Анкета

Најбољи играч против Чукаричког био је:

Рајковић
239 (57.5%)
Павићевић
8 (1.9%)
Планић
1 (0.2%)
Лазић
20 (4.8%)
Мијаиловић
1 (0.2%)
Ковачевић
3 (0.7%)
Лазовић
19 (4.6%)
Босанчић
13 (3.1%)
Ракић
2 (0.5%)
Катаи
3 (0.7%)
Печник
60 (14.4%)
Деспотовић
11 (2.6%)
Јовић
10 (2.4%)
Ристић
26 (6.3%)

Укупно гласова: 416

Аутор Тема: 12. коло Јелен суперлиге: Црвена звезда - Чукарички 0:0  (Прочитано 18340 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 8.999
  • Репутација: +3268/-3918
Одг: 12. коло Јелен суперлиге: Црвена звезда - Чукарички 0:0
« Одговор #80 послато: 08 Новембар 2014, 20:08:15 »
Cenim, da je ovaj tim gori i od Pizonovog iz sezone 2009/10. Nit kvaliteta, nit spreme, nit hemije.

Rakic-Despotovic - najgori napadacki tandem u istoriji kluba, koji zajedno nece postici vise od 10 golova za celu sezonu. Lazic-Planic - stoferski tandem u rangu onog od prosle jeseni sa sve Novakom i Omegom. Kolika samo nesigurnost izbija iz njih. Sreca sto Rajko zna znanje i odbranio je 3 cista gola.

Pitanje jeste, da li cemo postici koji gol do kraja polusezone ili ce sve utakmice zavrsiti sa 0:0. A da, igrali smo danas sa igracem vise 70 minuta, tako da necu ni da zamislim, sta bi bilo da igramo 11 na 11 sa Cukom 90 minuta.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.071
  • Репутација: +2315/-4784
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #81 послато: 08 Новембар 2014, 20:09:32 »
gore od obog "poraza" je ono sto cu slusati narednih 10 dana. Ugasio sam TV 10 min pred kraj. Lepo sam pisao za Dzonija, rupa.

Ван мреже majkicbane

• Веран као пас
  • Поруке: 621
  • Репутација: +235/-634
  • Skupljam negativne ocene. Volim da vas nerviram
« Одговор #82 послато: 08 Новембар 2014, 20:10:26 »
D.Lazovic treba da ode posto poto ili sledece sezone nece moci da igra ni u Zvezdi cak stavise pokazao je da nije za inostranstvo

Nema brate, proso je taj voz odavno. Imali smo 4 miliona za njega, sad ce da ode za 400.000.
Za "Srpskog Falkaa" smo imali dobre pare, al nama je to malo... Pre ce biti da je Srpski Barkos kako se pokazao do sada... Je l' dao on uopste neki gol do sad u prvenstvu?
Ne bi me cudilo i Rajkovic da da gol pre njega.

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 5.248
  • Репутација: +910/-816
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!!
« Одговор #83 послато: 08 Новембар 2014, 20:10:58 »
UPRAVA JE LENJA TRENER NIJE TAKTICAR, GOLMAN BRANI KO DA NIJE NORMALAN. NIGDE NEMA TAKO KIKSARKE, MEKE I UPLASENE ODBRANE, NAPADAČI SPORI MASE GOLOVE,MASE GOLOVEEE… NAPRED ZVEZDO,  NAPRED ZVEZDO LE OLAA, NAPRED ZVEZDO CRVENA, ZVEZDO CRVENA!
Олади са Рајковићем, барем он није за критике

Ван мреже ralers

• Члан КК
  • Поруке: 815
  • Репутација: +538/-152
« Одговор #84 послато: 08 Новембар 2014, 20:11:32 »
Iz kola u kolo pruzamo najgoru utakmicu u sezoni... Nemam vise nikakve reakcije, ubili su u meni svaku emociju, nisu vredni komentara! Posle klub smislja akcije da dovede ljude na stadion, pa ko ce da dolazi da gleda ovo? bolji fudbal se igra u seoskim ligama.
Svake sezone se ponadam da ce konacno nesto da krene bolje ali se uvek razocaram..
Despotovic, Rakic... promasili profesiju skroz, oni su pokazatelj koliko smo propali, kao i to ko nam je kapiten.
Od proleca forsirati omladince, dovesti nekog dobrog trenera i pustiti ih da igraju, bez opterecenja.

