Анкета

Ко се најмање обрукао у Лучанима:

Рајковић
76 (23.5%)
Планић
2 (0.6%)
Павићевић
2 (0.6%)
Јовановић
40 (12.4%)
Мијаиловић
1 (0.3%)
Ковачевић
1 (0.3%)
Лазовић
31 (9.6%)
Босанчић
9 (2.8%)
Деспотовић
3 (0.9%)
Печник
139 (43%)
Гаврић
12 (3.7%)
Гогић
2 (0.6%)
Катаи
5 (1.5%)

Укупно гласова: 323

Аутор Тема: 15 коло ЈСЛ: Младост Лучани - Црвена звезда 1:1  (Прочитано 21645 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.765
  • Репутација: +2477/-2849
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
Одг: 15 коло ЈСЛ: Младост Лучани - Црвена звезда 1:1
« Одговор #240 послато: 07 Децембар 2014, 19:48:42 »
Ne zezajte, jesu losi Rakic, Despot i slabije je igrao Jovic, ali pogledajte ko reseta po JSL.

Jel trebas da budes klasa da bio dao gol, ili dva u ovoj ligi?

Ispada da su grobari doveli Skuletica iz Porta za 4 miliona. Ko igra u napadu Pazara, OFKe, Cuke, Jagodine, Rada, pa i Vojvodine, pa su dali vise od nas.

Ali izgleda da je taj napadac za sve kriv.

Ko brani Lazovicu i Bosancicu da daju golove?

Gde su nam prekidi?

Ovako je sve super, Lalat je super, e samo nam fali napadac.
Да има добар шутер који зна да да гол из слободњака ...дао би га!Ал ми га немамо јер је један отишао!
Не брани нико Лазовићу и Босанчићу да дају голове ал не знају!
Па кад нападачу направиш шансу такву да он треба само да спусти лопту у гол а он пукне у пречку/стативу или преко/поред гола и то сваку утакмицу онда ти вероватно треба неки нападач који боље реализује шансе?нападач који учествује у нападу а не да се скрива као данас Деспотовић!
Лалтовић има своје грешке и један од највећих је што је доста мењао и што никако није могао да укомпонује пар играча али и у утакмицама где смо били далеко бољи(Раднички КГ нпр)нама је фалила завршница...а ми је немамо јер нам ти финишери маше аман празне голове!јбг...не може због тога он да буде крив!
Гаврић је његова грешка али и са ефикаснијом завршницом би и он лепше изгледао!Овако...сви су криви!

