Анкета

Најбољи играч против Доњег Срема био је:

Рајковић
13 (3.3%)
Печник
12 (3.1%)
Павићевић
0 (0%)
Лазић
3 (0.8%)
С. Ђорђевић
1 (0.3%)
Ристић
341 (86.8%)
Лазовић
3 (0.8%)
Босанчић
1 (0.3%)
Ракић
4 (1%)
Катаи
3 (0.8%)
Деспотовић
0 (0%)
Грујић
8 (2%)
Аврамовски
2 (0.5%)
Јовић
2 (0.5%)

Укупно гласова: 393

Аутор Тема: 10. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Доњи Срем  (Прочитано 25572 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Thewaymine

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 8
  • Репутација: +2/-5
Одг: 10. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Доњи Срем
« Одговор #40 послато: 23 Октобар 2014, 11:11:56 »
Indisponiranog SAVU odmoriti,coveku ne ide pa ne ide,kapitena isto,dati sansu PLANI I S.DJORDJEVICU,moze i mali JOVANOVIC NA BEKA desnog,prodoran je. Napred sredina ok. LAZU I GAVRU na klupu. Srem nas nece iznenaditi,mi smo valjda svesni koliko mozemo i znamo.

Ван мреже Фурија

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.543
  • Репутација: +1297/-2567
« Одговор #41 послато: 23 Октобар 2014, 11:16:57 »
Al ste se opustili, gledao sam DS kad ih je vodio Vanic protiv groblja, malo je falilo da im pokupe bodove i to nisu igrali bunker.
U odnosu na derbi umesto Gavrica na krilo Vukan, levo Antic ostalo sve isto

Ван мреже Бакаја

• Члан ФК
  • Поруке: 1.138
  • Репутација: +878/-226
  • Господин Савршени
« Одговор #42 послато: 23 Октобар 2014, 11:33:23 »
Значи по теби треба играти исто против екипе која је замало добила екипу од које смо ми изгубили?

Ван мреже Фурија

« Одговор #43 послато: 23 Октобар 2014, 12:06:10 »
Ja sam svoje rekao Mijailovic ne moze zbog kartona, umesto njega Antic, Vukan ili Katai sigurno mogu Vise od Gavrica levo i to je to, ne vidim poentu igranje Jovica na derbiju ako ne odigra i protiv DS, voleo bih da mi objasnis malo tvoj komentar jer ga nisam razumeo?

Ван мреже Бакаја

• Члан ФК
  • Господин Савршени
« Одговор #44 послато: 23 Октобар 2014, 12:11:18 »
Кажеш да смо се сви опустили, а не треба да се опуштамо, јер је ДС замало откинуо бодове Партизану, чак је могао и да га добије, а онда кажеш да треба играти исто као против Партизана, само треба заменити играче који не могу због картона. Зашто играти исто против ДС као против Партизана ако су сличне екипе, а једна нас је већ добила?

Ван мреже Фурија

« Одговор #45 послато: 23 Октобар 2014, 12:26:25 »
Gavric nema kartone, ja mislim da sam naveo mozda najjacu mogucu ekipu koju mozemo odabrati u Lalatovoj formaciji s tim da bi mnogi stavili Rakica umesto Luke. Ovo moje "nema opustanja " se odnosilo na neke koji vec duzi period govore Lazu na klupu, pa Savu na klupu itd, nije mi jasno koji ti mislis izmene jos da napravimo kad mi od ovog boljeg nemamo, mozda Vule umesto Lazica, ali ako se Lazic gura radi prodaje na zimu onda ga treba trpeti do prelaznog roka

Ван мреже Бакаја

• Члан ФК
  • Господин Савршени
« Одговор #46 послато: 23 Октобар 2014, 12:50:12 »
Далеко од тога да је опуштање ако играче ван форме  и који дрве лопту ставиш на клупу, а Лалатова формација је сачувај Боже, јер тамо баш ти најгори појединци морају и да играју.

Ти кажеш да ми имамо потцењивачки став према Доњем Срему, ја кажем да ти то имаш према нашим играчима.
Цитат
nije mi jasno koji ti mislis izmene jos da napravimo kad mi od ovog boljeg nemamo

Ван мреже Фурија

« Одговор #47 послато: 23 Октобар 2014, 12:59:39 »
Pa ako ja imam takav stav onda ima i 90% foruma, da nije Planic nozda bolji od Save, da nisu P.Djordjevic i Pecnik bolji nego Pecnik i Lazovic, cinjenica je da je Gavric zalutao u prvih 11, ali od oatalih mi nemamo bolje,mozemo samo da rizikujemo sa klincima ali ja ne pricam o tome cec o stavljanju iskusnih na klupi a nemas odgovarajuce zamene, ajd sad ti navedi prvih 11 posto kazes da mi od ovog tima (sem Gavrica) imamo

Ван мреже Бакаја

• Члан ФК
  • Господин Савршени
« Одговор #48 послато: 23 Октобар 2014, 13:10:42 »
Клинци нису ризик, искусни су ризик зато што су ван форме. Два шпица, везни ред пун клинаца, а не играча који ће у другом полувремену да стану са игром, јер немају снаге више. Ставио сам већ на овој теми мало пред тебе поставу са Грујићем и Ристићем око којих треба да се формира игра, јер су и те како показали да знају, а при томе не падају са игром у 52. минуту утакмице.

