Аутор Тема: Посета на Звездиним утакмицама  (Прочитано 463569 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже MrRedStar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.006
  • Репутација: +1041/-343
  • Свуда грми около....
Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Одговор #180 послато: 21 Септембар 2014, 22:48:26 »
Немојте мешати идеале када они немају везе с посетом, бар не у мери у којој им се приписује. Нећу да вадим цитате, али када је стадион у континуитету био пун писало се "Девојкама није место на Северу", "Позери марш са стадиона", "Дошли да сликају фотку за ФБ и остало". Дакле добром броју људи је сметало оно што је висока посета носила са собом, сада им смета што нема довољно људи. Прво ту имамо један парадокс који мора да се лечи у сваком од нас како би кренули даље и исправили грешке у будућности.

Друга ствар, политика односа са навијачима, присталицама клуба, симпатизерима и потенцијалним навијачима је катастрофална. Клуб се њих слабо и сети, а ове изоловане акције које се организују једноставно нису довољне. Не може навијаче у континутетету да доводи делије.нет или рсб.инфо то није њихов посао нити постоји дугорочни потенцијал за тако нечим. Клуб треба да се бави њима. Данас имамо центре за индоктринацију који раде свој посао, Делије се сатанизују преко медија и све ће мање људи долазити због њих.  Дакле клуб се мора окренути свој капацитетима, а навијача ће бити све мање док се јавно комуницира са ФСС-ом, шибицари, лицитира око тога ко је од тренутних челника звезде више украо.  Сви мисле да су људи дебили, изађите напоље и направите анкету са питањем ко је тренутни Председник Звезде? Мислите да такво стање не погађа просечног навијача звезде, да их ситуација са Џајом не занима? Продаја сезонских иде катастрофално, шта је управа урадила да то спречи и/или промени? Уколико им није довољно исплативо једноставно ће  се бавити другим темама уместо навијачима. То је глупо и погрешно.

Што се тиче ситуације она је у континутитету већ 10 година лоша, па су навијачи остали. Енергија коју су осећали у почетку полако их напушта јер у међувремену им је само толе упумпавао гориво. Више ни та борба многима није занимљива, није јер су нам из наших редова прошле године забили нож у леђа.  Докле год у клуб долази ко хоће и увек по пратијској, родбинској или пријатељској линији све ће бити мање заинтересованих да клуб прате. Када се клуб среди од основе па навише, онда ће свима бити боље, вероватно ће и неки навијачи повратити поверење... И управо јесте осећај изиграности то што навијаче тера.

Шта да кажеш о клубу где те редари краду већ пред капијама...
« Последња измена: 21 Септембар 2014, 22:51:29 MrRedStar »

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.680
  • Репутација: +4355/-3318
« Одговор #181 послато: 21 Септембар 2014, 22:49:37 »
Pa mi smo pukli ako cekamo derbi a do njega jos 3 utakmice. Smesno je tako pricati. Evo sad je covek postavio u temu sa vestima, da nas golman nije primio 500 i nesto minuta. Da mu jos malo fali do obaranja rekorda. Takodje, prvih 4 kola ne znam kad smo zadnji put sastavili sa pobedama. Ima pozitivnog,ali ljudi jednostavno nece to da vide. Tu je problem. I ne smemo da pricamo da ce tek da se vidi nesto ili da je ovo gotova stvar da nema ljudi na stadionu. Treba da se potrudimo svi da vratimo ljude. Samo treba naci malo dobre volje i nista vise.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #182 послато: 21 Септембар 2014, 22:57:47 »
Немојте мешати идеале када они немају везе с посетом, бар не у мери у којој им се приписује. Нећу да вадим цитате, али када је стадион у континуитету био пун писало се "Девојкама није место на Северу", "Позери марш са стадиона", "Дошли да сликају фотку за ФБ и остало". Дакле добром броју људи је сметало оно што је висока посета носила са собом, сада им смета што нема довољно људи. Прво ту имамо један парадокс који мора да се лечи у сваком од нас како би кренули даље и исправили грешке у будућности.

