Анкета

Најбољи играч против Чукаричког био је:

Рајковић
239 (57.5%)
Павићевић
8 (1.9%)
Планић
1 (0.2%)
Лазић
20 (4.8%)
Мијаиловић
1 (0.2%)
Ковачевић
3 (0.7%)
Лазовић
19 (4.6%)
Босанчић
13 (3.1%)
Ракић
2 (0.5%)
Катаи
3 (0.7%)
Печник
60 (14.4%)
Деспотовић
11 (2.6%)
Јовић
10 (2.4%)
Ристић
26 (6.3%)

Укупно гласова: 416

Аутор Тема: 12. коло Јелен суперлиге: Црвена звезда - Чукарички 0:0  (Прочитано 18352 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
Одг: 12. коло Јелен суперлиге: Црвена звезда - Чукарички 0:0
« Одговор #180 послато: 09 Новембар 2014, 17:45:36 »
Видим да Џони, Ракела и Терзин мали Плана читају форум. Сва тројица имају поо једсан глас за играсча утакмице  :hail:

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.693
  • Репутација: +953/-504
« Одговор #181 послато: 09 Новембар 2014, 17:46:45 »
Деспотовић 8 гласова. :ohmygod:

Ван мреже Lippi

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 15
  • Репутација: +12/-30
« Одговор #182 послато: 09 Новембар 2014, 18:10:49 »
Sve  sto su zeleli doveli su,Terzic i  Lalatovic. Vec dva meseca  mi nemamo nikakvu igru  celog tima, imali smo samo malo na pocetku sezone.Ponavljam ponovo posto je otpustio Slavisu nama mora da se sve to vrati,nije sam on otisao kao sto kaze Terzic  vec su  ga oterali ove neznalice.Nemaju oni smek kao Djaja pa da znaju koga treba dovesti.Djaja je za  sest meseci doneo titulu iako su dolazili igraci  i kada je prvenstvo i pocelo.Nama ponovo Terzic ponovo govori da dovedemo neke  starije igrace pa cemo opet slaviti titulu.Lalatovic se hvalio kad je pobedio Zvezdu na Vracaru i na osnovu toga je dobio da bude trener Zvezde.Pomogao je Zvezdi kad je pobedio Partizan  i pomogao da mi uzmemo Titulu.Mi treba da vratimo Djaju i da nam opet krene kako treba .Mmora se reci da mnogi nece da dolaze na stadion zbog Terzica,jer je on iLalatovic najveci krivci za ovaku igru Zvezde. Mi nemamo ni snage ,ni volje ni htenje da igramo bolje,ova agonija ce trajati jako dugo,bez obzira sto se najavljuje posle prolecnih priprema  bolji dani za nas klub.

Ван мреже Чука

• Прељеп!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.631
  • Репутација: +2044/-1229
« Одговор #183 послато: 09 Новембар 2014, 18:14:15 »

Očekivana igra, rezultat posle igrača više neočekivan ali ne i iznenađujući.
Poseta realna. Kao što se vidi u citiranom navijačima je dosta različitih idiotluka koji samo kod ljudi proizvode ogorčenje i inat, a to se odrazava na brojčano stanje.

Kao što vidite silni grafiti nisu dovoljni da se ljudi privuku na stadion.
Nije dovoljna ni lepa Kaća niti britanski tabloidi.
Ni odlična akcija sa dve karte i mogucnošću da se besplatno povedu ljudi nije dovoljna.
Očigledno da je nezviždačka akcija mnogo kompleksnija i slojevitija nego što se to misli i došla je u zao čas.
A ljudima je dosta svega.
Sada mozete da pišete eseje o poseti i bratskim odnosima ali slika istoka i zapada sve kaze.
Napisah gore da očekujem 16-17.000 samo zato da ne ispadne kako zajebavam ljude i mračim, a obrisao sam prethodnu prognozu gde sam napisao plafon 10.000.
Mislim da je danas bilo oko 8.000 posetilaca.
To dosta govori, a pre svega baca u prasinu nerealna očekivanja o visokoj poseti nakon utakmice od sinoć.
Mnoge su karte pocepane i bačene u smeće.

