Аутор Тема: Помози селектору, "позови играче" и састави тим  (Прочитано 26129 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Sledge_Hammer

• Др Трепанатор
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.799
  • Репутација: +2467/-1242
  • Dočekao Godoa!
Одг: Помози селектору, "позови играче" и састави тим
« Одговор #180 послато: 14 Новембар 2013, 15:56:22 »
Izgleda da je vecina igraca sa ovog spiska Stamenkoviceva ideja, ostali se nisu mnogo pitali:

http://www.mozzartsport.com/vesti/raskol-u-novinarskoj-selekciji-rajevac-i-sekulic-nece-u-uzice/65172

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1021
« Одговор #181 послато: 14 Новембар 2013, 16:03:13 »
Beljić iz Radničkog K i Arsenijević iz Jagodine je trenirao Piskavac u Užicu,to je što sam skontao na prvi pogled sastava a garant ima još njegovih igrača ,procenti procenti.

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.804
  • Репутација: +3891/-1938
« Одговор #182 послато: 14 Новембар 2013, 16:07:35 »
Komedija u nasem fudbalu se nastavlja....

Ван мреже ZvezdaMiJeSve

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.913
  • Репутација: +866/-251
« Одговор #183 послато: 14 Новембар 2013, 16:16:18 »
Evo sta je bilo, iz prve ruke.

Strani igraci su mahom odbili da igraju, te je teret pao na JSL vedete. U ponedeljak Rajevac prica Piskavcu da ga ne zanima ovo, da zove slobodno koga hoce. Ovaj sastavlja tim sa kojim su se svi novinari slozili.

Fora je sto je Rajevcu ispala kombinacija da ide u Afriku da trenira neki tim za kintu i on je samo trazio opravdanje da se ne nadje na klupi, s obzirom da je znao da nece biti tu u utorak. Ovaj novinar iz Novosti je imao neke svoje kombinacije sa menadzerima (ne znam jos uvek koje igrace je konkretno hteo da gurne), i to je na konferenciji odlicno doslo Rajevcu koji se tu nadovezao samo fazon ne poznajem igrace, odoh ja. Namestio Piskavca fazon, koji je inace u jako losim odnosima sa Beljicem i Arsenijevicem (ovo moze da potvrdi Jankauskas sa Slobodinog foruma, ako je to on tamo). Obojicu bih i ja iskreno zvao jer i jesu medju najboljim JSL igracima.

Ван мреже ernest

• Поруке: 13.070
  • Репутација: +2930/-6809
« Одговор #184 послато: 14 Новембар 2013, 16:28:48 »
Kod nas se ni ovakva selekcija ne moze napraviti bez skandala. :pljas:
I eto sad oni koje Miha nije zvao glume ludilo i sad im je ispod nivoa da igraju ovakvu utakmicu, svaka cast Pejcinovicu.
Ipak mislim da se i ova reprezentacija JSL mogla bolje sastaviti.
Neki igraci poput Bajkovica, Aleksica, Ninkovica, Alivodica, Lukovica, Stojanovic.. pa i Bojica, Beljica, Srnica.. apsolutno zasluzuju mjesto.. ali jbt Ostojic, Udovicic, Gojkovic, Lakic-Pesic, Skuletic..?!

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.310
  • Репутација: +2638/-2992
« Одговор #185 послато: 14 Новембар 2013, 18:19:57 »
Што је најгоре, има бољих играча и у ЈСЛу... Мада је доста њих са младим репрезентацијама.

Штопери су трагедија, а смешно је да нема Џонија Мијаиловића, који је реално уз Ел-Монира и Волкова најбољи леви бек у лиги.

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.949
  • Репутација: +5121/-8482
« Одговор #186 послато: 14 Новембар 2013, 20:20:16 »
Cela ideja je opsta sprdnja, cuj selekcija novinara. Kakva je to provera za A tim da igraju protiv gomile igraca koji ce se skupiti po prvi i verovatno jedini put u zivotu u tom sastavu, a jos pritom dolaze iz jedne prilicno slabe lige.

