• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ТВ програм репрезентације Србије

Started by MrRedStarBelgrade, Nov 12, 2011, 12:27 am

Previous topic - Next topic

Red hart

Jel ovo znači da će biti i na SK i na bivšem Top kanalu, sada Nova S ili samo na Nova S? Uzeo sam PTT KDS pored Mtsa jer ima SK da bi mogao da gledam sve od sporta, ako i pored toga ne budem mogao da gledam fudbalsku reprezentaciju nek puše đoku svi zajedno.

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Лазар022

Само на Новој С ће бити пренос. На СК1 иде снимак од 23.30

Red hart

00 Деки

Јел та Нова С има само на сбб-у?
Фазон телеком купио неке кабловске оператере који су имали спорт клуб, као зајебаће тако сбб.
А онда сбб пребаци репрезентацију на Нову С и тако сјебе телеком.
:001_rolleyes:

Red hart

Quote from: 00 Деки on Mar 23, 2019, 01:02 pm
Јел та Нова С има само на сбб-у?
Фазон телеком купио неке кабловске оператере који су имали спорт клуб, као зајебаће тако сбб.
А онда сбб пребаци репрезентацију на Нову С и тако сјебе телеком.
:001_rolleyes:

Samo što jebačina ide preko leđa korisnika. Na kraju ću stvarno da uzmem ove liste o kojima pričaju ljudi iako sam hteo sve lepo i legalno da platim. Govna.

miodrag

Monopol kriminal, nije ovo razvijena ekonomska drzava, ovakva takmicenja moraju na nacionalnu frenkvenciju.

00 Деки

Quote from: Red hart on Mar 23, 2019, 01:06 pm
Samo što jebačina ide preko leđa korisnika. Na kraju ću stvarno da uzmem ove liste o kojima pričaju ljudi iako sam hteo sve lepo i legalno da platim. Govna.

Наравно, преко кога би другог.
Брате мој, држава Србија те тера да у свему идеш у криминал, нема поштено ништа  :srbinosm:

Red hart

Ma nek se jebu svi zajedno. Šta sad, treba da zovem SBB, sve i da imam para na bacanje, i da uvodim trećeg operatera pa da mi neko opet buši zidove, razvlače kablove a taman sam sve renovirao. Tako da poruka jajima iz SBB-a, odoh u pirate. Jebe mi se što će ta najbolja lista da košta koliko sam shvatio oko 1500 din mesečno, ne dam vam ništa.

mostarac

Quote from: Лазар022 on Mar 23, 2019, 12:54 pm
Само на Новој С ће бити пренос. На СК1 иде снимак од 23.30

Bezobrazluk, prvo od RTS  jer su mogli prenositi da su hteli a onda i od SBB. Gledajte Hrvate ili Bugare ali Srbiju nećete.
Sve nam je naopako pa što bi ovo bilo normalno.

Red hart

Jel na kraju bio prenos na SK sinoć? Nisam hteo da rizikujem pa nisam ni gledao kući. Reče mi danas neko da je valjda i na Eurosprtu bilo, ako smo se dobro razumeli.

M.V.P

Quote from: Red hart on Mar 26, 2019, 03:12 pm
Jel na kraju bio prenos na SK sinoć? Nisam hteo da rizikujem pa nisam ni gledao kući. Reče mi danas neko da je valjda i na Eurosprtu bilo, ako smo se dobro razumeli.

Bilo je i na SK.

Red hart

Pretpostavljao sam da će ipak tako biti. Hvala na odgovoru.

delboj

Kod nas je bio prenos samo na Novoj BiH, sve ostalo je bilo zaključano. Sabahudin je komentarisao korektno, to se mora priznati, vjerovatno zato što ne smije, pretpostavljam da je upozoren.

Саша РС

Мислиш да би радо другачије коментарисао? Нисам гледао преносе Србије са његовим коментаром па питам.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down