Анкета

Ко се најмање обрукао против Рада:

Кахриман
27 (8.5%)
Печник
13 (4.1%)
Павићевић
8 (2.5%)
Лазић
10 (3.2%)
Мијаиловић
4 (1.3%)
Ковачевић
8 (2.5%)
Лазовић
7 (2.2%)
Катаи
28 (8.8%)
Јовић
16 (5%)
Ристић
166 (52.4%)
Гаврић
3 (0.9%)
Босанчић
5 (1.6%)
Деспотовић
4 (1.3%)
Савићевић
18 (5.7%)

Укупно гласова: 317

Аутор Тема: 1/8 финала Купа Србије:Рад - Црвена звезда 1:0  (Прочитано 18398 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.006
  • Репутација: +1773/-1892
Одг: 1/8 финала Купа Србије:Рад - Црвена звезда 1:0
« Одговор #180 послато: 30 Октобар 2014, 09:34:21 »
Kup takmicenje je ukidanjem evropskog takmicenja pod imenom Kup kupova je izgubio pravi smisao i realno u skoro svim zemljama mozes da vidis svakakve rezultate. Mi smo prosle godine ispali od Vojvodine pa smo ih za par dana savladali u prvenstvu. Tekso mozemo dva puta u 4 dana da ne dobijemo Rad. Motivacija nakon novog kiksa groblja ce da bude na znatno vecem nivou igracima se sigurno vraca nada da se moze do titule tako da verujem da bi trebalo da mnogo vis ezapnu u prvenstvenom mecu.
Јебеш куп, имамо их милион и овако ће нам бити олакшана борба за титулу јер ћемо имати више времена за одмор. Само испадање је небитно. Да смо створили 5-6 шанси и испали, да је ово само једна лоша партија у низу добрих, не би био никакав проблем.
Ми из утакмице у утакмицу играмо све лошије, вољни моменат је на све мањем нивоу. Нешто мора да се преломи како би се полусезона изгурала достојанствено.
Баш сам после дербија неком рекао да ништа није готово, гробари нису проблем јер морају да падну на некој од наредне 3-4 утакмице (мада сам заборавио ОФК и нисам очекивао ту кикс). Наша мука је у Лази, Катаију, Босанчићу и екипи. Само двојица од ове тројице да дођу на потребан ниво, ми ћемо играти неупоредиво боље.

Ван мреже Vaske

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 156
  • Репутација: +838/-220
« Одговор #181 послато: 30 Октобар 2014, 10:54:10 »
Pročitao sam komentare nakon ove utakmice u kojima su mnogi osuli paljbu na trenera Lalatovića. Nije Lalatović jedini niti najveći krivac (snosi i on sigurno svoj deo odgovornosti). Znali smo još pre početka prvenstva da nemamo adekvatne zamene za Ninkovića, Milijaša (koji je kasnije otišao) i Mrdju i Daudu, za to je kriva uprava koja mu nije dovela dobre igrače, a ne Lalatović.
Što se same utakmice tiče-nebi da se ponavljam (ono što su drugi rekli) već ću probati da kažem i nešto svoje. Mislim da je kao i na nekim prethodnim utakmicama naš najbolji igrać bio mladi Ristić, a da je Kahriman (u svojoj možda poslednjoj utakmici u ovoj sezoni) mogao mnogo bolje kod gola Rada.
Očekivao i malo drugačiji sastav ekipe na ovoj utakmici...

Ван мреже Пинк Пантер

• Веран као пас
  • Поруке: 817
  • Репутација: +185/-605
  • још ко дете...
« Одговор #182 послато: 30 Октобар 2014, 11:09:21 »
Pročitao sam komentare nakon ove utakmice u kojima su mnogi osuli paljbu na trenera Lalatovića. Nije Lalatović jedini niti najveći krivac (snosi i on sigurno svoj deo odgovornosti). Znali smo još pre početka prvenstva da nemamo adekvatne zamene za Ninkovića, Milijaša (koji je kasnije otišao) i Mrdju i Daudu, za to je kriva uprava koja mu nije dovela dobre igrače, a ne Lalatović.
Što se same utakmice tiče-nebi da se ponavljam (ono što su drugi rekli) već ću probati da kažem i nešto svoje. Mislim da je kao i na nekim prethodnim utakmicama naš najbolji igrać bio mladi Ristić, a da je Kahriman (u svojoj možda poslednjoj utakmici u ovoj sezoni) mogao mnogo bolje kod gola Rada.
Očekivao i malo drugačiji sastav ekipe na ovoj utakmici...

