Анкета

Најбољи играч против Рада био је:

Рајковић
8 (2.3%)
Павићевић
29 (8.2%)
Планић
3 (0.8%)
Лазић
15 (4.2%)
Мијаиловић
2 (0.6%)
Ковачевић
1 (0.3%)
Лазовић
29 (8.2%)
Босанчић
235 (66.4%)
Ракић
2 (0.6%)
Катаи
4 (1.1%)
Печник
4 (1.1%)
Ристић
16 (4.5%)
Гаврић
4 (1.1%)
Гогић
2 (0.6%)

Укупно гласова: 354

Аутор Тема: 11 коло ЈСЛ: Рад-Црвена звезда 1:2  (Прочитано 15723 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 5.289
  • Репутација: +912/-816
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!
Одг: 11 коло ЈСЛ: Рад-Црвена звезда 1:2
« Одговор #100 послато: 02 Новембар 2014, 17:50:58 »
Важна победа и важна три бода за наставак сезоне..

Првих 25 минута смо нестварно добро одиграли, стварали шансе, после смо стали и из тог спавања примисмо гол..Босанчић добар док има снаге, трчи, разиграва, кад нестане снаге, прилично дави лопту. Саво добар данас. Лаза is back, нек Бог помогне да буде тако и нек му гол да још самопоуздања па нек настави са головима..Катаи исто добар..

Друго полувреме слабо..

Идемо даљее..

Ван мреже Bob Sap

• Члан ФК
  • Поруке: 1.045
  • Репутација: +540/-918
« Одговор #101 послато: 02 Новембар 2014, 18:25:00 »
Prvo poluvreme odlicno ali kao sto neko rece zbog nedostatka kondicije pali smo u drugom i igrali mnogo losije...pohvalio bi Lazica za danasnju partiju,decko je definitivno dosta napredovao i zasluzuje da bude u timu...

Ван мреже PIKASo

• Веран као пас
  • Поруке: 905
  • Репутација: +140/-186
« Одговор #102 послато: 02 Новембар 2014, 18:28:17 »
Glasao sam za Bosancica, ali onog iz prvog poluvremena, u drugom je kao i ceo tim bio stelt... prvo poluvreme zaista odlicno, zanimljivo.. drugo uzas... tri boda se pisu... bice bolje...  :prvak:

p.s. puno mi je zasmetalo onaj Dzonijev grc u 91min. ne volim to... jer se uvek setim kako se svi valjaju protiv nas jos od 60og...

p.p.s a u 19h opet navijamo za crveno bele  :a078:
« Последња измена: 03 Новембар 2014, 18:19:09 PIKASo »

Ван мреже ernest

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 13.070
  • Репутација: +2930/-6809
« Одговор #103 послато: 02 Новембар 2014, 18:32:33 »
Zalosno je da igraci Zvezde imaju snage za jedva 30 min trcanja. Pa ako urade nesto za to vrijeme - urade, posle slijedi standaradno mucenje i hrkljus.
Tih prvih pola sata danas je bilo sasvim pristojno, narocito u poredjenju sa prethodnim utakmicama, dosta agresivno, sasvim solidan tempo, vidljiva velika zelja. Ostalih sat  vremena, po obicaju, duplo golo.
Ali eto docekasmo i to da raduje makar solidnih pola sata.. Dobro je sto do polusezone imamo Kragujevac i OFK koji bi morali dobiti i zavezanih ociju, a valjda se pobjedi nekako i na vrucem terenu u Lucanama, pa protiv Cuke sta bude - bude, nece biti toliko tragicno, ipak su oni dosta ozbiljna ekipa..

