Аутор Тема: Посета на Звездиним утакмицама  (Прочитано 490546 пута)

Довел, Foks, Baće, [email protected], Delijezemun1989, dzonim92, Горан РС, смак и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Вајти

• Суперадмин
  • Aдминистратор
  • Поруке: 18.898
  • Репутација: +13496/-11258
  • Ипак се окреће...
Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Одговор #4200 послато: 24 Мај 2017, 09:58:36 »
Zvezda je postala najveci srpski i, pre toga, jugoslovenski klub zato sto je bila rezultatski uspesna.

Da nije tako, cak i u romanticnim revizijama proslosti, koje su danas aktuelne, ne bi dobacila dalje od najveceg beogradskog kluba. Trenutno je odrzava upravo bastina najveceg, ali i ona ce jednog dana da se izlize.

Pomalo paradoksalno, nekom drugom navijackom krugu cak nije ni vazno da bude ne znam kako uspesna, nego samo da se posluje pametno, posteno i nekratkorocno, jednom recju - normalno. Poseta je pocela da opada jos u doba Slavisine sezone, u trenucima kad smo osvajali toliko cekanu titulu. Zasto, pa zato sto je bila obelezena svakakvim svinjarijama pored terena i tortama na terenu, a i zbog svesti dobrog dela navijaca da to nije ispravno vodjenje makar sportske politike, sto se vrlo brzo i potvrdilo. Ne mozes ljude prevariti.

Tako da nije Zvezda jednako ljudi koji je bodre, iako ljudi koji je bodre nemalim delom odredjuju kakva ce da bude, pa je takvu i zasluzuju.

Ван мреже padinacorps

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 52
  • Репутација: +83/-53
« Одговор #4201 послато: 24 Мај 2017, 17:52:28 »
Naravno da velicinu kluba odredjuju i rezultati,ali i ne samo oni.Sto se tice opadanja posete,da,ona je pocela u sezoni kada je Slavisa bio na klupi,i kada smo posle duze godina bili sampioni,ali sam siguran da je to najvise zbog mentaliteta,i tada su pocele vec price da nam je titula vec namestena i da ne moramo da brinemo,a onda kao po obicaju rezon `evo stajemo polako na noge, Zvezda nas ne treba toliko kao pre`...psihologija mase je cudo,kada mislimo da je sve protiv nas,tada se ujedinjujemo i drzimo zajedno,a kad pomislimo da i vise nismo toliko ugrozeni,onda polako pocinje osipanje...nisam psiholog,ali mislim da je posredi mozda nekim delom i zivotinjski instikt za prezivljavanjem,kao kod vukova kada se za dobrobit opstanka ujedinjuju u copore.A i u to vreme dobrih poseta bilo je tih `svinjarija` i oko terena i sa upravom koliko hoces,setimo se samo koliko se i sta pisalo o Lukicevoj upravi,pa je stadion bio dobro popunjen.

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.961
  • Репутација: +8113/-3357
« Одговор #4202 послато: 24 Мај 2017, 20:19:43 »
Zvezda je postala najveci srpski i, pre toga, jugoslovenski klub zato sto je bila rezultatski uspesna.

Da nije tako, cak i u romanticnim revizijama proslosti, koje su danas aktuelne, ne bi dobacila dalje od najveceg beogradskog kluba. Trenutno je odrzava upravo bastina najveceg, ali i ona ce jednog dana da se izlize.

Pomalo paradoksalno, nekom drugom navijackom krugu cak nije ni vazno da bude ne znam kako uspesna, nego samo da se posluje pametno, posteno i nekratkorocno, jednom recju - normalno. Poseta je pocela da opada jos u doba Slavisine sezone, u trenucima kad smo osvajali toliko cekanu titulu. Zasto, pa zato sto je bila obelezena svakakvim svinjarijama pored terena i tortama na terenu, a i zbog svesti dobrog dela navijaca da to nije ispravno vodjenje makar sportske politike, sto se vrlo brzo i potvrdilo. Ne mozes ljude prevariti.

Tako da nije Zvezda jednako ljudi koji je bodre, iako ljudi koji je bodre nemalim delom odredjuju kakva ce da bude, pa je takvu i zasluzuju.
Verovatno si u pravu. Samo to pokazuje da smo prosečni, ništa specijalno. navijati za klub koji je u tom momentu najbolji zna svako. Ljudi širom sveta se oduševljavaju iskazima vernosti kako navijača tako i igrača, zato što je vernost pozitivna i lepa osobina. Ići kada je sve lepo i potaman nije nauka. Ići će i neutralan ljubitelj fudbala.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.360
  • Репутација: +541/-410
« Одговор #4203 послато: 25 Мај 2017, 08:08:29 »
Verovatno si u pravu. Samo to pokazuje da smo prosečni, ništa specijalno. navijati za klub koji je u tom momentu najbolji zna svako. Ljudi širom sveta se oduševljavaju iskazima vernosti kako navijača tako i igrača, zato što je vernost pozitivna i lepa osobina. Ići kada je sve lepo i potaman nije nauka. Ići će i neutralan ljubitelj fudbala.
Једна ствар је колику армију навијача/симпатизера ће неко да има, а друга ствар је колика је посета на трибинама.

Ван мреже zuba87

• Члан ФК
  • Поруке: 743
  • Репутација: +555/-254
« Одговор #4204 послато: 25 Мај 2017, 09:52:29 »
Nije problem los fudbal, Terzic, Grof, Kokeza, Vazura, Pavkov,Sikimic, namestene utakmice... Problem je sto se cuti na sve to, problem je sto to svi vide a cuti se, zmuri se, izmedju sebe prebacujemo loptu ko je kriv umesto da im svima sve po spisku da im ne padnu na pamet potezi koji vredjaju zdrav razum a ima ih sve vise..
Marakana nikad nije bilo mesto na kome se cutalo, bilo je mnogo nepravdi, mnogo kradja, ali se nikad nije cutalo..
A sad se cuti, i to je problem, nije ni titula ni Evropa..
Kad cujem razmisljanje sto Terza nije zatvorio Vozodvac, sto nije platio, dodje mi da se obesim, koji mi k... idemo na utakmice ako ce Terza ili neko peti,deseti da plat, koji k... navijamo, daj bolje onda da skupljamo pare da se plati...
Mozda sam ja budala kojem je vazniji obraz od titule, kojem je vaznije neka svrha na stadionu da se  pomogne voljenom klubu, ako pesma nije dovoljna, ako nas neko saplice na neposten nacin, onda tom nekom sve po spisku, isto iako nas neko gura na neposten nacin, necu da budem ko ovi sto svaku glupost i uvlacenje u bulju i kradju pravdaju recima j.bi cigane..

Ван мреже karakondzula!

• Веран као пас
  • Поруке: 556
  • Репутација: +393/-136
« Одговор #4205 послато: 26 Мај 2017, 18:42:19 »

Pa pametnom coveku je dovoljno kada vidi da posle svega jedna jedina krivicna prijava nije podneta, eeej?!  Sto za klevetu, sto kao proces u kome treba da se dokazu neregularnosti za koje se medjusobno optuzuju. A optuzbe su krajnje direktne i svi elementi za pokretanje procesa su tu. Gde mi to bre zivimo? 
Ako niko od "zainteresovanih" strana nije voljan onda bar od strane drzavnih organa. Cak su i ovi medjusobni poziv na nekakav kalcopoli cista farsa. J...nje u mozak obicnog naroda preko ovih usranih medija.  Naravno od toga nema nista...

Ovo sto je Vajti napisao gore jedina je istina, sve ostalo su gluposti i price za malu decu.

Ван мреже Стомугромова

• Члан ФК
  • Поруке: 125
  • Репутација: +369/-155
  • Члан KК
« Одговор #4206 послато: 23 Јул 2017, 22:57:13 »
Најбитнија, а запостављена тема! Месеци писања, промене унутар клуба, померамо се са мртве тачке када је стадион у питању и опет 5.000 људи на утакмици. Ајде што постоји притисак успеха, него што смо од старта под "присмотром" ових смрдљивих "медија" и само се чека прва слабија утакмица па да поново крене хајка и хушкачина. Немој да нас опет увуку у своја говна, ваљда смо научили нешто из претходне сезоне. Зато је за нас, као групу, свакако најбитније да се ствари поставе на своје место одмах на почетку, и да се договоримо шта је оно што очекујемо од нас самих што се тиче трибина и изгледа истих у надолазећој сезони. Јако је важно да се свака позитивна ствар препозна и вреднује онако како треба! То треба поздравити на стадиону, добром посетом и добрим навијањем. Ако је одбрана чвршћа, тим дисциплинованији, тренер радник...онда би требало дати пуну подршку са трибина! СВИ НА СТАДИОН!!!!!!

