Анкета

Да ли сте за Милорада Косановића као новог тренера клуба?

Да
55 (7.5%)
Не
678 (92.5%)

Укупно гласова: 733

Аутор Тема: Ненад Лалатовић и стручни штаб  (Прочитано 416644 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 3.368
  • Репутација: +943/-818
Одг: Ненад Лалатовић и стручни штаб
« Одговор #40 послато: 22 Јун 2014, 23:13:42 »
Ljudi, koliko sam ja voleo ovog coveka jos iz igrackih dana, bio mi je najomiljeniji igrac iz te odlicne generacije! :hopla:

Ne zanima me titula, vec igra, a znam da cemo je sa Lalatom imati. Mi konacno moramo poceti da pravimo igrace, nadam se da ce uz Lalata to biti moguce. Samo napred Nenade!

Ван мреже Ljuba

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 170
  • Репутација: +58/-105
« Одговор #41 послато: 22 Јун 2014, 23:19:50 »
Добродошао и желим ти да узмеш титулу, јер се то једино броји и због ње се игра фудбал. Није наш циљ друго, пето, или осмо место, филозофија, политика... Ти знаш да живимо за победе

На мрежи Фити

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.326
  • Репутација: +2691/-265
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #42 послато: 22 Јун 2014, 23:21:42 »
Dobrodošlica Nenade i želim ti puno, puno sreće!

Pre svega žao mi je što smo promenili trenera pošto je Slaviša zaslužio da ostane na mestu šefa ali pošto je došlo do promene da poželim i njemu sve najbolje u nastavku karijere (ovo neka bude oproštaj od starog trenera)...

Možda i najbolji trenutak za dolazak Lalata ako se pogleda trenutno situacija. Imaće godinu dana da pokaže da li je dostojan trenerske klupe i to u sezoni gde neće imati ''imperativ'' osvajanja titule. Normalno mi kao klub uvek jurišamo na to i to je naša obaveza koja je upisana u genu Crvene Zvezde ali mu niko neće uzimati za zlo ako se ne uspe u tome (mada ako bude dobro startovao porašće svima apetiti pa će i njegov status biti drugačiji).

Od njega očekujem da forsiramo napadački fudbal. Direktno, agresivno, da nam ekipa bude trkački spremna, da grizemo kao da ne postoji sutra. Nek to učini i ja ću biti zadovoljan!

Ван мреже Ljuba

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 170
  • Репутација: +58/-105
« Одговор #43 послато: 22 Јун 2014, 23:25:41 »
Доста више с тим кукавичким - титула није импертив!

Ван мреже bayley89

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.058
  • Репутација: +452/-811
« Одговор #44 послато: 22 Јун 2014, 23:27:10 »

Od njega očekujem da forsiramo napadački fudbal. Direktno, agresivno, da nam ekipa bude trkački spremna, da grizemo kao da ne postoji sutra. Nek to učini i ja ću biti zadovoljan!
[/quote]

Ван мреже zvezdas_slo

• Члан ФК
  • Поруке: 272
  • Репутација: +105/-50
« Одговор #45 послато: 22 Јун 2014, 23:27:41 »
Доста више с тим кукавичким - титула није импертив!

Mozes da biras izmedju kukavickog slogana ili kukavickog stila igre.

Ван мреже Aleks

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 25
  • Репутација: +19/-81
« Одговор #46 послато: 22 Јун 2014, 23:29:08 »
CILJ JE TITULA! Kakav god tim da napravimo idemo na 1. mesto! U prva dva kola na Marakani Radnički Niš i Jagodina nema sta da traže, tačno da istrčimo i sa omladincima! Hrabro Nenade i sreća neka te prati...

Ван мреже super mario

• Члан КК
  • Поруке: 334
  • Репутација: +134/-41
« Одговор #47 послато: 22 Јун 2014, 23:29:59 »
Neka je sa srecom, Lalate!

Nadam se ofanzivnoj, dopadljivoj igri, sa dosta trcanja, i mozda najvaznije od svega, da ces isforsirati nekoliko klinaca

Off Topic
Ako neki jos uvek nisu shvatili gde nas je dovela Titula pre svega! strategija, onda jbg bas

Ван мреже Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 4.602
  • Репутација: +1809/-1202
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
« Одговор #48 послато: 22 Јун 2014, 23:30:38 »
Dobrodosao Nenade, volim kad su na klupi nasa deca, kako god da see sve zavrsi a ne sumnjam da ce saradnja biti uspesna jer postoji ljubav. A ljubav je najveca pokretacka snaga. I afirmacija klinaca i titula-razme se.

Ван мреже горски вук

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 134
  • Репутација: +61/-90
« Одговор #49 послато: 22 Јун 2014, 23:31:12 »
Добродошао и срећно, Лалатовићу.

Ван мреже Tarzan

• Веран као пас
  • Поруке: 923
  • Репутација: +98/-333
  • Nanananana Zvezda sampion!!!
« Одговор #50 послато: 22 Јун 2014, 23:31:28 »
Добродошао кући Лалате! Срећно и, оно што дуго нисмо видели на нашој клупи: успесима да зарадиш дуговечно да буде!

Ван мреже Srbenda Chicago!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 387
  • Репутација: +110/-350
« Одговор #51 послато: 22 Јун 2014, 23:36:08 »
Ako smo mogli da jurimo titulu sa nekakvim Juzno Americkim raspadima, zasto se sada menja takvo razmisljanje? Srecno Lalatovicu i nadam se da ces osvojiti titulu, da budemo realni, ukoliko je ne osvoji on ce biti nas bivsi trener. Znam tacno da i vi koji ovde pricate kako titula nije imperativ, cete prvi traziti novog trenera ukoliko do nje ne dodje kao i uvek. Ovi dug smanjiti nece jer su pokazali svoju sposobnost, tako da je titula jedino cemo mozemo da se nadamo.