Ван мреже Vaske

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 156
  • Репутација: +838/-220
« Одговор #104 послато: 02 Новембар 2014, 18:45:31 »
Dva različita poluvremena jedne utakmice. U prvom poluvremenu Zvezda je bila bolja i zasluženo dobila taj deo utakmice. Rad se trgao nakon primljenih golova, ali taj trzaj je bio ko poslednji trzaj čoveka koji će se sigurno udaviti :a078:.
Drugo poluvreme je bilo slika i prilika našeg fudbala, i onaj fudbal zbog kojeg navijači već godinama nedolaze na stadion.
Ponovo naši napadači nisu dali gol, ali ako ništa drugo raduje gol Lazovića i dobra igra Bosančića. Za mene je bilo iznenadjenje što mladi Ristić posle dobrih partija na prethodnim utakmicama-što nije počeo ovu utakmicu ????
Važna pobeda, ostaje nam da se nadamo nekom remiju Partizana i Vojvodine večeras (mada ja uvek navijam protiv Partizana) jer to bi čini mi se bio najbolji rezultat za nas u tom meču

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.397
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #105 послато: 02 Новембар 2014, 19:56:02 »

Ван мреже novibeograd

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 185
  • Репутација: +64/-212
« Одговор #106 послато: 02 Новембар 2014, 21:37:31 »
Vazna pobeda po losem terenu u pravoj takmicarskoj utakmici,momci se nisu stedeli za sledecu utakmicu...bravo Zvezdo

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #107 послато: 02 Новембар 2014, 22:09:24 »
Glasao sam za Bosancica, ali onog iz prvog poluvremena, u drugom je kao i ceo tim bio stelt... prvo poluvreme zaista odlicno, zanimljivo.. drugo uzas...

У првом је играо са Катаијем у другомје ушао дух са бројем 44. Босанчић је морао да се враћа  до нашег шеснаестерца по лопту јерр наш задњи везни има прецизан пас као Саша Матић и ради тога Боиске узалуд троши снагу уместо да добије лопту на противничкој половини и намешта шансе за гол. Управо зато пада у другом полувремену. Да има Грујића који уме и зна да изнесе лопту, ослободи се чувара и преда лопту офанзивним играчима била бхи друга прича.

Ван мреже Урош1389

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 318
  • Репутација: +78/-153
  • предлагач батина
« Одговор #108 послато: 02 Новембар 2014, 22:21:12 »
Првих 20 минута невероватних, онај Лазовићев гол ме подсетио на Ван Персија, само нека тако настави, да не потоне опет! Па да ли је могуће да је опет 44 играо, зашто се он убацује у игру? Лалате брате рођени нека остане једну утакмицу ЦЕЛУ на клупи

Ван мреже Гавра

• Члан клуба
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.034
  • Репутација: +1995/-1404
  • ЈА КАДА МЕ ГЛЕДАШ, ПОНОСНО СТОЈИМ, ЈА САМ ЗВЕЗДАШ
« Одговор #109 послато: 02 Новембар 2014, 23:02:50 »
Браво Звездо, битна победа.

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Поруке: 1.492
  • Репутација: +375/-179
  • Откупљивач Звездиних ревија
« Одговор #110 послато: 02 Новембар 2014, 23:03:36 »
У првом је играо са Катаијем у другомје ушао дух са бројем 44. Босанчић је морао да се враћа  до нашег шеснаестерца по лопту јерр наш задњи везни има прецизан пас као Саша Матић и ради тога Боиске узалуд троши снагу уместо да добије лопту на противничкој половини и намешта шансе за гол. Управо зато пада у другом полувремену. Да има Грујића који уме и зна да изнесе лопту, ослободи се чувара и преда лопту офанзивним играчима била бхи друга прича.
Или да је рецимо Вукашин Јовановић играо уместо Планића, али не лези враже. :001_rolleyes:

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +7993/-3281
« Одговор #111 послато: 02 Новембар 2014, 23:27:43 »
Pa ne bi baš da štoper iznosi loptu i oslobađa se igrača, što je bila Ljubina želja. Zaista je Tenk neupotrebljiv u ofanzivi, i to stvara problem svakom ko je ili će biti na mestu organizatora igre.

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.575
  • Репутација: +1436/-1152
  • Упорни,доследни,верни!
Одг: 11 коло ЈСЛ: Рад-Црвена звезда, недеља 2.новембар 13:00
« Одговор #112 послато: 02 Новембар 2014, 23:28:17 »
Ружан меч,тежак меч.Али победићемо,време је да Боске презентира ту магију више,мислим да он може да реши меч.