Друга ствар, политика односа са навијачима, присталицама клуба, симпатизерима и потенцијалним навијачима је катастрофална. Клуб се њих слабо и сети, а ове изоловане акције које се организују једноставно нису довољне. Не може навијаче у континутетету да доводи делије.нет или рсб.инфо то није њихов посао нити постоји дугорочни потенцијал за тако нечим. Клуб треба да се бави њима. Данас имамо центре за индоктринацију који раде свој посао, Делије се сатанизују преко медија и све ће мање људи долазити због њих.  Дакле клуб се мора окренути свој капацитетима, а навијача ће бити све мање док се јавно комуницира са ФСС-ом, шибицари, лицитира око тога ко је од тренутних челника звезде више украо.  Сви мисле да су људи дебили, изађите напоље и направите анкету са питањем ко је тренутни Председник Звезде? Мислите да такво стање не погађа просечног навијача звезде, да их ситуација са Џајом не занима? Продаја сезонских иде катастрофално, шта је управа урадила да то спречи и/или промени? Уколико им није довољно исплативо једноставно ће  се бавити другим темама уместо навијачима. То је глупо и погрешно.

Што се тиче ситуације она је у континутитету већ 10 година лоша, па су навијачи остали. Енергија коју су осећали у почетку полако их напушта јер у међувремену им је само толе упумпавао гориво. Више ни та борба многима није занимљива, није јер су нам из наших редова прошле године забили нож у леђа.  Докле год у клуб долази ко хоће и увек по пратијској, родбинској или пријатељској линији све ће бити мање заинтересованих да клуб прате. Када се клуб среди од основе па навише, онда ће свима бити боље, вероватно ће и неки навијачи повратити поверење... И управо јесте осећај изиграности то што навијаче тера.

Шта да кажеш о клубу где те редари краду већ пред капијама...
Devojkama je mesto na stadionu ali na istoku i zapadu. Niko nema nista protiv,imaju jos 3 tribine pored severne. Sever sto ima svoje neke stavove to ne treba da tangira istok, zapad i jug. Sto se tice stanja u klubu, imali smo nas klub na trecem mestu protiv Rada 2009. godine. U klubu nikog nije bilo u tom trenutku i nije se znalo ko ce da dodje. Mislim cak da je loza bila prazna tada jer niko nije smeo da sedne u nju. nakon nekog vremena pojavio se Lukic u pocepanim cipelama da nudi neko resenje na koje su svi bili skepticni iz mnogo razloga, ali jednostavno nije bilo drugog resenja i on je dosao na mesto predsednika.
 Imali smo veru i kada niko nije verovao mozda cak ni mi sami, to hocu da kazem i ne bi smeli sad da odustajemo nikako. Ovo stanje u klubu je prolaznog karaktera i vrlo brzo ce se sve videti. Ali i dok se to ne vidi mi moramo da budemo uz klub. Sutra ode i ova uprava,ali mi moramo da smo tu. Dodje nova neka,opet moramo da smo tu. To je valjda stvar koja se podrazumeva. Budi srecan, razocaran, negoduj, menjaj,ali radi to sa svog mesta na stadionu.Nema nista logicnije od toga valjda?

Ван мреже Jovan.C

• Веран као пас
  • Поруке: 563
  • Репутација: +206/-159
  • MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!
« Одговор #183 послато: 21 Септембар 2014, 23:00:44 »
Окачио си једну акцију која је ето успела, па то приказује као да смо стално играли тако под Робијем. А заправо је свака утакмица (ако изузмемо његову прву полусезону) углавном била право мучење и дављење лопте. Бољи фудбал играмо сада, играли смо га и под Славишом, и немојте да продајете ту причу о неком атомском фудбалу под Робијем и киту од фудбала тренутно, јер то није истина, и само су обични изговори да се не дође на утакмицу... Пробудите се више из те омађијаности Робијевим периодом у клубу и вратите се у реалност, нисмо играли добар фудбал, имао је идеју коју није спровео у дело, управа га није подржала такође и све се издувало као балон брзо... Некада ми делује да појединци више воле Робија него Звезду...

