Анкета

Да ли сте за Милорада Косановића као новог тренера клуба?

Да
55 (7.5%)
Не
678 (92.5%)

Укупно гласова: 733

Аутор Тема: Ненад Лалатовић и стручни штаб  (Прочитано 416884 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Veternik

• Члан ФК
  • Поруке: 1.462
  • Репутација: +671/-201
  • Ивковић Марко-ЖИВИШ Горан Гогић-Заувек са нама
Одг: Ненад Лалатовић и стручни штаб
« Одговор #5580 послато: 25 Мај 2015, 23:49:29 »
Eto zavrsi i Lalat pricu u nasem klubu. Iskreno mu zelim sve najbolje u nastavku karijere, kada je dolazio bio sam presrecan, a sada kad odlazi nekako sam razocaran prikazanim. Mozda i nije bio bas u pravo vreme u klubu

На мрежи grom_zr

• Веран као пас
  • Поруке: 518
  • Репутација: +114/-201
« Одговор #5581 послато: 25 Мај 2015, 23:50:32 »
То што је он освојио ЈСЛ не значи да је одмах врхунски тренер. И Вук Рашовић је са стоком освојио ЈСЛ, па је након тога нестао са мапе.
Бошко је имао ту срећу да смо имали +6 у односу на комшије кад је он наследио Бајевића и што је Партизан тада изгубио, док смо ми тукли ОФК на Карабурми на једвите јаде. То је можда и одлучило првенство тада. Касније смо и гробоше тукли на ЈНА и дефинитивно оверили титулу. Бошков печат се најбоље видео против Левадије. Онај реванш тамо у Естонији је једна од већих брука у последњих 10ак година. После те утакмице је одма смењен.

Био је до скора и селектор Македоније и ништа није урадио. Касније се жалио да је у таквим условима немогуће радити, што је и донекле истина, али опет, јако ружно је и репрезентација играла под његовим вођством. Бар оно што сам ја испратио.

Тако да, Боле колко год да је добар играч био (а био је) као тренер јесте у рангу са горенаведенима.

Daleko od toga da je trenercina,ali nikako ne moze da se svrsta u grupu sa Kratko Ostanicem,Janevskim,Kristicem,Lalatom,Kosanom...da su svi ovi pomenuti osvojili to sto je Bosko,ja bih bio presrecan....Ali dobro,svako ima svoje misljenje.Lalatu zelim sve najbolje u daljoj karijeri i zivotu i iskreno se nadam da cemo biti zadovoljni imenom novog trenera

Ван мреже Звездаш88

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 224
  • Репутација: +76/-88
« Одговор #5582 послато: 25 Мај 2015, 23:51:15 »
Možete da pišete u Lalatovićevu korist šta hoćete ali ga odbraniti ne možete. Imao je najbolji start u poslednjih nekoliko godina, nije istina. Pižon je 2009 imao bolji start u prvenstvu i na polusezoni bio prvi na tabeli sa, ako se dobro sećam, 5 bodova prednosti. Muslin ni jednom nije pobedio u prvom kolu a za tri sezone u Zvezdi uzeo je pet trofeja. To što je neko pobedio 3 ili 4 prve utakmice ništa ne znači jer je posle prve nerešene njegov tim pao i nije se podigao do kraja prvenstva. Čak i ono dobro poznato naše proleće je bilo katastrofalno i gore nego jesen. Lalatović je samo jedan temperamentni zvezdaš, bivši kapiten i prosečan igrač i trener u pokušaju. Nemojte više o dobrom startu, to je glupost.

P.S još jedan kandidat: http://www.kurir.rs/sport/fudbal/samo-toncev-imao-predlog-zoran-filipovic-za-sada-jedini-kandidat-za-trenera-crvene-zvezde-clanak-1795297

На мрежи СрбМКД

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.112
  • Репутација: +2175/-879
  • Идопоклоник
« Одговор #5583 послато: 26 Мај 2015, 00:02:04 »
Daleko od toga da je trenercina,ali nikako ne moze da se svrsta u grupu sa Kratko Ostanicem,Janevskim,Kristicem,Lalatom,Kosanom...da su svi ovi pomenuti osvojili to sto je Bosko,ja bih bio presrecan....Ali dobro,svako ima svoje misljenje.Lalatu zelim sve najbolje u daljoj karijeri i zivotu i iskreno se nadam da cemo biti zadovoljni imenom novog trenera

Па јбг сад не гледа се тренерско знање само по освојеним трофејима. Наравно да је то врло битан фактор, али ето, навео сам ти како смо те сезоне под њим стигли до титуле. Греота је било са таквим тимом (Гај, Кастиљо, Милијаш, Короман, Баста, Бурзановић, Перовић, Пуровић..) не освојити трофеј. Фудбал који се тада играо, са таквим тимом је био ужасан, без обзира на то што смо освојили дуплу круну.

Како год, очигледно је да се не слажемо а богами морам да се доватим књиге јер имам испит  :mrgreen:, па не бих даље. Жив био  :ziveli2:

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.422
  • Репутација: +7231/-3451
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #5584 послато: 26 Мај 2015, 00:31:30 »
A zasto Boska Djurovskog stavljas u istu fasciklu sa ostalim sarlatanima?Sa njim na celu smo osvojili poslednju duplu krunu u sezoni 2006/7, u roku od dva meseca 3 puta smo pobedili partizan....Za razliku od svih ovde nabrojanih,Bosko je barem nesto osvojio sa Zvezdom....Lalat,Dostanic,Kristic,Janevski,Kosan....no comment :поп: bilo ne ponovilo se...

Да си лепо прочитао не би питао. Рекао сам да наведене не бих волео да видим на нашој клупи. Ни једног од њих. Не улазим ко је бољи од кога и ко је најгори, али тврдим да ни један од њих није добар за Звезду.

Ван мреже Zvezdaš stariji

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.412
  • Репутација: +1694/-959
  • "Šta su godine i decenije ljubavi za večnu stvar?"
« Одговор #5585 послато: 26 Мај 2015, 15:40:15 »
Lalat u Pazaru?

Ван мреже Звездаш88

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 224
  • Репутација: +76/-88
« Одговор #5586 послато: 26 Мај 2015, 16:22:44 »
Lalat u Pazaru?

Nemoj samo to :facepalm: To bi značilo Kosan kod nas :scared: odakle ti to?

Ван мреже Zvezdaš stariji

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.412
  • Репутација: +1694/-959
  • "Šta su godine i decenije ljubavi za večnu stvar?"
« Одговор #5587 послато: 26 Мај 2015, 16:29:51 »
Heh, načuo sam iz jednog solidnog izvora, ne znam da li je iko objavio, ako se smatra nepriličnim i nagađanjem unapred izvinite.
Verujem da će uskoro biti jasnije pa da pobegnem iz zone "čuo sam", mada kad "čujem" od nepouzdanih to ni ne napišem...

Ван мреже bellagio

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.331
  • Репутација: +1819/-329
« Одговор #5588 послато: 26 Мај 2015, 16:30:44 »
Taman u stilu bata Djore, da se djoramo  :srbinosm:   :facepalmanimation:

Ван мреже Перица

• Истрага падобранаца
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.249
  • Репутација: +926/-650
« Одговор #5589 послато: 26 Мај 2015, 19:50:27 »
Лалатовићу све најбоље, као нашем бившем играчу. Ово код нас је била демонстрација и тренерске и људске незрелости, као и још неких особина због којих га најрадије не бих видио како се поново мота око клупе, за неко вријеме кад први мандат падне у заборав.