Ван мреже makeuzice

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 450
  • Репутација: +366/-125
« Одговор #241 послато: 07 Децембар 2014, 20:25:35 »
Napadaci su katastrofalni, odbrana neukomponovana od momenta kad smo primili prvi gol u prventvu, vezni red kreativan u tri lepe p... materine.
Moze da se osporava u ovoj nasoj Zvezdi svakome po nesto, kome bi trebalo najvise i kakve bi trebalo korake trebalo povuci mozemo samo  da nagadjamo. Klub nam vodi niko, a taj niko je toliko sumnjiv i toliko isprepletan sa svim i svacim da mi se kenja od svega. I ko god da dodje od ovih sto se spominju po medijima, mrak se nece skloniti.
Mucno je gledati sve ovo, pomalo mazohisticki.
Kazu neki, gledaj ko sve daje golove po nasim ligama, pa zar ovi nasi ne mogu da ubodu bre bar koji gol vise na svakoj tekmi? NE MOGU i tacka. Kvalitet napada je katastrofalan, izuzimam mladog Jovica jer je jebiga jos mlad, mada je i on morao da zabije par komada ove polusezone ali ajde. Kakvi kurcevi Rakici i Despotovici, da se ne zajebavamo, kvalitet 0, ocaj, doslo se do toga da oni veruju da su neke mracne sile umesane u to sto ne mogu gol da zavaku. Ma gonite se i vi i svi vasi simpatizeri i tri mracne sile.
Kreativnost odavno nije bila gora. Kako ode batica Milijas, koga ste valjali kroz blato pola vas sa foruma, od kreativnosti u srednjem redu dobisno jednu crnacku od 25 santima. Jedini svetli momenti su par utakmica gde su mladi Ristic i Grujic nesto pokazali, i mozda Bosancic u JEDNOJ, ali da se ne zejebavamo, kada vidim onog Flasu Ilica kako u 40im odigra celo poluvreme za 6 klasa bolje od nasis srednjaka zajedno pojedem se ziv.
Krila, su tek posebna prica. Tandem Gavric - Lazovic je odusevio ovu polusezonu, a samo bi ih zamolio da to odusevljenje prenesu na neke druge klubove , koliko odmah. Lazi hvala na svemu, zbog njega mi je najzalije gledati ovakvu Zvezdu, jer trebao si sine ti mnogo ranije da odes, ali ako cemo iskreno ko ti je kriv kad si ocigledno ili glup ko k... pa nisi to uvideo na vreme  ili si toliko podlegao pritiscima menadzera i ostalih. Ako ti mislis Lazovicu da ti u tom Sportingu ili bilo gde ne bi bilo bolje nego ovo sto si pruzio za celu polusezonu, ma kakve god uslove da su ti ponudili onda si ti decko u opasnom kanalu. Nadam se da ces otici i da ces uspeti negde da se snadjes i obezbedis sebi egzistenciju jer si zasluzio to zbog prethodnih godina, i zato sto si talenat bio i sto taj talenat ponekad i danas pokazes ali samo ponekad. Ali ovo sto su odigrali Lazovic i Gavric za ovu polusezonu je na nivou prvoligasa iz borbe za zacelje tabele. Ocajna polusezona, na mahove bez volje, bez zelje, pa kad se zelja pokaze onda nema kvaliteta i tako u krug.
Gavric najveci promasaj koji je toliko forsiran u zadnjih iha godina, razlog forsiranja necu da tolerisem niti da polemisem, cista posla nisu jer svaki slepac vidi da taj decko umesto desne  i leve ima nesto sjebano tu, zelja je tu ali toliki nedostatak kvaliteta i krativnosti , koje ne da nisu u rangu zvezde nego i mnogo manje, navode me na razmisljanje kako je to Lalatovic njega prvog imao u zamisli kod prelaznog roka. Neverovatno.
Po meni jedno od najvecih razocarenja je mali Kovacevic, po meni apsolutno ne zasluzuje mesto u 11, jer je njegova kreativnost i osecaj za dodavanje i za povezivanje odbrane i napada ravna mojoj babi, s tim da moja baba mozda ima i vecu kreativnost od njega, izvini bako. Decko stagnira, ne napreduje vec duzi period i jebes ti sve to toboz izgaranje na terenu kada mozga nema, ili ga nekoristi ispravno. Nadam se da ces otici, imas reprezentativnu reputaciju i da ces kod nekoga da napredujes ili ce te neko nauciti necemu novom, ako je to moguce, jbg.
Isprdeo sam se mnogo , ali toliko toga je ostalo jos nedoreceno i ceka samo da eksplodira. I to ne samo kod mene nego ja mislim kod svih nas. Mi kao navijaci nismo zasluzili ovakvu Zvezdu, ni ljude koji je vode. Ja verujem u bolje stvari a ovo to nije niti ima naznaka da ce ikada postati. Necu se vise zajebati i verovati raznim nasim sminekrima koji svi zele lepo Zvezdi. Terajte se svi vi sminkeri i spasioci u tri majcine.
Hocu decu da gledam da igraju, nema obajsnjenja i ne odobravam ih vise. Pre cu da gledam omladince kako mi kidisu u Lucanima, nego Rakice, Despotovice, Gavrice, Planice....ma ima ih pun ***** imena ali stao sam ovde, vi i sami znate kojih dalje. Ako ne bude tako, nece me zanimati ni toboz nova pojacanja, niti nova imena u upravi. Sve je to jedno sranje, a ja se nadam da ce se neko pametan i neko ko to moze, naci i rece ne moze vise.

Ван мреже Kosmos

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 286
  • Репутација: +201/-108
« Одговор #242 послато: 07 Децембар 2014, 20:52:10 »
мени још увек није јасно зашто увек развлачимо игру по крилима и идемо на центаршут уместо да шутирамо директно са двадесетак метара?

Zato sto imamo alibi igrace koji samo znaju da vracaju loptu u nazad ili na stranu,dupli pas kroz sredinu ili neki visak je misaona imenica.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.534
  • Репутација: +1355/-2957
« Одговор #243 послато: 07 Децембар 2014, 21:02:24 »
Sere mi se vise od ovih nasih jebenih jesenjih polusezona.

Ван мреже ZeljkoCZV

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 313
  • Репутација: +189/-138
« Одговор #244 послато: 07 Децембар 2014, 21:06:00 »
Ја бих да се захвалим пуштачу музике на полувремену што је посветио Деспоту пјесму. Остало не бих коментарисао.