Nisi me shvatio, nisam ni napisao da smo igrali atomski fudbal, ali imali su neki stil koji smo pokusali progurati, ne kazem u jednom trenutku i njega su procitali donekle, ali ono o cemu ja pricam da smo imali neku pozitivnu atmosferu, da se vratila vjera u to da kada odes na Marakanu da ces gledati nesto sto lici na fudbal.
Ove sezone meni su bile igre Ristica, ali potrebno je toga jos.
Ali poklopilo se dosta stvari koje ljudima idu na onu stvar, jednostavno nekome smetaju Kokeze, Toncevi u upravi, Terziceve provide lazi, nekima smeta sabanisanje kapitena (koliko god da je Mijailovic pruzio i pomogao u prosloj sezoni, po meni traka nije za njegovu ruku), otjerati na ovakav nacin trenera koji ti je donijeo titulu posle toliko godina... sve su to stvari koje ljude tjeraju sa stadiona a tek posle svega toga dodjes na utakmicu i vidis samo 5min kvalitetnog fudbala pa sta dalje ima da pricamo.

Ван мреже MrRedStar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.006
  • Репутација: +1041/-343
  • Свуда грми около....
« Одговор #184 послато: 21 Септембар 2014, 23:06:02 »
Devojkama je mesto na stadionu ali na istoku i zapadu. Niko nema nista protiv,imaju jos 3 tribine pored severne. Sever sto ima svoje neke stavove to ne treba da tangira istok, zapad i jug. Sto se tice stanja u klubu, imali smo nas klub na trecem mestu protiv Rada 2009. godine. U klubu nikog nije bilo u tom trenutku i nije se znalo ko ce da dodje. Mislim cak da je loza bila prazna tada jer niko nije smeo da sedne u nju. nakon nekog vremena pojavio se Lukic u pocepanim cipelama da nudi neko resenje na koje su svi bili skepticni iz mnogo razloga, ali jednostavno nije bilo drugog resenja i on je dosao na mesto predsednika.
 Imali smo veru i kada niko nije verovao mozda cak ni mi sami, to hocu da kazem i ne bi smeli sad da odustajemo nikako. Ovo stanje u klubu je prolaznog karaktera i vrlo brzo ce se sve videti. Ali i dok se to ne vidi mi moramo da budemo uz klub. Sutra ode i ova uprava,ali mi moramo da smo tu. Dodje nova neka,opet moramo da smo tu. To je valjda stvar koja se podrazumeva. Budi srecan, razocaran, negoduj, menjaj,ali radi to sa svog mesta na stadionu.Nema nista logicnije od toga valjda?

Ни ти, а ни ја немамо право да приговоримо било коме ко плати карту да седне где хоће. Не смета људима што се улази на свакакве начине,  ал им  смета што је неко платио карту, а по неком није му/јој место на Северу. Батали те приче. Ово сада на Северу нема везе са причом од пре 10+ година, све је било другачије. Времена се мењају, све еволуира па између осталог и навијачка структура.

