Аутор Тема: Посета на Звездиним утакмицама  (Прочитано 463530 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Топ

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.359
  • Репутација: +884/-352
Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Одговор #4260 послато: 12 Август 2017, 11:07:28 »
Moze li neko ko poznaje bilo koga iz BG a da nije na 90% Zvezdinih utakmica na Marakani da mi objasni sta ti ljudi pricaju da im je razlog.
Kad je evro utakmica tamo mogu da sretnem i 50ak ljudi koje poznajem, to sve zanima ali kada je Jsl ili Aba tu skoro nikoga ili nikoga od njih neću sresti.
-šta da idem na Krku kad je za 3 dana Barsa
-ma ko će da se cima protiv Bačke
-pada kiša
-gledaćemo u kladži
-što na abu kad tamo nema navijanja
-fudbal nam se raspada šta da gledam kad večeras igraju Valensija-Betis

Izgovora koliko hoćeš...

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Ван мреже Зоки МПЦЗ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.160
  • Репутација: +1013/-1082
  • На свету све си нам, за боље не знамо...
« Одговор #4261 послато: 12 Август 2017, 11:11:22 »
Срамота је што град од 3 милиона становника нема бар 15000 редовних гледалаца...

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 1.012
  • Репутација: +1439/-273
« Одговор #4262 послато: 12 Август 2017, 11:43:40 »
Идемо брате, дође утакмица морам да берем трешње.
Идемо брате, дође утакмица види онај облачић биће кише, гледаћу на тв-у.
300 динара, ма дам им ку.рац, сешћу у неки кафић па ћу да одгледам.
Брате карта, алкохол, трава оде црвена, немам.
Нећу да идем док се Џаја не врати, кад се вратио Џаја, нећу да идем због неког другог, па нећу да идем због Божовића, па нећу да идем док је Терза ту и тако вечно у круг.
Где баш данас утакмица кад идем на базен.
Нисам више клинац да идем....
То су изговори људи који су некада ишли самном на утакмице. Отприлике десетак људи.
Једноставно неће више да иду па измишљају стално неке разлоге.

Ван мреже Littmann

• Члан ФК
  • Поруке: 3.126
  • Репутација: +1711/-2628
  • Al' mozda ipak u nama lezi spas...
« Одговор #4263 послато: 12 Август 2017, 11:48:48 »
Идемо брате, дође утакмица морам да берем трешње.
Идемо брате, дође утакмица види онај облачић биће кише, гледаћу на тв-у.
300 динара, ма дам им ку.рац, сешћу у неки кафић па ћу да одгледам.
Брате карта, алкохол, трава оде црвена, немам.
Нећу да идем док се Џаја не врати, кад се вратио Џаја, нећу да идем због неког другог, па нећу да идем због Божовића, па нећу да идем док је Терза ту и тако вечно у круг.
Где баш данас утакмица кад идем на базен.
Нисам више клинац да идем....
То су изговори људи који су некада ишли самном на утакмице. Отприлике десетак људи.
Једноставно неће више да иду па измишљају стално неке разлоге.
Izgubila se kultura posecivanja stadiona i fudbalskih utakmica. Ja sam proletos bio u Nirnbergu i setam pored njihovog stadiona sa rodjakom...Idu zene, idu deca, svi u dresovima, pije se, jede, peva, svi nasmejani, klub na sredini tabele druge lige, a grad 3 puta manji od BGa po broju stanovnika...

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Ван мреже bejzbolka

• Веран као пас
  • Поруке: 508
  • Репутација: +190/-295
« Одговор #4264 послато: 12 Август 2017, 12:40:30 »
Nije samo kultura u pitanju vec i nacin zivota se dosta promenio. 70% ljudi svaku subotu radi. Toliko su ljudi sada u problemima da prezive da jednostavno ne obaziru se vise na stvari u kojima su uzivali.
Kako neko da odvede dete subotom na utakmicu ako radi taj dan da bi imao za to dete. Onda to dete od malena ne ide i nije naviknuto i to se samo nastavlja.
Ima i onih koji imaju vremena ali sto kazu u postovima gore kladza, trava, iz fotelje gledaju sto da se cimaju.
Ovo porodicno kao sto neko rece u nemackoj isto je problem i bezbednosti i komfora na stadionu.
Kosarka je neka druga prica i tu je poseta i solidna. 3k sezonskih plus oko 1-2 hiljade sto dodje ovako lepa je cifra za ovaj sport. Jos da nema bojkota navijacke grupe bio bi pun pionir bar polovinu utakmica.
Nikada se ne moze porediti aba i el uvek je hajp ogroman kada je evropa u pitanju.