Има боље играче него онај тренер Рада.
То је дефинитивно. Па ето изгубио.

Кривац за овако лошу игру је искључиво Лалатовић, али не треба га сад ћерати, јер тиме се ништа не би добило.
Стрпљење и нада да се само лоше контају играчи и тренер и да ће комуникација бити боља,а онда и залагање и игра.

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.342
  • Репутација: +807/-1618
« Одговор #183 послато: 30 Октобар 2014, 11:10:08 »
ko drugi da bude kriv za uzasno spremljenu prije svega fizicki ekipi, a potom i ekipu koja je skroz letargicna, malokrvna. ekipa bez glave i repa. bez pravog lidera i vodje na terenu. ako ne mozes spremiti bosancica i kataija fizicki a ovog i psihicki da igraju za 2 mjeseca, onda je problem ne samo u njima.
kad nemas fizicku spremu  i volju nemas ni igru. to je greska jedino strucnog staba.

На мрежи Ajverson

• Веран као пас
  • Поруке: 857
  • Репутација: +199/-314
« Одговор #184 послато: 30 Октобар 2014, 14:24:09 »
Previse se potencira ta fizicka priprema. Ja nisam video nijednog igraca da je ostao bez vazduha, da ne moze da trci. Mi kad kod nesto ne ide, odmah se hvatamo za fizicku pripremu.
Osim Kataija i donekle Bosancica svi igraci su u dobrom stanju. Ne slazem se da je strucni stab kriv sto je Katai nespreman, koliko god da dobro radi na treningu, ako posle treninga ne vodi racuna o sebi, vec jede i pije sta stigne, tu jedino trener moze biti kriv sto ga ne istera.  Kako Kovacevic moze biti spreman, trci za ceo tim, ali decko je 100 posto profesionalac, za razliku od nekih.

Ван мреже Звездашица_УЕ

• Члан клуба
  • Веран као пас
  • Поруке: 837
  • Репутација: +773/-605
  • Ужице цело црвено-бело!
« Одговор #185 послато: 30 Октобар 2014, 15:00:54 »
Kako da zadrzimo drugo mesto kad smo treci na tabeli?Ne moze se reci da za klub kao sto je Crvena Zvezda nije primarni cilj osvajanje trofeja?Crvena Zvezda u bilo kojem takmicenju da igra,bori se za trofej,a to pokazuje i danasnji sastav.Da je Lalatovic mislio da je kup nevazan kao sto kazes,izasao bi sa rezervnim sastavom,dao bi omladincima sansu,ne bi izveo najjaci sastav.....

Надам се да ћемо после првог следећег кола бити опет на другом месту, иду нам на руку утакмице, наравно под условом да победимо. А и нисмо се разумели, тј. ти мене. Нисам рекла да Звезда не игра за трофеје, већ да са оваквим тимом то изгледа као пењање на Монт Еверест без икакве опреме. Ми једноставно немамо играче за оба такмичења, једва крпимо и за првенство, и у таквој ситуацији, више сам за борбу у првенству, па шта буде, него за куп. А и може тренер да калкулише до ујутру, жеље су једно а могућности друго. Што пре схвати и он то, биће свима боље.

