Анкета

Најбољи играч против Доњег Срема био је:

Рајковић
13 (3.3%)
Печник
12 (3.1%)
Павићевић
0 (0%)
Лазић
3 (0.8%)
С. Ђорђевић
1 (0.3%)
Ристић
341 (86.8%)
Лазовић
3 (0.8%)
Босанчић
1 (0.3%)
Ракић
4 (1%)
Катаи
3 (0.8%)
Деспотовић
0 (0%)
Грујић
8 (2%)
Аврамовски
2 (0.5%)
Јовић
2 (0.5%)

Укупно гласова: 393

Аутор Тема: 10. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Доњи Срем  (Прочитано 25579 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Geometar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.913
  • Репутација: +426/-1037
Одг: 10. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Доњи Срем
« Одговор #220 послато: 27 Октобар 2014, 01:11:52 »
Trebace neko malo bolji i od Despotovica i Rakica zajedno kao i u sredini da bi se napala titula,definitivno.

Ван мреже Snoopy

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.058
  • Репутација: +1155/-1093
« Одговор #221 послато: 27 Октобар 2014, 12:50:10 »
   Док сам сабрао утиске да и ја кажем нешто. Пре свега, све похвале за Лалатовића што је најавио да ће форсирати младе до краја сезоне. Такође, похвале за добар интервју и коначно критике које је индиректно упутио оним неспремним непрофесионалцима и квазифудбалерима, као и УО и онима ко их је довео. Још једном се показало да само наша деца заслужују у овом тренутку дрес. Ако не можемо да како каже Лалат да гледамо Месија онда макар можемо да гледамо труд и залагање. Очајану смо утакмицу одгледали, али морам да похвалим малог Ристића који ме све више одушевљава. Толико је одскакао од осталих да га је милина било гледати. Остали суви просек, неки и испод тога. Катаи је ужасан на терену. Ја би њега код Радаковића спремио једно пола године, па би га тек онда да тренира са екипом. Босанчић такође, човек изгубљен у времену и простору. Има тај добар пас, али џаба и то кад му свако додавање касни.

Све у свему, на полусезони би се захвалио Босанчићу, Катаију, Деспотовићу, Ђорђевићима, Гогићу, Гаврићу (под обавезно), а Бога ми и Ракићу. Дао би шансу Аврамовском, Грујићу, Вукану (али смо још једну шансу), Јовановићу, Мбођу (или Планићу) и довео једног расног стрелца уз Јовића.

Ван мреже DubRe

• Веран као пас
  • Поруке: 884
  • Репутација: +326/-242
  • СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ
« Одговор #222 послато: 27 Октобар 2014, 15:44:29 »
Evo da iznesem par utisaka:

1. Ova polusezona je izgubljena zbog, prije svega, fizičke ne spremnosti igrača, tako da molimo Boga u narednih 5 mečeva
    da ostanemo na ovoj udaljenosti od vodećih i da se nadamo boljem na proljeće

2. Imam utisak da bilo ko da igra i u bilo kakvoj formaciji, rezultat bi bio isti

3. Totalno smo neuigrani, Lalat se polako gubi u "šaranju" i traženju dobitne kombinacije

4. Iskusni igrači ne dopustivo bezkrvni (Katai, Nejc, Laza, Rakić), a pojedini i ne znaju (Despot, Đorđević)

5. Ristić  :hail: Muda do poda

Opet po meni, gurati omladince bar ginu za grb, a iskusne "znalce" poslati jedno 2 mjeseca na Zlatibor ili Taru da se oporave i poprave "krvnu sliku"