• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

11 коло ЈСЛ: Рад-Црвена звезда 1:2

Started by Љуба, Oct 31, 2014, 04:05 am

Previous topic - Next topic

Ustanik

25 minuta smo igrali fudbal, preostalih 65, standardno..

Nedopustiv pad i ocajno drugo poluvreme. Tacno je da smo u tih 25 minuta mogli jos 2 gola da im damo ali isto tako smo mogli da budemo kaznjeni u 2 opasne situacije. Uprkos dobrom,odlicno pocetku na kraju smo i imali srece sto nismo primili drugi gol. Danas smo je imali, sutra mozda necemo.

Izgurati ovo do kraja jeseni, pa makar i uz najodvratniju igru ali izgurati nekako.
Na zimu, lepo generalka.

Veoma vazna pobeda! Idemo dalje..

Велики Делија

Quote from: Тони on Nov 02, 2014, 03:57 pm
какав искорак, биће ово ко и прошле сезоне, видиш да се и Гогара враћа полако у тим...

E vidis, a ja sam nekako znao, da je ulaskom Gogare zakljucan "reket" :mrgreen:

Quote from: Bruninjo on Jun 30, 2015, 08:50 pmPre svega ne kaze se EL znas nego JERI znas, ali da ne idem u off. E nezzz ti ja sta su te menice, uglavnom znam da su ih razni "pustali" kad su nam trebale licence za Evropu. Srdacan pozz

Nemke

Glavni utisak sa danasnje tekme je da smo napokon pokazali neke znake zivota i budjenja sada kada nam je to najpotrebnije s obzirom da smo ponovo u trci za titulom. Igra iz prvih pola sata pokazuje da mozemo da igramo itekako agresivan i dobar fudbal samo nam za 90 minuta takvog fudbala fali kondicioni i to se sigurno nece popraviti pre zimske pauze. Nadam se da cemo ovih ostalih sat vremena podici na nivo gledljivog fudbala. Bravo za Bosketa,samo nek nastavi tako,bice sve bolji i bolji...
Napred mladici,kucnuo je cas!
Severna armija uvek je uz vas!!

Red

Тони

Quote from: Велики Делија on Nov 02, 2014, 04:27 pm
E vidis, a ja sam nekako znao, da je ulaskom Gogare zakljucan "reket" :mrgreen:

Еее, Гогара ће да затвори Радову ђецу и дрва Јаворова, али у Европи ће да га исјеку за потпалу.  :mrgreen:

Red

Možda Mesi i Maradona u duetu ali tu ni Jirgen Koler ne bi prošao bolje. Sa sve Kajzerom.
Bugare bi stavio na lomaču. Lazić im je takođe pet šest puta pokazao mišić.
Moramo bolje u napadu.

19Simke93

Гогарица створен за овакве мечеве и поготово за резултат када је ушао. Волео бих следећи меч да одмори Ковачевић. У огромном је паду форме, а Грујић и Гогић су сасвим достојне замене. Жао ми је некако Гогића, јесте да он није ко зна какав квалитет, али сваки свој минут на терену је поштено одрадио. Против Спартака у Москви је био један од најбољих играча рецимо. Сетите се само да је на крају прошле јесење полусезоне повредом Ковачевића ушао у тим и тада смо везали 5, 6 победа од којих су неке против незгоднијих екипа лиге (Воша, Партизан, Рад)... Грујић са друге стране огроман потенцијал и сасвим је лепо одиграо мечеве у којима му је Лалат давао шансу. Мислим да бар један у наредном мечу мора имати предност у односу на Ковачевића.

Што се тиче утакмице, доста је већ речено, мени је бар драго да смо показали да и ове сезоне можемо да играмо бар нешто што личи на фудбал. Е сада је на стручном штабу да тих 35 минута првог полувремена продуже на бар 65 у другим утакмицама.
Nek se Marakani vrate slavni dani,
kad si Zvezdo bila iznad svih...
Nek pobede tvoje našu dušu leče, Nek te sever povede u njih!