Povratak publike na stadion mora sistemski da se vrati  ali tu mora i drzava da pomogne pogotovo u borbi sa krimi ekipama na navijackim tribinama, pirotehnikom.. A klubovi da obezbede osnovne uslove makar stolice da su citave svi znamo na sta lici sada najveci stadion u zemlji i koliko je nama svima neprijatno kada ga vidimo u onakvom stanju.

Sve na ovom svetu moze da se sredii samo ovde kod nas ne postoji volja za uredjenjem, jednostavno haos odgovara mnogima.

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.240
  • Репутација: +814/-468
« Одговор #4265 послато: 12 Август 2017, 12:45:23 »
Срамота је што град од 3 милиона становника нема бар 15000 редовних гледалаца...

Прва ствар, не знам који град у Србији има 3 милиона становника, друга ствар велика срамота је да Србија од колико год становника нема 15 000 редовних гледалаца.
Не треба овај проблем сводити на локални ниво уопште.

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 691
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #4266 послато: 12 Август 2017, 12:52:21 »
Izgubila se kultura posecivanja stadiona i fudbalskih utakmica. Ja sam proletos bio u Nirnbergu i setam pored njihovog stadiona sa rodjakom...Idu zene, idu deca, svi u dresovima, pije se, jede, peva, svi nasmejani, klub na sredini tabele druge lige, a grad 3 puta manji od BGa po broju stanovnika...

Упоређивање са Немачком је смешно. Наравно да су сви насмејани, пију, једу и певају кад живе у нормалној држави. Са друге стране, Србија је окупирана држава, људи преживљавају од плате до плате и ти очекујеш да одлазак на стадион буде нормална породична ствар.

Ван мреже Littmann

• Члан ФК
  • Поруке: 3.126
  • Репутација: +1711/-2628
  • Al' mozda ipak u nama lezi spas...
« Одговор #4267 послато: 12 Август 2017, 14:02:54 »

Упоређивање са Немачком је смешно. Наравно да су сви насмејани, пију, једу и певају кад живе у нормалној држави. Са друге стране, Србија је окупирана држава, људи преживљавају од плате до плате и ти очекујеш да одлазак на стадион буде нормална породична ствар.
Jebi ga, da tebe majka ne rodi da mi objasnis, ja ne bih znao da se u Srbiji zivi lose. :lopov:
Beograd ima 1,5 - 2 000 000 stanovnika i  neka ih pola navija za Zvezdu, u nedelju sa besplatnim ulazom nece biti od 20-25 000 navijaca. To ti je 2,5 % zvezdaske populacije. Karte u Srbiji su srazmerne standardu u Srbiji. Ne placamo mi ulaz na stadion po 13 evra nego po 1,5-2 evra, pa su te price ofucane. Zvezda po svim parametrima moze svaki vikend da ima po 20-25 000 ljudi samo od Beogradjana. Da svaki CETRDESETI navijac Crvene zvezde iz Beograda i okoline dodje na stadion, imali bismo taj broj na tribinama. Ali jok.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.724
  • Репутација: +1074/-1227
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #4268 послато: 12 Август 2017, 14:35:05 »
Dobre cene za Krasnodar, izasla online prodaja.

Ван мреже Cvija13

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 94
  • Репутација: +127/-4
« Одговор #4269 послато: 12 Август 2017, 15:25:44 »
Ne filozofiram, ali slazem se sa @littmann svi mi iz Republike Srpske koji smo koliko toliko redovni na utakmicama i FK i KK,  uvijek imamo volje napraviti 600+ km da navijamo. Nama je realno svaka utakmica gostovanje 😁 Isto zivimo od plate do plate, nista drugacije nije nego u Srbiji pa smo tu.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
« Одговор #4270 послато: 12 Август 2017, 18:08:31 »
Protiv Ludogoreca sam bio na zapadu poveo i zenske i muske rodbine, prvi put otisli oko nas je bas bilo dosta ljudi iz Bosne.
Problem je nasa liga, ljudi su se povukli u sebe, nista ih ne raduje, totalna apatija.
Mislim da je Terza u pravu, mora se stvoriti komfor, mislim da bi puno vise porodica dolazilo. Treba nam na Severu bar 10000 dusa i na zapadu i istoku bar ukupno 15000 prosek. Treba nam pivo, taj glupi zakon ukinuti ili uredba sta je vec.
Ulaz za Sever bih stavio 100 din kao nagradu za vernost po kiši i košavi.
Trebaju nam Delije i porodice, to je ciljna grupa.

