• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Ненад Лалатовић и стручни штаб

Започео S, Јун 22, 2014, 08:51 поподне

« претходна тема - следећа тема »

vukns

Beograd

Doborodašao Lalate!
Želim ti da ti se niko ne meša u posao!
Želim ti da stvaraš od mladih talenata vrhunske igrače!
Želim ti da ostaneš godinama u klubu i da nas uspešno vodiš stepenicu po stepenicu ka konačnom ozdravljenju!
Želim ti da budeš predvodnik jedne nove Zvezde!
Želim ti da se raduješ titulama!
Želim ti da te navijači kuju u zvezde u godinama koje dolaze!
Želim ti da zajedno ostvarimo snove!

Bik Koji Sedi

Тони

У овој смејурији од лиге није тешко освојити титулу кад имаш ок суђење тј. кад ти не свирају пенале на 18 метара и кад ривал не игра 10 текми годишње са филијалама. Ако се следеће сезоне буде радило како треба, борба за титулу ће доћи сама по себи, али поента је да се на старту каже који су приоритети. А не да као Пижон са распадом од екипе буде први испред никад јачег Партизана и онда га најуре због једног кикса, а овамо се потурале приче да је у првој сезони циљ само да се узме Куп. Дакле, циљеви морају да се предоче тренеру и да јавност буде упозната с истим како би и наша очекивања била реална.

Ја дилему немам, форсирање најбољег што тренутно имамо од младих (Рајковић, Стојановић, Јовановић, Брајовић, Грујић, Јокић, Караклајић, Живковић, Јовић, барем већина) и стварање игре. Јебе ми се и за титулу и за куп јер ми није идеја да се такмичим с комшијама, а поготову не с остатком лиге. Ако падне неки трофеј, тим боље, али игра и гурање младих морају бити изнад свега.

Млад тренер, није баш почетник јер је радио у Срему, Пролетеру, Вождовцу и Напретку, форсира офанзиван фудбал, доказани Звездаш, бивши капитен...Није Ђукић, али ће имати подршку огромне већине навијача. Ако се поставе разумни циљеви пред њега, ни притисак неће бити тако велики.

Срећно Ненаде!

Трстеничанин ЦЗ

Цитат: Bik Koji Sedi  Јун 22, 2014, 09:55 поподне
Ako dodje i kondicioni upisacu se od srece.

Управо то.А Неши желим много срећи у Звезди и пре свега да му дозволе да сам доноси одлуке,да му се нико не меша у састављање екипе.Долази у тешко време,али нека својим знањем поведе све те младе момке(верујем да ће нам екипа бити врло млада) и да упркос свему одбранимо титулу.

Чаво

Ja bi ipak bio oprezniji. Ne bi želeo da isti likovi koji ga sada hvale, prave od njega Klopa, posle nekoliko poraza počnu sa pljuvanjem, ponižavanjem,...
Nisam ni siguran da ćemo gledati ono što želimo - naše klince. Još uvek su tu u pozadini hadži i miško...
U svakom slučaju, srećno Nenade !

VGCZ

dobrodosao majstore i puno uspeha u daljem radu...bio si uspesan kao igrac dace Bog sada kao i trener ..verujem da cemo sa njim igrati lep fudbal napadacki ne libi se da pruzi sansu  i klincima sto je dobro ..polako malo po malo ..napred Lalate :ziveli2:

RedStarNbg

Задовољан сам. Нека буде наш Диего Симеоне! Срећно Лалате и да одбранимо титулу!
Блокови воле Звезду!

lenjivac singidunum

'Ајде и овде тј. на овој теми...
Добродошао кући Лалате! Надам се да ће све да функционише како треба. Не очекујем ништа осим смисленог рада и стварања тима од неких нових клинаца. То неки претходници нити су знали, нити су смели да ураде.
Да настави са фудбалом који су му екипе играле, а и да тим изгледа тркачки као и претходни које је водио.
Што се мене тиче, нек' ради без императива ако је циљ стабилизација и коначно смислено функционисање. Овако како је било и како се радило до сада, више не може. У супротном, бетон не прашта. И онда смо га угасили. Што каже Тони, само га пустити да ради свој посао, без нереалних циљева, и то мора да уроди плодом. Мада, сигуран сам да ће човек да створи одличан тим и да кидише од старта ка ономе што зацрта. Просто, такав му је темперамент. Ко зна посао, зна га и на почетку каријере и у позним годинама. Исто је и са играчима. Ко зна, покаже у старту. А по приказаном до сада, Лалатовић је знао да селектује тим и да га припреми за допадљив и ефикасан такмичарски фудбал. Желим му да исправи као тренер неке ствари које није урадио као играч, и да досегне висине које није досегао из ових или оних разлога као играч. Да порасте и он до неслућених висина са неким новим клинцима и староседеоцима који остану. Можда субјективан осећај, али овако нисам био одушевљен са избором тренера од тренутка када је Жути долазио.  Надам се да ме инстинкт не вара.

Нек' те прати срећа, нек' те чува Бог!

@ Тони, како ми драго што ти се нису обистиниле неке визије типа Крунић, Беквалац и остали.  :fingers:
@ Бик: упишаћеш се ти на крају од алкохола, а не од среће.  :mrgreen:

VladoPD

Izbor Lalatovica u ovom trenutku je jedino dobro i loicno resenje, Nenad ce pokazati koliko vredi i opet sledece godine u Maju podici pehar.

Ako Suzovic dodje za kondiciono ja cu ne da budem zadovoljan, nego PREZADOVOLJAN. Po meni najbolji domaci kondicioni trener, vec duze ga vreme prizeljkujem u nasem kliubu a to bi bio 1 na 10!

Gidzi

Ljudi, koliko sam ja voleo ovog coveka jos iz igrackih dana, bio mi je najomiljeniji igrac iz te odlicne generacije! :hopla:

Ne zanima me titula, vec igra, a znam da cemo je sa Lalatom imati. Mi konacno moramo poceti da pravimo igrace, nadam se da ce uz Lalata to biti moguce. Samo napred Nenade!

Ljuba

Добродошао и желим ти да узмеш титулу, јер се то једино броји и због ње се игра фудбал. Није наш циљ друго, пето, или осмо место, филозофија, политика... Ти знаш да живимо за победе

Фити

Dobrodošlica Nenade i želim ti puno, puno sreće!

Pre svega žao mi je što smo promenili trenera pošto je Slaviša zaslužio da ostane na mestu šefa ali pošto je došlo do promene da poželim i njemu sve najbolje u nastavku karijere (ovo neka bude oproštaj od starog trenera)...

Možda i najbolji trenutak za dolazak Lalata ako se pogleda trenutno situacija. Imaće godinu dana da pokaže da li je dostojan trenerske klupe i to u sezoni gde neće imati ''imperativ'' osvajanja titule. Normalno mi kao klub uvek jurišamo na to i to je naša obaveza koja je upisana u genu Crvene Zvezde ali mu niko neće uzimati za zlo ako se ne uspe u tome (mada ako bude dobro startovao porašće svima apetiti pa će i njegov status biti drugačiji).

Od njega očekujem da forsiramo napadački fudbal. Direktno, agresivno, da nam ekipa bude trkački spremna, da grizemo kao da ne postoji sutra. Nek to učini i ja ću biti zadovoljan!
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

Ljuba

Доста више с тим кукавичким - титула није импертив!

bayley89

Od njega očekujem da forsiramo napadački fudbal. Direktno, agresivno, da nam ekipa bude trkački spremna, da grizemo kao da ne postoji sutra. Nek to učini i ja ću biti zadovoljan!
[/quote]