• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

14 коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 29. новембар 18:00.

Started by Љуба, Nov 28, 2014, 06:14 am

Previous topic - Next topic

lukacz

Despotovic bi mi jos veceras leteo iz kluba. Ponovo katastrofalna igra, ali bar smo dobili. Antic jako dobar veceras.

Jorgovan

najgori spic zvezde ikada nasao da provocira ono malo ljudi sto je doslo da gleda ovo dno od fudbala. sut u dupe i cao.

џонињо

Quote from: Тихонов on Nov 29, 2014, 07:53 pm
Rajkovic - 7
Pavicevic - 6
Lazic - 6
Jovanovic - 6.5
Antic - 7
Kovacevic - 5.5
Grujic - 6.5
Pecnik - 6
Katai - 6.5 (samo zato sto je dao gol)
Gavric - 5
Lazovic - 6.5
Despotovic ____________
Bosancic - :/
Lalatovic - 5.5

Izostavio si Ristića. Jos jedna njegova doktorska partija, i ponovo je dokazao klasu. Fascinira me s kojom lakoćom igra ovaj dečko. Njgove lopte imaju oči. Onaj levat mora popiti momentalni otkaz. Kakav šabanski gest, i dalje ne vijerujem.

ЧикаНикола

Рајковић стандардно добар, Павићевић ок, Јовановић добар, Лазић добар, Антић бољи од Мијаиловића, Грујић бољи од Ковачевића у једној утакмици је имао више добрих пасова од Ковачевића у читавој сезони, Ристић стандардно добар, Гаврић  :поп:  , Катаи осим гола ништа, Печник најбољи и поред оног промашаја, Лазовић ок...
Радује што је оволико дјеце добило прилику и што су сви играли добро. Деспотовићу напусти фудбал бруко једна .

Nameless

Нејц две асистенције, најзаслужнији за победу, без обзира на промашену прилику.
Деспотовић, брука жива. Исписницу сам да узме!

TAMARA

samo_titula

Svka cast svima koji su bili na stadionu sto nisu uleteli na isti isamarali i izveli despotovica sa terena .

samson

Jebo te Bog, pa dodjes da gledas ekipu i bodris ih, a oni ti vrate sa nekim provokacijama. Davno sam rekao za Despotovica, treba decko da se okrene nekom zanatu, od neceg mora da se zivi. Od fudbala se ljeba najes' nece.

Unrestrained

Quote from: samo_titula on Nov 29, 2014, 08:01 pm
Svka cast svima koji su bili na stadionu sto nisu uleteli na isti isamarali i izveli despotovica sa terena .

Ovo je Lalat trebalo da uradi.
"Guys are OK... shake their hand... Women are special. You can hug 'em." - Bon Scott<br /><br />"Signed and sealed in blood - I would die for you!"

playtony

Verovatno jedan od najgorih igraca u istoriji Zvezde i sigurno najgori covek koji je ikada nosio nas dres.

Sektor

Despotovića još večeras najuriti iz kluba. Baraba jedna. Gavrić je tragedija, planić ... Sve to pokloniti seoskim klubovima u humanitarne svrhe, kojima fali neko da statira ne bi li ih bilo 11 na terenu ...

urk[3]

Mi definitivno igramo najgoru polusezonu sto se tice neke lepote u igri...cim damo gol stanemo i odradjuje se do sudijskog zvizduka. Neretko u takvim situacijama primamo gol pa moramo da jurimo opet rezultat.
Despotovic je bezobrazan i treba Lalatovic da mu ocita lekciju. Ne znam sta je hteo sa onim sramnim ponasanjem? Sa kim se on raspravlja? Decko, ti si prolazan ovde, nemas ti sta da se raspravljas sa navijacima, nismo ti mi krivi sto si dunster!
Jovanovic danas pokazao veliku nesigurnost, ali mlad je, zelen i bice bolje.
Takodje Grujic danas slab, mnogo gresaka u dodavanju, mnogo ispadanja iz igre, mnogo nonsalancije...ali ajde, valjda je od treme, otkud znam...
Gavric kriminalno los i treba se rastati sa njim sto pre.
Lazovic ima velike oscilacije, a danas je bio solidan, imao je dobre prodore ali beskorisne lopte uglavnom.
Glasao sam za Ristica, decko zna fudbala i kada ima jos nekoga ko nesto pokusava na terenu osim njega, odmah pokaze kvalitet.
Pecnik dobar i trudi se.
Lazic stub odbrane danas.
Pavicevic zreo za rastanak.
Antic odigrao hrabro i treba racunati na njega.
Rajkovic standardno.
Lalatovic, veliki propust u smislu motivacije igraca...tim je izgledao jadno i bedno, tromo i nonsalantno, kao u balonu da se igra...Ne znam sta raditi sa likovima koje boli tuki da daju sve od sebe. Takodje, ne mogu mu zameriti sto pojedinci imaju manjak inteligencije pa nemaju pojma gde su ni sta rade na terenu.
3 boda se pisu, a mi mozemo da se nadamo kao i uvek da ce nesto da se promeni u klubu i u glavama igraca.

disco stew

Nasa najbolja utakmica ove sezone. Klinci solidni, veterani losi(osim Nejca).
Ne pamtim da sam ikad vidio sabanskiji potez Zvezdinog fudbalera od ovog sto je veceras Despotovic uradio. Pa kad je jedan Milijas mogao gospodski podnijeti zvizduke i skandiranje cijelog stadion, skidanje dresa itd.. sta ti glumis!? Za pola godine 3 puta dodirnuo loptu i kao krivo mu. Tribine do januara, poslije pedala!!!

PS klinci samo nastavite sa radom!

dovla zmaj

Quote from: Jorgovan on Nov 29, 2014, 07:57 pm
najgori spic zvezde ikada nasao da provocira ono malo ljudi sto je doslo da gleda ovo dno od fudbala. sut u dupe i cao.

Nema se sta dodati... +

ZvezdaBeogradSrbija

Поред тога што је рупа од играча, показао је да је и НУЛА од човека.  :facepalm: