• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

12. коло Јелен суперлиге: Црвена звезда - Чукарички 0:0

Започео Вајти, Нов 06, 2014, 12:21 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Filipov

Sramota me je gletadti ovu igru... Bez ideje, bez motiva, bez ikakve naznake da mozemo dobiti ijednu utakmicu... Osim Rajkovica ne zna se ko je gori...

Nismo zasluzili nista... Imamo 3 impotenta napadaca, imamo vezni red cija se kreativnost ravna sa mentalno zaostalim puzevima i trenera koji to ne vidi...

Volim Lalata, volim pola ovih ljudi na terenu ali vecina ljudi nije zasluzila da se bavi ovim sportom a kamo li da bude u Zvezdi...

Neka dobijem kila minusa, neka me banuju ali hocu da kazem sta mi je na dusi... Treba da ih je sramota! I molim lepo, kofere i cao! Trenutno svaka ekipa igra fudbal sa vise ideje i motiva od nas...

Боканегра

Иде зима...

JavierSaviola

Nikada nisam gledao goru i bezidejniju Zvezdu, igraci su totalni indisponirani, danas nismo videli  I od igre nadam se da gore nemoze a znam da moze.Prosle godine smo razbili Cuku a Slavis tim je naspram ovog Real Madrid, znam da netreba lomiti preko kolena ali vise nisam siguran da li se upustati sa Lalatovicem u drugi deo sezone jer je odgovornost pre svega trenerova...takodje D.Lazovic treba da ode posto poto ili sledece sezone nece moci da igra ni u Zvezdi cak stavise pokazao je da nije za inostranstvo i da nemoze da pravi razliku u ovaj ligi, nmg da opisem kako se ocecam posle ovoga veceras...

kaDJuczct

Хвала ти Мајо Вујовићу што си искључио Брезанчића тако да смо били равноправни на терену, да којим случајем ниси искључио већ поменутог било би ово 0-3..
Кикс Чукаричког..

samo_titula

Цитат: DelijeSlovenija  Нов 08, 2014, 08:02 поподне
Kakva nam je uprava i trener mi uopce ne zasluzujemo pobedivati i uzeti titulu.

Poentirano .
Sad ce pred izbore da nas zapljusne talas Terzine demagogije.

Велики Делија

Cenim, da je ovaj tim gori i od Pizonovog iz sezone 2009/10. Nit kvaliteta, nit spreme, nit hemije.

Rakic-Despotovic - najgori napadacki tandem u istoriji kluba, koji zajedno nece postici vise od 10 golova za celu sezonu. Lazic-Planic - stoferski tandem u rangu onog od prosle jeseni sa sve Novakom i Omegom. Kolika samo nesigurnost izbija iz njih. Sreca sto Rajko zna znanje i odbranio je 3 cista gola.

Pitanje jeste, da li cemo postici koji gol do kraja polusezone ili ce sve utakmice zavrsiti sa 0:0. A da, igrali smo danas sa igracem vise 70 minuta, tako da necu ni da zamislim, sta bi bilo da igramo 11 na 11 sa Cukom 90 minuta.

Цитат: Bruninjo  Јун 30, 2015, 08:50 поподнеPre svega ne kaze se EL znas nego JERI znas, ali da ne idem u off. E nezzz ti ja sta su te menice, uglavnom znam da su ih razni "pustali" kad su nam trebale licence za Evropu. Srdacan pozz

Red Warrior

gore od obog "poraza" je ono sto cu slusati narednih 10 dana. Ugasio sam TV 10 min pred kraj. Lepo sam pisao za Dzonija, rupa.

majkicbane

Цитат: JavierSaviola  Нов 08, 2014, 08:06 поподне
D.Lazovic treba da ode posto poto ili sledece sezone nece moci da igra ni u Zvezdi cak stavise pokazao je da nije za inostranstvo

Nema brate, proso je taj voz odavno. Imali smo 4 miliona za njega, sad ce da ode za 400.000.
Za "Srpskog Falkaa" smo imali dobre pare, al nama je to malo... Pre ce biti da je Srpski Barkos kako se pokazao do sada... Je l' dao on uopste neki gol do sad u prvenstvu?
Ne bi me cudilo i Rajkovic da da gol pre njega.