Ван мреже nedst

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.172
  • Репутација: +656/-462
  • Za Zvezdu se ne navija ZVEZDA SE VOLI
« Одговор #85 послато: 08 Новембар 2014, 20:13:08 »
Mi sami sebi pravimo problem. Izgubismo dva boda sa igracem vise! Obrukali smo se debelo. Mi smo potpuno nespremna ekipa. Nema zara u igri niti igraca koji gine. Mi definitivno ne znamo sta igramo. Nasi igraci niti prate igru niti gledaju svoje saigrace gde se nalaze. Pas igra katastrofa. Umesto da veceras podignemo nivo igre mi smo se ukanalisali. Eto kako dozvolimo sebi luksuz da gubimo bodove i to jos sa igracem vise. Veliko razocarenje veceras. I opet da cekamo da nam neko drugi od ekipa zavrsi posao kao sutra Spartak?! Ovo mora sve u timu da se drasticno menja inace ne pise nam se dobro iako ima jos dosta do kraja prvenstva ali ovakva igra je ne dopustiva, kao i one sanse koje smo promasili. A mi izgleda ako ne damo gol na vreme jednostavno psihicki posustajemo. U velikom smo problemu koji mora.brzo da resavamo, a ova opomena sa dva izgubljena boda mnogo boli.

На мрежи psn

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.301
  • Репутација: +515/-621
« Одговор #86 послато: 08 Новембар 2014, 20:13:14 »
Uprava i trener pogodili sa pojacanjima bas kako treba! Ala im vera.

Utakmica je bila dobra u prvom poluvremenu sem sto je sudija prestogo dao crveni Brezancicu. Drugo poluvreme smo napadali ali bez ideje i zamisli kako da damo gol.
Trebali smo ovu utakmicu da dobijemo, imali smo sanse koje nismo iskoristili, takodje je i Cuka imala svoje jako dobre sanse i na kraju ovo je realan rezultat.

Idemo dalje do zimske pauze i nadam se sto skorijem usvajanju zakona o privatizaciji u sportu.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.695
  • Репутација: +5853/-7448
« Одговор #87 послато: 08 Новембар 2014, 20:13:21 »
gore od obog "poraza" je ono sto cu slusati narednih 10 dana. Ugasio sam TV 10 min pred kraj. Lepo sam pisao za Dzonija, rupa.
Kamo srece da je jedini

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.443
  • Репутација: +3037/-568
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
« Одговор #88 послато: 08 Новембар 2014, 20:13:46 »
Терзићу, Кокеза, Тончеве, Лалатовићу и компанијо марш из Звезде! Враћам се са Маракане понижен и немоћан, полувреме ипо са играчем више и још једна срамота. Борба да крене са осталих трибина јер ово води само у понор.

Управа напоље!

Послато са GT-S7500 користећи Тапаток 2

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 8.999
  • Репутација: +3268/-3918
« Одговор #89 послато: 08 Новембар 2014, 20:14:17 »
Mislim, da bi bilo bolje, da umesto igranja takmicarskih utakmica nasi igraci zajedno sa velikim strucnjakom na klupi i Terzom madjijom pocnu da snimaju neku zvjezdasku verziju top liste nadrealista, jer ovakav hrkljus je tesko i odglumiti. A posto ovi nasi ipak nisu glumci, vec profesionalni hrkljusanti, cenim, da bi ovakve bravure mogli da ponove svaki dan. Da se barem narod smeje, ako nista drugo. I cenim, da bi nabacili vise pregleda nego Kaca.