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 1.345
  • Репутација: +801/-794
« Одговор #4271 послато: 12 Август 2017, 18:14:41 »

Otisli kucama pa je taj broj manji.

Ван мреже Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.821
  • Репутација: +1523/-1128
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #4272 послато: 12 Август 2017, 18:17:31 »
Protiv Ludogoreca sam bio na zapadu poveo i zenske i muske rodbine, prvi put otisli oko nas je bas bilo dosta ljudi iz Bosne.
Problem je nasa liga, ljudi su se povukli u sebe, nista ih ne raduje, totalna apatija.
Mislim da je Terza u pravu, mora se stvoriti komfor, mislim da bi puno vise porodica dolazilo. Treba nam na Severu bar 10000 dusa i na zapadu i istoku bar ukupno 15000 prosek. Treba nam pivo, taj glupi zakon ukinuti ili uredba sta je vec.
Ulaz za Sever bih stavio 100 din kao nagradu za vernost po kiši i košavi.
Trebaju nam Delije i porodice, to je ciljna grupa.

1. Nisu ti ljudi iz bosne vec iz Republike Srpske!

2. Nas narod je cudan. Sjutra najavljuju kisu prije podne i to je dovoljan razlog da 5000 ljudi ostane i da slusa onog mentola sa Arene.

3. Ako pravis konfor onda mora i karta da je skuplja. Hoce li to ljudi da plate? U srbiji sigurno NE!

Ван мреже ATM 1903

• Члан КК
  • Поруке: 878
  • Репутација: +315/-238
« Одговор #4273 послато: 12 Август 2017, 18:47:50 »

2. Nas narod je cudan. Sjutra najavljuju kisu prije podne i to je dovoljan razlog da 5000 ljudi ostane i da slusa onog mentola sa Arene.

3. Ako pravis konfor onda mora i karta da je skuplja. Hoce li to ljudi da plate? U srbiji sigurno NE!

Mentol sa Arene je samo onaj sto prenosi prekoputaske tekme. Onaj sto prenosi nase tekme je nas  ;)

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
« Одговор #4274 послато: 12 Август 2017, 18:57:27 »

Dobro u pravu si iz Srpske ispravnije, sto se tice komfora, onda ništa, da ostanemo da sedimo u govnima?

• Члан ФК
« Одговор #4275 послато: 12 Август 2017, 19:03:29 »
Dobro u pravu si iz Srpske ispravnije, sto se tice komfora, onda ništa, da ostanemo da sedimo u govnima?

Govnima? Nemojte da omalozavate svoje!

Da se mijenjaju stolice ? Kada su slomljene-DA. Gospoda koja zeli da sedi u foteljama ima loze. 2000 mjesta  zuje prazne u tim lozama. I zasto smanjivati kapacitet kad ce i onako da zuje prazne.

Kao sto rekoh ranije. Cudan narod sa cudnim naravima. U nekom fensi  klubu u gradu  nije im zao da ostave i 100 e za pice a za kartu im je skupo da daju 4-5 e.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
« Одговор #4276 послато: 12 Август 2017, 19:08:32 »
Za nas bi bio komfor redovno pranje, ciscenje, onda betoniranje odvaljenih delova betona, onda farbanje betona, cisti toaleti da ima gde da piski dete musko, pogotovo devojcice,itd... Ako ne poneses tri zurnala da prekrijes stolice bukvalno sedis u govnima, to nije pljuvanje po svom vec činjenično stanje.
Preneki dan prenos grobara, gro plan publika, stolice čiste, sijaju se a zovemo ih stokom, mnogo smo se opustili ovih godina. 

• Члан ФК
« Одговор #4277 послато: 12 Август 2017, 19:12:31 »
Za nas bi bio komfor redovno pranje, ciscenje, onda betoniranje odvaljenih delova betona, onda farbanje betona, cisti toaleti da ima gde da piski dete musko, pogotovo devojcice,itd... Ako ne poneses tri zurnala da prekrijes stolice bukvalno sedis u govnima, to nije pljuvanje po svom vec činjenično stanje.
Preneki dan prenos grobara, gro plan publika, stolice čiste, sijaju se a zovemo ih stokom, mnogo smo se opustili ovih godina.