Косјерац

Цитат: Secret Agent 00  Нов 08, 2014, 08:06 поподне
UPRAVA JE LENJA TRENER NIJE TAKTICAR, GOLMAN BRANI KO DA NIJE NORMALAN. NIGDE NEMA TAKO KIKSARKE, MEKE I UPLASENE ODBRANE, NAPADAČI SPORI MASE GOLOVE,MASE GOLOVEEE... NAPRED ZVEZDO,  NAPRED ZVEZDO LE OLAA, NAPRED ZVEZDO CRVENA, ZVEZDO CRVENA!

Олади са Рајковићем, барем он није за критике

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

ralers

Iz kola u kolo pruzamo najgoru utakmicu u sezoni... Nemam vise nikakve reakcije, ubili su u meni svaku emociju, nisu vredni komentara! Posle klub smislja akcije da dovede ljude na stadion, pa ko ce da dolazi da gleda ovo? bolji fudbal se igra u seoskim ligama.
Svake sezone se ponadam da ce konacno nesto da krene bolje ali se uvek razocaram..
Despotovic, Rakic... promasili profesiju skroz, oni su pokazatelj koliko smo propali, kao i to ko nam je kapiten.
Od proleca forsirati omladince, dovesti nekog dobrog trenera i pustiti ih da igraju, bez opterecenja.

nedst

Mi sami sebi pravimo problem. Izgubismo dva boda sa igracem vise! Obrukali smo se debelo. Mi smo potpuno nespremna ekipa. Nema zara u igri niti igraca koji gine. Mi definitivno ne znamo sta igramo. Nasi igraci niti prate igru niti gledaju svoje saigrace gde se nalaze. Pas igra katastrofa. Umesto da veceras podignemo nivo igre mi smo se ukanalisali. Eto kako dozvolimo sebi luksuz da gubimo bodove i to jos sa igracem vise. Veliko razocarenje veceras. I opet da cekamo da nam neko drugi od ekipa zavrsi posao kao sutra Spartak?! Ovo mora sve u timu da se drasticno menja inace ne pise nam se dobro iako ima jos dosta do kraja prvenstva ali ovakva igra je ne dopustiva, kao i one sanse koje smo promasili. A mi izgleda ako ne damo gol na vreme jednostavno psihicki posustajemo. U velikom smo problemu koji mora.brzo da resavamo, a ova opomena sa dva izgubljena boda mnogo boli.

psn

Uprava i trener pogodili sa pojacanjima bas kako treba! Ala im vera.

Utakmica je bila dobra u prvom poluvremenu sem sto je sudija prestogo dao crveni Brezancicu. Drugo poluvreme smo napadali ali bez ideje i zamisli kako da damo gol.
Trebali smo ovu utakmicu da dobijemo, imali smo sanse koje nismo iskoristili, takodje je i Cuka imala svoje jako dobre sanse i na kraju ovo je realan rezultat.

Idemo dalje do zimske pauze i nadam se sto skorijem usvajanju zakona o privatizaciji u sportu.

Vatrogasac

Цитат: Red Warrior  Нов 08, 2014, 08:09 поподне
gore od obog "poraza" je ono sto cu slusati narednih 10 dana. Ugasio sam TV 10 min pred kraj. Lepo sam pisao za Dzonija, rupa.

Kamo srece da je jedini
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Miljanko

Терзићу, Кокеза, Тончеве, Лалатовићу и компанијо марш из Звезде! Враћам се са Маракане понижен и немоћан, полувреме ипо са играчем више и још једна срамота. Борба да крене са осталих трибина јер ово води само у понор.

Управа напоље!

Послато са GT-S7500 користећи Тапаток 2

Велики Делија

Mislim, da bi bilo bolje, da umesto igranja takmicarskih utakmica nasi igraci zajedno sa velikim strucnjakom na klupi i Terzom madjijom pocnu da snimaju neku zvjezdasku verziju top liste nadrealista, jer ovakav hrkljus je tesko i odglumiti. A posto ovi nasi ipak nisu glumci, vec profesionalni hrkljusanti, cenim, da bi ovakve bravure mogli da ponove svaki dan. Da se barem narod smeje, ako nista drugo. I cenim, da bi nabacili vise pregleda nego Kaca.

Toliko smo jadni, da me vec sada polako hvata nostalgija za Alkosanom, ili Jankosanom.

Kristicu, Dostanicu, vratite se u tandemu.

Цитат: Bruninjo  Јун 30, 2015, 08:50 поподнеPre svega ne kaze se EL znas nego JERI znas, ali da ne idem u off. E nezzz ti ja sta su te menice, uglavnom znam da su ih razni "pustali" kad su nam trebale licence za Evropu. Srdacan pozz