Анкета

Ко се најмање обрукао против Рада:

Кахриман
27 (8.5%)
Печник
13 (4.1%)
Павићевић
8 (2.5%)
Лазић
10 (3.2%)
Мијаиловић
4 (1.3%)
Ковачевић
8 (2.5%)
Лазовић
7 (2.2%)
Катаи
28 (8.8%)
Јовић
16 (5%)
Ристић
166 (52.4%)
Гаврић
3 (0.9%)
Босанчић
5 (1.6%)
Деспотовић
4 (1.3%)
Савићевић
18 (5.7%)

Укупно гласова: 317

Аутор Тема: 1/8 финала Купа Србије:Рад - Црвена звезда 1:0  (Прочитано 18379 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
1/8 финала Купа Србије:Рад - Црвена звезда 1:0
« послато: 27 Октобар 2014, 21:45:24 »
Осмина финала Купа Србије

Рад - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

29.10.2014., 13:00, Стадион: ''Обилић'' Врачар

У осмини финала, Црвена звезда ће гостовати Раду. Ова утакмица биће одиграна на стадиону на Врачару, а карте ће моћи да се купе и на Маракани.
Благајне нашег стадиона радиће у уторак, 28. октобра од 11 до 17 часова, и на њима ће се продавати карте за западну трибину Обилићевог стадиона. Цена карте је 400 динара.

После бледе партије и минималне победе у првенству наш тим има прилику да поправи утисак и пласира се у четвртфинале Купа Србије. Термин је незгодан, радни је дан, али то није изговор да нас не буде што више на Врачару и да носимо наш тим до победе.

Остаје да се види да ли ће тренер Лалатовић промешати карте и пружити прилику неким играчима који до сада нису имали велику минутажу. Ковачевић и Гаврић су одмарали у првенству тако да и они конкурисати за тим као и капитен Мијаиловић који је пазузирао због жутих картона.
« Последња измена: 29 Октобар 2014, 14:55:02 Љуба »

Ван мреже Keiv

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 76
  • Репутација: +10/-119
Ocekujem klince u prvoj postavi.
Vreme je da docekamo taj dugo cekani gol Jovica.
Ocekujem jos jednu maestralnu partiju Rileta i nadam se Antic da ce zapoceti ovu utakmicu.
Crvenkapo izgubices ponos...

На мрежи Неко из масе

• Члан ФК
  • Поруке: 158
  • Репутација: +171/-112
Незгодно гостовање, опет у размаку од пар дана исти противник у купу и првенству, али морамо да победимо у обе.

На оваквим утакмицама прекиди су нам велика шанса, али смо у њима катастрофални ове сезоне, нарочито у односу на претходну. Надам се да ће се од ове утакмице нешто променити на боље и у том сегменту игре.

Не очекујем неку лепу игру, али хоћу да видим велику борбеност, да ми будемо екипа која више жели победу и гризе на терену. Дакле, са најспремнијим играчима и са два шпица. Нема шта да се чека 70. минут па да се крене са изменама и напуцавањем лопте напамет напред и никоме, него од старта да се приступи максимално озбиљно утакмици и крене на гол. Дај да решимо то у првом полувремену.

Врло незгодан термин, а и цена карата није баш мала, али ваљда ћемо напунити трибину. Сви на чарВра!

На мрежи Niko kao Zvezda

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.254
  • Репутација: +811/-1791
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
Bitna informacija za sve koji idu na Vracar sutra. Zapad je rezervisan za nas, a Istok za Radovce.

Prodaja ulaznica za navijače i simpatizere FK Crvena Zvezda:

Navijači i simpatizeri FK Crvena Zvezda biće smešteni na Zapadnoj tribini stadiona koja na koju se ulazi iz ulice Gospodara Vučića.

Prodaja ulaznica dan pre odigravanja utakmice će se odvijati na blagajnama stadiona FK Crvena Zvezda u utorak 28.10.2014. godine u vremenu od 11:00 do 17:00 časova.

Prodaja ulaznica na dan odigravanja utakmice će se odvijati na blagajni stadiona FK Obilić na Zapadnoj tribini u vremenu od 10:00 časova.

Ocekujem da se Lalatovic opameti da pusti klince da igraju fudbal. Da gledamo mladost, kad vec nemamo kvalitet da gledamo pristojan fudbal.

На мрежи ЧикаНикола

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.042
  • Репутација: +531/-185
  • Rezultat je trenutan, a ideal večan
Кахриман-Ђорђевић-Павићевић-Јовановић-Антић-Ковачевић-Ристић-Босанчић-Гаврић-Печник-Јовић.
Рад јесте незгодан, али вјерујем да га можемо добити у обје ове утакмице. Имају два добра нападача Јелића и Перовића, па је јако битно да одбрана буде на нивоу. Надам се да ће их Лалат мотивисати, да ће гристи од прве минуте, и да ће шансу добити и Аврамовски и Грујић.
Напред Звездо тебе волим ја

Ван мреже Keiv

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 76
  • Репутација: +10/-119
Avramovski i Grujic u ovoj tekmi moraju da budu ispred Bosancica odnosno Kovacevica

На мрежи ЧикаНикола

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.042
  • Репутација: +531/-185
  • Rezultat je trenutan, a ideal večan
Avramovski i Grujic u ovoj tekmi moraju da budu ispred Bosancica odnosno Kovacevica
Да то би било занимљиво видјети, али не вјерујем да ће бити тако. Аврамовски се вратио након повреде за коју не знамо колико је тешка, а некако имам осјећај да Лалат није нешто одушевљен Грујићем, прије свега по његовој изјави после утакмице са Доњим Сремом.
Да сам ја тренер све би их ставио од прве минуте, а избацио ова наша крила будући да су нам најлошији дио тима до сада   :srbinosm:

Ван мреже Урош1389

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 318
  • Репутација: +78/-153
  • предлагач батина
Две утакмице за редом против нимало наивне екипе. Нису за потцењивање! Јовић од старта као и Риле и Аврамовски, Тенк, Рајко, мора то много боље да се одигра против Рада. Босанчића оставити на клупи!  Термин је срање!