Da pozdravim Nemanju i da se zahvalim Toniju što me je podsetio na epsku izjavu Nemanjinu kako Rakić moze sve što i Dauda  :prvak:

Kako smo se nadali dobro smo se udali, to moze da se kaze za nas bodovni saldo.
Da molimo Boga da minus četiri bude najveći zaostatak pa da se šutiramo u dupeta od radosti.
Sreca da ni oni nesrecnici nisu nesto specijalno pa očekujem da do kraja kiksnu, pre svega u Pazaru ali ovo što mi igramo je kriminalno.
Glasacu vec treci put u anketi za Rajkovica, a valjda svi onda znate koliko je sati.

Kakvog su ukusa sjemenke, slankaste ili gorke 

Искрено не знам одакле ти ова небулоза о 8000 кад је јасно било свима на стадиону да је та цифра око 14-15 000, што је за овакву игру и више него одлично. Ко је Ракића у шпицу гледао ни пакао му неће тешко пасти ! Да не будем прост, дефецирам му ја у ону масну ћубицу на вр' главе, ето тако. Лик промаши двије мртве прилике које му је на тањиру сервирао Деспотовић. Иначе, да имамо макар и Спалевића ове би вратили са 2-3 комада у мрежи комотно.

Шта би Рилету код оног слободњака, какав је оно сраман ударац јбт ?! Још ја навијам да он шутира а не Босанчић али сам се зајебао изгледа. Јовић дечко одсјечен по крилу, има проблема са психом очигледно али ћу га радије гледати како шета по терену него оног "центарфора" са ћубицом.

П.С. - није било сјеменки, али сам испуцао фин арсенал пригодних псовки   :mrgreen:

Ван мреже Пантела 09

• P.I.M.P.
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.019
  • Репутација: +1855/-570
  • Свести свемир на једну Звезду, то је љубав.
« Одговор #184 послато: 09 Новембар 2014, 19:24:22 »
Mora se priznati da smo juce imali 'partizanovo' sudjenje, apsolutno svaka sitnica je svirana za nas plus naravno crveni, da smo ulazili u sesnaesterac ponekad mozda bi i penal dobili, verovatno sude sad u nasu korist da posle bude sto je tole kriv kad se svira u zvezdinu korist mada nama nekad ni sudije ne mogu pomoci..

Ово ја зовем црним хумором.

Ван мреже VGCZ

• Веран као пас
  • Поруке: 574
  • Репутација: +177/-150
« Одговор #185 послато: 09 Новембар 2014, 20:50:16 »
Za bolje I Nismo sa ovakvim timom...opet nema mesta za grujica jovanovica stojanovica Ali ima za antifubalera gavrica...sad treba da se radujemo kad ne izgubili I kad izvucemo bod..... Ako do pauze ostanemo na Maloj razlici treba da se nogama udaramo u dupe ....

Ван мреже Филип994

• Веран као пас
  • Поруке: 974
  • Репутација: +179/-166
« Одговор #186 послато: 09 Новембар 2014, 21:07:22 »
Ocajno, uvek mislim da ne moze gore ali ipak moze..Jel moguce da mi svaki drugi vikend manekeni promene dobro raspolozenje..Ne zasluzuju ni 2000 navijaca na tribinaama...Lalatovicu , imas igraca vise , oni se povukli a tebi u odbrani igraju cetvorica + kovacevic (zadnji vezni) i opet su bili opasniji od nas..Jel moguce da nemaju zelju za pobedom?!?!? Kako ih nije sramota da igraju iz utakmice u utakmicu sve gore i gore , a nose dres svetinje ?!?!?!?

Ван мреже DraganPP

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 669
  • Репутација: +398/-389
« Одговор #187 послато: 09 Новембар 2014, 21:28:06 »
Koliko juce tapkarosa koji su prodavali karte ispod cene. I ljudi pre daju 250 din. olosu koji krade klub nego 300 Zvezdi. Pa gori su mi oni nego tapkarosi.

На мрежи Красная

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.172
  • Репутација: +2563/-2315
« Одговор #188 послато: 12 Новембар 2014, 12:11:22 »
Bilo je to čini mi se najbednije izdanje Zvezde koje sam ikada gledao na Marakani. Pored ostalih utisaka, čini mi se da sam prvi put u jednom trenutku pomislio - bolje da nisam dolazio. Šta tu ima još da se kaže?