Аутор Тема: Припреме, зима 2015.  (Прочитано 107114 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.269
  • Репутација: +3002/-984
  • We are the fanatics from Red Star
Одг: Припреме, зима 2015.
« Одговор #980 послато: 16 Фебруар 2015, 12:40:43 »
Zadovoljan sam rezultatima i igrom na ovim pripremama. S obzirom na minute naših omladinaca. Solidni protivnici i igra u kojoj smo stvarali šanse i bili bolji. Treba nam malo rutine, da se oslobodimo, i da ovi klinci uhvate zamah. Veoma su mi pozitivna iskustva sa našim klincima. Samo treba vremena (iskustva) da Gruja i ekipa uđu u ritam poigranja i sa evropskim timovima.
Pre desetak+ godina izbacili smo petog u Kalču i petog iz Premijer lige.
« Последња измена: 16 Фебруар 2015, 12:46:29 Red »

Ван мреже Istoricar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.297
  • Репутација: +878/-1239
« Одговор #981 послато: 16 Фебруар 2015, 14:33:42 »
Kao prvo zadovoljan sam rezultatima na pripremama i u vecini utakmica i igrom. Mi definitivno imamo dobar tim i po meni ovaj tim je jedan od boljih poslednjih godina. Imamo taj sklop iskustva i mladost koji je po meni najbitniji. Takodje ono sto su ove pripreme pokazale jeste da mi imamo nekoliko izuzetno talentovanih igraca iz nase skole pred kojima je velika fudbalska buducnost. No isto tako pokazalo se da ti klinci kada igraju "sami" ne pokazuju dovoljno taj talenat. Jer jednostavno nemaju dovoljno iskustva i rutine i onda jedni drugima guse taj talenat. To se pokazalo protiv 4. ligasa gde smo jedva pobedili. Jednostvano mora pored tih klinaca u svakoj liniji tima da igra bar po jedan iskusan igrac koji ce da nosi breme da kazem obaveze na svojim ledjima, a da klinci pored njega igraju rastereceno. Licno mislim da veza Gruja, Ristic i npr Vukan/Avram i ako neizmerno talentovana ne bi izgledala dobro. Jer bojim se da ti momci jos nisu spremni da nose sami breme Crvene Zvezde na svojim ledjima. To se videlo i kod Jovica kada mu se na ledja stavilo breme "devetke", novog Falkaa itd. pa se decko pogubio totalno. Jednostavno tako se ne radi sa mladima. Mladima treba i moras da das sansu, ali nekako da to nazovem iz drugog plana. Tj stavis sad na prolece nazad Savu i Vuleta gde ce Sava da donosi sigurnost u odbrani i pokriva neke greske kod Vuleta kojih ce sigurno biti i da on bude taj koji treba da bude pod obavezom da ne gresi i igra sigurno, a Vule da igra rasterecen i stice neophodno iskustvo. Isto tako u veznom redu mora da igra Sasa koji je po meni jako pozitivno iznenadjenje i igrac koji nam je fali. Iskusan, zna fudbal i neko ko moze da uzme odgovorost na sebe kada je to neophodno. Tako ce mladi igraci moci mnogo vise da pokazu, jer ce biti rastereceniji. Jednostavno mlad igrac koliko god bio talentovan u tim godinama nije u stanju da nosi tim sam.
Sve u svemu imamo dobar tim koji moze da odbarni titulu i cak napravi i nesto u Evropi. Samo treba pametno da se radi i da se na pravi nacin radi sa ovim mladim igracima koje imamo. Naravno da im se da sansa i da igraju redovno, ne da se cuvaju, ali isto tako da se ne opterecuju previse glupim stvarima.

Ван мреже Geometar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.913
  • Репутација: +426/-1037
« Одговор #982 послато: 16 Фебруар 2015, 16:39:24 »
Bate je odlican tim.Fizicki su dosta jaci od nas i to se jasno videlo u svakom duelu.Vukan,Bosancic i Kovacevic posebno,nemaju snage da se guraju i skacu sa njima.Bekovi su nam takodje limitirani,a ni dva halfa nisu mogla nista da ucine u skoku.Ne znam zasto nije izveo Vukana ili pre Gavrica u zadnjih 15-20min i da upari Orlandica sa Parkerom.Da proba da da jos jedan gol,da odigra napadacki.Ipak su ovo pripreme,a mi se spremamo kao da cemo da igramo sa evropskim timovima pa treba da se odbranimo,a ne da cemo morati da napadamo 70min konstantno.
Ne razumem ove pripreme i nacin na koji se to radi,jer radimo suprotnu stvar od onoga sto nas ceka u prvenstvu na 70% utakmica.Takodje igra bez dva spica je totalni promasaj.Parker jeste brz i jak ali je nizak i ne vidim sta moze da uradi sa dugim loptama,jer mi pas igru tesko da cemo da imamo kao prosle godine.U stvari,to je nemoguce.