Ван мреже TAMARA

• Члан ФК
  • Поруке: 1.739
  • Репутација: +1398/-903
« Одговор #52 послато: 22 Јун 2014, 23:45:38 »
Не знам како ће се Лалат показати, али ми је неизмерно драго што је дошло до промене тренера и што ће управо он заузети ту позицију.
Надам се да ће имати знања и да ће га срећа послужити па ћемо се самим тим сви заједно радовати.

Ван мреже Šajkača

• Члан ФК
  • Поруке: 489
  • Репутација: +256/-64
  • Напред Звездо,само напред
« Одговор #53 послато: 22 Јун 2014, 23:46:52 »
Пуно среће Лалате,желим да ти се остваре све жеље са нашом Звездом.
Тренерску каријеру је градио постепено што је по мени највећи плус.
Не би било лоше да поред себе у стручном штабу има и неког искуснијег тренера.О кондиционом тренеру је глупо и причати,МОРАМО више наћи неког доброг к.тренера. 

Ван мреже Ned Stark

• Члан ФК
  • Поруке: 2.147
  • Репутација: +1608/-581
  • LJUBAV SI MI JEDINA !
« Одговор #54 послато: 22 Јун 2014, 23:49:43 »
CILJ JE TITULA! Kakav god tim da napravimo idemo na 1. mesto! U prva dva kola na Marakani Radnički Niš i Jagodina nema sta da traže, tačno da istrčimo i sa omladincima! Hrabro Nenade i sreća neka te prati...
I ovima je glavni cilj bio titula, pa gledaj rezultate tog moranja...
Srecno Lalate, pozrtvovano, borbeno sa mudima, pa kud puklo !  :vitez:

Ван мреже RKG

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 313
  • Репутација: +172/-234
« Одговор #55 послато: 22 Јун 2014, 23:52:16 »
Cisto sumnjam da ce nesto napraviti , nadma se da grijesim

Lako je igrati sa Napretkom ofanzivno i gurati klince niko ti ne broji bodove ,  20 bodova za 15 kola nisam bas nesto impresioniran, a mislim da ga svi dizu u nebesa samo zato sto je otkinuo groblju 3 boda , mozda grijesim ali mislim da ce potpuno podbaciti i sam ce na kraju otici ...

O slavisi je pola forumasa govorilo samo da ima dobre ljudske osobine ali da to nije dovoljno za zvezdu , a ovdje kako mi se cini da je jadan od glavnih razloga njegovog podrzavanja to sto je okorjeli zvezdas

P.S. naravno zelim mu svu srecu :)
« Последња измена: 23 Јун 2014, 00:03:30 RKG »

Ван мреже Gradac

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.921
  • Репутација: +558/-124
  • Гранде Диего!
« Одговор #56 послато: 22 Јун 2014, 23:54:23 »
Prvo moram da pozelim sve najbolje u nastavku karijere Slavisi, nije veliki trener, ali je zato jedan veliki gospodin. Doneo nam je ono sto smo svi dugo cekali, i hvala mu na tome.

Sto se tice Lalata, ja ne mogu da opisem koliko sam srecan. Uvek sam ga gotivio, bio mi je jedan od omiljenih igraca koji su igrali u nasem klubu. Okoreli zvezdas, ali onaj pravi, Nesa kapiten. Konacno je dobio sansu u SVOJOJ Zvezdi. Zelim mu puno srece. Gledao sam utakmice njegovih timova, igracemo sigurno dosta ofanzivno, lepo za oko, a to je jos jedan razlog zasto sam se nadao njemu kao treneru.

На мрежи Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.609
  • Репутација: +6954/-3291
« Одговор #57 послато: 22 Јун 2014, 23:57:47 »
Novi nerazuman hajp na forumu.

Lalatović je mačka u džaku i ja nisam uspeo da primetim niti jedan racionalan razlog zbog kojeg bi bilo takvo ad hoc oduševljenje njegovim dolaskom. Naprotiv, izlupetao se već u onoj izjavi o mogućim pojačanjima, neka mu neko dojavi da već ima 2 mlada štopera pored Save i da ne hita čika Terzi u naručje gurajući priču da nam je neophodan nekakav Planić za nečije masne procente.

Ван мреже zvezdamojaljubav

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 240
  • Репутација: +216/-27
  • Zvezda iznad svega
« Одговор #58 послато: 22 Јун 2014, 23:58:22 »
Dobrodosao Lale i zelim ti puno srece.......

Mislim da je situacija dobra za njegov dolazak,samo da ga uprava adekvatno isprati i da mu ne namece imperativ titule u sledecoj sezoni.Od prvog kola da se forsiraju mladi igraci koji ce ovu predstojecu sezonu iskoristiti da njihovo fudbalsko usavrsavanje i dokazivanje.

Ван мреже STEX

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.711
  • Репутација: +491/-340
  • IVKOVIC MARKO - ZIVIS !
« Одговор #59 послато: 23 Јун 2014, 00:02:51 »
dobrodosao i hvala ti sto si nam pomogao u borbi za titulu ove sezone

od tebe ocekujem da uparis klince uz 2-3 iskusna igraca kao i da ti isti igraci kidaju na terenu, da ih napalis do iznemoglosti bilo protiv barse bilo protiv javora i slicnih iz nase lige

dovedi nam kondicionog i pravac pojacanja  ;)