• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

15 коло ЈСЛ: Младост Лучани - Црвена звезда 1:1

Започео Љуба, 05 Децембар 2014, 14:36:45

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ко се најмање обрукао у Лучанима:

Рајковић
76 (23.5%)
Планић
2 (0.6%)
Павићевић
2 (0.6%)
Јовановић
40 (12.4%)
Мијаиловић
1 (0.3%)
Ковачевић
1 (0.3%)
Лазовић
31 (9.6%)
Босанчић
9 (2.8%)
Деспотовић
3 (0.9%)
Печник
139 (43%)
Гаврић
12 (3.7%)
Гогић
2 (0.6%)
Катаи
5 (1.5%)

Укупно гласова: 323

Љуба

Очекујем да после дужег времена победимо са 2 разлике.  :konjanik:

Време је. :njam:

Bik Koji Sedi

LazarNBG

Kakvi golovi ljudi, mi smo dali 4 gola na fazon koliko, 6 gostovanja do sad. To je manje od gola po mecu  :biggrin:

Da uguramo nekako taj jedan gol i da se sutiramo u dupe do beograda

A ne bih se bunio da neki i ostanu tamo

RASMC

Da li će negde biti prenosa? Gledao sam programsku šemu Arene Sport samo sam video termin za snimak.

stefcerak

Pise lepo u semi vec danima.....Arena uno u uno...nedelja.....

Ocekujem bas zaguljenu tekmu...pitanje je posle ovih kisetina kakav je teren dole.....

Ekipa koja zna da igra lep fudbal i koja voli da se nadigrava sto je ovako prijatno iznenadjenje obzirom da ih vodi simpaticni debeljko....

Plej boj definitivno najveca opasnost....nikako mu davati bilo kakav prostor jer ce znati to da iskoristi....

Posto igru nemamo nikakvu, uzdam se u neki dobar individualni potez nasih igraca...a nadam se i nekom prekidu....bilo kako, samo da se pobedi....ali bice gusto....

99_kaludjerovic

Očekujem da uvaljamo jedan gol i tako uzmemo sva 3 boda. :kolcedd7: Moguće i da se desi neko iznenađenje na terenu, kao npr. da padne snijeg.  :travka:

ЦЗБГ

Цитат1: stefcerak  06 Децембар 2014, 14:32:37
Pise lepo u semi vec danima.....Arena uno u uno...nedelja.....

Ocekujem bas zaguljenu tekmu...pitanje je posle ovih kisetina kakav je teren dole.....

Ekipa koja zna da igra lep fudbal i koja voli da se nadigrava sto je ovako prijatno iznenadjenje obzirom da ih vodi simpaticni debeljko....

Plej boj definitivno najveca opasnost....nikako mu davati bilo kakav prostor jer ce znati to da iskoristi....

Posto igru nemamo nikakvu, uzdam se u neki dobar individualni potez nasih igraca...a nadam se i nekom prekidu....bilo kako, samo da se pobedi....ali bice gusto....

Терен је добар, један од бољих у лиги, а дебељко је све само не симпатичан.

STEX

Fiske

Mogao bi Despot da resi tekmu, u odnosu na to koliko je igra, najjefikasniji je nas napadac! Ristic i Grujic obavezno da igraju!!

Fiske

Pa Luka ni u Kupu nema gol, a Raka igra svaku.. Pogledaj pa ces se uveriti. Jos prva tri kola nije bio registrovan..

КадТешкоЈе...

Рачунати ефикасност нападача који је постигао 2 гола за полусезону један у купу и један у првенству је небулоза епских размера. Чуј ефикасност нападача који је дао 2 гола  :001_huh:

Fiske

Гавра

Цитат1: zvezdas_slo  06 Децембар 2014, 21:00:18
Despotovic, nas najefikasniji neefikasni napadac..

Ракић је дао 4 гола.
Деспоту можда треба мање минута да да гол. :mrgreen:

STEX

Цитат1: Fiske  06 Децембар 2014, 19:18:03
druze, ja kazem u odnosu na ostale, fala Bogu da je neefikasan. To niko ne dovodi u pitanje.

jesam li ja dobro shvatio ovo boldovano?  :001_huh:

Шапчанин

Цитат1: STEX  06 Децембар 2014, 21:12:19
jesam li ja dobro shvatio ovo boldovano?  :001_huh:

To boldovano i mene zanima,prvi put sam pomislio da sam blesav i da nisam dobro procitao sta pise.Bas me zanima kako ce kolega forumas ovo da nam objasni.Samo se nadam da nije greskom sleteo kod nas.

Љуба

Мислим да сте обијица погрешно схватили. Одговарио је претходни упис да је Деспотовић неефикасан потврдним речима хвала богу  да је неефикадсан.

Вратимо се теми.

Nešvil

Da dobijemo kako znamo i umijemo, sve dolazi u obzir, a onda ide nada u Zvezdino proljeće, neka bolja vremena, neke nove ljude... Klasična priča prethodnih godina, al ja se opet nadam.

Gazi :vitez: