• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Ненад Лалатовић и стручни штаб

Started by S, Jun 22, 2014, 08:51 pm

Previous topic - Next topic

Селектор

Jun 22, 2014, 08:51 pm Last Edit: Jun 22, 2014, 09:00 pm by Бригел
Tema posvecena novom sefu strucnog staba.
Nekadasnjem kapitenu i manje poznatije, sekretaru strucnog staba Crvene zvezde za vreme Den Tane i Ilije Ivica.

Dobrodosao kuci Nenade!
Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

СтелаРоса

Mlad trener, mlada ekipa. Titula ne treba biti imperativ u novoj sezoni, vec "pravljenje" igraca koji ce nam tu istu titulu doneti one sezone, a nesto kasnije i finansijsku korist.  Mi navijaci ne smemo da pravimo pritisak, ni na trenera, ni na igrace. Na nama je da im pruzimo podrsku.

Nenade srecno!
Quote from: Max on Jun 28, 2017, 12:56 pm
Хистерисање у ситуацијама када треба хистерисати - чува клуб.

Хваљење када не треба хвалити - штети клубу.

Quote from: Бошко 996 on Jun 27, 2017, 11:46 pm
Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

vsim

Perspektivan trener,uz to djeluje kao neko ko bi znao i da psihicki pozitivno utice na igrace,da iz njih izvuce maksimalnu pozrtvovanost. U ovom trenutku najbolji nama dostupan izbor.

Sretno Lalate!!!

Sent from my LG-E430 using Tapatalk

"Не бих рекао да више воле фудбал, него више воле Звезду" - Роберт Просинечки

Nemi-DS89

Za mene nova nada novi pocetak. Covjek koji mnogo mnogo voli Zvezdu, a mozda i najbitnije je da poprilicno dobro zna situaciju u kojoj se nalazi FK. Nadam se da ce imati adekvantnu podrsku UO.

Za mene licno dobar izbor, mlad je i pokazao da zna  :njegajbmo:

Nenade, sve najbolje ti zelim u novoj sezoni da osvojis svoju prvu titulu kao trener sa nasom Crvenom zvezdom  :prvak:
Jedna je Crvena zvezda, jedan je zivot!

Ustanik

Od svih mogucih opcija u JSL-u i vecnih batadjorista, daleko najbolje resenje..

Ocekujem da igramo znatno ofanzivnije nego kod Slavise. Isti napadacki fudbal kao sto je forsirao u Krusevcu i ja sam zadovoljan.

Dobio je lepu sansu. Verujem da ce da je iskoristi.

Shone dobrodosao kuci..

delijacg

Energija kao kod simonea to nam je vise nego potreba ,ciganstura do koske i to nam je hebeno potrebno ,njegove sve ekipe su odlicno fizicki spremne i to nam je hebno potrebno !
o drugim stvarima bice vremena da se pise ...

ernest

S obzirom na sveukupne okolnosti logican izbor. Vjerovatno ce se krenuti od nule i sa znatno podmladjenim timom sto je jedino razumno u ovom trenutku.
Puno srece jer ce mu zaista i trebati a nama puno strpljenja jer ce nam takodje trebati. Nista u zivotu ne moze preko noci ni tek tako samo od sebe. Bitno je da se dobro radi, da mladi igraci dobiju pravu sansu, da napreduju i da se forsira ofanzivan fudbal. A za rezultate cemo morati malo da se strpimo jer ne moze sve i odmah..

RS navija za Zvezdu

Ako cemo da igramo napadacki i ako ce deca da dobijaju sansu, bez ziherasenja, Lalat ima svu moju podrsku i pod cenu izostanka rezultata. Samo zelim da igramo napadacki, da gledam malo klince..

Littmann

Sve najbolje! Veliki ciganin,secam ga se kao igraca.
To je sve sto trenutno mogu da kazem.
Ima sansu da se pokaze,pa i tu perspektivnost. U Vozdovcu i Napretku ti se svaka pozitivna stvar isprati za razliku od negativnih. Imace sansu i kod mene. Ako pokaze ono sto mi ocekujemo od njega treba mu dati ugovor na duze staze jer je on mozda pravi trenerski zalog za buducnost.

Romaj

Zadovoljan sam sto nas covek dolazi na klupu CZ.Manje-vise,ernest je u prethodnom postu sve objasnio.Mlad tim,dati coveku slobodu u radu i to na dugorocne staze.

Kao fudbaler je ostavio trag,daj Boze da bude  uspesan i trofejan trener.

Dobro dosao kuci!

Sektor

Владе

Da li dolazi Sarac u paketu? :biggrin:

Послато са ZTE Blade G уз помоћ Тапатока

Bik Koji Sedi

Jun 22, 2014, 09:21 pm #12 Last Edit: Jun 22, 2014, 09:26 pm by Bik Koji Sedi
Titula nije imperativ ali ja sam ubedjen da cemo mi uz mlade reprezentativce i ove matore koji ostanu da je odbranimo.
Mnogo smo potcenjeni sto uopste nije lose, a to moze da nam puno toga pozitivnog  donese.
Ako je uzmemo sjajno, ako ne samo da stvari teku planski kako je zamisljeno.

Geometar

Neka ovo konacno bude NOVI PRAVI POCETAK Crvene Zvezde kao najslavnijeg kluba sa ovih prostora. Neka ponovo mladi dobiju sansu I neka se pravilno razvijaju.Da bezpotrebnog pritiska ne bude I titula ne bude imperativ.Klub neka cvrsto stane iza svog trenera I da mu se daju rasirene ruke I utvrde ciljevi I da se ne odstupa od toga,a navijaci ce znati to da isprate kako treba I dace svoju nesebicnu podrsku,mozda cak I vecu nego svih ovih godina.Ljudi zele da vide da postoji sistem I da postoji jasan cilj.NEKA JE SA SRECOM!

Nine33

Srecno Lalate, dobro nam dosao! Nadam se da ce uspostaviti sistem gdje ce forsirati klince i napadacki fudbal, rezultati ce doci.
Quote from: Red on Aug 20, 2016, 05:49 pm
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.