Ваљда сам га призвао.Босанчић је велико појачање за ову екипу и правог Боскета очекујем у другом делу,мислим да још увек неки су скептичне по питању њега а без потребе.
Данас је пао у другом полувремену,јер смо изгубили и престали да играмо високо (што смо због психе,што због спреме).

Мали Ристић је данас у пар потеза показао невероватну технику,мирноћу и школованост већ сада је у Боскета наш најбољи везни играч и питање је зашто не игра од првог минута.

Ван мреже Велики Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 8.999
  • Репутација: +3268/-3918
« Одговор #113 послато: 02 Новембар 2014, 23:29:19 »
Pa ne bi baš da štoper iznosi loptu i oslobađa se igrača, što je bila Ljubina želja. Zaista je Tenk neupotrebljiv u ofanzivi, i to stvara problem svakom ko je ili će biti na mestu organizatora igre.

Najjace kada Tenk onako samouvereno sa nekih 30 metara opali loptu pored gola na onaj parking.

Ван мреже Изасланик

• Веран као пас
  • Поруке: 680
  • Репутација: +337/-621
  • Православац,Србин,Делија
« Одговор #114 послато: 02 Новембар 2014, 23:37:31 »
Da se razumemo,nisam paljevina koja na osnovu par naslova ce da dize nekoga u nebesa pa onda istog za utakmicu dve spustati. Bosancica sam hvalio kad su ga mnogi pjuvali ovde,pogotovo posle derbija i dalje stojim iza toga da je decko igracina,ima jednostavno fudbalsku inteligenciju i to se mozda nekad ne vidi jer nije takav igrac cija ce se dobra igra videti previse,ali pasove koje pravi to je jednostavno to.

Sto se utakmice tice,losa i za zaborav,samo pobeda je bitna,ali ni ona po onome sto smo videli ne obecava.

На мрежи uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.765
  • Репутација: +2477/-2849
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
« Одговор #115 послато: 03 Новембар 2014, 17:23:18 »
Da se razumemo,nisam paljevina koja na osnovu par naslova ce da dize nekoga u nebesa pa onda istog za utakmicu dve spustati. Bosancica sam hvalio kad su ga mnogi pjuvali ovde,pogotovo posle derbija i dalje stojim iza toga da je decko igracina,ima jednostavno fudbalsku inteligenciju i to se mozda nekad ne vidi jer nije takav igrac cija ce se dobra igra videti previse,ali pasove koje pravi to je jednostavno to.

Sto se utakmice tice,losa i za zaborav,samo pobeda je bitna,ali ni ona po onome sto smo videli ne obecava.
Није проблем у томе дал је он добар играч или не...ја мислим да је добар али ја као један од најјачих критичара му замерам спремност!Јбг,ако је он добар а своје знање не показује због физичке неспреме онда је логичније да чекамо клинца који своје знање не показује због недостатка искуства јер за разлику од Босанчића ми ће на том клинцу да зарадимо!Не само за Босанчића него би то правило требало да буде за све играче!Овог пута Босанчић је био најбољи али мора то да траје дуже од тридесет минута и он као један од најстаријих мора да буде предводник јер ако он игра боље од неког клинца на терену онда тај клинац мора да се запита што је то тако и да ради јаче и боље!Ал добро,бар има неки помак у његовој игри и бар се труди да нешто побољша док то код Катаиа нема ни на видику!
Важна победа,следи доста озбиљнији меч на Маракани и неће бити лако добити Чуку ал надам се пуном Мараканом и још једном пибедом!

Ван мреже redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.242
  • Репутација: +2670/-2443
« Одговор #116 послато: 03 Новембар 2014, 23:03:22 »
Drugo poluvreme hrkljus na kvadrat,malo smo bili bolji od rada.
Trebali smo ici na 3 gol u prvih 15 min.

Ван мреже Трстеничанин ЦЗ

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.847
  • Репутација: +1570/-125
  • ...и када губимо и када водимо...

Ван мреже PIKASo

• Веран као пас
  • Поруке: 905
  • Репутација: +140/-186

Ван мреже Трстеничанин ЦЗ

• Члан клуба, Пријатељ КК