Toliko smo jadni, da me vec sada polako hvata nostalgija za Alkosanom, ili Jankosanom.

Kristicu, Dostanicu, vratite se u tandemu.

Ван мреже foppa

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 404
  • Репутација: +218/-599
« Одговор #90 послато: 08 Новембар 2014, 20:14:44 »
Džabe i Majovo navlačenje, kad neće neće.

Ima li gdje podataka o skok igri? Možda najkatastrofalniji dio igre danas..

10 dana odmora
« Последња измена: 08 Новембар 2014, 20:56:33 Bela »

Ван мреже AleksaBlan

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 57
  • Репутација: +21/-15
« Одговор #91 послато: 08 Новембар 2014, 20:15:14 »
Despotović mi je potpuno razočarenje, nije mi jasno što ga i ubacuje u igru, valjda posle ove utakmice više neće. Nije mi jasno što je izbacio Pečnika, do tada je bio možda i najbolji igrač u ekipi.

Ван мреже brabusbl

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 48
  • Репутација: +20/-57
« Одговор #92 послато: 08 Новембар 2014, 20:16:11 »
 :поп: Tuga golema!!! Nemam komentar, Falkao a i napad uopšte  :krstise:

Ван мреже Secret Agent 00

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 352
  • Репутација: +206/-561
  • Robert Prosinecki!!
« Одговор #93 послато: 08 Новембар 2014, 20:17:01 »
Олади са Рајковићем, барем он није за критике
Nisam za njega nista rekao, tekst pesme o njemu nije izmenjen. On mi je omiljeni igrac

Ван мреже Srdjan88

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.094
  • Репутација: +808/-1511
« Одговор #94 послато: 08 Новембар 2014, 20:18:29 »
Sta reci a ne zaplakati? Sada mi nesto na pamet pade utakmica iz 1996 cini mi se. Mec sa Barselonom u kupu kupova jednim od najboljih timova u tom trenutku. Mislim da smo na tom mecu za 5 minuta pokazali vise fudbalskog protiv jendog takvog tima nego danas za 90 minuta protiv Cukarickog. Jos smo imali 60 i kusur minuta igraca vise. Eto dokle smo mi dogurali. Sudija Vujovic nam pokusao da pomogne (onaj drui zuti je smesan, Lazovic je trebao da dobije zuti zbog simuliranja!) ali ne pomaze nama ni crveni, mislim da im je dao jos jedan crveni da mi ne bi dali gol. Nije kriv ni Lalatovic koliko i nemamo igrace. Pa onaj Planic je toliko smesan stoper da je to neverovatno. On i lazic umalo da nas dovedu dotle da izgubimo mec sa igracem vise na Marakani. Zahvaliti se vec veceras Rakicu, Pavicevicu, Mijailovicu, Kataiu, Planicu nek se gone u tri picke materine svi sem Sava koji je igrao bar proslu sezonu korektnu ali dajte ima mladih bekova u omladinskom pogonu koji znaju krsteno centrirati u to sam siguran. Ako Rakic nastavi da igra nek propadnemo bolje nismo ni zasluzili!. Koja bre titula koji ce nam ***** titula da nas jebe ko stigne u evropi? Ubaci djecu nek igraju bar mi se nece zeludac prevrtati kad vidim te "iskusne" vedete koje ne znaju da centriraju, koje ne znaju da pogode gol za 3 metra

Ван мреже Bik Koji Sedi

• Ултимативни поглавица!
  • Члан ФК
  • Поруке: 7.383
  • Репутација: +4098/-5069
  • ZLIKOVAC I PROVOKATOR!
« Одговор #95 послато: 08 Новембар 2014, 20:20:00 »

Sada svi koji su vikali "pičke grobarske" da se zagrle i  zajedno sa pi***ma da navijaju za Čuka.., pardon Zvezdu.

