• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Припреме, зима 2015.

Започео РСБ, 08 Јануар 2015, 11:01:04

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Љуба

Најважније је да се СД Блажо офарбао. Припреме могу да почну. 

Кондициони тренер или само мотивација?

milanexclusive

Цитат1: psn  08 Јануар 2015, 12:48:16
Ovaj crni brat je Mbodj?

Jeste Mbodj. Iako na ovoj slici bas i ne lici na njega, ovde se bolje vidi.

grom_zr

Цитат1: NebojsaGajic09  08 Јануар 2015, 14:21:49
Može li mi neko reći šta je sa Đuričkovićem, Karaklajićem i Jokićem!? Znam da su se vratili sa pozajmica a nema ih ni na prozivci, ni među ovima sa pozajmica!? Znam da jedino da je Jokić podnio zahtjev za raskid ugovora, ali ...

Koliko znam sa Djuricnovicem je raskinut ugovor prosle zime,a Jokic i Karaklajic su podneli zahteve za raskid ugovora,tako da je tu situacija veoma jasna....

inkognitocz

jokic se nalazi na slici  desno pored andjelka 

Ma da bre

Vatrogasac

Nisam znao da Petkovic vec trci.Ko je ovaj skroz levo?

Цитат1: ArmijaX  08 Јануар 2015, 14:17:20
Primarni cilj ovih priprema je dovodjenje kondicionog trenera koji ce da spremi igrace da ujedaju kao pitbulovi,rad na realizaciji u napadu,i prekidi.

Nece biti kondicionog trenera.Rekao Lalatovic da ce on sam raditi.Ovo moze samo kod nas

Igor77

Цитат1: Vatrogasac  08 Јануар 2015, 15:21:06

Rekao bih Vidak Bratic

Panchev9

Pogodio Igor.
Ali znam da je skroz desno Ljubin ljubimac.  :D

Crvena Armija

Цитат1: Vatrogasac  08 Јануар 2015, 15:21:06

Nece biti kondicionog trenera.Rekao Lalatovic da ce on sam raditi.Ovo moze samo kod nas

:facepalm: Tragedija.Izgleda se Lalatovic razume u sve zivo.. Kakav fail da se ne dovede kondicioni.Elem izgleda je i Petko poceo sa laganim trcanjem  :hail:

grom_zr

Цитат1: inkognitocz  08 Јануар 2015, 14:43:12
jokic se nalazi na slici  desno pored andjelka

Jokicevog imena nema nigde medju igracima koji su se danas javili na prozivci...Slusao sam malopre na SOS kanalu,citali su imena svih igraca,Jokica nema....evo i na sportske.net takodje nema njegovog imena...

Golmani: Predrag Rajković, Damir Kahriman, Filip Manojlović, Marko Trkulja

Odbrana: Savo Pavičević, Aleksandar Luković, Vukašin Jovanović, Miloš Stojanović, Darko Lazić, Miloš Cvetković, Bogdan Planić, Stefan Đorđević, Dušan Anđelković, Nikola Antić, Mbođ Mamadu, Marko Mijailović

Sredina terena: Danijel Avramovski, Aleksandar Kovačević, Mihailo Ristić, Aleksandar Katai, Vukan Savićević, Miloš Bosančić, Marko Grujić, Nenad Gavrić, Darko Lazović, Saša Stojanović

Napad: Luka Jović, Đorđe Despotović, Džošua Parker

Igrači na pozajmicama: Nikola Đorđević, Marko Marinković, Miloš Brajović, Nemanja Ahčin, Lazar Mitrović

Povređen: Novak Martinović

Red hart

Ako i može da se sačeka da bi se videlo kakav je prelazni rok, onda ovo nemanje kondicionog može ogmah da se oceni. Težak amaterizam i glupost. Posle ove vesti mi je jasno kako će izgledati proleće. Kako samo klub i trener mogu takav idiotizam sebi da dozvole? Ako je to Lalat smislio posle prve utakmice gde budemo lipsali treba ga iznapušavati na sve moguće načine.

Crvena Armija

08 Јануар 2015, 15:31:47 #31 Last Edit: 08 Јануар 2015, 15:36:19 by ArmijaX

Jeste Petko je poceo sa laganim trcanjem,to je on pored Mbodja sto mozete videti na slici.
Ne treba zuriti sa vracanjem na teren,samo polako-najvaznije da se oporavi maksimalno.
Cini mi se da je tek 2 meseca proslo od operacije kolena..

Љуба

Ево и званичне листе играча.

Ma da bre

И Кахриман и Петко трче, а данас је било само то, лагано трчање, али доста дуго су шпартали.

Vatrogasac

Karaklajic i Jokic nisu na spisku ali su bili na prozivci

k750i

13 одбрамбених играча... Од чега ценим да Петковић (кад се опорави), Павићевић и Луковић имају сигурну минутажу.

STEX

mislim da se odbrana manje vise zna jos kad podje Lazic, samo je pitanje ko ce na klupu xD

ne znam samo sta cemo sa sredinom i gde cemo mi sve ove staviti: Avravomski, Stojanovic, Savicevic, Krunic.

RIstic i Gruja moraju igrati.

mislim da bi trebalo Savicevica poslati na pozajmicu gde ce igrati po 90 min

kondicionog bez  :поп:

Љуба

Крунић није наш играч, бар за сада. Са списка вероватно отпадају Ковачевић ако оде у иностранство, један од голмана, вероватно Манојловић и не знам шта се дешава са Стефаном Ђорђевићем?

stefcerak

Bosancic i dalje najveci debeljan u ekipi.....ja ne znam kako ga nije sramota vise....pola godine je vec tu...a i dalje je najveci debeljan u timu....

DentistRdsBgd

Jel posle Slovenije ide nas tim u neku juzniju zemlju (Kipar, Turska) na dalje pripreme ili je to to?