Ван мреже Нешо

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.430
  • Репутација: +1191/-227
« Одговор #245 послато: 07 Децембар 2014, 21:26:01 »
Све је мени јасно, и слаба физичка припрема и недовољна уиграност (вјероватно два основна разлога наших посртања) због силних ротација и турбуленција  али примити онакав гол у онаквом тренутку ми је апсолутно несхватљиво.Мислим да сам преживио неки блажи шок кад примисмо тај гол.Одмах се видјело да ће бити опасан контранапад, чуди ме како не срушише онога што је дао пас а на снимку ми се учинило и да је Рајковић могао раније истрчати.

Они су нас угрозили пар пута у првом полувремену док у другом нису ваљда ни шутнули према голу.Ми смо опет имали пар добрих, одличних прилика.Рецимо, Лазовићева шанса на крају првог полувремена је у рангу ове ситуације из које смо примили гол.
Осим физичке припреме и очигледне неуиграности линија тима (мени бар тако изгледа) ја не могу да се начудим појединим индивидуалним одлукама наших фудбалера.Неке чудне идеје, неки нелогични потези - Боже сачувај.Па на крају, тако смо и примили тај гол.Шта су они радили у оној формацији, шта ли је била идеја ..

Ван мреже Lippi

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 15
  • Репутација: +12/-30
« Одговор #246 послато: 07 Децембар 2014, 21:29:34 »
Nama nece biti bolje dok neodu i terzic i lalatovic.Terzic je lagao da je digao kredit od banke da bi isplatili poljaka, a u stvari prodao ga  je Izraelcu za 20%.Lagao je da nas bivsi trener nezeli i nece da bude trener jer trazi velike pare i to je bio laz,to je demantovao trener Stojanovic.Doveo je on licno igrace,Bosancica,Planica, i td.Doveo je  Lalatovica da bi oterao Stojanovica,a taj isti je doveo svog ljubimca Gavrica i jos nenekog  koji su isto promasaji.Crvena Zvezda je igrala dobro samo prva dva ili tri kola nase lige posle toga  je samo cemer,jad nase igre jer je nismo ni imali. Pored svega toga  nase  Rukovodstvo ! zeli da Ovaj trener odabere igrace za nastavak prvenstva ,a da Terzic  nastavi i dalje da glodje C.Z., pa ljudi dali ovaj Trener ima i malo do sebe on bi podneo Ostaku , a sa njim i Gos.  Terzic.Medjutim oni su da sada inicijativu da za predsednika  Predloze Postenog  Gos.  Mijailovica da bi On  Terzic ,Kokeza,Basanovic i dr mogli da rade protiv C.Z.Zato molim sve prave Zvezdase da sprece ovo stvarnoZnamo i sta je sve La; Veliko S.....Znamo sta je sve govorio Lalatovic , kakve nebuloze  i nasta se sve zalio  necu o tome da pisem jer nas sve to odvelo daleko. Sta treba reci posle svega .... Smena u paketu Terzic ,Kokeza, novi U. O.i Lalatovica.

Ван мреже Зли

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.582
  • Репутација: +3023/-1457
  • трибинаш
« Одговор #247 послато: 07 Децембар 2014, 21:34:57 »
Ja od danas vise ne pratim fudbalere.Jebite se fudbaleri,igrate k'o amateri!PRIVATIZACIJA!

Jbg, ja razumem nezadovoljstvo, tj. u našem slučaju frustraciju, ali ja jedva čekam da se vratim u Srbiju na proleće, da odem na Maru i da podržim, nadam se, neku bolju i "mlađu" Zvezdu :prvak:

A i nekako mi je lakše da "gledam" utakmice uživo jer sam više fokusiran na navijanje a manje na fudbal. Vrlo je teško uživati u igri našeg tima, ali meni kao totalnom laiku za fudbal bude VAU kad mi spojimo neka tri dobra i smislena dodavanja ili nakon nekog driblinga... Jbg, ne očekujem mnogo pa se zadovoljim i nečim ovakvim i ne budem previše smoren kad loše ide...   

Ван мреже Stringer Bell

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 16
  • Репутација: +10/-10
« Одговор #248 послато: 07 Децембар 2014, 22:11:21 »
Zeleo bih samo da napisem nesto u vezi teme "Kovacevic". Slazem se u potpunosti sa svima koji kazu da je, sto se napadackih karakteristika tice, blago receno slab, ali opet sa druge strane isti je takav bio kada je doveden, a prosle godine se smatrao i za jednog od najboljih u celoj postavi. Problem je sto Kovacevic ispred sebe nema igrace koje je imao prosle sezone. Milijas je bio taj koji je povezivao odbranu sa sredinom terena i ostajao malo vise pozadi, a sada je, na neki nacin, taj teret pao na ledja coveka koji sa time nije imao dodirnih tacaka. Slazem se da je u ovom trenutku Zvezdi mozda potrebniji zadnji vezni sa boljim ofanzivnim karakteristikama, ali opet je Kovacevic igrac koga najmanje treba crniti jer posao zadnjeg veznog u defanzivi i dalje radi vrlo korektno.