На мрежи DraganPP

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 672
  • Репутација: +398/-390
« Одговор #4207 послато: 23 Јул 2017, 23:34:39 »
Meni nije jasno kako  jedan Irtis iz Kazahstana za koga su culi samo  strastveni kladionicari, privuce 4,5 puta vise publike nego Radnicki iz Nisa? Plus i  kartu plate skuplje.

Ван мреже ИДЕОЛОГ

• Члан ФК
  • Поруке: 69
  • Репутација: +32/-34
  • Сви на стадион!
« Одговор #4208 послато: 23 Јул 2017, 23:37:41 »
Meni nije jasno kako  jedan Irtis iz Kazahstana za koga su culi samo  strastveni kladionicari, privuce 4,5 puta vise publike nego Radnicki iz Nisa? Plus i  kartu plate skuplje.

Европска утакмица.Исто је и са Евролигом и АБА лигом у кошарци,апсолутно исто.И да је 1000 динара најјефтинија карта за европски меч,људи ће то дати док их боли уво за Раднички Ниш,Рад,Лучане,...Знају шта ће бити и не дају им се паре за то,радије ће код куће гледати лиге петице и отићи на журку касније него да буду на стадиону попут нас.

На мрежи DraganPP

• Члан КК
  • Члан ФК
« Одговор #4209 послато: 23 Јул 2017, 23:45:17 »
Evropska utakmica? Pa ne igramo sa Romom nego Florianom i Irtisom? Sta ti znaci to " znaju sta ce biti?" Kakvo je to rezonovanje? Takvi za mene nisu Zvezdasi!

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Ван мреже ИДЕОЛОГ

• Члан ФК
  • Поруке: 69
  • Репутација: +32/-34
  • Сви на стадион!
« Одговор #4210 послато: 23 Јул 2017, 23:47:26 »
Evropska utakmica? Pa ne igramo sa Romom nego Florianom i Irtisom? Sta ti znaci to " znaju sta ce biti?" Kakvo je to rezonovanje? Takvi za mene nisu Zvezdasi!

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Брате,не прави се луд,знаш на шта мислим под тим да је "Европска утакмица."

Многи на стадиону нису прави Звездаши па ником ништа,идемо даље.

Знаш и сам шта значи,не морам јавно да ти објашњавам.

На мрежи DraganPP

• Члан КК
  • Члан ФК
« Одговор #4211 послато: 23 Јул 2017, 23:57:23 »
Ne znam sta znaci ali ne zelim ni da mi objasnjavas. Pozdrav.

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.950
  • Репутација: +1011/-840
« Одговор #4212 послато: 24 Јул 2017, 04:25:44 »
Meni najvise u oci upada neverovatan pad posete na severnoj tribini. Oduvek najposecenija, a danas ni dva sektora da se posteno popune... i to traje vec duze vreme, od drugog dela prosle sezone.

Cak ni jug nije bio pun na revansu protiv Irtisa, znaci pricamo o evropskoj utakmici. A juzna tribina prima manje od severne.

Tuzno uglavnom...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Zmajeviti

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 24
  • Репутација: +16/-51
« Одговор #4213 послато: 24 Јул 2017, 08:54:31 »
Problem su cene karata, narod koji voli fudbal obično je siromašan bogate ne interesuje blato super lige njih interesuje Tajland, Kop, Maldivi, popodne u ušću, noći na splavovima itd. Treba staviti cene 200,300,400 za sever, istok, zapad i biće svaku utakmicu 25000-30000 ljudi sigurno. Narod nema račune da plati i ne može da prijušti cenu karte od 1000 din za dve osobe za istok....  :stidljiv:

Ван мреже mirDa_zlo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 319
  • Репутација: +112/-91
« Одговор #4214 послато: 24 Јул 2017, 09:13:44 »
Nisam siguran baš da je cena problem, iako bi sigurno bilo više ljudi sa manjom cenom karata. Ono što sam primetio je da u zadnje vreme čak i kad je džabe ulaz se ne puni stadion kao bi ranije kada se otvore tribine. Takođe, tendecija pada je postojala i u prvoj grofovoj polusezoni, kada smo pravili veliku razliku i kada je stvarno bio odličan fudbal a iz utakmice u utakmicu je poseta padala što me nekako dovodi do zaključka da mi pune tribine nećemo imati nikad, osim u slučajevima mobilizacije kada nam je tim užas i sve je užas pa se probudi inat kod zvezdaša, što se nadam se neće dogoditi opet u skorije vreme, ili da počnemo da igramo totalni fudbal, da igraju naša deca, da postanemo opet ozbiljni u evropi, da kvalitet lige skoči itd što nažalost isto neće u skorije vreme (ako i ikad) da se dogodi.