Srdjan88

Za titulu nam treba jedan rasan napadac za JSL uslove naravno. Neko ko moze dati u polusezoni 10-15golova kao Mrdja npr. i neko uz koga ce Jovic da uci i napreduje a ne Rakic uz koga Jovic ne moze nista specijalno nauciti niti ga taj Rakic moze rasteretiti vec samo svaliti pritisak na malog jer on ne moze da bude golgeter. To je kljucno da se uradi na zimu, vezni red nece biti problem posto ce Bosancic da udje u pravu formu nakon zimskih priprema. Sreca je nasa sto imamo laksi raspored do kraja pa je realno da dobijemo sve do kraja i uz malo srece mozemo cak i do jesenje titule. U prelaznom roku ne sme da bude gresaka, dakle dobar napadac i to j to (racunbam da ce Lukovic doci i zatvoriti odbranu), Savo onda moze na desnog beka ako ostane kod nas.

Zvezdas78

Prvo poluvreme odlicno. Bosancic odigrao skoro bez greske i pokazao koliko ce nbam znaciti. I nije lako ne pasti psihicki kada ti protivnik iz prve poluprilike da dosta srecan gol. Za  nezadovoljne ne znam sta su ocekivali posle primljenog gola? Ok nije bilo dobro, ali ovaj mec je najvazniji do sada ove godine

Branko90

Najbitnija su tri boda, Bosancic dobar, Pavicevic isto... Idemo dalje  :icon_svi:

Косјерац

Важна победа и важна три бода за наставак сезоне..

Првих 25 минута смо нестварно добро одиграли, стварали шансе, после смо стали и из тог спавања примисмо гол..Босанчић добар док има снаге, трчи, разиграва, кад нестане снаге, прилично дави лопту. Саво добар данас. Лаза is back, нек Бог помогне да буде тако и нек му гол да још самопоуздања па нек настави са головима..Катаи исто добар..

Друго полувреме слабо..

Идемо даљее..

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

Bob Sap

Prvo poluvreme odlicno ali kao sto neko rece zbog nedostatka kondicije pali smo u drugom i igrali mnogo losije...pohvalio bi Lazica za danasnju partiju,decko je definitivno dosta napredovao i zasluzuje da bude u timu...
Igramo brzo,moderno,efikasno,huh mi smo Barca....Robi-Guardiola...

PIKASo

Glasao sam za Bosancica, ali onog iz prvog poluvremena, u drugom je kao i ceo tim bio stelt... prvo poluvreme zaista odlicno, zanimljivo.. drugo uzas... tri boda se pisu... bice bolje...  :prvak:

p.s. puno mi je zasmetalo onaj Dzonijev grc u 91min. ne volim to... jer se uvek setim kako se svi valjaju protiv nas jos od 60og...

p.p.s a u 19h opet navijamo za crveno bele  :a078:

ernest

Zalosno je da igraci Zvezde imaju snage za jedva 30 min trcanja. Pa ako urade nesto za to vrijeme - urade, posle slijedi standaradno mucenje i hrkljus.
Tih prvih pola sata danas je bilo sasvim pristojno, narocito u poredjenju sa prethodnim utakmicama, dosta agresivno, sasvim solidan tempo, vidljiva velika zelja. Ostalih sat  vremena, po obicaju, duplo golo.
Ali eto docekasmo i to da raduje makar solidnih pola sata.. Dobro je sto do polusezone imamo Kragujevac i OFK koji bi morali dobiti i zavezanih ociju, a valjda se pobjedi nekako i na vrucem terenu u Lucanama, pa protiv Cuke sta bude - bude, nece biti toliko tragicno, ipak su oni dosta ozbiljna ekipa..

Vaske

Dva različita poluvremena jedne utakmice. U prvom poluvremenu Zvezda je bila bolja i zasluženo dobila taj deo utakmice. Rad se trgao nakon primljenih golova, ali taj trzaj je bio ko poslednji trzaj čoveka koji će se sigurno udaviti :a078:.
Drugo poluvreme je bilo slika i prilika našeg fudbala, i onaj fudbal zbog kojeg navijači već godinama nedolaze na stadion.
Ponovo naši napadači nisu dali gol, ali ako ništa drugo raduje gol Lazovića i dobra igra Bosančića. Za mene je bilo iznenadjenje što mladi Ristić posle dobrih partija na prethodnim utakmicama-što nije počeo ovu utakmicu ????
Važna pobeda, ostaje nam da se nadamo nekom remiju Partizana i Vojvodine večeras (mada ja uvek navijam protiv Partizana) jer to bi čini mi se bio najbolji rezultat za nas u tom meču
Srce moje je uvek uz tebe, Zvezdo volim te