Druga stvar, meni se danas cinilo da je uprava kluba napravila dogovor sa Ljubom Nenadicem sto se tice procenata transfera Lazovica. Ponasao se kao panj, nijednom ga nije ispratio kako valja, ali ono najtragicnije u svemu tome je sto Lazovic to nijednom nije umeo da iskoristi na pravi nacin.

На мрежи aleksandar 991

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 94
  • Репутација: +62/-60
« Одговор #249 послато: 07 Децембар 2014, 22:46:49 »
Pored ocajne fizicke spreme I neuigranosti ekipe, meni licno najvise bode oci jedna ne tako mala stvar koja nam je prosle godine bila jedan od najvecih aduta. Mi posle prekida nemamo ni jednu uigranu kombinaciju, ok reci ce neko nije tu Milijas da servira loptu na tacni, ali mi smo dosta muka stvarali protivnicima posle kornera I slobodnih udaraca zahvaljujuci uvezbanim kretnjama u I oko sesnaesterca.

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.269
  • Репутација: +3002/-984
  • We are the fanatics from Red Star
« Одговор #250 послато: 07 Децембар 2014, 23:00:14 »
Иако смо данас добро играли у пољу, мени још увек није јасно зашто увек развлачимо игру по крилима и идемо на центаршут уместо да шутирамо директно са двадесетак метара?

Нека остане Нејц, друго све из омладинске школе.
Mi i ne dodjemo na dvadesetak metara. Jedino preko krila.
Što se tiče prekida otišli su Milijaš, Mrđa, Dauda, Mihajlović. I Kelhar je imao jednu asistenciju glavom.
« Последња измена: 07 Децембар 2014, 23:12:19 Red »

Ван мреже Predrag09

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 78
  • Репутација: +29/-24
« Одговор #251 послато: 08 Децембар 2014, 13:00:07 »
Igramo preko krila da bismo razvukli bunker protivnika.

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 3.116
  • Репутација: +1409/-354
« Одговор #252 послато: 08 Децембар 2014, 16:06:35 »
Било је пуно прилика да се лопта изнесе до 20-30 метара од гола, а они одмах бацају на крило.
Само је Печник користио тај простор испред штопера противника. Босанча јадничак једном био сам са голманом и враћа на једанаестерац где лопта лоше одксаче Печнику  :sleep:.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #253 послато: 08 Децембар 2014, 16:10:32 »
Прочитајте анализу нашег Кумановца и оцене играча за утакмицу у Лучанима

Оцене играча

Ван мреже Vaske

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 156
  • Репутација: +838/-220
« Одговор #254 послато: 08 Децембар 2014, 18:53:13 »
Još jedna u nizu utakmica koja tera i ono malo ljubitelja domaćeg fudbala sa stadiona. Nešto malo bolji fudbal je bio u prvom poluvremenu, drugo poluvreme izuzetno loše.
Ako se misli osvojiti titula mora se pobedjivati svaka utakmica, a pogotovu mala. Slaviša Stojanović je pred početak prolećnog dela rekao "Imamo 15. finala pred sobom, svako od njih moramo da dobijemo "
Kad je već o treneru reč, bolje da je ostao Stojanović, ali sumnjam da bi i on sa ovim timom uradio više. Samo bi ponovo imao pritisak preko 200, i gomilu onih koji bi ga krivili za loše rezultate.
Najbolji na ovoj utakmici, i ne samo na ovoj nego, rekao bih naš najbolji igrač cele jeseni je bio Nejc Pečnik. Biće ogroman hendikep za ekipu ako ode. Dopalo mi se i kako je odigrao Jovanović. Možda on na proleće treba da igra prvu postavu, mada nam je odbrana predovodjena sjajnim golmanom Rajkovićem bila možda i najbolji deo tima ove jeseni.
Žao mi je Rajkovića kome je kao pravom i velikom Zvezdašu bilo mnogo krivo što nismo pobedili. On je sjajan golman i ako ga nepovuku neke nefudbalske stvari imaće i sjajnu karijeru.

