• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Пријатељска утакмица Црвена звезда - Удинезе 1:0

Започео Љуба, Нов 14, 2014, 03:33 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Александар95

Nekako se stvorila atmosfera kao da je ovo samo neka nebitna prijateljska utakmica, nema nikakve euforije. Delom je za to kriv i marketing kluba. Tesko da ce da bude preko 10.000, samo da ne bude ispod 5.000, a Deki je svakako zasluzio punu Marakanu.

северна страна

Цитат: Nislija86  Нов 15, 2014, 02:43 поподне
Па интересовање је такво зато што људи имају утисак да се све то око опроштаја Декија највљује тек од скоро,требали су одмах по заказивању утакмице да кажу за ту идеју...овако ако буде 15000 пуна капа,само да се не обрукамо са 6 7 8 хиљада људи.

KAda je utakmica zakazana, nije ni postajala ta ideja. Ideja se posle stvorila, Deki je lepo objasnio. Utakmica je trebala da bude obicna prijateljska, radi odrzavanja forme obe ekipe.

I molim vas samo nemojte da pise o tome kako je neko drugi kriv ako ne dodje puno ljudi. Sami smo mi krivi i niko vise.

Ako mislite da neko ne zna za utakmicu i oprostaj, pa okrenite ga, pustite poruku i saznace.

Prelep dan u Beogradu, suboa popodne. Ne vidim ni jedn jedini razlog da, neko ko je u mogucnosti, ne dodje.

Kuka se tamo na temi o poseti kako je los fudbal pa nece da dolaze, kako nece razne nase ekipe da gledaju kako se valjaju.
Pa evo vam Udineze. Imacete sta da vidite. O oprostaju Dekija da ne pricam. Tako da ko ne dodje, a mogao je, nema nikakva opravdanja i da sere da mu je enko drugi kriv.

Da, sigurno je marketing kriv sto su ljudi lenji i nece da prosetaju do Marakane.

milossd2

Trebao je da bude besplatan ulaz sigurno bi bilo vise ljudi sve preko 15000 je premija

pred

Цитат: milossd2  Нов 15, 2014, 03:51 поподне
Trebao je da bude besplatan ulaz sigurno bi bilo vise ljudi sve preko 15000 je premija

Sever 200din, istok 300din, zapad 400din. Nemoj da se brukamo.

aveljkovic_97

Цитат: pred  Нов 15, 2014, 04:19 поподне
Sever 200din, istok 300din, zapad 400din. Nemoj da se brukamo.

Ne zelim ni dinar da dam da gledam Rakića i Despotovića... Uz svu počast Dekiju Stankoviću.Pride,150 km sam od Beograda.

telekt20000

Делије Теслић

Цитат: aveljkovic_97  Нов 15, 2014, 04:32 поподне
Ne zelim ni dinar da dam da gledam Rakića i Despotovića... Uz svu počast Dekiju Stankoviću.Pride,150 km sam od Beograda.

Klasican izgovor ;)

Вајти

Onaj Djordje Bajec ima buldoga kera. Pre neki dan se isra u sred parka, ja mu pridjem i pitam, jel treba kesa...a on meni, ne treba ima diareju, pa ne mogu da kupim.

pre neki dan me sretnu kod skupstine, novinarka i kamerman, i pitaju sta misim o zicari za Beograd. treba da se nadje 1.6 mil evra....Ja pukao kao zvecka od besa.

Bilo je godina kada sam nasedao na tvoje opaske, ali vise ne.

Љуба

Кахриман, Лазић, Планић, Јовановић, Антић, Грујић, Ристић, Лазовић, Савићевић, Гаврић, Јовић
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

SaraCZV

Нема велике љубави,без велике радости,али и велике патње...

wolf

Dejan Stankovic ovako sablasno praznu Marakanu nije zasluzio,sramota za sve samozvane zvezdase cigane.Deki sta ti je ovo trebalo u zivotu brate.Ni klub a ni navijaci te ociglednoi nisu dorasli.

Znaj da uvek Zvezdo uvek Zvezdo uvek bicu tu, da te bodrim i da te volim i da ti zivot POKLANJAM.

keyser_soze

Bruka i sramota ....Sever se vise ispuni kad gostuje Srem ...A covek je toliko dao klubu..to samo govori da je bitnije navijanje na Severu nego ono sta se dogadja dole ...Trebalo je doci i pozdraviti velikog coveka ..ali neko misli da je bitniji od Zvezde

telekt20000

Цитат: Љуба  Нов 15, 2014, 04:47 поподне
Кахриман, Лазић, Планић, Јовановић, Антић, Грујић, Ристић, Лазовић, Савићевић, Гаврић, Јовић

Bravo za Lalata,ocekivao sam ovakav sastav.Velika sansa za klince sa pokazu sta znaju.

Rajko

Definitivno su uspeli. Bagra nas je unistila. Vise ni navijaci ne pruzaju bilo kakav otpor. Dozvolili da nas politicka govna i ovi iz fss ucutkaju. Sramota.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Многи су хтели
да сруше нам све
ал` љубав ка теби
још јача је...