П.С. А са ког места се то мењају ствари, ако може заиста бих стао и на то место пошто ме са овог мог нико не чује.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.370
  • Репутација: +7794/-3164
« Одговор #185 послато: 21 Септембар 2014, 23:07:25 »
Ama šta se foliramo i razvijamo ne znam kakve teorije. U vreme kretanja na utakmicu kiša je lila kao iz kabla, da je bilo sunčano popodne bilo bi 5000 "navijača" više. A ljubitelji lepog fudbala imaju bar sad kanale pa će ubosti već nešto subotom popodne. I setite se kako se na jeziku zemlje gde su nastali navijači kaže taj pojam i da li ovo femkanje ima veze sa tim.Čime neko ko gleda Zvezdu samo kad igra lepo ili je sunce zaslužuje naziv "supporter"? Gledam englesku ligu i vidim uludo bačene desetine milione evra u neke kante od igrača i katastofalne partije pojedinih klubova. Vidim sve se ispraznile tribine.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #186 послато: 21 Септембар 2014, 23:08:35 »
Nisi me shvatio, nisam ni napisao da smo igrali atomski fudbal, ali imali su neki stil koji smo pokusali progurati, ne kazem u jednom trenutku i njega su procitali donekle, ali ono o cemu ja pricam da smo imali neku pozitivnu atmosferu, da se vratila vjera u to da kada odes na Marakanu da ces gledati nesto sto lici na fudbal.
Ove sezone meni su bile igre Ristica, ali potrebno je toga jos.
Ali poklopilo se dosta stvari koje ljudima idu na onu stvar, jednostavno nekome smetaju Kokeze, Toncevi u upravi, Terziceve provide lazi, nekima smeta sabanisanje kapitena (koliko god da je Mijailovic pruzio i pomogao u prosloj sezoni, po meni traka nije za njegovu ruku), otjerati na ovakav nacin trenera koji ti je donijeo titulu posle toliko godina... sve su to stvari koje ljude tjeraju sa stadiona a tek posle svega toga dodjes na utakmicu i vidis samo 5min kvalitetnog fudbala pa sta dalje ima da pricamo.
A najbolje da je pod Adzicem bilo do jaja i da sad ne nabrajam ostale mutne ljude iz uprave u tom periodu. Nemojte ljudi da trazite opravdanja, daj da krenemo opet svi kako treba. Uz nasu snagu ovaj put mozda i moze nesto da isapdne kako treba.

Ван мреже Jovan.C

• Веран као пас
« Одговор #187 послато: 21 Септембар 2014, 23:13:48 »
Ako nekome odgovaras nemoj citati samo jednu recenicu! Gledaj citav razgovor i nemoj biti bukvalista. Procitaj sta sam odg direktno tebi i shvatices sta ja pricam.

Ali evo jos jednom: Nisam rekao da je tada bilo sve idealno, nego da je stvorena takva atmosfera
Off Topic
(i smatram da je Robi uveliko pomogao u tome).  I Adzic je imao par dobrih poteza, ali jednostavno nije covjek za to mjesto, ali definitivno nije lopov kao ovi koji sada sjede i pricaju sarene laze i kako oni nabavljaju pare, a ovamo Bog zna koliko pljackaju klub...

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #188 послато: 21 Септембар 2014, 23:15:13 »
Ни ти, а ни ја немамо право да приговоримо било коме ко плати карту да седне где хоће. Не смета људима што се улази на свакакве начине,  ал им  смета што је неко платио карту, а по неком није му/јој место на Северу. Батали те приче. Ово сада на Северу нема везе са причом од пре 10+ година, све је било другачије. Времена се мењају, све еволуира па између осталог и навијачка структура.

П.С. А са ког места се то мењају ствари, ако може заиста бих стао и на то место пошто ме са овог мог нико не чује.
Nemam ja sta da batalim price, ja ti kazem onako kako jeste. Niko devojci koja dodje na sever nece reci nista, sem da se pomeri iz jezgra navijackog,ali ako je i malo normalna valjda ce sama skapirati da ne pripada tu. Sto se tice price na severu pre 10+ godina, mogu ti bez ustezanja reci da tada ona nije ni postojala. To sto se skupimo par puta godisnje na Evro utakmicama i na dva derbija, ne moze da se nazove nikakvom pricom. A da tek ne idem u sitna crevca da objasnjavam zasto je ovo vreme izmislilo sve za ono vreme. A bio sam i u onom vremenu redovan i danas sam.
Sto se tice mesta sa koga mozes da menjas stvari jedno ti mogu reci. Od kuce i iz fotelje sigurno neces nista promeniti. Ako dodjes na stadion, sanse su ti jedno 1000000 puta vece da mozes nesto da uradis.

