ristić, Stojanović, Katai, Parker, Jović, Orlandić.  #spaczv #fkcz

Ван мреже lukacz

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 856
  • Репутација: +375/-134
  • Bez tebe ne bi bile iste ulice Beograda!
Svaka cast za sastav! Ponovo prijatno iznenadjenje od Lalata. Gol u prvih 20-ak minuta bi nam puno znacio, ako uspemo da ga damo lako ovo resavamo do kraja. :srbinosm:

Ван мреже Куре

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.515
  • Репутација: +733/-302
Evo ne igra Gavric..Sad cete valjda konacno da zajebete da smarate sa njim..

Ван мреже marcos

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.954
  • Репутација: +464/-368
Sastav bombona  :aplauz:  Ajmo Zvezdo   :cz:

На мрежи la vita e bella

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.481
  • Репутација: +497/-1195
  • KOPRE NEDRI
Auu
Parker,Jovic,Oblanda....

odlicno

Ovo mora ici 3+ :D

На мрежи Geometar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.913
  • Репутација: +426/-1037
Za nas je svaka utakmica derbi!

Ван мреже Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.014
  • Репутација: +1853/-569
  • Свести свемир на једну Звезду, то је љубав.
Evo ne igra Gavric..Sad cete valjda konacno da zajebete da smarate sa njim..

Чита Лале форум.  :mrgreen:

Ајмо Звездо на 3 бода!