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #255 послато: 08 Децембар 2014, 20:29:52 »
Da se osvrnem malo na ocenu igrača. Jovanović da je bio malo bliži u startu, sustigao bi igrača koji nam je dao gol. Plus mlađi je i neskusniji je od njega i sigurno može stalno da igra.
« Последња измена: 08 Децембар 2014, 21:06:33 Red »

Ван мреже Вајти

• Суперадмин
  • Aдминистратор
  • Поруке: 18.854
  • Репутација: +13434/-11156
  • Ипак се окреће...
« Одговор #256 послато: 08 Децембар 2014, 21:25:29 »
Е јбг, да Мијаиловић није хватао зјале ко зна где уз свест о томе да није у стању да испрати могућу контру, не би ни побегао играч по његовој страни.

Ван мреже dukigavro

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.066
  • Репутација: +331/-326
« Одговор #257 послато: 09 Децембар 2014, 03:00:38 »
Mec u Lucanima je prava zavrsnica sumorne jesenje sezone, zapocete izbacivanjem iz Evrope van terena.

Sto je najgore, ovaj mec je bio jedan od boljih ove jeseni, ali ocigledno je da gomila stvari ne funkcionise. Primili smo gol iz jedine sanse domacina, koja se desila iz kontre u 90. minutu. Glupost nad glupostima ove jeseni.

Odbrana je solidno odradjivala posao, cak i Mijailovic do pred kraj utakmice. Stvorili smo vise sansi nego inace, ali realizacija kod nas ne postoji.

Iako sam cesto menjao misljenja ko je najkrivlji za ocajne partije, na kraju polusezone mi deluje da je Lalat ocajno odradio posao. Nije imao kontrolu nad ekipom, kondicija nam je bila ocajna, ne racunajuci par prvih meceva, njegove izjave su dodatno iritirale. Lako je dati otkaz, ali se bojim da li ima boljeg resenja, tj manje loseg po nas trenutno, jer ko ce doci u ovakvu situaciju? Ako ima nekih pozitivnih stvari, to je da su konacno dobili sansu neki novi klinci, mada odnosom prema dresu su zasluzili mnogo vise, a pitanje je sta bi bilo, da nije bilo zabrane registracije.

Rajkovic 7 - Siguran, mada stice se utisak da je mogao bolje da izleti kod gola, jer je za to majstor, ali svakako nije krivac za gol, jer u situacijama 1 na 1, golman nikad nije kriv.
Planic 6 - Odbrana solidna, u napadu nije postojao, igrali smo sa tri stopera.
Pavicevic 7 - Odradjivao solidno posao.
Jovanovic 6,5 - Par klinackih gresaka, malo losije postavljen kod gola, ali pokazuje da je veliki talenat. Ja da se pitam, imao bi zacementirano mesto u timu.
Mijailovic 6 - Do nekog 70. minuta, dosta dobar, podsetio malo na proslu jesen. Ali, fizicki u ocajnom stanju, kako se blizio kraj, poceo je da pravi njemu svojstvene gluposti. Kod gola van svoje pozicije.

Kovacevic 6,5 - Solidno zatvarao, ali hronicno beskoristan napred.
Bosancic 6,5 - Solidno deluje u oba pravca, ali nedovoljno korisno.

Lazovic 7 - Ponajbolja partija ove jeseni, ali bez srece za konkretnim ucinkom.
Pecnik 7 - Deluje na zadnja dva meca da je konacno uhvatio formu, nazalost po nas, kasno.
Gavric 6 - Trudi se dosta, ali ne ide mu nista za nogom. Verovatno manjak kvaliteta, ali nije on kriv sto je ovde i sto igra. Ako nekim slucajem postoji kvalitet, onda je iskljucivi krivac, jer psihicki nije spreman.

Despotovic 5,5 - Ima njuh da nikad ne bude na pravom mestu. Ocajan u pokusajima da se ukljuci u gradjenje igre.

Gogic - - Par puta zatvorio.
Katai - - Dzabe talenat, kad pokazuje toliku nezainteresovanost.

Ван мреже ticket

• Врховна маца!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.113
  • Репутација: +531/-262
« Одговор #258 послато: 09 Децембар 2014, 07:53:04 »
Kapa dole svima koji su bili u Lucanima. Samo toliko.

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #259 послато: 09 Децембар 2014, 10:21:28 »
Nije Jovanovic uspeo sve da pokrije, ne uspeva to ni NSubotiću ni BIvanoviću. Nije uopšte bilo njegova odgovornost a i ipak je najviše zapretio. To je bitno, a i ono da je mogao da sustigne, brži je od bržeg igrača naše lige. Još jednom je, ranije, sprečio kontru, pred kraj, kod njihovog šesnasterca. Može Vukašin lagano da igra.
« Последња измена: 10 Децембар 2014, 01:11:07 Red »