Анкета

Ко се најмање обрукао против Рада:

Кахриман
27 (8.5%)
Печник
13 (4.1%)
Павићевић
8 (2.5%)
Лазић
10 (3.2%)
Мијаиловић
4 (1.3%)
Ковачевић
8 (2.5%)
Лазовић
7 (2.2%)
Катаи
28 (8.8%)
Јовић
16 (5%)
Ристић
166 (52.4%)
Гаврић
3 (0.9%)
Босанчић
5 (1.6%)
Деспотовић
4 (1.3%)
Савићевић
18 (5.7%)

Укупно гласова: 317

Аутор Тема: 1/8 финала Купа Србије:Рад - Црвена звезда 1:0  (Прочитано 18375 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.795
  • Репутација: +2587/-3515
Одг: 1/8 финала Купа Србије:Рад - Црвена звезда 1:0
« Одговор #60 послато: 29 Октобар 2014, 14:58:57 »
Nije kriv Lalatovic, klub je truo iz temelja i dok je tako niko ovde nece uspeti, zvao se on Prosinecki, Lalatovic, Zeman ili Murinjo.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ван мреже Miso83

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.132
  • Репутација: +169/-1165
« Одговор #61 послато: 29 Октобар 2014, 14:59:28 »
Neiskusan trener,decko koji je jos uvek u kopackama,takve izjave i daje.
Ovo je iz nedelju u nedelju sve gore i gore,taman kad pomislis da ne moze gore,oni ti se poseru posred face,sa sve trenerom na celu.
Da se ne ljubimo.Nesazreo kao trener,emocije ne vode klub,vec pametna glava i znanje,ono sto smo mi videli je NEZNANJE.
Ocajna utakmica,radili smo sve naopacki,postavka igre 0,na katastrofalnom terenu ,on igra sa jednim napadacem koji ima 16 godina.
Dokle god Lazic,Mijailovic i Pavicevic budu igrali u odbrani,a Darko ''Mislima daleko" Lazic, i Gavra "Beskorisna masa'' Gavric,mi fudbala necemo videti..
Mijailovic posebno impresionira kakav krater ostavlja pozadi,ali barem se decko trudi koliko moze-totalno van forme nakon odlaska Mrdje,Milijasa i ostalih.
Gol koji smo primili je cist gol Lazica koji je umesto da ide na igraca ,otiso u korner da juri zastavicu,a Pavicevic lagano odgleda coveka koji je mogao da pita golmana gde da sutne..
Ili trener ili korenite promene u igri,ovako ne moze vise.
Bogami dobice nas Rad opet,bolji su od nas,u jednom momentu su nas radili kao malu decu.
I za kraj sta reci o Kovacevicu, :DDDD: najednodimenzionalniji igrac koga sam u zivotu video,samo krlja i nista vise..Gatuzo je barem znao da doda.
Brukanje se nastavlja,i ne vidim kako cemo da se izvucemo iz ove letargije.
Ne pamtim kada smo imali ovako KATASTROFALNE NAPADACE!!!
A da zaboravih ... UPRAVA NAPOLJE
« Последња измена: 29 Октобар 2014, 15:08:44 Miso83 »

Ван мреже Erebor

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 90
  • Репутација: +58/-61
« Одговор #62 послато: 29 Октобар 2014, 15:01:25 »
Протеклих пар година су разноразни очајни састави продефиловали Звездом, међутим овако безопасни у нападу нисмо били никада.
И наравно да не заборавим, појачања исто никад неупотребљивија

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.443
  • Репутација: +3037/-568
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
« Одговор #63 послато: 29 Октобар 2014, 15:03:12 »
Рече Милановић да би мењао ову победу за бод у првенству. Ето колико је Раду била битна ова утакмица...

Све у свему главни утисци су немоћ, анархија и дезорганизација. Изводи корнер ко је најближи лопти, смислену акцију из прекида немамо. Најискуснији су и најгори. Као шлаг на торту долази изјава Лалатовића после меча...