Ван мреже Jackal

• Члан ФК
  • Поруке: 5.160
  • Репутација: +2314/-1768
  • A son never forgets.
« Одговор #189 послато: 21 Септембар 2014, 23:16:08 »
Sve ove godine publiku, a pod njih ne mislim na nas fanatike koji dan počinjemo i završavamo Zvezdom, je na teren dovodila jurnjav za titulom. Ti "normalni" navijači su se počeli osjećati kao njihovi očevi i djedovi koji su na stadion dolazili bodreći kandidata za evropski tron. Taj značaj su davali tituli. I kako godinu za godinom ona nije dolazila, sve veći i veći broj ljudi se priključivao. E sad kada je došla energija je splasnula i ostali su samo već pomenuti fanatici. Ovi drugi rezonuju da je ovo vrhunac koji ovaj klub može dostići u doglednom periodu te ne vide svrhu dolaska na stadion. To je sve.

Jednostavno nema ničega što će privući publiku na stadion, dati im neki drugi razlog da se vrate. Igra je upitna i toplo hladna, uprava je ista kao i u zadnjih 20 godina, pravca nema, plana nema. Kod Robija je sve to postojalo na neki kratki period dok nisu ostali skapirali da sve što je potrebno da se razbije ta igra jeste autobus ispred gola.

Da bi se publika vratila na duže staze, ne samo na par poslednjih domaćinstava u sezoni kada se borba za prvo mjesto zahukta, potrebna je neka promjena. Ili u igri ili u organizaciji, ili u nečem trećem nebitno... samo da je zasluga samog kluba. Da im sam klub da povod da se vrate, i da tu redovno dolaze. Ovih 5-7 hiljada, to je naša baza fanatika. Ovih ostalih 20.000 čeka potez kluba.

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.437
  • Репутација: +5022/-8336
« Одговор #190 послато: 21 Септембар 2014, 23:16:21 »
Vezano za period pod Robijem - on je covek predstavljao simbol nekih lepsih, nasih najslavnijih vremena, i ujedno nade u bolje sutra. Mnogi zaboravljaju da smo prvu sezonu pod njim odigrali odlicno, borili se za titulu, pa je dosao taj velikosubotnji derbi... Dakle, poklopilo se dosta toga tada.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #191 послато: 21 Септембар 2014, 23:18:12 »
A mnogi zaboravljaju da je njega Vesic izvukao kao zeca iz sesira za jedan marketinski potez,i da nista bolje tada nismo igrali nego sto danas igramo. Nabrojao sam u startu vec koje stvari odavno nisu vidjene na Marakani,ali opet niko to nece da vidi ni da cuje.

Ван мреже Jovan.C

• Веран као пас
« Одговор #192 послато: 21 Септембар 2014, 23:22:58 »
Ti drug obavezno da promijenis tribinu, ocigledno ispred tebe stoje mnogo visoki likovi pa ne vidis teren. Nego fino da sjednes na istok/zapad i gledas fudbal. Ne mogu da vjerujem da mozes zaboraviti kako smo igrali prvu sezonu sa Robijem.

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 2.964
  • Репутација: +1905/-2015
« Одговор #193 послато: 21 Септембар 2014, 23:26:31 »
Naravno uvek je sever kriv. Kad nemas po kome ti opleti po njima,najlakse je. Samo bi voleo da cujem tu teoriju?

Još jednom ti kažem da lepo pročitaš šta neko napiše pa mu onda repliciraj i ne stavljaj u usta drugima ono što nisu rekli.
A da je sever nesvesno "pomogao" da dođe do pada posete, jeste i navešću samo jedan primer a to je izbacivanje iz Evrope gde je ostao potpuno nem a svi su očekivali neku reakciju kad ono muk. To je samo jedan primer a bilo ih je još. Kažem da je to urađeno nesvesno a ne sa namerom. Evo i ovde imamo primere večeras gde ljudi pokušavaju da objašanjavaju iz svog ugla zašto poseta pada ali to se ne uzima za ozbiljno i okrivljuje se se kiša, razmaženi beograđani, derbi navijači, pozeri..... a ne vidi se suština.

