Анкета

Ко се најмање обрукао у Нишу:

Рајковић
377 (68.3%)
Цветковић
2 (0.4%)
Павићевић
7 (1.3%)
Лазић
34 (6.2%)
Анђелковић
2 (0.4%)
Ковачевић
1 (0.2%)
Лазовић
5 (0.9%)
Савићевић
9 (1.6%)
Паркер
36 (6.5%)
Стојановић
4 (0.7%)
Гаврић
5 (0.9%)
Катаи
2 (0.4%)
Ристић
58 (10.5%)
Јовић
10 (1.8%)

Укупно гласова: 552

Аутор Тема: 16. коло ЈСЛ: Раднички Ниш - Црвена звезда  (Прочитано 36330 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.257
  • Репутација: +4241/-3269
Одг: 16. коло ЈСЛ: Раднички Ниш - Црвена звезда
« Одговор #80 послато: 19 Фебруар 2015, 20:14:18 »
Ja nemogu da vjerujem kako su uspjeli da mi ubiju interes za nas fk vjerovali ili ne poslije dobrih35 plus godina .poslije ovog izbacivanja iz evrope ostala je ravna linija, tuga i vjera u kk

Па ако те не занима, зашто пишеш овде?

Ван мреже vanja72

• Веран као пас
  • Поруке: 977
  • Репутација: +541/-519
« Одговор #81 послато: 19 Фебруар 2015, 20:22:39 »
Ja nemogu da vjerujem kako su uspjeli da mi ubiju interes za nas fk vjerovali ili ne poslije dobrih35 plus godina .poslije ovog izbacivanja iz evrope ostala je ravna linija, tuga i vjera u kk
Ponasaj se u skladu sa nick-om. Uvjek uz Zvezdu!!!!

На мрежи točilo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.058
  • Репутација: +1072/-919
  • It´s all about smiles and cries..
« Одговор #82 послато: 19 Фебруар 2015, 20:45:13 »
Majstore  onda ssi  promasio   forum.
Kao  i  uvijek  u  zivotu,nevidjena  euforija  pred  Zvezdinu  prvu  prolećnu  utakmicu .

Ван мреже Вајти

• Суперадмин
  • Aдминистратор
  • Поруке: 18.852
  • Репутација: +13432/-11155
  • Ипак се окреће...
« Одговор #83 послато: 19 Фебруар 2015, 20:51:45 »
Тешко је говорити о оваквим утакмицама против безличних противника. Оно што је сигурно је да ћемо имати сјајну подршку на Чаиру и да ће макар амбијент бити прави фудбалски, тешко да ћемо до краја сезоне, осим дербија, имати овакав микс пуног стадиона, резултатског императива и, бојим се, позитивних ишчекивања.
Надам се што већем броју клинаца како би се остварио добар резултат и добра атмосфера пред наставак сезоне. Да се нешто питам, као што се не питам, ставио бих Гаврића на десног бека, јер ем би ту позицију покрио боље него Цветковић, ем бисмо имали ослобођено место у нападу и трио Лазовић-Катаи-Паркер/Лука. Овако ко зна кога и уопште шта ћемо видети. Од толиких припрема ми ни не можемо да наслутимо првих једанаест. А то није позитивно. Мислим да би Ристић и Катаи морали да се нађу у првој постави, али нисам сигуран да ће тако и бити; волео бих и Луку и Вукашина, но ипак мислим да су Паркер и М'Бођ ближи стартној постави. Надам се да ће Лалатовић макар у глави стати на лопту и преломити како треба да се на терену не би стајало на лопту, јер стварно неће лепо испасти ако првих 45 минута одиграмо са досадних 0-0, постоји реална вероватноћа да се негативна атмосфера увуче и међу играче и на трибинама.
Ај па нека видимо неочекивано.

Ван мреже DentistRdsBgd

• Члан ФК
  • Поруке: 531
  • Репутација: +364/-263
  • За један град на Балкану и клуб у њему живим ја...
« Одговор #84 послато: 19 Фебруар 2015, 21:05:30 »
Nakon toliko godina(ako je to uopšte istina) ovakva situacija bi trebala samo da jos vise učvrsti ljubav i lojalnost prema klubu. I ne razumem tvoj post,  prvo nije tema ekonomska situacija u klubu niti desavanja za nas kosarkaski klub, a drugo, ako nema vise interesovanja za fudbalski klub sta radis ovde? I kosarkaski klub je bio u jos tezoj situaciji, verovatno se i tad gubilo interesovanje,  ali dobro sad smo u top16.

Dvojka u Nišu

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #85 послато: 19 Фебруар 2015, 22:10:56 »
Какво црно убијање интереса. Ја ову утакмицу ишчекујем више него реванш са Бајерном 1991.

Гавра ми је сада милији од Деје Генија. И моје последње гостовање ми је милије од онога у Минхену 1991.

