Анкета

Ко се најмање обрукао у Лучанима:

Рајковић
76 (23.5%)
Планић
2 (0.6%)
Павићевић
2 (0.6%)
Јовановић
40 (12.4%)
Мијаиловић
1 (0.3%)
Ковачевић
1 (0.3%)
Лазовић
31 (9.6%)
Босанчић
9 (2.8%)
Деспотовић
3 (0.9%)
Печник
139 (43%)
Гаврић
12 (3.7%)
Гогић
2 (0.6%)
Катаи
5 (1.5%)

Укупно гласова: 323

Аутор Тема: 15 коло ЈСЛ: Младост Лучани - Црвена звезда 1:1  (Прочитано 21636 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Гавра

• Члан клуба
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.034
  • Репутација: +1995/-1404
  • ЈА КАДА МЕ ГЛЕДАШ, ПОНОСНО СТОЈИМ, ЈА САМ ЗВЕЗДАШ
Zvezda je najveca sigurica na kladionici, 0-2 gola zagarantovano. Danas ocekujem jednu ruznu utakmicu, kilavljenje i ubijanje zelje za zivotom ljudima koji gledaju utakmicu. Rezultatski je sve moguce a nasa sansa raste sa ostavljanjem letosnjih "pojacanja" na klupi i ubacivanjem ovo malo dece koja su pokazala glad za pobedama.

Ustajem oko 11, taman imam dva sata da se olesim od kafe kako bih u budnom stanju ispratio celu utakmicu. Iako ne znam sta ce mi to u zivotu ali aj...

Одиграј Х2&0-2, квота 2.05, да ти буде занимљивије.  :mrgreen:

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 8.921
  • Репутација: +16370/-13743
Aj nemoj da zajebavas, pa nas budzet u kosarci je 5/6 miliona. To kad bi imali u fudbalu na prelaznom roku, dogurali bi sigurno do neke lige. Jasno se vidi da u kosarku ima volje da se ulaze dok u fudbal ne. Ja bi sve pare iz kosarke preusmerio na fudbal, ali ocigledno da "neko" to nece, i jednostavno tu smo ostali samo mi da se borimo i drzimo klub. I da poguramo te ljude da vide koja energija se skuplja oko fudbalskog kluba i da samim tim drugacije raspodeljuju novac.
Au brate rodjeni sta rece ovo?
Pa samo sponzorski ugovor Gazproma je veci nego ceo ovogodisnji budzet kosarkaskog kluba racunajuci i vracanje dugova po petogodisnjem planu, sve mladje kategorije plus FMP.
KK Crvena Zvezda ima budzet 3.6 miliona evra od cega je 500.000 obezbedjeno kroz sezonske i dnevne karte prvog kruga evrolige dok se milion ocekuje od ulaznica i tv prava kroz top 16 evrolige.

Pa samo Ifeani Onjilo koji je prosle godine doveden iz javora za 600.000 evra plus plata 90.000 evra kosta vise nego Marjanovic, Dzenkins, Vilijams zajedno a to su tri najskuplja kosarkasa u zvezdi.

Bogdan Planic, Nenad Gavric i Danijel Avramovski su zajedno placeni 750.000 a to je vise nego ukupne plate Jovica, Dangubica, Kalinica, Mitrovica Zirbesa Radonjica zajedno.

Kosarkaski klub je najveci ponos celog sportskog drustva Crvena zvezda ove sezone!
« Последња измена: 07 Децембар 2014, 10:11:56 Селектор »

Ван мреже agent

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 28
  • Репутација: +7/-9
Baš tako. Šteta samo što je navijačima uglavnom bitniji fudbal od košarke. Ne shvataju ljudi da smo mi u košarci kao npr Porto u fudbalu,  a u fudbalu smo,  pa kao partizan u košarci.
Ljudi,  dođite na košarku!

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 8.716
  • Репутација: +3024/-2783
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
To sto smo mi sada odlicni u kosarci ne treba da znaci da treba da se okrenemo samo njoj.

Ван мреже agent

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 28
  • Репутација: +7/-9
Naravno, ali mi 6 puta u 15 dana imamo košarku i fudbal,  od toga 3 puta smo domaćini, u 15 dana. Pa nemoguće je da se nema kada.
Evo, gotov je fudbal, pravo vreme da se malo odmori i pogleda vrhunska košarka u Areni i Pioniru.

Ван мреже Tomica

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.968
  • Репутација: +1513/-524
To sto smo mi sada odlicni u kosarci ne treba da znaci da treba da se okrenemo samo njoj.
Tacno.
Off Topic
Problem je sto ljude privlaci samo uspeh. Kad je tesko i kad smo da prostite u govnima tad ih nema nigde. Ali opet sigurno dosta ljudi nema para da prati vise sportova.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.643
  • Репутација: +3881/-1018
Danas očekujem da pobedimo ,na druge ishode neću da pomišljam , Lalatović rekao da će početi sa Despotovićem u špicu ,mada me ne bi iznenadilo da Pečnik bude od početka špic,šteta što Ristić zbog prehlade neće igrati tako da ne znam šta da očekujem od neke kreativnosti na sredini terena,pribojavam se Frajdeja ali nadam se da će biti zaustavljen danas,.Znači tri boda za odbranu titule.