Управа - напоље

Стручни штаб - напоље

Ван мреже Град са Нишаве

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 279
  • Репутација: +178/-13
  • Сваки меч смо гости
« Одговор #64 послато: 29 Октобар 2014, 15:03:29 »
Као што је неко реко прошле године: "Кад помислиш да не може горе фк Црвена звезда те демантује"

Ван мреже milanexclusive

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.577
  • Репутација: +751/-509
  • купили ми моји прави дрес Црвено-бели са бројем 6
« Одговор #65 послато: 29 Октобар 2014, 15:04:31 »
Tuga, a cigani moji?
Uff kolko se jedem sto ovako lose igramo. *ebe mi se za razultat, al kad vidim kako izgledamo na terenu dodje mi da se upucam. Nisam kudio i brukao nase igrace i trenera do sad, ali ovo vec postaje nepodnosljivo. Necu ponovo da budem preostar, ali Lalatovicu.....:facepalm: Dal je moguce da vadis najboljeg igraca da bi stigao rezultat? Dal je moguce da ovoliko nemamo ideju, neki sistem? Sto izgledamo ovako smesno?

Ван мреже Niko kao Zvezda

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.247
  • Репутација: +803/-1780
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
« Одговор #66 послато: 29 Октобар 2014, 15:05:35 »
Nije kriv Lalatovic, klub je truo iz temelja i dok je tako niko ovde nece uspeti, zvao se on Prosinecki, Lalatovic, Zeman ili Murinjo.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Da li je Lalatovic ili moja pokojna baba ubacila 2 od 3 najgora igraca ove polusezone da igraju iza Jovica?
 Sta ce mu Gavric I Katai I Lazovic u ekipi?
Zasto forsira Gavrica?
 Zasto nema osecaj za izmene?
 Zasto nije doveo zamenu za kondicionog jer ocigledno nemamo snage ni za poluvreme?
Ko je za to kriv? Terzic koji je doveo 15 igraca ili on sto ne ume da ih uklopi?
Sto smo kupili Antica kad njegov Djordjevic mora da igra?
Lalatovic nema mnogo veze sa trenerskim poslom...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 3.116
  • Репутација: +1409/-354
« Одговор #67 послато: 29 Октобар 2014, 15:06:03 »
Уз сву муку и тугу, пало ми на памет следеће - Рад нас неће победити у недељу јер, јелте, тешко је два пута заредом победити исти тим у кратком року.  :suze:

Е моја Звездо. Одавно нисмо видели бунарење, таман смо се потсетили. А Лалат каже да смо доминирали...

Ван мреже DubRe

• Веран као пас
  • Поруке: 883
  • Репутација: +326/-242
  • СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ
« Одговор #68 послато: 29 Октобар 2014, 15:06:07 »
Lalate preuzmi odgovornost  >:( Ovakva igra i postavka mi ubija volju za fudbalom uopšte....Postavka bez glave i repa, lutanje, neiskstvo... Preuzmi odgovornost na sebe, rastereti igrače, pa se i možemo nečamu nadati, inače propast.... Pitaj za savjet nekoga, ako već podmlađuješ tim, skini odgovornost sa njih

Ван мреже RedThunder

• Члан ФК
  • Поруке: 4.037
  • Репутација: +782/-809
  • Hocemo pobedu
« Одговор #69 послато: 29 Октобар 2014, 15:06:30 »
Verovatno je Lalatovicu Jovic kriv i sto smo igrali americki a ne evropski fudbal 90 minuta  :prvak:

Ван мреже kimi_ks

• Члан КК
  • Поруке: 26
  • Репутација: +15/-12
« Одговор #70 послато: 29 Октобар 2014, 15:07:16 »
Trebalo bi pogledati komentare od prošle godine, pljuvanje po Slaviši Stojanoviću, isto je ovako bilo. Nije problem trener, dokle god klub ne bude stabilan, biće ovako. Navijači su strašno razmaženi, očekuju se neka čuda, a od našeg kluba je ostao samo stadion i istorija. Trebalo bi da se spustimo na zemlju, podržavamo klub koji volimo bez prevelikih očekivanja i da čekamo neka bolja vremena, ako ih bude.

Ван мреже Igor77

• Члан ФК
  • Поруке: 1.901
  • Репутација: +937/-340
« Одговор #71 послато: 29 Октобар 2014, 15:07:20 »
Као што је неко реко прошле године: "Кад помислиш да не може горе фк Црвена звезда те демантује"

Sto gore?

Nismo ni bolji ni gori nego prosle godine,u kontekstu Kupa.

Raspadamo se na svim nivoima,ponizavaju nas na terenu i to nije od juce...

Ajde uprava losa,trener los...nije prvi put,ali kao bivsem sportisti mi nesto nije jasno.

Kako ovi igraci nemaju samopostovanja ,kako nemaju sportske drskosti,uopste kako mogu da gledaju da ih kojekakvi pretrcavaju,vrte,ma ponizavaju...