Идемооооо цигании

« Последња измена: 19 Фебруар 2015, 22:40:05 Љуба »

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 4.024
  • Репутација: +1984/-1189
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #86 послато: 19 Фебруар 2015, 22:29:51 »
Nikad mi brze vreme nije proslo. Ranije se smorim dok pocne,sad nam kosarka malo "krala" vreme. Ocekujem pobedu i nista me drugo sem pobede ne interesuje :-)
Propustam prvih pola sata,mogli.su u 17h  da je stave!

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.347
  • Репутација: +532/-1167
  • Понос града ти си нашега
« Одговор #87 послато: 19 Фебруар 2015, 22:46:26 »
Било је и тежих тренутака за наш клуб па смо били ту. Сетите се пре пар година кад комшије освајају титулу, а ми дошли да пружимо подршку нашим момцима. Север никад пунији, а ми други. Да се тада нисмо појавили у том броју можда сада неби ни постојали. Пошто смо се сви ужелели ајде после дуже времена да верујемо у овај тим.

Ван мреже Четник Васић

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 32
  • Репутација: +23/-10
  • Север цели сада се весели...
« Одговор #88 послато: 19 Фебруар 2015, 23:12:38 »
Не знам зашто, али невиђено сам се ужелео утакмица. Волео бих да видим клинце на терену, али Лалат ће да искомбинује са пар искусних. Сигуран сам у победу, а после тога креће наше пролеће и мислим да ћемо да газимо редом!  :icon_svi: Живи били па видели  :ziveli2:

Ван мреже Бригел

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.721
  • Репутација: +2252/-1011
  • ...but dignity, once lost, never returns.
« Одговор #89 послато: 20 Фебруар 2015, 00:40:21 »
Od informacija koje imam od coveka u koga imam puno poverenje, ove pripreme su bile jedne od najboljih. To jeste floskula svih fudbalera i svake pripreme su im nikad teze, ali ove su izgleda zaista bile takve.

Iako se ovde kukalo, histerisalo i pljuvalo po Lalatu sto nije poveo kondicionog, verujem da ce sve da razuveri na prolece i da cemo videti novu Zvezdu, koja ce fizicki biti besprekorno spremna i koja ce da ubija protivnike tempom, agresivnom igrom i visokim presingom.

Nadam se vecem broju mladih igraca u startnih 11 na terenu. Mozda nece biti glatko dobijena utakmica, jer su obicno prve 3-4 utakmice od priprema malo nezgodne, jer jos uvek su noge malo teske, plus i Radnicki nije naivan, a imace i solidnu podrsku. Bar na misice bi trebalo da ih dobijemo, ali nadam se i lakse.

Napred momci, napred Lalate! Vratite veru u Zvezdu i fudbal!

Ван мреже dukigavro

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.066
  • Репутација: +331/-326
« Одговор #90 послато: 20 Фебруар 2015, 01:52:26 »
Imam neki osecaj, da se prvo kolo igra na Marakani, tj stadionu Rajko Mitic, da bi poseta bila 30.000+. Ovako, poseta na Marakani puno ce zavisiti od prva dva kola i dobrih rezultata na ta dva meca, uz koliko, toliko lepu igru. Verujem da u Nisu mozemo do lagane pobede. Ako nista drugo, na tribinama ce biti sjajna atmosfera, jer je Nis jedan od retkih gradova gde, pored mnogobrojne nase, bude i domace publike.

Rezultati na pripremama su bili zadovoljavajuci, ali igra na mecevima gde je protivnik slican Toleligasima, nije bila zadovoljavajuca. Probijanje bunkera nam ne ide bas, ali valjda ce i Lalat uspeti da ponovi Slavetov povratak otpisanog.

Moja zelja, sto se postave tice je: Rajkovic, Pavicevic, Mbodj, Lazic, Andjelkovic, Kovacevic, Lazovic, Ristic, Savicevic, Katai, Parker, uz obavezne ulaske Grujica i Jovica.

Ipak, Lalat ima drugacije vidjenje od vecine. Nedoumica ce mu biti jedan veznjak, a mislim da se razmislja i oko levog krila, tj Gavric ili Katai.

Ocekujem da ce izvesti: Rajkovic, Cvetkovic, Pavicevic, Lazic, Andjelkovic, Kovacevic, Savicevic, Stojanovic/Bosancic/Ristic, Lazovic, Gavric/Katai, Parker. Iskreno se nadam da nece izvoditi njegove "iskusne" postave, kao na nekim jesenjim mecevima, tj da vezni red bude u sastavu: Kovacevic, Stojanovic, Bosancic.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #91 послато: 20 Фебруар 2015, 03:19:24 »
Od informacija koje imam od coveka u koga imam puno poverenje, ove pripreme su bile jedne od najboljih. To jeste floskula svih fudbalera i svake pripreme su im nikad teze, ali ove su izgleda zaista bile takve.

Iako se ovde kukalo, histerisalo i pljuvalo po Lalatu sto nije poveo kondicionog, verujem da ce sve da razuveri na prolece i da cemo videti novu Zvezdu, koja ce fizicki biti besprekorno spremna i koja ce da ubija protivnike tempom, agresivnom igrom i visokim presingom.