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 2.342
  • Репутација: +995/-535
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #4215 послато: 24 Јул 2017, 09:38:20 »
Sve je problem sem cene karte. Kako ljudima nije mnogo da daju 800 dinara za mec sa Irtisom koji kvalitetom nije odstupao od meča sa Radnickim iz Nisa.

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.353
  • Репутација: +845/-505
« Одговор #4216 послато: 24 Јул 2017, 09:45:33 »
Problem su cene karata, narod koji voli fudbal obično je siromašan bogate ne interesuje blato super lige njih interesuje Tajland, Kop, Maldivi, popodne u ušću, noći na splavovima itd. Treba staviti cene 200,300,400 za sever, istok, zapad i biće svaku utakmicu 25000-30000 ljudi sigurno. Narod nema račune da plati i ne može da prijušti cenu karte od 1000 din za dve osobe za istok....  :stidljiv:

Прошле сезоне су биле те (север је сигурно био 200дин) или идентичне цене карата па је било по 5000 људи на стадиону. Не причај глупости.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.928
  • Репутација: +5238/-4613
« Одговор #4217 послато: 24 Јул 2017, 10:58:55 »
Meni najvise u oci upada neverovatan pad posete na severnoj tribini. Oduvek najposecenija, a danas ni dva sektora da se posteno popune... i to traje vec duze vreme, od drugog dela prosle sezone.

Cak ni jug nije bio pun na revansu protiv Irtisa, znaci pricamo o evropskoj utakmici. A juzna tribina prima manje od severne.

Tuzno uglavnom...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa opada brojnost jer od 4000 ljudi juce je 3000 bilo na Severu. Naravno da opada kada na druge dve tribine imas po 500 ljudi, ne mislis valja da ce Sever da bude pun u tom slucaju? Ranije kada je ovoliko ljudi bilo na istoku i zapadu, na Severu nije bilo vise ljudi nego juce. Sve vuce jedno drugo. Ja sam se nadao poseti bar 10000, ali ovo je nastavak agonije koja ni malo nije dobra za nas. Da ne misle ljudi da cemo da prodjemo Spartu pa se zbog toga cuvaju? Mi dok ne uzmemo titulu i ne dodjemo u poziciju da lakse krenemo ka Evropi, nista necemo uraditi. A juce je bilo prvi, od mnogih koraka ka tome. I nismo se uopste proslavili.
Inace, Jug nije bio pun, ali si na Istoku imao osetno vise ljude. Moglo je da se vidi na Istoku dosta standardnih ljudi sa Severa. Po meni je to cista glupost, ali eto ljudima je bilo glupo da odu na Jug. I ako je to nas stadion, i ako je svako bio makar jednom na jugu, ako ne svako onda bar 2/3 ljudi.

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.683
  • Репутација: +4670/-4155
« Одговор #4218 послато: 24 Јул 2017, 11:09:19 »
Meni nikako nije jasno, da ljudi koji sebe nazivaju navijacima Crvene Zvezde, zive na puskomet od stadiona, nece da dodju na isti, vec ih zabole za klub, utakmicu... ali zato kada treba da se pise po forumima, i kritikuje, e tu su prvi..

Ван мреже nmarinkovic17

• Члан ФК
  • Поруке: 665
  • Репутација: +327/-174
« Одговор #4219 послато: 24 Јул 2017, 11:15:11 »
I kad treba da se igra protiv nekog jakog evropskog tima, prvi su u redu i cekaju. Na to sam posebno alergican.
Ne razumijem sta je falilo ljudima da dodju juce na utakmici. Lijep dan, nedelja vece, pa zar ima ista ljepse nego gledati nasu Zvezdu. Novac nije izgovor, svako moze skupiti 200-300 dinara, a cak i da ne moze, bude cesto utakmica gdje je besplatan ulaz, pa tih ljudi opet nema. Zasto, nije mi jasno. Bila su i gora vremena od ovih, i gori timovi, pa nas je bilo po 10-ak hiljada.