Ван мреже rcz

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.541
  • Репутација: +2042/-1805
« Одговор #186 послато: 30 Октобар 2014, 15:12:21 »
Daj bre pa o cemu pricas ti?Kao da smo neki tim iz Premijer Lige koji igra ligu sampiona, jedno cetiri kupa i prvestvo pa da pricamo o tome kako nemamo tim za vise frontova.

jebote zivot i dalje ne verujem sta sam procitao  :krstise:

Ван мреже Звездашица_УЕ

• Члан клуба
  • Веран као пас
« Одговор #187 послато: 30 Октобар 2014, 15:17:33 »
Кажем оно што видим. Са оваквим полу-играчима, саставом какав имамо, игром, добро је да смо и трећи и да је овако мала разлика у бодовима. Хтели ви да признате или не, и ово је добар резултат који не знам ни сама како успевамо да одржимо, тј. знам, имамо среће више него памети.

Ван мреже rcz

« Одговор #188 послато: 30 Октобар 2014, 15:23:16 »
Da, mi igramo kao ona stvar i to je tacno.Ali nije tacno i pre svega glupo je reci da mi nemamo tim za kup i za prvenstvo.I to nema veze sa timom, vec sa jednom prostom cinjenicom a to je da mi imamo ogromne pauze u prvenstvu, imamo ogromne pauze izmedju utakmica u kupu i ovaj ritam(kakav ritam jbm ti sunce?), utakmica prvenstvo-kup, moze lagano da izdrzi neka ekipa iz druge lige gde igraci treniraju duplo slabije i losije, a ne igraci Crvene Zvezde.

Ван мреже Звездашица_УЕ

• Члан клуба
  • Веран као пас
« Одговор #189 послато: 30 Октобар 2014, 15:32:56 »
Извини у њихово име што су те демантовали и што су изгубили јуче. Са оваквом игром, ниједан тим не би могао да буде на два такмичења, и једно му дође понекад превише. Тужно, али истинито.

Што пре схватимо да ово није Звезда каква је била пре 10-ак година (да не кажем и раније) кад су играли они који су трчали бар за сваку лопту, трудили се, давали све од себе, `гинули` на терену, једноставно они који су заслужено долазили у Звезду, биће нам лакше да се помиримо са чињеницом да оваква Звезда може да игра или првенство или куп, а по мени је ипак боље играти првенство и ту видети шта може да се уради. И онда остаје да се надамо да ће се ствари, пре свега у главама играча, па и унутар клуба променити на боље, тад можда и почнемо да личимо на клуб какав памтимо.

Ван мреже rcz

« Одговор #190 послато: 30 Октобар 2014, 15:36:00 »
Ti ili ne znas ili neces da procitas ono sto sam ja napisao u prethodnom postu.Skroluj ka gore, pa procitaj par puta i mozda ce ti biti jasno sta sam hteo reci.

Ван мреже Звездашица_УЕ

• Члан клуба
  • Веран као пас
« Одговор #191 послато: 30 Октобар 2014, 15:47:41 »
Нема потребе да враћам, прочитала сам све три поруке које си написао. У првој се чудиш како сам рекла да немамо играче за куп и првенство, у другој се слажеш да играмо лоше и закључујеш да би темпо куп-првенство и лошије екипе издржале а камоли играчи из Звезде, а у трећој си ме увредио индиректно рекавши да сам глупа и да ми није јасно шта си хтео да кажеш. Према томе, преписка је овом мојом поруком завршена. Шта сам имала, ја сам написала.

Ван мреже Ужичанин

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.009
  • Репутација: +949/-927
  • Звезда Олимпијакос
« Одговор #192 послато: 30 Октобар 2014, 15:51:30 »
Previse se potencira ta fizicka priprema. Ja nisam video nijednog igraca da je ostao bez vazduha, da ne moze da trci. Mi kad kod nesto ne ide, odmah se hvatamo za fizicku pripremu.
То и ја мислим. Могу, али неће да трче. Срамота за професионалце. Случај "шампони" треба да се понови, али по нечијим ногама. Чисто као мотивација.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #193 послато: 30 Октобар 2014, 17:51:38 »
Тема је Куп утакмица са Радом.

Ван мреже Ljuba

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 170
  • Репутација: +58/-105
« Одговор #194 послато: 30 Октобар 2014, 21:53:13 »
То и ја мислим. Могу, али неће да трче. Срамота за професионалце. Случај "шампони" треба да се понови, али по нечијим ногама. Чисто као мотивација.
Veća glupost nije napisana!