Za ovo se slazemo 100%

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.913
  • Репутација: +994/-817
« Одговор #4278 послато: 12 Август 2017, 19:20:15 »
Onda neka navijaci koji su clanovi skupstine lepo iznesu plan povratka publike na stadion i kao najvazniju tacku istaknu komfor. Znaci stolice, wc, a zasto ne spomenuti i cene karata. Mora ovo pitanje da se pokrene sa mrtve tacke, a to je najbolje uraditi kroz zvanicne institucije u klubu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.072
  • Репутација: +414/-289
« Одговор #4279 послато: 12 Август 2017, 19:26:55 »
Ja sam ovo ponovio bar 20 puta ali hajde opet.Prvo mnogo ljudi ovde ne osjeti atmosferu pa se lupa nekim brojkama i na kraju budu razocarani.Sve je jednostavno liga je raspad i dok se ne dese neke promjene bit ce ovako.Tako je od raspada drzave pa i u onoj drzavi je bilo klubova koji su privlacili sramotan broj ljudi.Znaci jedini nacin da ti privuces ljude je da pravis spektakl od toga,znaci umjetni jer liga nije spektakl.Znac evropa dobijamo protivnike cesto slabije od javora ali evropa je spektakl i to je nebitno ljudi dolaze.Sto derbi dolaze ljudi znaci to je spektakl samo za sebe i nema veze sto je u nasoj ligi.Svi pricaju o onih 4-5 godina mobilizacije i kako je tada a 25 godina je ovako.Sta je razlika tada je Lukic pravio spektakl od jagodine Delije pravile mobilizaciju svi dovodili rodbinu koja nije bila po 20 godina na utakmici.Jednostavno napravio se spektakl sjecam se jednom protiv jagodine da sam se tresao od muke sto ne mogu da dodjem.Onda odjednom jos kod Slavise prije titule je krenulo da se gasi,ponocna smjena rukovodstva.Onda svadja Dzaje i Covica bile i one poplave i onda odjednom izbacivanje iz evrope.Ljudi su odjednom prestali da prave spektakl i kod Grofa je krenuo pad ogroman i pored fantastcne polu sezone.Jedini trzaj to jest opet se napravio spektakl odlazak uprave pa se napravilo mi i igraci sami dolazi preko 20 hiljada sa placenim ulaznicama.Opet se vraca Terza i ljudi se sad bespovratno osipaju jer i taj spektakl je prestao.Evo fino se pokusava protiv Backe besplatan ulaz ispracaj igraca u Rusiju to je to navijaci jos malo to da podgriju i vrijeme ne usere bit ce fino ljudi.Znaci samo to u domacoj ligi pravljenje umjetnog spektakla marketing jer liga je takva osim partizana jer je tu napravljen vjeciti spektakl.Mozda se vrate ljudi ako se desi kao u Hrvatskoj sa rijekom i osijekom.Znaci neko ih kupi i oni naprave ekipu recimo Radnicki Nis i Kragujevac pa stadioni budu puni njihove publike ekipe dobre bore se za titulu.Ne ovo cukaricki fora nego klub sa nekom tradicijom.Tada bi se sam povecao broj zbog fudbala ali ovako samo marketing i da ljudi dolaze zbog neceg veceg od ove lige kao u vrijeme mobilizacije.To je prokletstvo velikog grada moras ljude naloziti jer mogucnosti su velike igra Zvezda da ali ako si ti doveo to takmicenje na nivo kao da Zvezda igra trening jasno ti je da nema tu velikog broja ljudi.Uvijek kazem nemojte pljuvati Zvezdinu publiku pa Zvezda u evropi pokaze da i nije bitno ko je protivnik previse.Problem je sto obicnom navijacu jednostavno nije jasno da je ovo takmicenje bitno.Tesko je to opisati ali je tako znaci ako ti obicnom covjeku priblizis tu vaznost onda Zvezda nema problem sa publikom.Fudbalom ne mozes znaci marketingom samo pa u ostalom citav svijet to radi ako nemas kvalitetan proizvod onda marketing to odradi.Ne trebas ti ljudima pribliziti Zvezdu nego takmicenje zvano jelen super liga to je sav problem.
« Последња измена: 12 Август 2017, 19:32:14 dr.nele »