Samo izgleda da su ti "kojekakvi" bolji od ovih nasih nikakvih,pa je samim tim sve kul.

Pobedio bolji,vise srece drugi put.

Ван мреже DelijeSlovenija

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.685
  • Репутација: +1195/-260
« Одговор #72 послато: 29 Октобар 2014, 15:07:27 »
Ako imaju obraz, Terzić, Lalatović, Kokeza i Tončev več danas bi trebali napustiti Zvezdu. Ovo danas je sramota!

Terzić neka se lepo vrati u Ofk-u, još jedan koji gleda na sebe a ne klub.. Bitno je da se dovodi razno razne Đorđeviće, Despotoviće a pored svega daje pola miliona evra za neznalice kao što su Planić i Gavrić?! Kokeza sa Rakićem i njegovih 20 golova? Tončev je več samo svojom pojavom sramota klubu!

Lalatovića sam branio i posle derbija i posle Donjeg Srema ali danas je dosta! Neka se čovek vrati u Kruševac ili Voždovac za sada je to njegov maksimum. Nema igre, igrači ne znaju šta uopče da rade na terenu! Pored toga i njegove izmene? :krstise: Bitno je zameniti jedinog igrača koji je nešto napravio a pušta se one koji nisu napravili ništa.

Ван мреже RazerDelija

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 170
  • Репутација: +30/-50
« Одговор #73 послато: 29 Октобар 2014, 15:07:46 »
Само нека терају још више људе од ове деце наше, није ни чудо што нам је посета на утакмицама толика са оваквом игром. Хаос, туга, не може се позитивно ништа рећи. Ја се само надам да ће на пролеће боље бити, ваљда ћемо научити нешто из ових утакмица, и довести права појачања.

Ван мреже mynx

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.935
  • Репутација: +440/-528
« Одговор #74 послато: 29 Октобар 2014, 15:08:04 »
Jebote umesto sada da iskoristimo ovaj poraz stoke od Jagodina,i da pobedimo ovde,i zaredimo nekoliko pobeda za redom i u prvenstvu i prestignemo ih na tabeli,mi tonemo sve vise i vise :duplizid:

Ван мреже DelijeSlovenija

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.685
  • Репутација: +1195/-260
Гаврића на трансфер листу, а Јовића на трибине наредне 3 утакмице.  >:( :facepalm:

Pa kod nas je ionako ceo tim na transfer listi.. Večji problem je što jih niko neče..

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 4.033
  • Репутација: +1984/-1189
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #76 послато: 29 Октобар 2014, 15:10:03 »
da dva gore lika od cetvorice pomenuta bi napustilo Zvezdu posle izbacivanja iz evrope, ali ako tad nisu imali obraza i otisli, ti ocekujes da napuste posle jednom poraza?

Ван мреже Miki PN

• Члан ФК
  • Поруке: 5.611
  • Репутација: +2219/-1484
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #77 послато: 29 Октобар 2014, 15:10:48 »
Jbt osecam se ko da mi je neko nalupao samare...

Imao sam poverenja i strpljenja za Lalata, ali on je poceo da nas vredja sa postavkom igre.
Laza je odavno za klupu kao i Gavric.
Jovic takodje.

Pisao sam o tome pre pocetka prvensta a pisacu i dalje.
Nista ama bas nista necemo da uradimo dok ne dovedemo krstenog spica.

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.629
  • Репутација: +2425/-3114
« Одговор #78 послато: 29 Октобар 2014, 15:10:53 »
Jebote umesto sada da iskoristimo ovaj poraz stoke od Jagodina,i da pobedimo ovde,i zaredimo nekoliko pobeda za redom i u prvenstvu i prestignemo ih na tabeli,mi tonemo sve vise i vise :duplizid:
Ovo je kup bracela.

Послато са GT-S6500D користећи Тапаток 2

Ван мреже Трстеничанин ЦЗ

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.847
  • Репутација: +1570/-125
  • ...и када губимо и када водимо...
« Одговор #79 послато: 29 Октобар 2014, 15:12:24 »

Да је бар извео резервни састав,да је дао шансе Јовановићу,Грујићу,Антићу,Савићевићу,не би ми толико тешко пао пораз.Рекао бих пустио клинце,битно је да стичу искуство.Али за ово нема оправдања.Сем Ристића,кога наш тренер још изводи из игре,ја не знам ко је у овом тиму данас пружио партију бар на нивоу друголигашког играча,пошто ово данас је нешто између зоне и српске лиге.