Ван мреже Niko kao Zvezda

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.247
  • Репутација: +803/-1780
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!

Bogdan Planic, Nenad Gavric i Danijel Avramovski su zajedno placeni 750.000

Zar ne rece Terzic da niko nije placen, vec da postoji dogovor da ako nam se svide u januaru ih platimo ili damo procenat od sledece prodaje, a ako ne vracamo ih nazad u stari klub?

Ван мреже ЦЗБГ

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 1.629
  • Репутација: +795/-526
Фрајдеј је изгледа повређен, не игра 90%.

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.873
  • Репутација: +2711/-544
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
Zar ne rece Terzic da niko nije placen, vec da postoji dogovor da ako nam se svide u januaru ih platimo ili damo procenat od sledece prodaje, a ako ne vracamo ih nazad u stari klub?

gde je to rekao?

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 5.248
  • Репутација: +910/-816
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!!
Неће бити нека посета велика.

Слабо људи овде засад. Али биће наших, ценим пуна трибина.

Узимамо 3 бода!  :hopla:

Ван мреже Fiske

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 31
  • Репутација: +9/-40
Ljuba me razumeo, naravno da nije hvala bogu syo ne dajemo golove, nego sam potvrdio neefikasnost. Kosjerac, jel lije kisa kao sto pricaju?Steta sto je Ristic bolestan i nece igrati...

Ван мреже lenjivac singidunum

• Члан ФК
  • Поруке: 441
  • Репутација: +673/-94
Надам се да ћемо данас успети да учачкамо гол или два, и то првенствено након прекида. Другог шпица осим Деспотовића немамо, а он лопте у простор иза леђа противничке одбране реално не може да искористи. Оно што му је реално добар сегмент јесте скок игра, и по мом скромном мишљењу осим физичке снаге једини квалитет. Или да га Лазовић/Печник пронађу неким центаршутем са крила, или да се након неког прекида отвори шанса њему, Грујићу или неком од штопера. Искрено се надам да и Лалатовић размишља на исти начин, јер се фудбала у Лучанима данас наиграти нећемо, ем због врло вероватно очајног стања терена, ем што су Лучанци класична домаћинска екипа чији тренер је раније знао да нам загорча живот.
-Какав терен нама, такав и њима, па се такође надам и да ако буде играо пола човек/пола дан у недељи неће правити превише проблема и много бежати нашој одбрани (Фрајдеј). Било би идеално да се ова тешка јесен заврши нашом победом, и евентуално на другој страни ремијем лопатара, па да се види шта и како даље.

Срећно нам било данас.

Off Topic
Селекторе, није у реду да у истом упису спомињеш и Гаврића и Планића и Оњила. Много је брате.  :mrgreen:

Ван мреже aveljkovic_97

• Члан КК
  • Поруке: 163
  • Репутација: +163/-274
Aj nemoj da zajebavas, pa nas budzet u kosarci je 5/6 miliona. To kad bi imali u fudbalu na prelaznom roku, dogurali bi sigurno do neke lige. Jasno se vidi da u kosarku ima volje da se ulaze dok u fudbal ne. Ja bi sve pare iz kosarke preusmerio na fudbal, ali ocigledno da "neko" to nece, i jednostavno tu smo ostali samo mi da se borimo i drzimo klub. I da poguramo te ljude da vide koja energija se skuplja oko fudbalskog kluba i da samim tim drugacije raspodeljuju novac.
Matori,pričam o Čoviću.Neka napravi svoj privatan klub kao što je i sa kk uradio,samo nek' nas spasi ove bede.
Sramota me je da gledam Gavrića i ostale dilkane i indijance  na Marakani(i nisam internet huligan ,više od pola utakmica na Marakani ove sezone sam ispratio,s obzirom da nisam iz Beograda).

Ван мреже Вајти

• Суперадмин
  • Aдминистратор
  • Поруке: 18.852
  • Репутација: +13432/-11155
  • Ипак се окреће...
tema

Ван мреже Zenga

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 239
  • Репутација: +141/-76
sastav
Rajković – Pavićević, Planić, Jovanović, Mijailović – Kovačević – Lazović, Bosančić, Pečnik, Gavrić - Despotović

jebo ga Gavric da ga jebo.Sta je sa Ristićem? Da li je Avramovski i dalje povrijeđen?

Ван мреже SIRMIUM

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 773
  • Репутација: +1795/-250
Imamo srece sto im ne igra Patrik Friday, verovatno bi u boljoj ekipi od lucanaca bio jedan od najboljih napadaca stranaca koji su igrali u nasoj zemlji, pratio sam ga ove sezone i njega bih voleo svakako da vidim u nasim redovima..

Ван мреже SaraCZV

• Члан ФК
  • Поруке: 167
  • Репутација: +78/-62
Sta je sa Risticem, sad cujem da nije u protokolu za tim bio?

Ван мреже majkicbane

• Веран као пас
  • Поруке: 621
  • Репутација: +235/-634
  • Skupljam negativne ocene. Volim da vas nerviram
Kakav kiks domacina...

Ван мреже СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.152
  • Репутација: +3669/-3665
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
Укупан IQ наших "фудбалера" је 100.