И ја сам исто чуо од тројице играча. Чак и најстарији кажу да никад тако нису радили у каријери. Неки мисле да је претерано јер су рецимо имали лудачки тренинг ујутру на дан утакмице па су једва дисали. Надам се да ће то доћи до изражаја у последњих петнаестак минута утакмице и да ћемо темпом ломити противнике.

Ван мреже CarSale2016

• Веран као пас
  • Поруке: 529
  • Репутација: +159/-373
« Одговор #92 послато: 20 Фебруар 2015, 09:15:48 »
Najbolji igrac Radnickog je sada kod nas, i to me najvise obradovalo ove zime. Mozda je prestar ali to je klasicna desetka, kako ja volim reci stara skola, a takvog igraca nismo dugo imali. Parker ce biti prava bomba to potpisujem odmah, to je ekstra kvalitet za nase uslove.

300 evrica je palo na dvojku jer ovi nemaju cime da nam pariraju! pojescemo ih SVE  :stari grb:

На мрежи Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.338
  • Репутација: +965/-1377
« Одговор #93 послато: 20 Фебруар 2015, 09:50:21 »
Dobro ljudi razapeste me ovdje,malo sam se pogresno izrazio.U mojoj je kuci Zvijezda religija nesto u ravni slave i Bozica. U vremenu kad se gro vas ovdje nije bilo ni rodilo mi smo se raspoznavali pitanjem za koga navijas?kad ti odgovori za Zvezdu drugo pitanje je bilo -A koju slavu slavis?.....eto toliko je CZ dio mene i sad moje djece..los sam sa ovom tehnikom a volio bi zajcevu poslat neke fotke na mail koji oni imaju ili pp...a u nisu dvojka ko kuca. Pozz braci

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.257
  • Репутација: +4241/-3269
« Одговор #94 послато: 20 Фебруар 2015, 10:29:59 »
Пошаљи, али немој више да пишеш онакве ствари.

Ван мреже stepski vuk

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 120
  • Репутација: +138/-34
« Одговор #95 послато: 20 Фебруар 2015, 10:58:29 »
Ако неког занима, Раднички је последњи меч на припремама почео у следећем саставу:
Борјан,Петровић,Лакић,Пешић,Булатовић Р.,Булатовић Д.,Марјановић,Ћулум,Попара,Јовановић,Ашћерић.
Играли су још и :Земљанухин,Коларевић.

Већ је неко рекао да су добили 2:0 Напредак. Према извјештају са њиховог сајта, пише да су углавном играли на контре и били опасни из прекида. После јесени, они су 15. на табели са 12. бодова.

Надам се да ћемо отворити утакмицу врло агресивно и да ћемо их сабити у шеснаест од првог минута. Очекује нас бункер вјероватно. Против бункера нема посебне тактике, шутирати што је могуће чешће и због тога ову утакмицу не бих почињао без Ристића јер има бомбу у нози.
Било би идеално да их отворимо у првих двадесет минута и по могућству да их напунимо до краја. То би дало полет екипи за даље. Морамо добити.

Ван мреже Ил Мелограно

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 51
  • Репутација: +27/-118
  • Фудбалски Паганини
« Одговор #96 послато: 20 Фебруар 2015, 11:34:32 »
Најзад! Све пада у воду, фудбал је опет ту. Напред Лалате и машинеријо.

На мрежи Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.014
  • Репутација: +1853/-569
  • Свести свемир на једну Звезду, то је љубав.
« Одговор #97 послато: 20 Фебруар 2015, 12:02:32 »
Која еуфорија влада међу Звездашима ово је неописиво, и сад кад помјерише утакмицу за понедељак још више расте жеља да преспавам ово све и пробудим се на дан утакмице.
Види се колико нам фудбал значи.
Кад би знао да оваква енергија и атмосфера влада и у нашој свлачионици не бих ни размишљао ко ће да добије у Нишу!

Сигурно и њих дрма еуфорија и они од себе очекују максимум у наставку првенства. Покажите то, покажите жељу и резултати ће доћи!

Ајде понедељак... :hopla:

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 3.116
  • Репутација: +1409/-354
« Одговор #98 послато: 20 Фебруар 2015, 12:43:51 »
Шта мислите, дал ће бити карата за север негде 3 сата пре утакмице или да цимам неког Нишлију да ми купи?

Извињавам се што сам злоупотребио положај да питам овде.  :mrgreen:

Ван мреже DubRe

• Веран као пас
  • Поруке: 883
  • Репутација: +326/-242
  • СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ
« Одговор #99 послато: 20 Фебруар 2015, 13:04:34 »
Volio bih ovaj sastav da vidim u Nišu: Rajko- Savo-Mbođ-Vule-Anđelković- Grujić-Rile- Stojanović- Laza-Katai-Parker

Zamjene: Tenk, Luka, Vukan

Al, nema od tog ništa  :nindza: