• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Започео Vasili Zaitsev, 27 Фебруар 2015, 22:16:06

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Најбољи играч у Јагодони био је:

Рајковић
9 (1.7%)
Цветковић
2 (0.4%)
Јовановић
8 (1.6%)
Лазић
3 (0.6%)
Анђелковић
3 (0.6%)
Ристић
19 (3.7%)
Лазовић
330 (64.1%)
Стојановић
65 (12.6%)
Орландић
4 (0.8%)
Паркер
15 (2.9%)
Катаи
45 (8.7%)
Јовић
6 (1.2%)
Босанчић
2 (0.4%)
Савићевић
4 (0.8%)

Укупно гласова: 515

Пантела 09

Ја сам то и предложио после ремија у Нишу.

Цитат1: Пантела 09  23 Фебруар 2015, 18:09:28
Ај да замислимо да друга полусезона креће од следеће утакмице јер је опет -6, биће нам лакше.

Ајде сад, да не кваримо традицију и да узмемо опет 3 бода у Јагодини.

До коначне победе ДС 1989   :vitez:

:mrgreen:

saša valjevo

ЧикаНикола

Мени лично можда и најдраже гостовање, надам се да ће тако бити и након ове утакмице. Када се помене Јагодина прво што ми падне на памет су Бајкова процјена  :srbinosm:  и пуне тринине Звездиних Делија.
Имају добар тим узели су сва три бода Партизану на јесен, и солитног тренера и треба их схватити веома озбиљно. Надам се да ћемо се коначно радовати.
Свако прижељкује неки  тим па тако и ја: Рајковић - Саво - Мбођ - Лазић - Анђелковић - Ковачевић - Лазовић - Ристић - Аврамовски - Катаи - Паркер.

Vuk97

Ajde bre da se uozbiljimo malo,mozemo do -4,pa da pravimo festu protiv Vose :icon_svi:Ocekujem dobru utakmicu i atmosferu,a pobeda ne sme da se dovodi u pitanje!Svi u napad!

porto

Zaista bi bio red da se iskupe za proslonedeljni kiks iz Nisa. Komsije su nam opet dali lepu sansu a ja sam ubedjen da ce nam se jos koji put ponuditi. Kod njih je raspad sistema zaigrala je i tamo mecka. Ali pre svega je bitno da Laletovi puleni napokon shvate gde su i sta su pa da pocnu malo i fudbal da igraju. - 4 bi bio odlicna startna pozicija za naredna kola. Da u miru sacekamo Vojvodinu i pocnemo sa nasim Zvezdinim prolecem. Ja se nadam da momci na celu sa Lalatovicem imaju snage,volje i bar toliko znanja da se stvar pokrene sa mrtve tacke i da nam se bodovni saldo uveca.

Uvekuzzvezdu

Sve je do lalata sutra. Pobjeda ili metla. Pa neka on forsira svoje pulene sto igraju u oba pravca. Sve jasno. Ja vjerujem

[email protected]

Dajte sastav da znam šta da radim,da li da skačem s mosta ili da gledam utakmicu :001_huh:

Djura Bg

nemojte da skacete svi :D nisam pratio sta se desavalo sa Salamijem..Vise nije igrac Zvezde ?

Zvezdaš stariji

Ako se vrati jeste, ako ne... Otišao je u rodnu grudu po sertifikat (Zorana MihajlovićTM).

Djura Bg

procitao sam neki tekst sa nekog sajta, na engleskom je...koliko sam razumeo nece se vracati, menadzer i on su videli kakva je situacija i odlucio je da ode...nisam razumeo da li se vratio u klub gde je igrao...

Пинк Пантер

Dr.Zola

Цитат1: xgvgf  01 Март 2015, 00:26:03
procitao sam neki tekst sa nekog sajta, na engleskom je...koliko sam razumeo nece se vracati, menadzer i on su videli kakva je situacija i odlucio je da ode...nisam razumeo da li se vratio u klub gde je igrao...
neko je to kopirao ovde,samo treba naci..

Zvezdaš stariji

Цитат1: xgvgf  01 Март 2015, 00:26:03

Ako je tako onda se najverovatnije vraća u taj klub jer je kod nas trebalo da bude na pozajmici.

Roki

Zurnal:

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Рајковић, Цветковић, Јовановић, Лазић, Анђелковић, Ристић, Лазовић, Стојановић, Катаи, Орландић, Паркер.

Зоки МПЦЗ

Цитат1: Roki  01 Март 2015, 01:03:35
Zurnal:

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Рајковић, Цветковић, Павићевић, Лазић, Анђелковић, Ристић, Лазовић, Стојановић, Катаи, Орландић, Паркер.

Журнал, давне 94.,95.,96., био озбиљан лист. А сада у истој речиници пишу да Павићевић није отпутовао са екипом (истина), а већ у следећој га стављају у стартну поставу.  :pljas:

Geometar

Zurnal:

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Рајковић, Цветковић, Павићевић, Лазић, Анђелковић, Ристић, Лазовић, Стојановић, Катаи, Орландић, Паркер.

Taman sam hteo da napisem menjate li pobedu sutra za odlazak Lalatovica i bacanje klinaca u vatru,kad ono promenjena formacija i postava.
Mozda i dobijemo sutra!

Zvezdaš stariji

Zurnal:

Ako (veoma uslovno ako) je ovako, pretpostavka mi je da je Orlandić upao pre Jovića zbog skoka, drugo ne vidim, osim ako nije nešto sa Jovićem što ne znam (ne daj Bože neka povreda ili bolest, grip počinje, reče mi neko da su Pavićević i Mbođ pod temperaturom).
Ostalo je očekivano.

Тони

Орландињо и Џошуа ко Жигара и Муњитис својевремено. 8)

redneck

Ako bilo ko iz kluba izjavi bilo sta pre Jagodine,
treba im svima jbti sve zensko u familiji.
Svi u napad i podigni zadnju liniju na 50 metara

19Simke93

Za Orlandića sam hteo napisati posle utakmice sa Radničkim da mi je bilo logičnije da se on ubaci pre Jovića, jer smo sve vreme išli na centaršuteve koji su bili očajni uglavnom, a i kada nisu Parker nije mogao ništa u odnosu na Bulatovića i Lakić-Pešića. Orlandić bi možda svojom korpulencijom napravio neki problem tada. Videćemo kako će sutra izgledati i on a i 4-2-2 formacija ako je sastav uopšte tačan.