Гази ломи!

На мрежи Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.439
  • Репутација: +5690/-10016
  • Contende ad caelum
Антић, Вуле и Јовић би морали од старта. Пожељно и Грујић и Аврамовски, уз наду да ће Лазовић мало на клупу, а Нејц на десно  крило. Нек клинци носе игру и биће све ок.

Ван мреже Шарени

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 114
  • Репутација: +25/-49
Pre ce Planic na stopera nego Vule  :travka:

На мрежи stefanjuve

• Члан ФК
  • Поруке: 236
  • Репутација: +96/-44
  • Sever celi sada se veseli!
Nadam se da cemo se konacno raspucati. Dosta je bilo susnog perioda. Ocekujem od Rakica puno.

Takodje nadam se da ce Pecnik odmoriti konacno jedan mec. Vreme je da vidimo i Antica protiv za nijansu boljeg tima.

Ван мреже ЛунатикТБ

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.146
  • Репутација: +610/-246
  • Звезда је живот!
Pre ce Planic na stopera nego Vule  :travka:

Јовановић је био већ виђен у стартних 11 у прошлом колу купа, али га је повреда спријечила. Колику жељу је имао да заигра чак је и крио повреду.
Надам се да ћемо видјети и њега и Грујића, Јовића од почетка, уз сада већ стандардног Ристића.

Ван мреже Miso83

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.132
  • Репутација: +169/-1165
Iskreno se nadam da ce jedan od dvojca Planic-Jovanovic sutra poceti mec.
Rad je u padu forme,ali i to ne sme da zavara,trazice oni sansu da kroz kup udju u Evropu..
I pored ubacivanja klinaca,mi moramo da idemo na pobedu.
Mislim da ce Lalat izvesti ovako nesto..

Napred Zvezda!!

На мрежи Niko kao Zvezda

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.254
  • Репутација: +811/-1791
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
Kakav Katai, mozda kad skine 15 kila i pokaze zelju za fudbalom

Ван мреже Thewaymine

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 8
  • Репутација: +2/-5
NISU NAMA  protivnici problem,najveci problem smo sami sebi.Ekipa nije u globalu gledano toliko igracki losa,oni koji prate klub ovoliko dugo kao ja znaju da smo imali i gori kadar fudbalera(bukvalno kvalitativno gledano jesmo najgori ali u odnosu na trenutne konkurente nije sve tako crno ). Sutra trebamo sa najjacim mogucim timom u boj,nek igra i GAVRIC :D samo nek se bori,da pobedimo mora se.

Ван мреже Подршка севера

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.516
  • Репутација: +926/-359
  • taj osecaj nas kad pogodak das
Vec dva puta mafija iz fss,nam dodeljuje jednog istog protivnika,da prvo igramo u kupu pa odmah i u prvenstvu,tu naravno mislim na borac i evo sad rad,a svi znamo koliiko je tesko dobiti jednog istog protivnika dva puta uzastopno ma koliko on bio jak..dok stoka dobija drugoligasa..slucajnost?? Ne bih rekao....ali sta je tu je,zeznut termin nase je da se pojavimo u sto vecem broju i pruzimo podrsku timu ...u ovoj utakmici nema popravnog,i zato SVI NA VRACAR..Igraci srce na teren a mi da ostavimo glas na tribini,. :ziveli2:

Ван мреже Gaučo

• Веран као пас
  • Поруке: 882
  • Репутација: +587/-765
Ova ekipa je toliko loša, da počinjem da mislim da je gora i od one, kada su okosnicu tima činili, Slavko Perović, Marko Blažić, ''Guma'' Bogdanović, Psiholjub... :pljas:

Ван мреже ticket

• Врховна маца!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.113
  • Репутација: +531/-262
Ova ekipa je toliko loša, da počinjem da mislim da je gora i od one, kada su okosnicu tima činili, Slavko Perović, Marko Blažić, ''Guma'' Bogdanović, Psiholjub... :pljas:
Cemu toliko preterivanje?

Ван мреже Gaučo

• Веран као пас
  • Поруке: 882
  • Репутација: +587/-765
Počinjem da stvaram takav utisak. Sve su više lošiji...Nemaš kreatora igre. Elem, pozdrav za sve one što su pljuvali Milijaša, i veličali Bosančića, govoreći da će ga dostojno zameniti ili čak biti bolji od kapitena. Ristić i Petković, uz Lazića jedini igraju nešto ove sezone. Ne računajući Rajkovića, koji je  fantastičan. To je moje mišljenje. Loši smo, dosta smo loši!

Ван мреже Трстеничанин ЦЗ

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.847
  • Репутација: +1570/-125
  • ...и када губимо и када водимо...
Цитат
Реципроцитетом смо добили један део карата који ће се делити сутра у пола 11 на нашем стадиону!

Са форума делије.нет