На мрежи Basileus

• Члан КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 1.630
  • Репутација: +947/-118
« Одговор #187 послато: 14 Новембар 2013, 21:06:06 »
Koliko ja znam islo se na pricu da se pozove bar po 1 igrac iz svakog kluba zato su tu Lakic-Pesic, Kecap i slicni... Mladi, omladinski reprezentativci koji su trenutno na spiskovima takodje nisu mogli da se pozovu, izuzetak su Ninkovic iz Partizana i Lukovic iz Rada koji nisu pozvani na te reprezentativne akcije. Nas Nine je odbio poziv, kao i Jankovic, Ljajic, Krasic i ostala ozbiljnija ekipa. Piskavac je zeleo da pozove neke igrace koji bi mogli da budu odlicni potencijali za A reprezentaciju u buducnosti tipa: Janjatovic, Vejinovic, Rankovic(iz Bajerna), Karanovic(St. Galen), Bosancic, Medojevic, Rodic, Momcilovic, ali je dobio i zabranu od Tola i Lekica kao i pritiske da ne zove nikog bez cistog srpskog drzavljanstva. Pejcinovic je jedini zamolio da se nadje na spisku i da ce doci iako mu klub zabrani ne bi li se nametnuo malo selektoru. Bili su veliki pritisci menadzera sa kojima je u semi i ovaj novinar iz Novosti. Ostali novinari poput Petrovica sa SOS-a i jos neki koji su odlucivali u 99% spiska su se slozili sa Piskavcem, a da se ne preskoci ni jedan klub. Takodje nisu pozvani neki stariji igraci tipa naseg Mijailovica, Milijasa, Obradovica kao i stranci iz lige. Najstariji je Arsenijevic(islo se na uglavnom mladje igrace od 26 god) ali iz Jagodine tesko da sta ima bolje, a mladje od njega. Koliko znam najvise problema je bilo oko stopera i oko napadaca, tako da nije cudo sto je pozvan Skuletic. Jagos Vukovic nije pozvan da ne bi bilo previse igraca iz Vojvodine. Tako da je tim ok, sa obzirom na sve okolnosti.

Ван мреже ACA09

• Веран као пас
  • Поруке: 940
  • Репутација: +377/-252
« Одговор #188 послато: 14 Новембар 2013, 21:16:27 »
Велика штета је што лоповски савез не обраћа пажњу на играче у дијаспори .Има ту великих потенцијала ,који сигурно нису слабији од Раће Петровића ,Шћеповића.
Мозарт спорт има добре текстове о српским играчима ,истину ту има  и многих који немају озбиљнији квалитет, али 3-4 сигурно имају будућност.
Кузмановић, Суботић ,пола хрватске репрезентације , више од половине БИХ селекције добар су пример.

Ван мреже ernest

• Поруке: 13.070
  • Репутација: +2930/-6809
« Одговор #189 послато: 14 Новембар 2013, 22:22:15 »
Sad i ja vidih izjavu Piskavca da su htjeli iz svakog kluba iz lige da zovu bar po jednog igraca. Ali opet mogao je Rade Krunic umjesto Lakic-Pesica (mada nisam siguran mozda on igra za BiH?), Tomic ili Lepovic umjesto Arsenijevica, Marusic umjesto Babunovica, Gojkovic iz Slobode i Udovicic iz Napretka su mi isto skroz visak (imaju vec igraci iz tih klubova).. al dobro..
Uopste mi nije jasna ta logika da brane da se zovi ti igraci iz inostranstva, cemu to?!

Ван мреже ZvezdaMiJeSve

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.913
  • Репутација: +866/-251
« Одговор #190 послато: 14 Новембар 2013, 22:24:24 »
Bio je u planu Rade Krunic, cak i pre nego sto je dao ove golove protiv groblja. Ali vidis, decko igra za Bih u21, sto verujem da niko nije imao pojma do pre nekoliko dana. Upravo igrao 90 minuta u porazu 1:6 od Karvahala, Iljaremendija, Muniaina i drustva :)

Savez bi placao nesto za svakog igraca koga zovu iz inostranstva. Gde znam..

Ван мреже General

• Веран као пас
  • Поруке: 825
  • Репутација: +641/-324
  • Generalno gledano
« Одговор #191 послато: 19 Новембар 2013, 23:10:21 »
I pored dva primljena gola, Bajković je dobro branio za selekciju novinara, i možda je zaslužio od nekog budućeg selektora da ga pozove makar kao trećeg golmana (Uz Brkića koji po meni treba da bude prvi, i Stojkovića koji treba da bude Brkina rezerva)