• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

14 коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд, субота 29. новембар 18:00.

Started by Љуба, Nov 28, 2014, 06:14 am

Previous topic - Next topic

ЦЗВ

Четници Север

Ја све могу да разумем. Али, да неко каже за Ненада Лалатовића да је "лажан" Звездаш. Што је много, много је.
ЗВЕЗДА ОООООООООО ЗВЕЗДА ОООООООО

STEX

da nije smijesno bilo bi zalosno.  :esvasta:

lalate, kad vidim sta sve pricaju za tebe, od mene imas punu podrsku, makar zbog ovakvih izjava!!!

ocekujem da lazovic pokida i ocekujem da opet vidim zvezdinu decu kako se bore i kako kidaju za taj grb kad vec ne mogu i ne znaju ove 'velike zvezde'.
NEMANJA VIDIC

Ужичанин

Posejdon

Koliko sam video nema Drazica u prvoj postavi, sto je dobro, napravio nam je gomilu problema na proslavi titule. Imacemo priliku da vidimo nase potencijalno pojačanje Gajića. Dođite na stadion, posle ove utakmice nema fudbala 3 meseca.

Четници Север

Да се помолимо ми Богу да вечерас дамо бар један  :поп: Како играмо и шта све промашујемо, добро смо и други на табели. Али, за то треба захвалити фантастичној одбрани и маестру Предрагу Рајковићу  :vitez: 
ЗВЕЗДА ОООООООООО ЗВЕЗДА ОООООООО

Чаво

Ne znam kako drugačije nazivati čoveka koji priča kako je bolje da smo se ugasili, čovek koji učestvuje u mutnim poslovima sa čelnicima i direktno šteti klubu,...
Svadjanje sa sudijama, vodoinstalaterima, klincima koji ne padaju na njegovu komandu u 16m, neće napraviti od njega Zvezdaša.
To što je on dao klubu kao igrač je davno pregazio sa svojim delima i rečima.

Posejdon

Sa ljudima iz Vozdovca se svađao kada je bio u Napretku a ne kod nas.

Лазар26

Jel dovoljno da pokazem indeks na ulazu, ili moram uzeti kartu na blagajni sa indeksom?
Ја увек бићу уз тебе

Geometar

Sve bi bilo mnogo optimisticnije samo kada bi nas spic znao da ustopuje loptu.Ali,osudjeni smo na ono sto imamo,tako da nemamo mnogo izbora.
Na zalost,ne ocekujem neke blistave trenutke naseg osakaceno tima.Samo ne znam da li je ne igranje Rakica prednost za nas ili njih.

srle

Jedina ljubavi, života mog, nek te prati sreća, nek te čuva Bog!

Тони

Он не може да игра фудбал, позиција је ту небитна.

Добијамо ово 1-0 уз порођајне муке, а у Лучанима шта нам Бог да...

Красная

Idem sa mojom dečicom da budemo tu kada je najteže - kada dotičemo dno. Utakmica me previše ne interesuje. Potpuno je nevažno ko igra. Stari - mladi - Despot.... Gol u regularnim uslovima teško možemo dati... možda Terzić nešto završi... ni to me ne interesuje. Bitno je samo da sam pitao decu - kažem hladno je ima na Prvoj - kažu - tata idemo! Pa krećemo polako...