Аутор Тема: Посета на Звездиним утакмицама  (Прочитано 463398 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи zuba87

• Члан ФК
  • Поруке: 705
  • Репутација: +543/-251
Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Одговор #4320 послато: 25 Август 2017, 20:01:31 »
Jedva cekam Vozdovac na Marakani...

Ван мреже MR Radan

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 114
  • Репутација: +52/-212
« Одговор #4321 послато: 25 Август 2017, 20:25:11 »
Ја бих (мада би то имало смисла тек ако би одиграли добро сад у европи и догодине ушли у ЛШ, односно кад би почели да се враћамо на стазе којима припадамо и играли редовно групе) урадио следеће:

Ставио бих цене карата за европу астрономске, типа 50 евра за Арсенал, за запад и више, али нпр увео неку врсту евиденције, можда персонализоване картице, па би у зависности од тога на ком си проценту утакмица био у првенству у претходној сезони имао попуст на европске карте. Одеш на све утакмице у првенству и имаш бесплатно да гледаш европу.

Мислим да би тиме повећали значајно посету у лиги, чак би и зарадили више од улазница него овако (делом због много веће цене, а делом звог тога што онај који погледа 20 утакмица у току сезоне по 200 дин опет плати оно што би и сада). Даље ставио бих цене за домаће првенство да буду ниже, типа 100 север, 200 исток, 300 запад.

Тако би наплатили оне позере којих нажалост има увек, и који ће доћи да гледају Арсенал или Милан да би били виђени, да би окачили то на инстаграм, а не знају да наброје стартних 11, а увек је било таквих случајева (имам 10 људи у улици који ни једну такву утакмицу нису пропустили, 2006 нисам стигао да набавим карту за Милан а комшија тај је ишао са женом, братом и по двоје деце на запад, а након тога га Маракана није видела до Бајерна. Има таквих доста и верујте ми да би дали и 50 евра за карту, јер иду једном годишње и није им то трошак као неком ко је редован, а притом имају пара ал хоће да гледају Инзагија а не Милијаша. Јесте ситуација у земљи лоша, али да се не лажемо, који проценат становништва има телефон од 100-200 евра? Много већи него што би се закључило кад се погледа просечна плата. Све је питање приоритета. Знам људе још из средње који паре за ужину нису целе недеље трошили али нису пропуштали ни једну утакмицу.

Овај систем би оштетио људе из унутрашњости који би дали све да живе у БГу и да могу да гледају сваку утакмицу али нису у могућности али би се можда могао организовати неки превоз од стране клуба типа са неколико локација, чиме би се трошкови тим људима знатно смањили а клуб би могао да изфинансира то због повећаног прихода од карата сваке недеље, а и ако ништа, свако има неког свог у Београду, ако не може да дође послао би рођака, неког клинца да се чекира и одгледа утакмицу, чиме би се рађала љубав према звезди код људи који су до тада били незаинтересовани. Неутралац кад оде па осети атмосферу, па још ако је нека убедљива победа или преокрет и слично, кад дође кући више није тако имун.

Капирам да има доста рупа овај предлог, мана и слично, морало би да се седне па да се изанализира из свих углова али верујем да би било занимљиво решење и да би подигло посету у лиги, а и омогућило да кад је пун стадион буде пун звездаша до коске.

Malo je 50 evra, treba 100 evra. Cene da nam budu evropske, a standard afrički. Ko preživi, pričaće.

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.855
  • Репутација: +1935/-1172
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #4322 послато: 25 Август 2017, 20:32:00 »
Jedva cekam bilo koga na Marakani, jednostavno idem da gledam Zvezdu a protivnik je nekad manje a nekad vise atraktivan.

Ван мреже Ужичанин

• Веран као пас
  • Поруке: 972
  • Репутација: +914/-898
  • Звезда Олимпијакос
« Одговор #4323 послато: 25 Август 2017, 20:33:10 »
Jedva cekam bilo koga na Marakani, jednostavno idem da gledam Zvezdu a protivnik je nekad manje a nekad vise atraktivan.
Није он то написао због Вождовца.