Ван мреже Bela

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 7.063
  • Репутација: +3348/-474
  • Ponos grada
« Одговор #194 послато: 21 Септембар 2014, 23:32:19 »
Mene zanima sta smo onda mi koji idemo na stadion?

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #195 послато: 21 Септембар 2014, 23:33:44 »
Mene zanima sta smo onda mi koji idemo na stadion?
Izgleda da ispadamo budale po prici nekih odavde.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.370
  • Репутација: +7794/-3164
« Одговор #196 послато: 21 Септембар 2014, 23:37:10 »
Na utakmici sa Spartakom je maltene bilo duplo više ljudi. Jel moguće da je ovih milon razloga došlo do izražaja od prošlog domaćinstva?I dalje tvrdim da je 80% za ovu lošu posetu krivo vreme, a ostatak se može pripisati ovom ostalom.
daco82, Sever je uticao sam na sebe što se tiče smanjenja posete? Znači kad treba nešto da se uradi, ajde sever, a kad isti sever uradi nešto što mi se ne sviđa, onda što se meša. Druga  stvar, šta je trebao da uradi posle kraja prvenstva kad se ne igraju utakmice? Onaj koga su svi označili kao krivca za to je otišao iz kluba, i sad njim drma neko drugi. Dobar ili loš, tek ćemo videti.
Moram jednu stvar da kažem, a uvek sam se toga čuvao jer ispadne kako bi se sad reklo patkometrija.  Kako neko ko je bio protiv Novog Pazara, ili još mali milion puta kada smo bili loši, ili je padala kiša, ili je uprava bila lopovska, ili... može da se meri sa nekim koji ne ide na Zvezdine utakmice iz nekog svog razloga, a kao ići će kad se to ispuni? Desi se neki put da i ja ne odem iz nekog bitnog ili nebitnog razloga, pa čak i krajnje bizarnog, ali mi to neće nikad postati način razmišljanja i pogleda na Zvezdu.

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 2.964
  • Репутација: +1905/-2015
« Одговор #197 послато: 21 Септембар 2014, 23:38:18 »
A najbolje da je pod Adzicem bilo do jaja i da sad ne nabrajam ostale mutne ljude iz uprave u tom periodu. Nemojte ljudi da trazite opravdanja, daj da krenemo opet svi kako treba. Uz nasu snagu ovaj put mozda i moze nesto da isapdne kako treba.

Ovo isto slušamo već 6-7 godina i šta smo dobili? Uzesmo titulu i izbacše nas, našom zaslugom iz Evrope.
Krenusmo na volinu, svi zajedno, sve tribine i uprava i pred sam odlazak uprava povukla ručnu i popišala se po svima nama koji smo ga terali a sad hoće ponovo da ga teramo.
Dug ko zna koliki je mi dovodimo igrače kao na traci a nikog ne prodajemo, ni Darka Lazovića nismo uspeli prodati a niti ko više i pominje dug, kao da ga nema.
Svi znamo da imamo višak zaposlenih a jel neko vodi računa o tome da se smanji, niko niti je koga briga.
Zidaju se objekti na zvezdinom zemljištu a iz kluba niko ni reč, sever takođe u tišini.....
Klub je izvarao svoju publiku više puta i jednostavno je ljudima puklo i neće više to da trpe.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #198 послато: 21 Септембар 2014, 23:40:01 »
Još jednom ti kažem da lepo pročitaš šta neko napiše pa mu onda repliciraj i ne stavljaj u usta drugima ono što nisu rekli.
A da je sever nesvesno "pomogao" da dođe do pada posete, jeste i navešću samo jedan primer a to je izbacivanje iz Evrope gde je ostao potpuno nem a svi su očekivali neku reakciju kad ono muk. To je samo jedan primer a bilo ih je još. Kažem da je to urađeno nesvesno a ne sa namerom. Evo i ovde imamo primere večeras gde ljudi pokušavaju da objašanjavaju iz svog ugla zašto poseta pada ali to se ne uzima za ozbiljno i okrivljuje se se kiša, razmaženi beograđani, derbi navijači, pozeri..... a ne vidi se suština.
Ako hoces nesto da radis samo da bi ljudi rekli "svaka vam cast vi ste do jaja" onda ne poznajes lepo sever. Duboko verujem da ima razlog zasto je to proslo bez reakcije, prvo je valjda zato sto je Dzajic rekao da ne moze vise,jer da je imao snage da nastavi verujem da bi uprava sad izgledala drugacije. Ali, to se nije desilo i siguran sam da iza "reakcije za javnost" postoji razumno objasnjenje zasto je ovako kako jeste. Verujem da neke stvari i nisu da se pisu, ali svakako to mora onda da se vidi na terenu. A ja mislim da se trenutno vidi ali ljudi nece da gledaju.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #199 послато: 21 Септембар 2014, 23:49:28 »
Ovo isto slušamo već 6-7 godina i šta smo dobili? Uzesmo titulu i izbacše nas, našom zaslugom iz Evrope.
Krenusmo na volinu, svi zajedno, sve tribine i uprava i pred sam odlazak uprava povukla ručnu i popišala se po svima nama koji smo ga terali a sad hoće ponovo da ga teramo.
Dug ko zna koliki je mi dovodimo igrače kao na traci a nikog ne prodajemo, ni Darka Lazovića nismo uspeli prodati a niti ko više i pominje dug, kao da ga nema.
Svi znamo da imamo višak zaposlenih a jel neko vodi računa o tome da se smanji, niko niti je koga briga.
Zidaju se objekti na zvezdinom zemljištu a iz kluba niko ni reč, sever takođe u tišini.....
Klub je izvarao svoju publiku više puta i jednostavno je ljudima puklo i neće više to da trpe.
Nista od ovog navedenog nije tacno.
Prvo,Evropu smo izgubili zbog proslih uprava zbog kojih i postoje ti astronomski dugovi. Ova uprava nije uspela(zbog ovih ili onih razloga) da to resi. I moze da im se stavi to na teret ali i ne moze.
Drugo, volina je terana sa Marakane i ni jednom se nije stalo sa time. Oni su verovatno surovali sa djavolom i lupili glavom o zid.Mozda je to u tom trenutku bilo koristno za Zvezdu ali sada sigurno nije. Sad je barem jasno da nema nazad i da se ide do kraja.
Trece, i sada imamo par mladjih igraca koji imaju veliki potencijal da postanu vrhunski igraci samo ako se dobro radi sa njima.
Cetvrto, da ova uprava nije svela racune i rekla da imamo 5 vozaca u klubu za koje se ne zna koga voze, a nemamo ni jednog pravnika da potpise neki papir, da imamo duplo vise ljudi na odrzavanju terena nego sto je potrebno itd. ti ne bi ni znao za taj problem da postoji.Dakle, ova uprava ti je otvorila oci oko toga i verovatno se spremaju da urade nesto po tom pitanju.
Peto,objekat koji se gradi u okviru stadiona je otkupljen jos 2003. godine i u vlasnistvu je Janjusevica cini mi se.Ja ne znam sta mi tu mozemo kada je to vec 10 godina njegovo vlasnistvo, bas kao sto Rade Radojevic ima diplomatsku pumpu iz pomocnih terena na jugu Marakane.
Ova uprava je pod lupom sigurno bas zbog te prokockane Evrope,ali ako to ipak u startu lici na nesto,onda treba imati malo vise razumevanja nego sto to imaju neki pojedinci odavde.
« Последња измена: 21 Септембар 2014, 23:52:49 zvezdani grad »