Naprosto se oseca to jedinstvo i zvezdaska sloga u vazduhu pred ovaj meč.
S obzirom da je u Areni bilo mnogo ljudi izvan Beograda koji nece moci da se dva dana uzastopno cimaju do prestonice ne ocekujem pun stadion nego maksmum 16-17.000 i mučnu atmosferu zbog sinoćnjeg prepucavanja.

Očekivana igra, rezultat posle igrača više neočekivan ali ne i iznenađujući.
Poseta realna. Kao što se vidi u citiranom navijačima je dosta različitih idiotluka koji samo kod ljudi proizvode ogorčenje i inat, a to se odrazava na brojčano stanje.

Kao što vidite silni grafiti nisu dovoljni da se ljudi privuku na stadion.
Nije dovoljna ni lepa Kaća niti britanski tabloidi.
Ni odlična akcija sa dve karte i mogucnošću da se besplatno povedu ljudi nije dovoljna.
Očigledno da je nezviždačka akcija mnogo kompleksnija i slojevitija nego što se to misli i došla je u zao čas.
A ljudima je dosta svega.
Sada mozete da pišete eseje o poseti i bratskim odnosima ali slika istoka i zapada sve kaze.
Napisah gore da očekujem 16-17.000 samo zato da ne ispadne kako zajebavam ljude i mračim, a obrisao sam prethodnu prognozu gde sam napisao plafon 10.000.
Mislim da je danas bilo oko 8.000 posetilaca.
To dosta govori, a pre svega baca u prasinu nerealna očekivanja o visokoj poseti nakon utakmice od sinoć.
Mnoge su karte pocepane i bačene u smeće.

Da pozdravim Nemanju i da se zahvalim Toniju što me je podsetio na epsku izjavu Nemanjinu kako Rakić moze sve što i Dauda  :prvak:

Kako smo se nadali dobro smo se udali, to moze da se kaze za nas bodovni saldo.
Da molimo Boga da minus četiri bude najveći zaostatak pa da se šutiramo u dupeta od radosti.
Sreca da ni oni nesrecnici nisu nesto specijalno pa očekujem da do kraja kiksnu, pre svega u Pazaru ali ovo što mi igramo je kriminalno.
Glasacu vec treci put u anketi za Rajkovica, a valjda svi onda znate koliko je sati.

Врћемо их на брдо са 2-3 у мрежи   Баш се радујем лаганом послеподневу на западној трибини уз сјеменке и Звезду.

Kakvog su ukusa sjemenke, slankaste ili gorke  ;)

Ван мреже dovla zmaj

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.754
  • Репутација: +1035/-1221
« Одговор #96 послато: 08 Новембар 2014, 20:21:19 »
Ma Delije su krive.
Pevaju trioleole 10 dugih i bitnih minuta.

Muljaza ili prekid... tako smo postigli svih 15 golova ove sezone. Mi ne znamo da napadamo. Sto je najgore ne znamo ni da se branimo ali imamo dosta srece i Rajkovica na golu.

На мрежи Чаво

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 4.396
  • Репутација: +2446/-1676
« Одговор #97 послато: 08 Новембар 2014, 20:21:31 »
Nismo imali sreće. Idemo dalje, biće bolje sledeću utakmicu.
Nego, jel Kaća pravila intervju sa "trenerom" ?

Ван мреже fanste

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 119
  • Репутација: +40/-41
« Одговор #98 послато: 08 Новембар 2014, 20:22:20 »
I da smo imali 5 igraca vise na terenu gol ne bi dali.
Mnogo fudbalskih neinteligentinih igraca imamo da je to za plakanje...

На мрежи Ziginho

• Члан ФК
  • Поруке: 644
  • Репутација: +609/-124
  • Звезда бре!!!
« Одговор #99 послато: 08 Новембар 2014, 20:22:40 »
Ovo je katastrofa. E moj Lalate...:'(. Rakić..stvarno? >:() K'o ris sam besan...neka se svi teraju...

Послато са U8500 користећи Тапаток 2