Ван мреже Фурија

« Одговор #49 послато: 23 Октобар 2014, 13:37:33 »
Stavis nazad Vuleta i Lazica, Lazic koji je sklon kiksevima i Vule koga lopta hoce da ponese,ne znam samo ko bi krpio eventualnu gresku pri izvodjenju, Savo na beka,ne moze 1na 1 nikog da zgazi, prvi pas katastrofa a centarsut svaki treci pogodi, Avramovski nema snage za  poluvreme, za njega je Bosancic tata,  ne kontam razlog sto svi vide u njemu neku nazovi klasu, svi navode Grujica a zaboravlja se mali Jokic koji u Kolubari ima cesto prednost u odnosu na Grujica, sa tom ekipom sto si rekao ja ti garantujem da ne bi uzeli 3 boda, Rile mnogo vise moze u sredini nego na krilu
Medju prvima sam govorio za Savu da je pao ali ako treba Vule da igra pre cu birati Savu nego Lazica

Ван мреже Бакаја

• Члан ФК
  • Господин Савршени
« Одговор #50 послато: 23 Октобар 2014, 13:45:34 »
Риле мени и игра на средини, нема крила у мојој поруци. Супер, Јокић је бољи како ти кажеш? Ставимо и њега онда уместо Аврамовског у квартет везног реда. Поента је да имамо много бољих опција које се не користе. Ако немамо бекове/крила тренутно, дај онда нешто друго. 3 - 5 - 2? Рајковић - Лазић, Јовановић, Саво - Ковачевић, Грујић, Јокић, Ристић, Лазовић - Ракић (Деспотовић), Јовић.

Ван мреже Фурија

« Одговор #51 послато: 23 Октобар 2014, 13:58:30 »
Lazovic i Ristic na strani, tesko, mozda samo protiv bunker ekipa, Pecnik je napr ko stvoren za 352, zadovoljan sam kako je odigrao derbi i trenutno najvise moze da prikaze na beku, ebi ga ocigledno se ne slazemo oko nekih stvari, npr meni je Bosancic dok je imao snage zadovolhavajuce odigrao derbi, i njega bi npr rotirao sa Grujicem, njemu bi odlicno doslo tih pola sata, e sad jedni tvrde da je on za zadnjeg veznog, drugi za centralnog, u svakom slucaju pre bi njemu i Jokicu dao sansu nego Avramovskom, em je mekan em ne zna da povuce, u svakom slucaju necemo gledati ni moku ni tvoju postavu  :srbinosm:

Ван мреже Бакаја

• Члан ФК
  • Господин Савршени
« Одговор #52 послато: 23 Октобар 2014, 14:04:25 »
Босанчић је одиграо задовољавајуће и мени дерби, док је имао снаге. Мени тај део са снагом смета и то много ;)

Да не смарам више, надам се неким променама у самом тиму и све више клинаца са позамашном минутажом, а ови што немају снаге за 30 минута, а не више да се закуцају за клупу или трибине.

Ван мреже Саки

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 2
  • Репутација: +0/-0
« Одговор #53 послато: 23 Октобар 2014, 15:04:15 »

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.257
  • Репутација: +4241/-3269
« Одговор #55 послато: 23 Октобар 2014, 16:27:43 »
Сви којима није проблем да дођу, а надам се да ће нас бити доста, понесите шалове. Одавно нисмо сликали добру шарпату.

Ван мреже Неко из масе

• Члан ФК
  • Поруке: 158
  • Репутација: +171/-112
« Одговор #56 послато: 23 Октобар 2014, 17:34:33 »
У претходне две утакмице узели смо само бод, примили 3 гола, за сада једина у првенству. Много је битно да добијемо ову утакмицу и започнемо нови победнички низ. Зато је важно да дођемо у што већем броју и подржимо наше клинце! Нема потребе да се било шта пише...видимо се на стадиону!

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.816
  • Репутација: +4849/-4029
« Одговор #57 послато: 24 Октобар 2014, 01:06:43 »

:bgd barjak:
« Последња измена: 24 Октобар 2014, 01:36:37 Vasili Zaitsev »

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.948
  • Репутација: +1009/-837
« Одговор #58 послато: 24 Октобар 2014, 05:43:45 »
Jovic mora obavezno igrati zbog psiholoskog faktora, da se ne oseca krivim za poraz u derbiju. Jedan gol ce ga vratiti u zivot. Samo da ga krene, zabijace on kao od sale. Gde ces bolje prilike od Donjeg Srema na Marakani.

Ван мреже Ћићми

• Деструктивна личност!
  • Поруке: 6.707
  • Репутација: +2813/-921
« Одговор #59 послато: 24 Октобар 2014, 08:49:39 »
on bi trebalo da igra i zato što je i ovako golobrad bolji od rakića i despota, što i nije tako teško