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.855
  • Репутација: +1935/-1172
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #4324 послато: 25 Август 2017, 20:35:02 »
Skapirao sam i skroz se slazem. Gledamo Zvezdu zbog nje, bio Vozd.Arsenal,Javor ili Krasnodar.

Ван мреже mirDa_zlo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 319
  • Репутација: +112/-91
« Одговор #4325 послато: 25 Август 2017, 20:40:02 »
Malo je 50 evra, treba 100 evra. Cene da nam budu evropske, a standard afrički. Ko preživi, pričaće.

Nisi me razumeo, nije poenta da karte budu 50 evra u smislu da ce opet 30000 ljudi da ih kupi, vec da zbog takve cene se nateraju ljudi da kupuju sezonske sa kojima ce moci da gledaju i evropu. Sada kad realno u evropi i nemamo neke utakmice, do ove sezone smo po kolo-dva igrali samo to nije primamljivo. Ali kada bi igrali grupe svake sezone i povremeno i prezimili, imali redovno utakmice protiv Arsenala i slicnih, onda bi ljudi uzimali te sezonske i isli na domace utakmice kako bi imali privilegiju da gledaju zvezdu u evropi i kako ne bi za to placali 50 evra kojih nemaju.

Nisam rekao da se podignu cene karata i to je to, nego da to bude mehanizam kojim bi se popravila poseta.

Ван мреже kelecevic

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 104
  • Репутација: +124/-237
« Одговор #4326 послато: 25 Август 2017, 20:48:00 »

Da se ja pitam, bistu bih ti neku podigao podno severne tribine, jer ides na domace utakmice, i ponosno to istices.
Svaka cast, ozbiljno.

Ван мреже Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +6896/-3265
« Одговор #4327 послато: 25 Август 2017, 20:56:53 »
Al braca na zapadu gde smo jedni drugima na glavama, sto dolaze sa kartama mrtvi ozbiljni da ti kazu da je to njihovo mesto, red 34, sediste 28....
PS Meni nisu, izgleda da mi je na faci pisalo da je svejedno sto ih je cetvorica....

Ван мреже kelecevic

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 104
  • Репутација: +124/-237
« Одговор #4328 послато: 25 Август 2017, 21:05:17 »
Al braca na zapadu gde smo jedni drugima na glavama, sto dolaze sa kartama mrtvi ozbiljni da ti kazu da je to njihovo mesto, red 34, sediste 28....
PS Meni nisu, izgleda da mi je na faci pisalo da je svejedno sto ih je cetvorica....

Protiv Sparte isto dizali neke oko mene, gledam i krstim se. Gastosi neki, leto, jbg.
Zato, sinoc, nas petorica regularno seli na nase numeracije, nismo nikog digli, jer je bilo prazno.
Malo jeste gejevski potez  :njegajbmo:

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.060
  • Репутација: +3841/-1013
« Одговор #4329 послато: 25 Август 2017, 21:08:05 »
Sinoć i na istoku ,dolaze u pet do devet i zovu redare da im pokažu da imaju numerisano mesto ,ovi samo odmakuju rukama.

На мрежи zuba87

• Члан ФК
  • Поруке: 705
  • Репутација: +543/-251
« Одговор #4330 послато: 25 Август 2017, 21:13:46 »
Da se ja pitam, bistu bih ti neku podigao podno severne tribine, jer ides na domace utakmice, i ponosno to istices.
Svaka cast, ozbiljno.
Daleko bilo da mi neko podize bistu, i daleko bilo da ja to isticem... Poenta je da super to Evropa,Arsenal, lozenje, euforija, pun stadion,samo sto igraci ne razmisljaju srecom tako i ne bi bilo fer prema njima da sutra protiv nekog Vozdovca ili Spartaka dodje 2,3 hiljade, naravno niko ne ocekuje pun stadion i nije realno,ali bar nekih 10ak,15 hiljada... Vratite se na pocetak ove teme i citajte razloge( izgovre) za nedolazak, dosta njih vise nema, a sad je red da se mi pokazemo i da pokazemo tu ljubav u koju se kunemo po kafanama.. Opet ponavljam,ovo se prvenstveno odnosi na ljude iz Bga koji bleje po kladionicama, izadjite napolje dodjite na stadion, lepo je videti neke nove momente, neku pozitvnu tenziju...

Ван мреже delboj

• Члан ФК
  • Поруке: 883
  • Репутација: +119/-148
« Одговор #4331 послато: 26 Август 2017, 11:56:57 »
Kad je posljednji put bio pun stadion u prvenstvu, a da protivnik nije bio Partizan?

Ван мреже somi_kac

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.462
  • Репутација: +670/-612
  • Жива Боготац
« Одговор #4332 послато: 26 Август 2017, 12:50:07 »
Титула на крају сезоне 2016.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.553
  • Репутација: +5709/-5824
« Одговор #4333 послато: 26 Август 2017, 13:39:59 »
Tada je ceo jug bio prazan

На мрежи Бошко 996

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.182
  • Репутација: +1217/-267
« Одговор #4334 послато: 26 Август 2017, 13:42:18 »
Последњи пут против ОФК на прослави титуле, 2014. године.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.553
  • Репутација: +5709/-5824
« Одговор #4335 послато: 26 Август 2017, 13:43:44 »
Zvezda je najgledaniji klub na domaćem terenu od svih klubova učesnika ovosezonskih kvalifikacija za ligu Evrope, zašto o tome nema ni reči u medijima ?

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.073
  • Репутација: +3086/-1780
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #4336 послато: 26 Август 2017, 14:06:47 »
Ajde bre burgija...
Evo vam vase numerisano sediste :biggrin:
Bilo mozda 10 soma preko kapaciteta na celom stadionu a vi ocete da sedite u onom ludilu.

Ван мреже slobal

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.204
  • Репутација: +1630/-2301
« Одговор #4337 послато: 26 Август 2017, 14:15:05 »
Ajde bre burgija...
Evo vam vase numerisano sediste :biggrin:
Bilo mozda 10 soma preko kapaciteta na celom stadionu a vi ocete da sedite u onom ludilu.

Niko i nije sedeo, bar ne na tom delu zapada, i podržavam to da smo bodrili Zvezdu svi na nogama i svih 100 minuta... Naravno, da li će se sedeti ili ne, najviše zavisi od donjih redova... Nije reč o sedenju, nego o tome da li treba da se poštuju numeracije ili ne. Pri ovolikim posetama, sve drugo osim poštovanja numeracija bi bilo haotično... Ali jbg, ima nekih koji promaše ceo sektor, to je valjda do koeficijenta inteligencije... Opet, na tom delu zapada o kom se priča je bila super atmosfera, bratski smo se svi radovali i skakali jedni na druge kod svakog gola, normalno komunicirali u toku cele utakmice...  A ne kao protiv Ludogoreca, gde su okolo sedeli neki pajseri koji nisu znali ni ko su svi igrači Zvezde...

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.073
  • Репутација: +3086/-1780
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #4338 послато: 26 Август 2017, 14:21:33 »
I sta sa onim ljudima koji su na stepenicama? I oni imaju numeraciju na karti, a nema mesta. Ne mislis valjda da je odstampano tacno karata koliko sedista ima? Znaci neko ce izvisiti za svoje mesto u svakom slucaju, a ima numeraciju kao i svi ostali.
Sve vam bre nesto smeta, pa ja bih za Zvezdu ako treba na ekserima stajao i dubio na glavi . Pogotovo kad je ovakva utakmica u pitanju.

Ван мреже sconvolts

• Члан ФК
  • Поруке: 109
  • Репутација: +103/-72
« Одговор #4339 послато: 26 Август 2017, 14:25:28 »
Pre dva dana dolayi mi rodjak inace gastos da mi donese kartu za derbi.I sad covek pun utisaka , prica kako je dobro bilo ,  u nekom trenutku ja ga pitam jel bila guzva na zapadu i tako to.Kaze ma jeste , mi dosli na nasa mesta a ono vec neko sedi tamo   :ohmygod: , bilo mi glupo al sta ces , morali dici coveka da nas ne bi posle neko digao.Sad mi je jos smesniji kad to procitam ovde.

I ja prvi put idem sad na zapad , pa ne znam da li da trzim svoju stolicu  :DDDD: :ziveli2: